Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
13
11%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 15., csütörtök 19:19

kecsu10 írta: Szerintem Van Nistelrooy semmivel sem volt rosszabb, sőt. Csak akkor az egy volt a sok jó csatár közül, ma pedig ez a teljesítmény már nagy dolog.
Hát Van Nistelrooy klasszis is volt a javából. :D De igaz amit mondasz, egy volt a sok jó játékos közül. Megváltozott a futball elég erőteljesen, ettől függetlenül Lewandowski top játékos.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 15., csütörtök 19:17

Realista24 írta:
Süti írta:

Azért 35 gólt elrakott most is Bundásban, aztán még vége sincs a szezonnak, meg sérült is. :mrgreen:
Aranycipő.
Pontosan. Mostanában nem értem mi ez a korszakos csapat, valaha volt legjobb mánia... Régebben nem volt Twitter meg xg mutató, ellenben egy ilyen Lewa egy lett volna a sok közül. Aki látta a csúcs Vierit vagy Batistutat, az tudja ezt. Esélyük sem volt aranylabdát nyerni. Pedig azért ők sem voltak gyengébbek a kapu előtt. De ma ez a divat, jó nagyokat mondani a médiában. De tessék csak a mi régi meccseinket visszanézni, milyen csatár volt Raul vagy a Mór.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 19:08

Süti írta:
Realista24 írta:

Mire? :lol: köze nincs hozzá.
Azért 35 gólt elrakott most is Bundásban, aztán még vége sincs a szezonnak, meg sérült is. :mrgreen:
Aranycipő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 15., csütörtök 19:05

Sierra írta:
kecsu10 írta: Azért ne csináljunk már úgy Lewandowskival mintha soha nem látott klasszis lenne.
Az nem is, de kevesen szereznek több mint 500 gólt karrierjük során. :)
Szerintem Van Nistelrooy semmivel sem volt rosszabb, sőt. Csak akkor az egy volt a sok jó csatár közül, ma pedig ez a teljesítmény már nagy dolog.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 15., csütörtök 18:52

kecsu10 írta: Azért ne csináljunk már úgy Lewandowskival mintha soha nem látott klasszis lenne.
Az nem is, de kevesen szereznek több mint 500 gólt karrierjük során. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 15., csütörtök 18:37

Realista24 írta:
Remy írta: Lewa aranycipő és a tavalyi rablás után megkapja idén.
Mire? :lol: köze nincs hozzá.
Arra aranycipőt kapjon, ne aranylabdát. Akkor anno Jardel is kaphatott volna, meg RVN is. Azért ne csináljunk már úgy Lewandowskival mintha soha nem látott klasszis lenne. Totti, Raul vagy Henry sem kapott aranylabdát, tény, jóval erősebb mezőnyben, de jóval jobb játékosok is voltak. Egy Bundesliga gólkirályi cím nehogy már bogyót érjen...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 15., csütörtök 18:05

Dupla D írta: Egyelőre senki nem hozott olyan extrát, amivel lenne egyértelmű esélyes. Szerintem az EB-n ha valaki domborít egyet, akkor akár gyenge BL szereplés mellett is megkaphatja.
City BL győzelem esetén De Bruyne-t 100% betolják, illetve most Neymar is kapott egy kis hátszelet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 15., csütörtök 17:40

Realista24 írta:
Remy írta: Lewa aranycipő és a tavalyi rablás után megkapja idén.
Mire? :lol: köze nincs hozzá.
Azért 35 gólt elrakott most is Bundásban, aztán még vége sincs a szezonnak, meg sérült is. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 15., csütörtök 16:40

Remy írta: Lewa aranycipő és a tavalyi rablás után megkapja idén.
Mire? :lol: köze nincs hozzá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 15., csütörtök 16:35

ziro4vr írta:
csababarca írta: Lesz egy EB is nyáron, ott is történhet kiugró teljesítmény, egy MBappé a franciákkal a legsanszosabb erre, belgák most nem tudom milyen erőt képviselnek De Bruyne is szóba jöhetne City bl győzelem esetén. Lewa meg a lengyelekkel nem hiszem, hogy számottevő lesz.

Benzemának az hiányozhat, hogy az EB-n sem lesz, röhej amúgy, hogy ő nem válogatott bizonyos okok miatt.
Németek nyerik az EBt, City blt, Gündogan aranylabda.
Azt értem, hogy szereted a kebabot, de ha már németek, Gündinél van egy fokkal árjább küllemű fickó, elég jó a passzpontossága, és még ő is harcban van a BL címért. :-*
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 15., csütörtök 16:26

Lewa aranycipő és a tavalyi rablás után megkapja idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 15., csütörtök 16:11

Egyelőre senki nem hozott olyan extrát, amivel lenne egyértelmű esélyes. Szerintem az EB-n ha valaki domborít egyet, akkor akár gyenge BL szereplés mellett is megkaphatja.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 15., csütörtök 16:08

csababarca írta: Lesz egy EB is nyáron, ott is történhet kiugró teljesítmény, egy MBappé a franciákkal a legsanszosabb erre, belgák most nem tudom milyen erőt képviselnek De Bruyne is szóba jöhetne City bl győzelem esetén. Lewa meg a lengyelekkel nem hiszem, hogy számottevő lesz.

Benzemának az hiányozhat, hogy az EB-n sem lesz, röhej amúgy, hogy ő nem válogatott bizonyos okok miatt.
Németek nyerik az EBt, City blt, Gündogan aranylabda.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. április 15., csütörtök 15:53

Lesz egy EB is nyáron, ott is történhet kiugró teljesítmény, egy MBappé a franciákkal a legsanszosabb erre, belgák most nem tudom milyen erőt képviselnek De Bruyne is szóba jöhetne City bl győzelem esetén. Lewa meg a lengyelekkel nem hiszem, hogy számottevő lesz.

Benzemának az hiányozhat, hogy az EB-n sem lesz, röhej amúgy, hogy ő nem válogatott bizonyos okok miatt.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Tiborkiss
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021. április 15., csütörtök 15:36

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tiborkiss » 2021. április 15., csütörtök 15:51

Chelsea eddig Tuchel alatt minden meccsen 3-4-3as felallasban jatszott. Alapvetoleg labdatartas, labdavesztesnel gyors letamadas amit alkalmaznak szinte minden meccsen, kiveve a Porto elleni 2 meccset ahol inkabb a kontrakra epitettek. Vedekezesuk nagyon szervezett. Nagyon keves golt kapnak(leszamitva a WBA elleni meccset) viszont nagyon keveset is lőnek. Nincs egy kimondott gollovojuk sem, inkabb csapatkent vannak egyben. Talan a legveszelyesebb jatekos Mount, tole varhatoak villanasok es varatlan megoldasok. Illetve az egyre jobban magara talalo Pulisic is ilyen. Tippem a kezdore
3-4-3
Mendy
Azpilicueta - Silva - Rudiger
James - Kante - Kovacic - Alonso/Chilwell
Mount - Werner - Pulisic

Amit meg tudni kell a Chelsearol hogy nagyon hosszu a pad. Tuchel rengeteget forgatja a kezdot, szoval lesz lehetosege belenyulni a meccsekbe. Havertz,Giroud,Abraham,Jorginho,Ziyech,Zouma,Christensen,Hudson-Odoi mind mind olyan jatekosok akiket barmikor bedob a padrol es szinte ugyanazt a teljesitmenyt nyujtja mint a kezdoben levo jatekosok. Velemenyem szerint akkor van a legtobb esely a Chelsea ellen ha lovunk par golt es nem csak azert mert a focit golra jatsszak, hanem mert nagyon keves helyzetet alakitanak ki es nagyon keves golt rugnak Tuchel alatt. Illetve ha valamilyen uton modon nem Mendy vedene az jelentosen megnovelne az eselyunket, nagyon jo kapust kukaztak ki a szemelyeben.
Nem tudom mennyire volt hasznos ez a kis szosszent a londoniakrol, kovetem oketis es eleg sokat tudok roluk. Ha meg erdektelen, akkor csak hagyjatok figyelmen kivul

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 15., csütörtök 15:47

picit off itt a ballondor, de a bl-hez kapcsolva :

lewa eleg balszerencses, tavaly megkaphatta volna siman, iden meg pont hianyzott ezen a ket kulcsmeccsen, igy kb el is ment neki.
nem mondom azt, hogy vele tovabbjutnak biztosan, de volt ez annyira szoros parharc, hogy akar mulhatott rajta is.

hiaba a liga gyozelem es aranycipo, ez bappenak meg akar benzemanak is meglehet meg az esetleges bl gyozelem melle.
a city gyozelme eseten lenne erdekes meg a story, mert ok is duplaznanak de ott meg nincsen kiemelheto jatekos szvsz.
ha ne adj isten a chelsea berantana, akkor meg total random.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 15., csütörtök 15:43

Azert ezt ne dontsuk el igy egybol.
Termel termel de pl most a fontosabb meccsekre kiesett. Azért kevesen kaptak aranylabdat ugy hogy aprilis-majust offon toltottek.

Benzema is szepen termel iden amugy, és ő harcban van a BL-ért még, én làtok benne potenciált hogy idén megkaphatná.

A marketing reszt Perez majd elintezi :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 15., csütörtök 15:37

lestat írta:
Pad'em írta: Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:

Varjuk meg hol vegzunk mi.

Ha valahogyan esetleg duplaznank.
Szerintem Benzema nagyobb esellyel palyazna a lasztira.

Lewa ne azert nyerjen amugysem mert tavaly nem kapta meg.
Éppenséggel idén sem termel gyengén :) Benzema sztem esélytelen, bármit csinál. Rossz a marketingje :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. április 15., csütörtök 15:35

Pad'em írta: Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:

Varjuk meg hol vegzunk mi.

Ha valahogyan esetleg duplaznank.
Szerintem Benzema nagyobb esellyel palyazna a lasztira.

Lewa ne azert nyerjen amugysem mert tavaly nem kapta meg.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 15., csütörtök 15:31

Sztem idén megkapja Lewa a ballon d'ort, a tavalyi elvett lasztiját korrigálni fogják. Ha csak Mpabbé vagy Neymar nem lő mesterhármas a BL döntőben. De Tibónak úgyse fognak, szóval marad a lengyel :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég