Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Asurultras
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 10:35
Kedvenc játékosaid: RAÚL 7,RONI 9,RONI 7, ZIZU 5, ROBI C 3, IKER 1, ÖCSI BÁCSI,
Kedvenc csapatod: REALMADRID-ULTRAS SUR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Asurultras » 2013. május 2., csütörtök 22:32

Kibasszzz tt nso !! Szánalmas tet ek! Ha már elkur uk dortmundba .. Legalább mi emelt fővel távoztunk a BL-ből..
Nem megalázva seggbe ku va mint a koboldok ,.. mégis rólunk cikkeznek, ha minden harmadik cikk lenne igaz akkor már a szertáros is kínába lenne a Super League -ban..nemhogy a fél csapat amely hírekkel homályba akarják fedni hogy a nagy dream team 1 napja a nou campba 7-0 as alával rommá égetve tiplizett és h mennyire szarok főleg a fő törpe nélkül..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 22:03

" Ez a Real Madrid, ismét nagyon súlyos dolgok jönnek mostantól a sajtóban. Még az is lehet, hogy leigazoljuk Pelét, ki tudja :D"

Öt biztos nem,törvényt hoztak braziliába annak idején,hogy nem igazolhat el az országból..:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 21:38

madridronie írta: Hosszúnak ígérkezik ez a nyár is, majd meglátjuk! :D :D :D Ettől függetlenül már várom mikor dobják be ismét David Silva nevét is a köztudatba! :D
Ez a Real Madrid, ismét nagyon súlyos dolgok jönnek mostantól a sajtóban. Még az is lehet, hogy leigazoljuk Pelét, ki tudja :D
Egyelőre az érdekel ki lesz az edző, és milyen felállásban tervezi a következő évet.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 21:36

én egy dolgot nem értek. madridban, hogy nem tűnik föl a vezetőknek, hogy khediránál egy nyugdíjazott vénember is jobb lenne védekezni? annyira nem üti meg a szintet az a fickó, hogy már fizikai fájdalmat okoz nézni a játékát. :(

az ő eladásáról nem volt szó valamelyik újságnál? :roll:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 2., csütörtök 21:33

nem tudom, hogy volt e már ez. a marca képe
----------------------------------------------------
Callejón jövőre is velünk lesz. Hurrá! Bale...
Ezt a Marca montázst azért egyelőre nem kellene még készpénznek venni; vannak benne elég durván érdekes dolgok, baromságok! Ami pedig Callejónt illeti, nos a Marca mai cikkén kívül eddig csak az eladásáról olvasni, szóval ........ A 4 biztos távozó (Adan, R. Carvalho, Essien, Pipita) mellett véleményem szerint 6 ember alatt rezeg a léc (Raúl Albiol, Pepe, F. Coentrao, Kaká, Di María és Callejón), akik közül további 3 az adott szituációtól, körülményektől, piaci lehetőségektől és az új érkezők személyétől, számától függően távozhat még majd a nyáron!
Egyebkent ez a Verrati, Bale, Kondogbia, Carvajal nevsor amit a Marca felhozott, ez szerintem kurva harmatos.
Egy csatárt (nem kevés milláért) azért még nyugodtan tegyél oda ehhez a listához; mert bár a Marca a címlapján nem emelte ki, a cikkben azért ők is így számolnak (Agüero)!
Bale-t tovabbra sem tartom nagy cuccnak, raadasul rohadtul tularazott. Verrati ha tenyleg olyan tehetseges akkor hosszutavon jo is lehet, de rovidtavon nem megoldas, akkor ott van Kondogbia aki szinten nem megoldas a ketto parban meg foleg nem, orditoan gyenge lenne ez a paros igy. Egyedul Carvajal az aki kezenfekvo es esszeru valasztasnak tunik Arbeloa melle. Tovabbra sem lenne csatarunk, mert Morata egy nulla, Benzema meg toketlen. Nem is nagyon ertem hogy itt sokan megelegednenek egy ilyen erositessel... Szerintem rohadt keves lenne ez.
Persze; értelek én --> jó magam is jobban örülnék Kondogbia helyett Pogba/Vidalnak; Bale helyett Neymarnak, vagy tavaly épp Hazardnak, illetve Lucasnak, csakhogy ez a dolog azért jóval bonyolultabb egy egyszerű kívánságműsornál! Egyrészt van egy büdzsé, pü-i keret, ami nem feneketlen, illetve nem kimeríthetetlen --> eközben persze tele vagyunk lyukas posztokkal; másrészt ugye léteznek (nagy) klubok a Real Madridon kívül is, akik a blancókhoz hasonlóan szintén erősödni és nem gyengülni kívánnak (ezért nem is céljuk kiárusítani a legjobbjaikat pl.: Vidal, Pogba), harmadrészt bármily meglepő még mindig vannak olyan játékosok, akik számára nem a Madrid álmaik csapata (lsd. Neymar)! Ezek után, ennek fényében érthető itt a szájhúzás, meg a nem tetszésünk kinyilvánítása csak épp semmire nem megyünk vele --> nem lehet mindig a múltban élni és csak siránkozni; azzal kell főzni, ami épp van!
Bale-hez meg annyit hogy irtak itt paran indoknak hogy "ha egy dimariat meg higuaint meg khedirat elbir a csapat akkor bale-t is el fogja birni"... SERIOUSLY?? Nebassza mar meg az eg, 60-70 vagy kituggyahany millioert nehogymar olyan jatekosnak oruljek akit "elbir" a csapat. Annyiert legalabb olyan szintu huzoember legyen mint Ronaldo. Akkor kb elegedett leszek. Egy total stilusidegen brit jatekos, egy latinos ligaban pont amikor tavolodni akarunk el attol a futballtol amit a walesi is kepvisel... Es akkor itt sokan hegyezik ra a cerkat.
Te magad írod le, hogy a posztján szóba jöhető klasszisokat a közelmúltban kik happolták már el! Neymar --> Barca; Hazard --> Chelsea; Lucas --> PSG; Götze --> Bayern München

----->
Nem ertem. 60 millioert kis tulzassal barkit el lehet hozni, akkor tenyleg fizessuk oda azt a penzt olyan jatekosra aki bele is illik a profilba. A Chelsea Hazardot igazolt olcsobban, a PSG Lucast, a Bayern Gotzet!


Szóval akkor miről és kikről beszélünk, akik Bale helyett jöhetnének és nagyjából ez a potenciál, szint??? Majd a Reus; igaz, hogy most tért vissza szíve csapatához és még egyszer nem hozták velünk szóba, de ő a mi emberünk!
André Villas-Boas: “Nem számít mennyit fizetnének érte, Gareth Bale nem eladó. Sem a Real Madridnak, sem más csapatnak. Ő a mi játékosunk és itt fog játszani a következő szezonban akkor is, ha nem jutunk be a Bajnokok Ligájába.” A walesi ma kapta meg az angol bajnokság legjobb játékosnak szóló díjat. Idén 24 gólt lőtt eddig.
Hosszúnak ígérkezik ez a nyár is, majd meglátjuk! :D :D :D Ettől függetlenül már várom mikor dobják be ismét David Silva nevét is a köztudatba! :D
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 2., csütörtök 21:13

Fernando Torres hat gólt szerzett legutóbbi öt európai, hazai mérkőzésén.
Hozzuk Torrest. Ő biztosan rúgna gólt a BL-ben. (Vagy az EL-ben. :mrgreen: ) Nem mellesleg spanyol is. :D



Mert biztosan lesz olyan, aki komolyan veszi... :-)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 21:12

Toky
Hidd el, ha idehozunk egy komoly csatárt zsebre dugott kézzel hoz olyan statokat, mint Benzema. Nem véletlenül próbálják összevásárolni a nagy klubok a jobbnál jobb csatárokat.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 21:06

Ibrahimovic a Tuttosportnak nyilatkozta: " Megnyerjük a bajnokságot, elmegyek nyaralni, aztán elhagyom a klubot! "

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 20:41

Anthony írta:
Jim írta:itt ki védekezne?
a 165 centis Veratti (fizikailag megennék), vagy a szeleburdi Pogba?
Ezt magyarázom...pl. szögletnél kit fog tartani, nagyanyámat?
Nézzétek meg a Bayernt, vannak ott törpök? Nincsenek. (-Lahm).
Ez itt a Real Madrid, akit veszünk az a posztján legyen top3 világlegjobbja.
Igen, mert egész meccsen csak szöglet van. Ja és az "überBarca" pár éve is óriásokból áll(t). Valamint Verratti pár éven belül (lehet nem is kell annyi) könnyen benne lehet a top3-ban a posztján.
Mi meg ezt magyarázzuk. Vagy ki az a top3 világlegjobbja, akit hoznál?
Anthony írta:Akik meg azt mondják nem kell csatár, basszus legszívesebben nekiállnék egy fail videót készíteni Higuainról és Benzemáról. A sokat basztatott kp. élen Özillel annyi gólpasszt termelt nekik idén is, hogy csoda. Meg kell nézni mennyit hagytak ki. De meg lehet nézni a tavalyi rekord gólos szezont is. Ezek ketten nyomorék falábúak, kihagynak mindent.
Így van, adjuk el Benzemát is, hiszen más csatárok nem hagynak ki helyzeteket. Még szerencse, hogy valaki megfogalmazott (bár épp Vidalról) valami ideillő dolgot:
Anthony írta:Akkormár XY, bár benne is csalódnának páran fél éven belül.
Hozhatunk valaki übertáp, éppen felkapott, világlegjobbja csatárt, valószínűleg ő sem fog lényegesebben jobb mutatókat produkálni, mint Benzema rendesen kezdőként. Ha meg marad Benzema, és ez az egyszer egyik-máskor másik csatár játszik, akkor meg ugyanott leszünk/lesznek, mint most Higuaínnal.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 20:28

GT37 írta:
beckham96 írta:Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)
Nem.
Nem.
Nem.
Nem csinálhatjátok ezt velem. :mrgreen:
Őt aztán nem fogjátok elhozni Londonból, jól érzi ott magát.
Először nem értettem, aztán láttam, hogy kedvenc csapatnak a Spurs is meg van jelölve. :-D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 20:25

beckham96 írta:Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)
Nem.
Nem.
Nem.
Nem csinálhatjátok ezt velem. :mrgreen:
Őt aztán nem fogjátok elhozni Londonból, jól érzi ott magát.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 20:23

Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 20:16

Örömmel látom AVB nyilatkozatát, remélem, van is valami valóságalapja a kijelentésnek.
Kerlon írta:Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
Valóban klasszis játékosról van szó, de ő alapvetően nem támadó középpályás?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 2., csütörtök 20:15

Félig meddig osztom sonic véleményét, mert annyiért, amennyit a :cens: Levy kérne Bale-ért én sem hoznám, viszont egy 40-45 milláért még talán-talán megpróbálnám, feltéve, hogy DM 30 millió körül értékesíthető.

Hiába a más stílusú PL-ből tűnik ki, nagyon jó adottságai vannak, erőszakos, gyors, erős, technikailag is rendben van. Igazából annyira akar hasonlítani Cé-re, hogy ki lehet mondani, az Ő butított verziója. Azt nem látom benne, hogy elérheti azt a szintet, amit most CR hoz, viszont ahhoz még fiatal, és az eddigiek alapján elég fejlődőképes, hogy ennél ne legyen feljebb. Amúgy nem hinném, hogy egy kényszerítőre alkalmatlan lenne, illetve üresbe is jól mozog, az átlövései pedig neki is elég pengék, szóval akár felállt védelmek ellen is lehet haszna. Főleg ha lesz végre egy értelmes középpályánk, ami lehetővé teszi a mindenkori "10-esnek", hogy alkosson, megtalálja a réseket a pajzson.

Még annyit hozzáfűznék, hogy Bale-t is csak azért támogatnám félig-meddig, mert a többi alternatívát jó szokás szerint elbalfalloszkodtuk, vagy beintettek nekünk. Mondjuk a 0-7 után remélem Neymar felébredt a Barca-álomból, és belátja, hogy a világ legnagyobb klubjába kellene igazolni. :mrgreen:


Carvajal, Vidal, Verratti, Bale, illetve pénztől függően Agüero még esetleg jöhet. Ha Casemiro értelmes áron jönne, akkor Kondogbiához sem ragaszkodnék.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 2., csütörtök 20:12

Kerlon írta:Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
tipikusan az a jatekos, aki ha élete végéig a fionál marad, kurva nagy király lehet, de ide kevés. egy év után ugyanugy a halál faxára kivánnátok mint di mariat. ő is mekkora sztár volt portugaliaban most meg ahogy olasom 10-ből 8-an küldenétek a francba.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 19:49

numberone1 írta:Inkabb maradjon DM v Ozil azon a poszton? Deal.
Sokkal inkabb mint hogy kiadjunk 60-70 milliot Garreth Bale-re. Attol hogy nincs jobb opcio (ezt egyebkent kotve hiszem, plane annyi penzert) meg nem kotelezo leigazolni minden aron. Plane nem az ertekenek kb a duplajaert.

Nyilvan erre is lenne valami flegman odalokott megjegyzesed. De ha ram hallgatsz nem is farasztod magad ilyesmivel... Deal?


beckham96 írta:De jó... Bale nem eladó. :-(
Dehogynem... Csak ok is szeretnenek jol lehuzni minket, ami ertheto is. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 19:45

Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 19:26

Jim írta:
Géci írta:Igazából a csapat fiatalitásra tettem a hangsúlyt. Arra, hogy ne olyan csapatot tegyünk össze ami 1 szezont fut, hanem évekig tartó uralomra lenne képes. Bár akkor irhattam volna úgy is a kezdőt, hogy: Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Pogba-CR-Reus-Bale-Benzema Csak az az igazság, hogy valahogy nem tudom kihagyni a kezdőből a horvátot....
itt ki védekezne?
a 165 centis Veratti (fizikailag megennék), vagy a szeleburdi Pogba?
Ezt magyarázom...pl. szögletnél kit fog tartani, nagyanyámat?
Nézzétek meg a Bayernt, vannak ott törpök? Nincsenek. (-Lahm).
Ez itt a Real Madrid, akit veszünk az a posztján legyen top3 világlegjobbja.
heccsat írta:egyébként Pogba eléggé Balotteli/Ibra módon viselkedik, volt amikor nem volt kedve edzésre menni nem ment, MU-ból is hasonló okok miatt passzolták el, nem hiába... nem kell ilyen játékos ide, valamint pont nem ezen a poszton kéne kísérletezni.
Meg kell mozgatni mindent Vidalért és csak akkor nyúlni ilyen emberekhez, ha minden kötél szakad
Ezzel is egyetértek. Akkormár Vidal, bár benne is csalódnának páran fél éven belül.

Akik meg azt mondják nem kell csatár, basszus legszívesebben nekiállnék egy fail videót készíteni Higuainról és Benzemáról. A sokat basztatott kp. élen Özillel annyi gólpasszt termelt nekik idén is, hogy csoda. Meg kell nézni mennyit hagytak ki. De meg lehet nézni a tavalyi rekord gólos szezont is. Ezek ketten nyomorék falábúak, kihagynak mindent.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 19:15

heccsat írta:egyébként Pogba eléggé Balotteli/Ibra módon viselkedik, volt amikor nem volt kedve edzésre menni nem ment, MU-ból is hasonló okok miatt passzolták el, nem hiába... nem kell ilyen játékos ide, valamint pont nem ezen a poszton kéne kísérletezni.
Meg kell mozgatni mindent Vidalért és csak akkor nyúlni ilyen emberekhez, ha minden kötél szakad
Ezért ellenzem nagyon Pogbát...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 19:12

Majd lenyilatkozzák, hogy Bale eladó, nem akarjuk minden áron itt tartani, vigyétek csak. Az jó sokat dobna az árán...
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég