Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 8:13

Realista24 írta: Amúgy, 20 csapat, két 10 fős csoport, ugye?

Akkor az 18 meccs a csoportban. Legjobb 8, ott aki döntőig megy még 5 meccs, tehát 23 meccset játszik a döntős.

Most van 6 csoport meccs, aztán 7 meccs döntővel együtt. Ehhez képest akkor plusz 10 meccs lenne a győztesnek, de minimum 12-vel több mindenkinek.

Jól számolok? :mrgreen:
Szerintem ez csak a kezdet, elobb utobb a bajnoksagokat is kilovik ezzel. Aztán europai diviziok lesznek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 19., hétfő 8:12

Realista24 írta:
Emlékszem, nemrég azt mondták páran, hogy Péreznek már nincs ereje, elment mellette a foci világ, meg az olajosok :lol:

Ennél nagyobb fukkot még nem láttam mutatni senkitől. :lol:
Kegyetlen az öreg baszki.... :lol:
Én nem tudom mi lesz ebből, de mikor ilyeneket írnak, hogy ezzel szégyent hoznak a klubra azok akik belépnek.... Hát baszki, valami gond van, ha ilyenre kényszterülnek a nagy csapatok, ha nekik ettől jobb lesz, egészségükre vagy viseljék el a szart, amíg tönkre nem mennek, mert ez UEFA lókuki pénzt nem ad ahhoz képest, amennyit adhatnának? PLben több pénzt kap egy kieső csapat, mint egy BL győztes könyörgöm.....

Láthatjuk, hogy működik ez a rendszer, amit akarnak csinálni elég sok helyen.
Reméljük megmarad mellé a bajnokság, az lenne az igazi, de a fene tudja, lehet csak egy nagy blöff az egész, hogy valamit kezdjenek az UEFAtól, vagy itt pár évig csúnya dolgok lesznek :D

Én bízom Perezben, hogy jót akar és meg is fogja ezt csinálni legyen bármi is az igazi terve.

Ezek az angol favágólegendák amit meg nyilatkozgatnak elég viccesek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2021. április 19., hétfő 8:13-kor.

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 19., hétfő 8:11

RealAsensio írta: Szeretnem megjegyezni, hogy bar nem meglepo, de hihetetlennek tartom, hogy a magyar ujsagok es legnagyobb hiroldalak mindenrol az utolso pillanatban ertesulnek, mindenrol a legkesobb szamolnak be. Most is, az nso a tegnapi cikken kivul semmit nem hozott meg le, pedig mar 8:00 van. Szamomra ez hihetetlen, hogy egy ilyen volumenu esemenyrol, kvazi botranyrol, nem ertesulnek, vagy nem irnak idoben... szegyen!
Nso-n fontosabb hogy kidobjanak egy kepsort, hogy "ki viselte a 10es mezt 2008ban a Milanban?" Meg hogy megtudjuk hogy Varga Judit merre vitorlazik. :D Kesz kabare az az oldal, allami propaganda...

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 19., hétfő 8:08

En is valahogy igy gondolom. Az hogy a nemetek nem csatlakoztak (meg?) Nem lep meg, mert tisztelik a hagyomanyokat, az angolok mar eddig is kulfoldi kezen levo penzcsapok voltak igy egyertelmu a lelkesedesuk. Olasz es spanyol csapatok szandeka is csalodast kelto... :(



"A Manchester Unitedtől és a Liverpooltól undorodom a legjobban" – nyilatkozta a Manchester United korábbi védője, Gary Neville a Sky Sports oldalán.

"A Manchester United egy 100 éves klub, amelyet a munkások alapítottak. És ezek akarnak kiszállni a Premier League-ből, átmenni egy olyan bajnokságba, amelyből nem lehet kiesni? Ez abszolút szégyen. Vissza kell vennünk a hatalmat a ligában az ott élen álló kluboktól, és ez magában foglalja az én klubomat, a Manchester Unitedet is" – mondta Neville.

"A Manchester United rajongója vagyok 40 éve, de teljesen undorodom attól, ami itt folyik.
Nem vagyok a pénz ellen a futballban, de ragaszkodom a tisztességes sporthoz és a tiszta versenyhez.

Most akkor az lesz, hogy az angol klubok egy része kiválik a Premier League-ből és így mondjuk a Leicester nyeri meg azt, ezzel ő indulhat a Bajnokok Ligájában? Ne vicceljünk már. Jelenleg a Manchester United még a Bajnokok Ligájában sem szerepel. Az Arsenal ugyanebben a helyzetben van. A Tottenham is. Mit gondolnak ezek a klubok? Netán azt, hogy Istentől kaptak egy jogot, hogy mindig bent legyenek az európai csúcsligában? Eljött az ideje, hogy megakadályozzuk ezeknek a kluboknak a hatalmát és túlterjeszkedését. Elég volt."

Gary Neville úgy véli, a szakadár angol csapatoktól pontokat kell levonni és más szankciókkal is büntetni kell őket. Mégpedig azonnal.

"Már holnap vonjanak le pontokat ezektől a csapatoktól. Sorolják vissza őket a Premier League utolsó hat helyére és pénzügyi szankciókat is vezessenek be. Ami a szemünk előtt zajlik, az bűncselekmény. A foci a világ legnépszerűbb sportága. Ami történt, az bűncselekmény a szurkolók ellen."

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 8:07

Hát nem tudom mi hasznunk lesz abból hogy Perez papa az elnöke ennek a szuperliganak. Random rádió előjön a téma és a második mondat már hogy ez is Perez és a Reál Madrid miatt van...

Egyébként komoly pénzekről van szó úgy hogy szerintem többről van szó mint egy blöff. Persze ha lesz is ebből valami az évek múlva, de sokkal valószínűbbnek tartom hogy majd kiegyeznek az UEFA-val. Mert azért ennek az UEFA is közvetve az okozója. Nekünk jót fogna mert a fizetések és átigazolási díjak elszabadulasaval nem fogjuk tudni tartani a lépést az olajosokkal így még talán úgy ahogy igen.

Na meg kell a klubnak az új kihívás mert a BL-t kimaxoltuk :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 19., hétfő 8:03

Szeretnem megjegyezni, hogy bar nem meglepo, de hihetetlennek tartom, hogy a magyar ujsagok es legnagyobb hiroldalak mindenrol az utolso pillanatban ertesulnek, mindenrol a legkesobb szamolnak be. Most is, az nso a tegnapi cikken kivul semmit nem hozott meg le, pedig mar 8:00 van. Szamomra ez hihetetlen, hogy egy ilyen volumenu esemenyrol, kvazi botranyrol, nem ertesulnek, vagy nem irnak idoben... szegyen!
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:02

Amúgy, 20 csapat, két 10 fős csoport, ugye?

Akkor az 18 meccs a csoportban. Legjobb 8, ott aki döntőig megy még 5 meccs, tehát 23 meccset játszik a döntős.

Most van 6 csoport meccs, aztán 7 meccs döntővel együtt. Ehhez képest akkor plusz 10 meccs lenne a győztesnek, de minimum 12-vel több mindenkinek.

Jól számolok? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 7:39

A PSG-s katari helytartó minden bizottságban ott van már az elnökségben nem? Gondolom kellenek neki azok a pozíciók is és nem akarja elveszíteni őket, már csak a politikai része miatt is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 7:35

A PSG hogy tud kimaradni egy ilyenből?
A pénz nem a legjobb motivációs faktor az esetükben, így nagyobb esélyük lesz a BL-ben, és Pappét is könnyebb lehet megtartani, így, hogy olyan csapatban van, ami nem hogy nincs kizárva a BL-ből, hanem elsőszámú esélyessé válik. Na meg gondolom vannak EB VB álmai is. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füst 2021. április 19., hétfő 7:39-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 7:35

Berti írta: Tehát a maradék 3 helyre várják a Bayernt, Portot és Lipcsét?

A PSG hogy tud kimaradni egy ilyenből?
BVB?
Én most azt olvastam, hogy a PSG, a Bayern és a BVB mondott nemet eddig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 19., hétfő 7:33

Tehát a maradék 3 helyre várják a Bayernt, Portot és Lipcsét?

A PSG hogy tud kimaradni egy ilyenből?
BVB?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 7:24

Örülnék, ha csak az UEFAt akarnák kipöckölni a képletből és nem változna sok minden.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 7:13

sebydani írta: Egyelőre számomra elég értelmezhetetlen ez a dolog. Érdekes lesz mi sül ki belőle. Én végig azt hittem kamu az egész csak így akarják sakkba tartani a korrupt szervezeteket :kalapos:
Ez még most is lehetséges, mármint a blöff. Egy weboldal, meg pár közlemény még nem jelent semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 19., hétfő 7:06

Egyelőre számomra elég értelmezhetetlen ez a dolog. Érdekes lesz mi sül ki belőle. Én végig azt hittem kamu az egész csak így akarják sakkba tartani a korrupt szervezeteket :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 7:02

Ez mocskos nagy all in. Ötödik liga vagy viszünk mindent :lol:

Emlékszem, nemrég azt mondták páran, hogy Péreznek már nincs ereje, elment mellette a foci világ, meg az olajosok :lol:

Ennél nagyobb fukkot még nem láttam mutatni senkitől. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 6:57

UEFA és a FIFA itt már semmit se diktál. Ők már csak a fejüket kapkodják...

Perezrol a you did it you crazy son of a bitch, you did it jut eszembe
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 6:36

Hát ez óriási :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. április 19., hétfő 6:30

Yazid írta: azt nem értem ezek az alapító csapatok akkor soha többé nem lesznek a bajnokok ligájában?
Minden sorozatban megtiltja az indulásukat az UEFA/FIFA. A játékosokra is vonatkozik mindez, ami a válogatott tornákat illeti. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. április 19., hétfő 6:28

azt nem értem ezek az alapító csapatok akkor soha többé nem lesznek a bajnokok ligájában?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. április 19., hétfő 5:46

Én vasárnapig teljesen komolytalannak gondoltam még a tervet is, hogy ez egyszer tényleg elindul majd. Teljesen sokkot kaptam, hogy erre ébredtem. Globális káosz :ozil: :shutup:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég