Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 1:23

Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
Ez így elég kamikaze volt :lol: én azt hittem van egy terv. De ha laporta okos holnap a barsza visszalép elsőként és akkor ők mentik meg a labdarúgást :lol: aztán csődbe mennek igazi mártírok lennének :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 20., kedd 1:06

Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 10:18

flori írta:
Realista24 írta: És akkor ez a 32 éves kölyök, még ki akarta hívni Pérezt, hogy ő majd jól megreformálja a klubot gazdaságilag :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ez így utólag tényleg nagyon low duma. Perez gondolom hallotta ezeket, és mosolygott.
Aztán felszolgálta DonFlonak a reggelijét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 10:14

Realista24 írta: És akkor ez a 32 éves kölyök, még ki akarta hívni Pérezt, hogy ő majd jól megreformálja a klubot gazdaságilag :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Ez így utólag tényleg nagyon low duma. Perez gondolom hallotta ezeket, és mosolygott.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:55

És akkor ez a 32 éves kölyök, még ki akarta hívni Pérezt, hogy ő majd jól megreformálja a klubot gazdaságilag :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 18., vasárnap 13:43

flori írta:
Remy írta: Hát nem tudom. Azért, ha nyáron tényleg robbantunk a piacon, nem akarom elhinni, hogy nem várna még egy évet legalább. Pláne, ha megkapná a francia kettőst.
Simán megérteném, kib.szott sok fikát kapott (volt ami bőven jogos) és a mai napig nincs rendesen elismerve. :lol: Ferdinandnak kell bevédeni egy BL műsorban, hogy "hé álljunk már meg egy pillanatra. 3 BL-t nyert az ember, miről beszélünk?"
Jött, látott, győzött megint. Olyan szerencsétlenekkel van tűzközelben, hogy már emiatt jár az elismerés. Mással ez nem ment volna. Kicsit meredek összehasonlítás, de nagyjából hasonló a keret mint Solari idejében, látjuk mennyivel másabb a két dolog. Valóban nem szép a játék, de idomul a feltételekhez, amit nagyon alulértékelnek az emberek. Meghalnak érte a játékosok, ha "helyzet" van, akkor megint jön a kalapból a nyuszi.

Én a rossz forgatókönyvet vizionálom, szerintem a legvégén kupa nélkül maradunk, el fog fogyni a keret, így nem fog távozni. A "legjobb" esetben pedig visz mindent, majd elmegy pihenni. A következő alkalomkor pedig átveszi a válogatottat, természetesen Benzema nélkül.
Solari soha nem volta Real Madrid vezető edzője. Egy helyettesítő edző volt, akinek emiatt semmi tekintélye nem volt az öltözőben. Főleg azután, hogy a fékeket kivágta. Szar hasonlat.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 18., vasárnap 13:27

Mondjuk ha havinidzsível meg a haverokkal bl-t nyer akkor onnan hova feljebb? :lol: francia valogatottban van még pár eb vb cím. Simán megérteném ha lépne de akkor nekünk megint reszeltek pár évre :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. április 18., vasárnap 13:16

Fenoo írta:
Whiteheart írta: A francia csapat is könnyű lesz ha ott lesz Benz

Nem lesz ott.
Ha zizu lesz az edző akkor ott lesz, tarts ki
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 17., szombat 14:17

Remy írta: Hát nem tudom. Azért, ha nyáron tényleg robbantunk a piacon, nem akarom elhinni, hogy nem várna még egy évet legalább. Pláne, ha megkapná a francia kettőst.
Simán megérteném, kib.szott sok fikát kapott (volt ami bőven jogos) és a mai napig nincs rendesen elismerve. :lol: Ferdinandnak kell bevédeni egy BL műsorban, hogy "hé álljunk már meg egy pillanatra. 3 BL-t nyert az ember, miről beszélünk?"
Jött, látott, győzött megint. Olyan szerencsétlenekkel van tűzközelben, hogy már emiatt jár az elismerés. Mással ez nem ment volna. Kicsit meredek összehasonlítás, de nagyjából hasonló a keret mint Solari idejében, látjuk mennyivel másabb a két dolog. Valóban nem szép a játék, de idomul a feltételekhez, amit nagyon alulértékelnek az emberek. Meghalnak érte a játékosok, ha "helyzet" van, akkor megint jön a kalapból a nyuszi.

Én a rossz forgatókönyvet vizionálom, szerintem a legvégén kupa nélkül maradunk, el fog fogyni a keret, így nem fog távozni. A "legjobb" esetben pedig visz mindent, majd elmegy pihenni. A következő alkalomkor pedig átveszi a válogatottat, természetesen Benzema nélkül.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 17., szombat 13:58

Brutál hogy ebből a keretből mit hozott ki tavaszra. Sőt az még hagyján, inkább az hogy ennyi sérüléssel! Hogy őszinte legyek nem gondoltam hogy meg tud újulni, illetve a játékosokban sem bíztam, olyan beleszarok formát toltak hónapokig. De totál megcáfolt a kopasz, tényleg a legnagyobb edzők egyike. Akármi lesz a szezon vége, megemelem a kalapot honnan hozta vissza ezt a csapatot. :salute:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 17., szombat 13:57

Whiteheart írta: A francia csapat is könnyű lesz ha ott lesz Benz

Nem lesz ott.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. április 17., szombat 13:51

A francia csapat is könnyű lesz ha ott lesz Benz
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 17., szombat 13:47

Az úgy neki már túl könnyű. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 17., szombat 13:44

Hát nem tudom. Azért, ha nyáron tényleg robbantunk a piacon, nem akarom elhinni, hogy nem várna még egy évet legalább. Pláne, ha megkapná a francia kettőst.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 17., szombat 13:39

Szerintem ha véletlen dupláznánk, feláll. Kétszer sikerült kimaxolni a dolgot, a múltkori kupa utáni szardobálás mély nyomot hagyhatott benne.

A franciák beégnek az EB-n, és így lett a csokapik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 17., szombat 13:34

Engem is jól megnyugtatott :kalapos:

Nyilván ez annak szól, hogy nem görcsöl semmin, és elter a többi edzotol, akik be vannak feszülve, mert mi lesz ha kirugjak.

Mondjuk ez kell ahhoz is, hogy ilyen tudjon lenni nap mint nap.

És nyilván, a vezetőség sem tudja sakkban tartani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. április 17., szombat 13:14

Realista24 írta: Zidane: “My contract? I am happy for Florentino, but we are not thinking about the long term. We live every day with its details. Maybe I can get a contract for 4 seasons, but I leave tomorrow, the important thing is I am happy, and I’m thinking about the next match.”
azért most már nem örülnék ha nyáron felállna :/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 17., szombat 13:07

Zidane: “My contract? I am happy for Florentino, but we are not thinking about the long term. We live every day with its details. Maybe I can get a contract for 4 seasons, but I leave tomorrow, the important thing is I am happy, and I’m thinking about the next match.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 17., szombat 7:06

Szerencsés Zidane.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 17., szombat 0:57

Rangadók idén:

🏠 Barcelona (2-1) ✅
✈️ Barcelona (1-3) ✅
🏠 Atlético (2-0) ✅
✈️ Atlético (1-1) 🤝
✈️ Sevilla (0-1) ✅
🏠 Inter (3-2) ✅
✈️ Inter (0-2) ✅
🏠 Atalanta (3-1) ✅
✈️ Atalanta (0-1) ✅
🏠 Liverpool (3-1) ✅
✈️ Liverpool (0-0) 🤝

Öreg, rokkant keret ide vagy oda, ez azért elég impresszív.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég