Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 19., hétfő 8:57

A kosárlabdában is nagyon jól működik az Euroliga.

Valljuk be őszintén, minden bajnokságban megvan az a néhány csapat, aki 99%-ban a bajnokságokat nyeri. Szép és jó egy Atalanta, vagy Leicester a BL-be, de ezek a klubok a jelenlegi rendszerben sem tudnak felemelkedni a nagy csapatok közé.

Én teljesen adom az európai elit top 20-at. Meg kell valahogy oldani, hogy az utolsó 4 helyezett essen ki, és legyen esélye más csapatoknak is bejutni, pl. menjen tovább az UEFA ligája amilyen formátumban ők akarják, és onnan a top4 jusson fel.

Az UEFA meg a ligák ugrálhatnak, de ha a top20 csapat kiszáll, azzal ők fognak nagyobbat veszíteni. Előbb-utóbb meg fog kelleni egyezenek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:56

M1Ö írta:
Pad'em írta: Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait.
De ezt, hogy hozhatják törvénybe? Hogy szólhatnak bele, hogy az adott ország kit válogat be? A top válogatottak top játékosai mind szuper ligásak lesznek... Akkor majd simán mondhatja 1-1 szövegtség, hogy "igen UEFA/FIFA? Nem vihetjük el a legjobbjaink? Akkot vétózzuk az egészet és részt sem veszünk rajta." Akkor meg annyi az EB-nem, VB-nek.
Gondolom lesz is ilyen majd szépszámmal. Még nem sejtjük miket hordoz magával ez az egész, de az tuti, hogy megváltozott most éjjel a foci. Perez kibszta a brét az asztalra, sztem az Uefa szekhazban zsákszámra fogynak a nyugtatók.

Azt írják Bayern, PSG, BVB is csatlakozni fog hamarosan. Akkor aztán tényleg lehúzhatják a rolót
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 8:53

Kerlon +1

Ennek az egésznek lehetetlen a jogi és gazdasági hátterét átlátni akár minimálisan is.
A sok twitter harcos aki az uefát meg a fifát védi az is elgondolkodhatna kicsit. Ez a blatter-platini-infantino vonal kibaszott korrupt, álszent és sunyi, megtámogatva a psg-s khelaifivel.
Love football, hate antifa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. április 19., hétfő 8:52

Pad'em írta: Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait.
De ezt, hogy hozhatják törvénybe? Hogy szólhatnak bele, hogy az adott ország kit válogat be? A top válogatottak top játékosai mind szuper ligásak lesznek... Akkor majd simán mondhatja 1-1 szövegtség, hogy "igen UEFA/FIFA? Nem vihetjük el a legjobbjaink? Akkot vétózzuk az egészet és részt sem veszünk rajta." Akkor meg annyi az EB-nem, VB-nek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 8:47

Pad'em írta: Az a fura nekem, hogy a hivatalos oldalán ennek a szuperligának 15 alapítóról írnak + 5 meghívottról. Meg, hogy a csapatok játszanak majd a saját ligájukban.

Nem röffentek össze elötte megbeszélni, hogy figyu már ha elinditjuk a cuccot ugye nem basztok ki? :lol:

Durva mi megy twitteren. Már éjszaka elindult a saynotosuperleague petíció, kb mindenki ellene van egységesen, szurkolók, volt játékosok, klub elnökök. Ebből mi lesz
Szerintem számoltak ezzel a kezdeményezők, mármint hogy jönni fog a shitstorm rendesen. Érthető is mert aki ezen bukik az ellene van/lesz és ők vannak többen. Minden esetre érdekes lesz.

Az UEFA/FIFA meg veri a nyalát de lényegében mit adnak ők valójában az egészhez? Ja hogy szerveznek, meg felügyelnek és ennyi, és ezt is amatőr módon az utóbbi években. Korrupt banda mindkettő, tele olyan döntéshozó mukikkal akik életükben nem űzték ezt a sportot a legmagasabb szinten (tisztelet a kivételnek). Közben meg a klubbok adják a feltételeket - játékosok, infrastruktúra - lényegében az egész showt és nekik kuss van. Várható volt hogy lesz valami ilyen szerű "lázadás".

Ha valaki jártas a sportjogban homályosítson fel hogy egyáltalán milyen alapon fenyegetőzik az UEFA kizárással? Van olyan szerződés amiben a klubbok vállalták a kizárólagos részt vételt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:47

Berti írta: A jelenlegi infókkal és következményekkel én nem lettem meggyőzve.
De mivel Flo álmodta meg, így biztosan jól jönnénk ki belőle, szóval mellette. :agree:
Én is ilyen gondolkodással nyomtam rá. :mrgreen:

A biztosan mondjuk kérdéses számomra, re bízom benne.

Szerintem amúgy komoly tárgyalások voltak Uefaval, aki le se szarta a klubokat. Mondván, úgysem tudnak mit tenni.

Perez meg mondta, fogd meg a söröm.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. április 19., hétfő 8:46

Szamomra inkabb az alszenteskedes a visszataszito. Gusztustalan, korrupt, tolvaj szervezet az UEFA es a FIFA, mar botranyaik is voltak vastagon, a kamu FFP is van akire igaz, van akire nem.

Kivaloan csinaljak Perezek, a futball vezeto szervezetei a semmire elteszik a nagy kest, mikozben a bevetelt a nagy klubok generaljak. A vegen persze lesz egy koztes megoldas, de ereztetni kellett, hogy itt nem kizarolag a dagadt burokratak diktalnak a kenyelmes szekeikbol.

Persze az a resze erdekel, hogy a piramis alsobb szintjein milyen elonyoket elvezhetnek majd a csapatok. Azt nyilvan a nagyok is tudjak, hogy kicsik nelkul nekik sincs fenyes jovojuk, annak ellenere, hogy megertem, hogy a tortabol nagyobb szeletet szeretnenek.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 19., hétfő 8:45

Vicc amit ez a 2 szervezet művel az utóbbi években évtizedekben. Hányingert keltő.

Perez for president... őőő... :mrgreen: :lol:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 19., hétfő 8:43

A jelenlegi infókkal és következményekkel én nem lettem meggyőzve.
De mivel Flo álmodta meg, így biztosan jól jönnénk ki belőle, szóval mellette. :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 8:41

Realista24 írta: Ha a madridom nem szavazza meg, semmit nem ér.
Jelenlegi információkból én nem tudok dönteni. Ez a Super Liga nem egy hagyomanyos kupa sorozatnak tünik, hanem egy egy bajnokság+rájátszás. Szerintem az alapjogok a hülyeségek és garantálom, hogy egy összevont kis diviziós futball kialakítás a lényeg. Jelenleg nem tudom, hogy van e erre ötlet, de ez jo lenne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 19., hétfő 8:38

A jelenlegi formaban ellene. Eddig a penzen kivul semmi elonyt nem latok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:38

Pad'em írta:
hala real írta: Szerintetek a jatekosok meg lettek kerdezve errol?
Kivancsi leszek ok hogyan nyilvanulnak majd meg.
Pont ez jutott eszembe nekem is. Azért a jatékosoknak gondolom nem fog tetszeni, hogy nem kepviselhetik a hazájukat. Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait. Hiába lesz light verzió, márcsak presztizsből is.

Ma ülésezik az Uefa, gondolom lesz par döntés.
Karim ebben el évek óta. Politikai döntés miatt nem lehet válogatott.

Kroos úgyis lemondja EB után, Modric visszavonul. Spanyolok szarok, franciák megnyertek mindent, brazilok hehe kiesése óta sehol nincsenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 8:37

Amellett vagyok hogy lépni kellett az uefa ellen mar, a tradíciók miatt, meg a lebonyolitas formatuma miatt pedig ellene.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:32

hala real írta: Szerintetek a jatekosok meg lettek kerdezve errol?
Kivancsi leszek ok hogyan nyilvanulnak majd meg.
Pont ez jutott eszembe nekem is. Azért a jatékosoknak gondolom nem fog tetszeni, hogy nem kepviselhetik a hazájukat. Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait. Hiába lesz light verzió, márcsak presztizsből is.

Ma ülésezik az Uefa, gondolom lesz par döntés.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2021. április 19., hétfő 8:32

A Szpartak Moszkva tweetje se rossz. :mrgreen:

https://twitter.com/fcsm_eng/status/138 ... 66049?s=19

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 8:29

https://twitter.com/CDLeganes_en/status ... 83232?s=20
egy ko Leganes :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:26

Az a fura nekem, hogy a hivatalos oldalán ennek a szuperligának 15 alapítóról írnak + 5 meghívottról. Meg, hogy a csapatok játszanak majd a saját ligájukban.

Nem röffentek össze elötte megbeszélni, hogy figyu már ha elinditjuk a cuccot ugye nem basztok ki? :lol:

Durva mi megy twitteren. Már éjszaka elindult a saynotosuperleague petíció, kb mindenki ellene van egységesen, szurkolók, volt játékosok, klub elnökök. Ebből mi lesz
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 8:25

Ha a madridom nem szavazza meg, semmit nem ér.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 8:24

Steven írta:Gary Neville
Az osszes tv-s kommentator, studioban ulo szakember be fogja tamadni a szuperligat. Meg akinek alapvetoen tetszene az elkepzeles, az is. Nyilvan en is ezt tennem, ha kozben a jol fizeto allasom barmilyen szinten is veszelybe kerulne.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 8:22

realistahuni írta: Pereznek hiányzott ez vénségére,hogy kb az egész futballvilág lefejezné? :lol:
Ahogy látom inkabb az egész futballvilag mellette van.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 regisztrált és 0 vendég