Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
30%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
25
24%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
6%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
39
38%
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:38

Pad'em írta:
hala real írta: Szerintetek a jatekosok meg lettek kerdezve errol?
Kivancsi leszek ok hogyan nyilvanulnak majd meg.
Pont ez jutott eszembe nekem is. Azért a jatékosoknak gondolom nem fog tetszeni, hogy nem kepviselhetik a hazájukat. Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait. Hiába lesz light verzió, márcsak presztizsből is.

Ma ülésezik az Uefa, gondolom lesz par döntés.
Karim ebben el évek óta. Politikai döntés miatt nem lehet válogatott.

Kroos úgyis lemondja EB után, Modric visszavonul. Spanyolok szarok, franciák megnyertek mindent, brazilok hehe kiesése óta sehol nincsenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 8:37

Amellett vagyok hogy lépni kellett az uefa ellen mar, a tradíciók miatt, meg a lebonyolitas formatuma miatt pedig ellene.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:32

hala real írta: Szerintetek a jatekosok meg lettek kerdezve errol?
Kivancsi leszek ok hogyan nyilvanulnak majd meg.
Pont ez jutott eszembe nekem is. Azért a jatékosoknak gondolom nem fog tetszeni, hogy nem kepviselhetik a hazájukat. Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait. Hiába lesz light verzió, márcsak presztizsből is.

Ma ülésezik az Uefa, gondolom lesz par döntés.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2021. április 19., hétfő 8:32

A Szpartak Moszkva tweetje se rossz. :mrgreen:

https://twitter.com/fcsm_eng/status/138 ... 66049?s=19

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 8:29

https://twitter.com/CDLeganes_en/status ... 83232?s=20
egy ko Leganes :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:26

Az a fura nekem, hogy a hivatalos oldalán ennek a szuperligának 15 alapítóról írnak + 5 meghívottról. Meg, hogy a csapatok játszanak majd a saját ligájukban.

Nem röffentek össze elötte megbeszélni, hogy figyu már ha elinditjuk a cuccot ugye nem basztok ki? :lol:

Durva mi megy twitteren. Már éjszaka elindult a saynotosuperleague petíció, kb mindenki ellene van egységesen, szurkolók, volt játékosok, klub elnökök. Ebből mi lesz
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:25

Ha a madridom nem szavazza meg, semmit nem ér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 8:24

Steven írta:Gary Neville
Az osszes tv-s kommentator, studioban ulo szakember be fogja tamadni a szuperligat. Meg akinek alapvetoen tetszene az elkepzeles, az is. Nyilvan en is ezt tennem, ha kozben a jol fizeto allasom barmilyen szinten is veszelybe kerulne.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 8:22

realistahuni írta: Pereznek hiányzott ez vénségére,hogy kb az egész futballvilág lefejezné? :lol:
Ahogy látom inkabb az egész futballvilag mellette van.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. április 19., hétfő 8:21

Szerintetek a jatekosok meg lettek kerdezve errol?
Kivancsi leszek ok hogyan nyilvanulnak majd meg.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 8:19

Pereznek hiányzott ez vénségére,hogy kb az egész futballvilág lefejezné? :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. április 19., hétfő 8:14

Eleg durva erre kelni. :ozil:

Hatalmasat bukhatnak a resztvevo klubok ezzel, ugyhogy most mar csak remelni tudom, hogy tudjak, mit csinalnak.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 19., hétfő 8:13

Super liga... Eleg szar ha ilyen sok csapat alap resztvevo es kb kiesni es bejutni nem lehet. Valszeg tovabb gondoljak majd

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 8:13

Realista24 írta: Amúgy, 20 csapat, két 10 fős csoport, ugye?

Akkor az 18 meccs a csoportban. Legjobb 8, ott aki döntőig megy még 5 meccs, tehát 23 meccset játszik a döntős.

Most van 6 csoport meccs, aztán 7 meccs döntővel együtt. Ehhez képest akkor plusz 10 meccs lenne a győztesnek, de minimum 12-vel több mindenkinek.

Jól számolok? :mrgreen:
Szerintem ez csak a kezdet, elobb utobb a bajnoksagokat is kilovik ezzel. Aztán europai diviziok lesznek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 19., hétfő 8:12

Realista24 írta:
Emlékszem, nemrég azt mondták páran, hogy Péreznek már nincs ereje, elment mellette a foci világ, meg az olajosok :lol:

Ennél nagyobb fukkot még nem láttam mutatni senkitől. :lol:
Kegyetlen az öreg baszki.... :lol:
Én nem tudom mi lesz ebből, de mikor ilyeneket írnak, hogy ezzel szégyent hoznak a klubra azok akik belépnek.... Hát baszki, valami gond van, ha ilyenre kényszterülnek a nagy csapatok, ha nekik ettől jobb lesz, egészségükre vagy viseljék el a szart, amíg tönkre nem mennek, mert ez UEFA lókuki pénzt nem ad ahhoz képest, amennyit adhatnának? PLben több pénzt kap egy kieső csapat, mint egy BL győztes könyörgöm.....

Láthatjuk, hogy működik ez a rendszer, amit akarnak csinálni elég sok helyen.
Reméljük megmarad mellé a bajnokság, az lenne az igazi, de a fene tudja, lehet csak egy nagy blöff az egész, hogy valamit kezdjenek az UEFAtól, vagy itt pár évig csúnya dolgok lesznek :D

Én bízom Perezben, hogy jót akar és meg is fogja ezt csinálni legyen bármi is az igazi terve.

Ezek az angol favágólegendák amit meg nyilatkozgatnak elég viccesek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2021. április 19., hétfő 8:13-kor.

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 19., hétfő 8:11

RealAsensio írta: Szeretnem megjegyezni, hogy bar nem meglepo, de hihetetlennek tartom, hogy a magyar ujsagok es legnagyobb hiroldalak mindenrol az utolso pillanatban ertesulnek, mindenrol a legkesobb szamolnak be. Most is, az nso a tegnapi cikken kivul semmit nem hozott meg le, pedig mar 8:00 van. Szamomra ez hihetetlen, hogy egy ilyen volumenu esemenyrol, kvazi botranyrol, nem ertesulnek, vagy nem irnak idoben... szegyen!
Nso-n fontosabb hogy kidobjanak egy kepsort, hogy "ki viselte a 10es mezt 2008ban a Milanban?" Meg hogy megtudjuk hogy Varga Judit merre vitorlazik. :D Kesz kabare az az oldal, allami propaganda...

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 19., hétfő 8:08

En is valahogy igy gondolom. Az hogy a nemetek nem csatlakoztak (meg?) Nem lep meg, mert tisztelik a hagyomanyokat, az angolok mar eddig is kulfoldi kezen levo penzcsapok voltak igy egyertelmu a lelkesedesuk. Olasz es spanyol csapatok szandeka is csalodast kelto... :(



"A Manchester Unitedtől és a Liverpooltól undorodom a legjobban" – nyilatkozta a Manchester United korábbi védője, Gary Neville a Sky Sports oldalán.

"A Manchester United egy 100 éves klub, amelyet a munkások alapítottak. És ezek akarnak kiszállni a Premier League-ből, átmenni egy olyan bajnokságba, amelyből nem lehet kiesni? Ez abszolút szégyen. Vissza kell vennünk a hatalmat a ligában az ott élen álló kluboktól, és ez magában foglalja az én klubomat, a Manchester Unitedet is" – mondta Neville.

"A Manchester United rajongója vagyok 40 éve, de teljesen undorodom attól, ami itt folyik.
Nem vagyok a pénz ellen a futballban, de ragaszkodom a tisztességes sporthoz és a tiszta versenyhez.

Most akkor az lesz, hogy az angol klubok egy része kiválik a Premier League-ből és így mondjuk a Leicester nyeri meg azt, ezzel ő indulhat a Bajnokok Ligájában? Ne vicceljünk már. Jelenleg a Manchester United még a Bajnokok Ligájában sem szerepel. Az Arsenal ugyanebben a helyzetben van. A Tottenham is. Mit gondolnak ezek a klubok? Netán azt, hogy Istentől kaptak egy jogot, hogy mindig bent legyenek az európai csúcsligában? Eljött az ideje, hogy megakadályozzuk ezeknek a kluboknak a hatalmát és túlterjeszkedését. Elég volt."

Gary Neville úgy véli, a szakadár angol csapatoktól pontokat kell levonni és más szankciókkal is büntetni kell őket. Mégpedig azonnal.

"Már holnap vonjanak le pontokat ezektől a csapatoktól. Sorolják vissza őket a Premier League utolsó hat helyére és pénzügyi szankciókat is vezessenek be. Ami a szemünk előtt zajlik, az bűncselekmény. A foci a világ legnépszerűbb sportága. Ami történt, az bűncselekmény a szurkolók ellen."

Professore
Hozzászólások: 1980
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 8:07

Hát nem tudom mi hasznunk lesz abból hogy Perez papa az elnöke ennek a szuperliganak. Random rádió előjön a téma és a második mondat már hogy ez is Perez és a Reál Madrid miatt van...

Egyébként komoly pénzekről van szó úgy hogy szerintem többről van szó mint egy blöff. Persze ha lesz is ebből valami az évek múlva, de sokkal valószínűbbnek tartom hogy majd kiegyeznek az UEFA-val. Mert azért ennek az UEFA is közvetve az okozója. Nekünk jót fogna mert a fizetések és átigazolási díjak elszabadulasaval nem fogjuk tudni tartani a lépést az olajosokkal így még talán úgy ahogy igen.

Na meg kell a klubnak az új kihívás mert a BL-t kimaxoltuk :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 19., hétfő 8:03

Szeretnem megjegyezni, hogy bar nem meglepo, de hihetetlennek tartom, hogy a magyar ujsagok es legnagyobb hiroldalak mindenrol az utolso pillanatban ertesulnek, mindenrol a legkesobb szamolnak be. Most is, az nso a tegnapi cikken kivul semmit nem hozott meg le, pedig mar 8:00 van. Szamomra ez hihetetlen, hogy egy ilyen volumenu esemenyrol, kvazi botranyrol, nem ertesulnek, vagy nem irnak idoben... szegyen!
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:02

Amúgy, 20 csapat, két 10 fős csoport, ugye?

Akkor az 18 meccs a csoportban. Legjobb 8, ott aki döntőig megy még 5 meccs, tehát 23 meccset játszik a döntős.

Most van 6 csoport meccs, aztán 7 meccs döntővel együtt. Ehhez képest akkor plusz 10 meccs lenne a győztesnek, de minimum 12-vel több mindenkinek.

Jól számolok? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég