Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 20:28

GT37 írta:
beckham96 írta:Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)
Nem.
Nem.
Nem.
Nem csinálhatjátok ezt velem. :mrgreen:
Őt aztán nem fogjátok elhozni Londonból, jól érzi ott magát.
Először nem értettem, aztán láttam, hogy kedvenc csapatnak a Spurs is meg van jelölve. :-D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 20:25

beckham96 írta:Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)
Nem.
Nem.
Nem.
Nem csinálhatjátok ezt velem. :mrgreen:
Őt aztán nem fogjátok elhozni Londonból, jól érzi ott magát.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 20:23

Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem André Villas-Boas egyre szimpibb és szép játékot is játszat. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 2., csütörtök 20:16

Örömmel látom AVB nyilatkozatát, remélem, van is valami valóságalapja a kijelentésnek.
Kerlon írta:Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
Valóban klasszis játékosról van szó, de ő alapvetően nem támadó középpályás?

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 2., csütörtök 20:15

Félig meddig osztom sonic véleményét, mert annyiért, amennyit a :cens: Levy kérne Bale-ért én sem hoznám, viszont egy 40-45 milláért még talán-talán megpróbálnám, feltéve, hogy DM 30 millió körül értékesíthető.

Hiába a más stílusú PL-ből tűnik ki, nagyon jó adottságai vannak, erőszakos, gyors, erős, technikailag is rendben van. Igazából annyira akar hasonlítani Cé-re, hogy ki lehet mondani, az Ő butított verziója. Azt nem látom benne, hogy elérheti azt a szintet, amit most CR hoz, viszont ahhoz még fiatal, és az eddigiek alapján elég fejlődőképes, hogy ennél ne legyen feljebb. Amúgy nem hinném, hogy egy kényszerítőre alkalmatlan lenne, illetve üresbe is jól mozog, az átlövései pedig neki is elég pengék, szóval akár felállt védelmek ellen is lehet haszna. Főleg ha lesz végre egy értelmes középpályánk, ami lehetővé teszi a mindenkori "10-esnek", hogy alkosson, megtalálja a réseket a pajzson.

Még annyit hozzáfűznék, hogy Bale-t is csak azért támogatnám félig-meddig, mert a többi alternatívát jó szokás szerint elbalfalloszkodtuk, vagy beintettek nekünk. Mondjuk a 0-7 után remélem Neymar felébredt a Barca-álomból, és belátja, hogy a világ legnagyobb klubjába kellene igazolni. :mrgreen:


Carvajal, Vidal, Verratti, Bale, illetve pénztől függően Agüero még esetleg jöhet. Ha Casemiro értelmes áron jönne, akkor Kondogbiához sem ragaszkodnék.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 2., csütörtök 20:12

Kerlon írta:Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
tipikusan az a jatekos, aki ha élete végéig a fionál marad, kurva nagy király lehet, de ide kevés. egy év után ugyanugy a halál faxára kivánnátok mint di mariat. ő is mekkora sztár volt portugaliaban most meg ahogy olasom 10-ből 8-an küldenétek a francba.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 19:49

numberone1 írta:Inkabb maradjon DM v Ozil azon a poszton? Deal.
Sokkal inkabb mint hogy kiadjunk 60-70 milliot Garreth Bale-re. Attol hogy nincs jobb opcio (ezt egyebkent kotve hiszem, plane annyi penzert) meg nem kotelezo leigazolni minden aron. Plane nem az ertekenek kb a duplajaert.

Nyilvan erre is lenne valami flegman odalokott megjegyzesed. De ha ram hallgatsz nem is farasztod magad ilyesmivel... Deal?


beckham96 írta:De jó... Bale nem eladó. :-(
Dehogynem... Csak ok is szeretnenek jol lehuzni minket, ami ertheto is. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 19:45

Én bedobok még egy nevet Higuaín helyére, aki szerintem alkalmas minden szempontból: Stevan Jovetic.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 2., csütörtök 19:26

Jim írta:
Géci írta:Igazából a csapat fiatalitásra tettem a hangsúlyt. Arra, hogy ne olyan csapatot tegyünk össze ami 1 szezont fut, hanem évekig tartó uralomra lenne képes. Bár akkor irhattam volna úgy is a kezdőt, hogy: Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Pogba-CR-Reus-Bale-Benzema Csak az az igazság, hogy valahogy nem tudom kihagyni a kezdőből a horvátot....
itt ki védekezne?
a 165 centis Veratti (fizikailag megennék), vagy a szeleburdi Pogba?
Ezt magyarázom...pl. szögletnél kit fog tartani, nagyanyámat?
Nézzétek meg a Bayernt, vannak ott törpök? Nincsenek. (-Lahm).
Ez itt a Real Madrid, akit veszünk az a posztján legyen top3 világlegjobbja.
heccsat írta:egyébként Pogba eléggé Balotteli/Ibra módon viselkedik, volt amikor nem volt kedve edzésre menni nem ment, MU-ból is hasonló okok miatt passzolták el, nem hiába... nem kell ilyen játékos ide, valamint pont nem ezen a poszton kéne kísérletezni.
Meg kell mozgatni mindent Vidalért és csak akkor nyúlni ilyen emberekhez, ha minden kötél szakad
Ezzel is egyetértek. Akkormár Vidal, bár benne is csalódnának páran fél éven belül.

Akik meg azt mondják nem kell csatár, basszus legszívesebben nekiállnék egy fail videót készíteni Higuainról és Benzemáról. A sokat basztatott kp. élen Özillel annyi gólpasszt termelt nekik idén is, hogy csoda. Meg kell nézni mennyit hagytak ki. De meg lehet nézni a tavalyi rekord gólos szezont is. Ezek ketten nyomorék falábúak, kihagynak mindent.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 19:15

heccsat írta:egyébként Pogba eléggé Balotteli/Ibra módon viselkedik, volt amikor nem volt kedve edzésre menni nem ment, MU-ból is hasonló okok miatt passzolták el, nem hiába... nem kell ilyen játékos ide, valamint pont nem ezen a poszton kéne kísérletezni.
Meg kell mozgatni mindent Vidalért és csak akkor nyúlni ilyen emberekhez, ha minden kötél szakad
Ezért ellenzem nagyon Pogbát...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 2., csütörtök 19:12

Majd lenyilatkozzák, hogy Bale eladó, nem akarjuk minden áron itt tartani, vigyétek csak. Az jó sokat dobna az árán...
Merci Zizou!

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. május 2., csütörtök 19:09

egyébként Pogba eléggé Balotteli/Ibra módon viselkedik, volt amikor nem volt kedve edzésre menni nem ment, MU-ból is hasonló okok miatt passzolták el, nem hiába... nem kell ilyen játékos ide, valamint pont nem ezen a poszton kéne kísérletezni.
Meg kell mozgatni mindent Vidalért és csak akkor nyúlni ilyen emberekhez, ha minden kötél szakad
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. május 2., csütörtök 19:07

De jó... Bale nem eladó. :-(

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 19:06

Még jó, hogy nem ő fogja eldönteni ezt az egészet hanem Levy és Bale akinek a Real az álma.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 19:04

csütörtök, 18:50
André Villas-Boas: “Nem számít mennyit fizetnének érte, Gareth Bale nem eladó. Sem a Real Madridnak, sem más csapatnak. Ő a mi játékosunk és itt fog játszani a következő szezonban akkor is, ha nem jutunk be a Bajnokok Ligájába.” A walesi ma kapta meg az angol bajnokság legjobb játékosnak szóló díjat. Idén 24 gólt lőtt eddig.
ennek alapesetben örülnék, de így, hogy már nincs más elérhető játékos a piacon. ki fogja átvenni dm helyét jövőre? esetleg reus még, akit megnéznék ott, de azért be kell ismernünk, hogy bale jobb playa, mint a német. vagy jövőre 3 csatárral toljuk, vérbeli szélsők nélkül és az offenzív szélsőhátvédeinkre támaszkodunk majd. marcira és carvajalra.
de ahhoz meg megint egy brutál kp kéne, hogy olyanok legyenek, mint a barcában alves meg alba.

---------verratti---vidal-------
-------------modric------------
--benzema---agüero---céer--

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. május 2., csütörtök 19:04

Géci írta:Igazából a csapat fiatalitásra tettem a hangsúlyt. Arra, hogy ne olyan csapatot tegyünk össze ami 1 szezont fut, hanem évekig tartó uralomra lenne képes. Bár akkor irhattam volna úgy is a kezdőt, hogy: Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Marcelo-Veratti-Pogba-CR-Reus-Bale-Benzema Csak az az igazság, hogy valahogy nem tudom kihagyni a kezdőből a horvátot....
itt ki védekezne?
a 165 centis Veratti (fizikailag megennék), vagy a szeleburdi Pogba?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 18:49

sonic írta:


Milyen irasodban? Sehol nem hivatkoztam semelyik irasodra.
"ha egy dimariat meg higuaint meg khedirat elbir a csapat akkor bale-t is el fogja birni"...
Ezt en irtam. Csak egy szubjektiv velemeny volt Balerol, de elfogadok minden objektiv velemenyt.
Lucas-Neymart elbszabtuk, Gotze ment a gyerekkori kedvenceihez. Nincs olyan mozdithato aki klasszissal jobb lenne mint Bale.
En nem igazolnam le annyiert mert szerintem nem er annyit. Kozel sem. Nem tudom hogy mi olyan erthetetlen ebben... :hmmm:
Inkabb maradjon DM v Ozil azon a poszton? Deal.
Nehogy aztan ebbe is belekossel.
Szep estet neked is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 2., csütörtök 18:34

" Ha Reust igazolnánk, akkor csatár talán nem kéne. Elég jó befejező a német."

Nekem az jött le róla,hogy ő is elég nagy hibaszázalékkal dolgozik,persze ezt lehet még csiszolni.
Ami pozizív vele kapcsolatban,hogy nem csak szélsőnek,de centernek is be lehet tenni.Egyébként nekem a német válogatottban az EB-n ő és Schurrle tetszett a legjobban.A dortmundi meccsen is ő volt a legveszélyesebb,ha Lewandowskit most nem veszem.Meg madridba is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 2., csütörtök 18:31

numberone1 írta:Nem tudom, h mi volt ertehetelen az irasomban.
??

Milyen irasodban? Sehol nem hivatkoztam semelyik irasodra. Gondolom pont valami hasonlot irtal te is... Bocs de nem figyeltem hogy eppen ki mit irkal ossze vissza, de nem te vagy az elso aki valami hasonlo velemenyt megfogalmazott. Mar megszoktam, itt a forumon eloszeretettel terjednek a kulonbozo nezetek egyik naprol a masikra.

Egyebkent meg mit eroskodsz itt hogy mondjak mas neveket helyette? En nem igazolnam le annyiert mert szerintem nem er annyit. Kozel sem. Nem tudom hogy mi olyan erthetetlen ebben... :hmmm:




Ps: Nem, ha megengeded akkor Belhandaval sem lennek elegedett. Problem??? Nehogy aztan ebbe is belekossel. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. május 2., csütörtök 18:26

Hozzuk Torrest !! :D Egyébként nem olyan tehetségtelen ő mint ahogy azt most a trollfootball beállítja, hátha spanyolban visszatér a régi Torres. :D

Igazából engem nem érdekel az átigazolási szezon, mindig ugyanaz a forgatókönyv, érdemes visszaolvasni a 2009 nyári kommenteket, hogy milyen jól lejátszották páran az egész szezont előre, hogy majd Kaka meg CR meg benzema meg Xabi alonso fúúú mekkora zsuga lesz meg áááá micsoda világverő csapat...és hát tényleg világ verő csapat lettünk...ja nem.

Nem akarom elvenni az örömöt a fifa managerkedéstől, csak hányszor kell még ezt a kört végig futni , hogy a többségnek le essen ,hogy egy csapat nem attól lesz csapat, hogy milyen nevekből áll ki mit ért el eddig...persze azt is megértem ha valaki örömét látja ebben, csak gondoltam kiadom magamból. :D

Egyetlen 1 dolog érdekel ezzel a nyárral kapcsolatban,hogy CR maradjon a többit majd meglátjuk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég