Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 15., csütörtök 10:47

Realista24 írta:Militao nálam a nagy kérdés, hogy mi lesz vele. Ma azt olvasni, hogy Nacho hosszabbítana, annak ellenére, hogy máshol több lóvét kapna. Varane közel a ManUhoz, Ramos nem hosszabbít, Militaot meg mi akarjuk eladni. Van négy top védőnk és abból egyben lehetünk kb. biztosak, hogy marad.
Az nagyon vékony jég lesz, ha Ramos és Varane is távozni fog. Viszont ha ez bekövetkezik akkor a franciáért kapott pénzből mindenféleképpen kiszabadítanám De Ligtet Torinóból, vagy esetleg Marquinhost Párizsból. Egy Militao-Nacho-Alaba-De Ligt négyes nem lenne rossz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 15., csütörtök 10:21

Jo hat azzal en nem szamoltam hogy ekkora valtozas all be tavaszra. :D de lassan kijelentheto, hogy a ZZ fele Real egy kula osszel, tavasszal pedig a vilag legjobb csapata. B-) :kalapos:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. április 15., csütörtök 10:15

írtam én is, hogy Alaba valószínűleg nem ötödik kh-nek jönne...

akkor jövőre Alaba-Nacho kezdő, és a padon Chust és Vallejo a terv?
még nekem is meredek lenne :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 15., csütörtök 10:04

Realista24 írta: Ma azt olvasni, hogy Nacho hosszabbítana, annak ellenére, hogy máshol több lóvét kapna. Varane közel a ManUhoz, Ramos nem hosszabbít, Militaot meg mi akarjuk eladni. Van négy top védőnk és abból egyben lehetünk kb. biztosak, hogy marad.
Jézus ereje :lol:

Nekem mindig is inkább ez a keretalakítás volt a bajom, ez elsősorban Perezék ügye. ZZ is elküldött jópár embert, ezzel csak annyi baj van, hogy akkor minek vettük meg őket, másrészt valahogy úgy kellene csinálni, hogy ne heréljük ki egészen a keretet: lásd jobbhátvéd poszt.

Remélem nyáron sikerül valamit alakítani a kereten, de ehhez nagyon kellenének az eladások is.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 15., csütörtök 9:58

Anthony írta:
Realista24 írta: Lehet duzzogni és megsértődni, vagy csak simán röhögni, mint rajtam a Militao topicban
Apropo Militao, miért is volt ő jegelve egészen mostanig, amikor már nem volt más opció? Ezért is fel volt kérdezve ZZ, most akkor jogosan, vagy sem?
Mert mindkét kezdő kh jó eséllyel menni akar és ha elkezded őket padoztatni akkor nehezen tudod őket meggyőzni arról hogy maradjanak mert szükséged van rájuk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 9:57

Halfkey írta: Szerintem én nem volta az őt elküldeni akarók között, DE

Most sem vagyok a mindenáron maradását akarók között.
Igen, nyilván ha akar maradni maradjon, jó lesz az is. De azt gondolom ő arra megfelelő edző hogy kihozza a keretből ami benne van. Megújítani, új csapatot építeni nem érzem hogy tudna. Még a kért emberek sem túl jó százalékkal kerülnek beépítésre, kb az egy szem Mendy lett alapember - és sokáig helyette is Marci nyomta (ami nagy wtf). Sajnos nem látom ki lenne az igazán jó erre az utóbbi feladatra.
Szerintem ő jó lehet erre, csak mocskos lassan halad, de egy Real nem a Dortmund.

Mendy mellett ott van Valverde is, és lássuk be, hogy a korábbi kedvencekből már fixen a padon ül Marcelo és Isco is.

Asensio odakerül majd, ha esetleg lesz egy egészséges Hazard és jön Mbappé vagy Haaland, vagy netán mindkettő :mrgreen:

Militao nálam a nagy kérdés, hogy mi lesz vele. Ma azt olvasni, hogy Nacho hosszabbítana, annak ellenére, hogy máshol több lóvét kapna. Varane közel a ManUhoz, Ramos nem hosszabbít, Militaot meg mi akarjuk eladni. Van négy top védőnk és abból egyben lehetünk kb. biztosak, hogy marad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 15., csütörtök 9:54

Szerintem én nem volta az őt elküldeni akarók között, DE

Most sem vagyok a mindenáron maradását akarók között.
Igen, nyilván ha akar maradni maradjon, jó lesz az is. De azt gondolom ő arra megfelelő edző hogy kihozza a keretből ami benne van. Megújítani, új csapatot építeni nem érzem hogy tudna. Még a kért emberek sem túl jó százalékkal kerülnek beépítésre, kb az egy szem Mendy lett alapember - és sokáig helyette is Marci nyomta (ami nagy wtf). Sajnos nem látom ki lenne az igazán jó erre az utóbbi feladatra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 15., csütörtök 9:43

Realista24 írta: Lehet duzzogni és megsértődni, vagy csak simán röhögni, mint rajtam a Militao topicban
Apropo Militao, miért is volt ő jegelve egészen mostanig, amikor már nem volt más opció? Ezért is fel volt kérdezve ZZ, most akkor jogosan, vagy sem?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 15., csütörtök 9:40

tehát akkor visszajött, két és fél év alatt next gen építése helyett rottyra játszatta és újra kimaxolta akik itt voltak, majd lelép ugyanúgy mint először csak egy 3 évvel idősebb keretet hagy itt. :lol:

mindegy csak a teknőc jöjjön. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 9:33

füst írta: Az a bánatom, hogy ez nem csak helyi jellegzetesség volt, hanem mindenhol ez ment, és ZZ emlékezni fog erre. Bajnoki Bl dupla után is képes szemrebbenés nélkül felállni, mert ő nem egy Mourinho aki szeret fürdeni a kételyben meg utálatban... Pedig nem találnánk jobb edzőt ZZ-nél.
Erről szólnak a hírek pár napja, hogy eredmények ide vagy oda. Lesznek vagy sem trófeák, Zidane nem ez alapján dönt. Nem felejtette el, hogy mit kapott a szezon során a médiától, szurkolóktól és házon belül is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 9:31

Anthony írta: Lehet idézgetni nyugodtan (akinek van ideje ilyenekre).

De gondolom kritizálni is lehet a csapatot, amikor alulteljesít, nem csak vakon dícsérni?

Ez a sorozat után a kritika maximálisan jogos volt, ezt most is tartom:

Valencia 4 : 1 Real Madrid
Villarreal 1 : 1 Real Madrid
Inter 0 : 2 Real Madrid
Real Madrid 1 : 2 Deportivo Alaves
Shakhtar Donetsk 2 : 0 Real Madrid

És a Sakhtartól előtte is kikaptunk hazai pályán.
Lehet duzzogni és megsértődni, vagy csak simán röhögni, mint rajtam a Militao topicban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 15., csütörtök 9:29

Realista24 írta:
Szerző: Anthony » 2020.12.02. 07:48
Óriási szégyen idén a Real Madrid teljesítménye.
HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020.12.01. 21:26
Most már egye meg, amit főzött magának. Az lenne a legkönnyebb út, ha elköszönne.
HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020.12.01. 21:21
ZZ mindig madridi legenda, és hős lesz, marad
De most viszlát
Sierra írta:sajnos ez sztem is ennyi volt. fel fog állni magától, de ez nem is mehet így tovább. a legsötétebb lopez caros meg luxemburgos időkben nem voltunk ekkora ocsmány szarok, pedig az nagy szó
HozzászólásSzerző: Toti » 2020.12.01. 21:04
Itt most tobb evre is lesullyedhetunk, nem szabadna hagyni. (Gondolok itt bl kiesesre, bajnoki 4bol kiesesre,stb..) marpedig zz-vel mi fog valtozni hetvegere pl? Hogy sokkal elorebb ne is nezzunk.
HozzászólásSzerző: Professore » 2020.12.01. 21:03
99% hogy Pochetino lesz... Habár sokak nem tartják semmire szerintem most ő jó választás lenne.
Szerző: whitemadrid » 2020.12.01. 20:48
Szerintem ezt a szezont játékostól edzőn át a vezetőségig elengedte mindenki.
Szerző: ToniKroos » 2020.12.01. 20:47
Hát ez a kapcsolat ennyi volt, elfáradt. Szép volt, jó volt, de elég volt. Viszlát Zidane
Szerző: R. Carlos » 2020.12.01. 20:46
A játékosok szerződéseit kellene ezért azonnal felbontani. Aztán majd el leszünk a Castillásokkal, de ez nem állapot.
Még lehetne folytatni, imádom. A madridom fóruma mindenhez is ért, de szerencsére nem mi döntünk a csapatot illetően :mrgreen:

Azért voltak üdítő kivételek, mint ziro meg sebydani :mrgreen:
Degecről származol? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 15., csütörtök 9:25

Lehet idézgetni nyugodtan (akinek van ideje ilyenekre).

De gondolom kritizálni is lehet a csapatot, amikor alulteljesít, nem csak vakon dícsérni?

Ez a sorozat után a kritika maximálisan jogos volt, ezt most is tartom:

Valencia 4 : 1 Real Madrid
Villarreal 1 : 1 Real Madrid
Inter 0 : 2 Real Madrid
Real Madrid 1 : 2 Deportivo Alaves
Shakhtar Donetsk 2 : 0 Real Madrid

És a Sakhtartól előtte is kikaptunk hazai pályán.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 15., csütörtök 9:19

Realista24 írta:Azért voltak üdítő kivételek, mint ziro meg sebydani :mrgreen:
ZZ knows :sziv: Meg úgy tűnik mi is :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2021. április 15., csütörtök 9:16

Szerző: whitemadrid » 2020.12.01. 20:48
Szerintem ezt a szezont játékostól edzőn át a vezetőségig elengedte mindenki.

Még lehetne folytatni, imádom. A madridom fóruma mindenhez is ért, de szerencsére nem mi döntünk a csapatot illetően :mrgreen:

Azért voltak üdítő kivételek, mint ziro meg sebydani :mrgreen:
Gondoltam is erre tegnap , h ZZ mutattja a fuckot rendesen :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. április 15., csütörtök 9:11

Most ez lehet, hogy furcsa lesz, de ha ZZ feláll innen, és megköszöni, és esetleg francia szövetségi kapitány lesz, hát baszki.. szerintem sikeresebb lesz, mint a Reallal. :D
Egyszerűen annyira fekszik neki a kiélezett szituációk, az, hogy meccsről meccsre másik meccsplant kell kitalálni, hogy az ilyen tornákon végigverné a világot a francia csapattal.
És oda ez kell, nem egy agyon játszott séma, ami ha nem megy széttárjuk a kezüneket, hogy ez van, pedig nálunk volt a labda.
Végre megkapná fixre MBappét is.
Szerintem én soha nem mondtam, hogy távozzon, de majd visszanézem. :sziv:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 15., csütörtök 9:02

Igazából ezzel a brigáddal egy szem Benzemával elől, ennyi sérülttel, BL elődöntő a Poolt verve, Barcát oda-vissza, a bajnokságban még talpon....
Gyakorlatilag teljesen értelmezhetetlen, ami zajlik és rejtély mi van megint.... :lol: Mert itt csúnyán szét voltak esve a dolgok szezon közben.
Megint vmi ZZ magicnek vagyunk tanúi, elképesztő a pali :mrgreen:

Elvárásaimat az idénnyel kapcsolatban már rég túlszárnyalták, innentől a fiúkra már egy rossz szót nem szabad szólni, jöhet az örömjáték a végére, hátha le is pottyan valami :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 15., csütörtök 8:55

Az átlagos rm drukker pont annyit érdemelne, hogy ZZ duplázzon, itthagyja a csapatot aztán évekig nézzük ahogy nem nyer semmit a következô féltucat edző. :D

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 15., csütörtök 8:46

Szerintem meg akkor teljesen jogos volt a kritika. Most jól alakulnak a dolgok reméljük a végén is örülhetünk valaminek. Másrészt meg a legtöbben azt vártuk hogy változtasson a dolgokon a lehetőségekhez képest és több ponton ez sikerült is neki. A keret szűkössége azért még csúnyán visszaüthet. Reméljük valahogy kihúzzuk a végéig és tartani tudjuk a mostani szintet.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 15., csütörtök 8:37

Az a bánatom, hogy ez nem csak helyi jellegzetesség volt, hanem mindenhol ez ment, és ZZ emlékezni fog erre. Bajnoki Bl dupla után is képes szemrebbenés nélkül felállni, mert ő nem egy Mourinho aki szeret fürdeni a kételyben meg utálatban... Pedig nem találnánk jobb edzőt ZZ-nél.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég