Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:22

Csabi írta:
A Dél-Amcsi szövetség képes volt eltörölni a Covidra való tekintettel egy egész selejtező kört, Európa nem, mondta, hogy játszatok parasztok.
azt azért halasztották el, mert az európai klubok nem engedték volna el a játékosokat, a karantén miatt...
Így van, de megtették, mert megtehették. Mondhatták volna, hogy oldjátok meg hazai bajnokságban lévő játékosokkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 9:22

Realista24 írta: Bayern Munich, Borussia Dortmund and PSG will join the Super League in the coming dates.
:coffee:

The Super League plans to start NEXT August.
Nincs korrupció
Ezzel azért várnék :lol: korrupció mindenhol van. :mrgreen:
Jó csak nekem nem mindegy, hogy korrupt pénzből Blatter, Platini, vagy éppen Perez pöckét nyalogatják a ribanclányok :lol: Érted, eddig csak arab meg eu-n kívüli befolyásszerzésre létezett korrupció, a TOP klubok hiába nyitották ki a szájukat eddig is bármiért le voltak nézve.
Itt viszont minden egyes euró egy globális csúcsligát fog adni. Nekem bejön.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 19., hétfő 9:20

A Dél-Amcsi szövetség képes volt eltörölni a Covidra való tekintettel egy egész selejtező kört, Európa nem, mondta, hogy játszatok parasztok.
azt azért halasztották el, mert az európai klubok nem engedték volna el a játékosokat, a karantén miatt...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 9:19

Valami amúgy sincs rendben, ez látható a reward díjakból. A superliga nagyságrenddel nagyobb pénz osztogatna, mint az UEFA.
Ergo vagy katasztrofálisan rossz az UEFA érdekérvényesítő ereje, vagy pedig zsebre vágja biznisz nagy részét. Mert amit kioszt a csapatoknak az játékpénz, pedig a cirkuszt ők csinálják...

Én megegyezésre számítok egyébként, átszervezik a BL-t, hogy kedvezőbb legyen a topkluboknak, de az UEFA marad a szervező. Cserébe jóval jóval nagyobb pénzeket oszt ki a résztvevő csapatoknak, hogy azok is megnyugodjanak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 19., hétfő 9:19

Realista24 írta: Még pár gondolat a kis csapat témához.

UEFA hozott egy szabályt, amit FFP névre keresztelt, mit értek el vele? :lol: Lószart, de legalább most bejelentették, hogy eltörlik, mindenki költhet szabadon, amennyit akar.

COVID - nem olvastam híreket arról, hogy bármelyik szövetség, szervezet nagy támogatásokat tolt volna a kluboknak. Ellenben kiírtak egy játszatok két naponta meccset bajnokságot, hogy szakadjon meg az összes játékos.

A Dél-Amcsi szövetség képes volt eltörölni a Covidra való tekintettel egy egész selejtező kört, Európa nem, mondta, hogy játszatok parasztok.

Ott van a tavaszi El Clásico. Amióta az eszemet tudom, mindig a BL kieséses szakasz legdurvább szakszára rakják, hiába szóltak már érte számtalanszor. Szopadék liga nem tesz semmit.

Ne ilyenkor legyen nagy pofája az UEFA-nak, meg a szövetségeknek, hanem amikor valóban cselekedni kell és támogatni azokat, akikből a pénzük van.


Hatalmas +1
ZIDANE

Steven
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2020. augusztus 19., szerda 8:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steven » 2021. április 19., hétfő 9:19

Mennyire komoly vajon egy olyan liga ahol az indulo csapatok elnokei ulnek a vezeto poziciokban? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:18

Bayern Munich, Borussia Dortmund and PSG will join the Super League in the coming dates.
:coffee:

The Super League plans to start NEXT August.
Nincs korrupció
Ezzel azért várnék :lol: korrupció mindenhol van. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 9:15

Nekem ez a TOP20 klub szuperligája, annyira NFL :mrgreen: És rohadtul bírom az NFL-t :mrgreen:

Úgyhogy én támogatom, ezzel igazi szuperklubbok jönnének létre, nekem már az új Bernabeu is annyira a modern NFL stadionokra hajaz.
Amcsi túrákon azért ihletett kapott Perez papa :lol: :agree:

Persze más lenne kicsit a lebonyolítása mint az NFL-nek, főleg ha maradnak a nemzeti bajnokságok is, de én valahogy a formulát arra tudom hasonlítani. Perez kizárja ezzel az arabok térnyerését, persze a kis pénzes csapataik benn lesznek, de nem lesz itt qatarban szuperkupázgatások, hanem a régi tradicionális top klubok, mint a Milan pl, újra esélyt kapna az olajpénzzel szemben. Nincs korrupció, nincs idegen befolyás, csak egy megtisztult szuperliga. Szétadom.

A BL-t már úgyis végigvittük, a többiek meg a 2.szintre se tudnak lépni :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:14

Még pár gondolat a kis csapat témához.

UEFA hozott egy szabályt, amit FFP névre keresztelt, mit értek el vele? :lol: Lószart, de legalább most bejelentették, hogy eltörlik, mindenki költhet szabadon, amennyit akar.

COVID - nem olvastam híreket arról, hogy bármelyik szövetség, szervezet nagy támogatásokat tolt volna a kluboknak. Ellenben kiírtak egy játszatok két naponta meccset bajnokságot, hogy szakadjon meg az összes játékos.

A Dél-Amcsi szövetség képes volt eltörölni a Covidra való tekintettel egy egész selejtező kört, Európa nem, mondta, hogy játszatok parasztok.

Ott van a tavaszi El Clásico. Amióta az eszemet tudom, mindig a BL kieséses szakasz legdurvább szakszára rakják, hiába szóltak már érte számtalanszor. Szopadék liga nem tesz semmit.

Ne ilyenkor legyen nagy pofája az UEFA-nak, meg a szövetségeknek, hanem amikor valóban cselekedni kell és támogatni azokat, akikből a pénzük van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2021. április 19., hétfő 9:13

Pad'em írta: as FIFA can't afford to hold these tournaments without the best players in the world
O
Na pont erre gondoltam. Józan paraszti ésszel belegondolva, fenyegetőzhetnek minden féle kizárással, de ha ezt meghúzzák, hogy a legnagyobb játékosokat még a bajnokságokból meg a nemzetközi tornákról is elvesztik, akkor saját magukat szúrják tökön, mert a franc se fogja nézni. Ez így kb sakk-matt nekik, tényleg beszarás Peréz😀
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2021. április 19., hétfő 9:18-kor.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 19., hétfő 9:12

Oke, korrupt az egesz fifa, uefa, de nekem ez a korites rohadtul nem tetszik. A BL-ben egy komoly parharc azert várós, mert ritkan tortenik meg, es osszel meg az esely is keves volt mondjuk egy Real-Pool parharca. Ellenben itt minden heten ilyen menne, elveszitene az egesz a varazsat. Ahhoz tudnam hasonlitani, mint mikor a forma 1-ben bevezettek a drs-t.

Szamomra egy hanyinger az egesz, lehet futballt is csak eddig neztem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 9:08

Kercsó írta: amúgy Perez miért a főkolomposok között van emlegetve? ő lesz a head of super league?
1st Chairman. Plusz ő járta ki ezt az egészet, már 2009ben elkezdte. Kvázi az ő projektje.

Nem véletlen, mindig megelőzte a korát.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:08

Kercsó írta: értem én, hogy korrupt bagázs vezeti a foci világát klub és válogatott szinten, de miben lesz más egy ilyen 20 fős elit-alakulat?

minden is a pénzről szól. semmibe véve a hagyományokat, történelmet. a kisebb csapatokat meg a földbe döngölik.

nem szimpi ez a vagánykodás, még mindig bízom benne, hogy ez csak pressing a fejesek felé. bukni fog itt mindenki, ha ezt összerakják. de a legnagyobbat mi, szurkolók veszíthetjük.


amúgy Perez miért a főkolomposok között van emlegetve? ő lesz a head of super league?
Igen, Perez lesz az elnök.

De milyen kis csapatok Kercsó? Eddig nem voltak földbe döngölve? Vagy melyik kis csapat az, amelyik emiatt károsulni fog? A Getafe vagy Valladolid?
Nem értem ezt a vonalat.

5-10 évente van egy-egy villanás valami kisebb csapattól egy évig...aztán ennyi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8468
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 19., hétfő 9:05

Kercsó írta:
amúgy Perez miért a főkolomposok között van emlegetve? ő lesz a head of super league?
Ki más lenne? :mrgreen:
Az öreg nyomatja neki :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 19., hétfő 9:05

Szerintem nem véletlenül most robbant - meg az sem, hogy 22-ben indulna. Ès az sem, hogy a PSG még nem lépett be.

1.) A covid rávílágítot, hogy a nagy csapatok is mennyire ki vannak téve a "környezetnek", mer nagy foci nagy pénz, de ez iszonyú sokba is kerül.
2.) Jövöre Katarban lesz a VB. Ez több szurkolónak és játékosnak is szúrja a szemét. Ha tényleg 1 vb-röl ki lesznek tiltva a játékosok (mert max 1-rö rakják ki öket és aztán rájönnek, hogy ez nem járható) akkor pont a gusztustalan Katari vb-ért nem kár.

A PSG meg értelem szerüen nem jöhet amíg Khelafi UEFA fömufti, + még nem nyert BL-t a PSG-vel sem illetve nyilván védenie kell a saját vb-jét.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. április 19., hétfő 9:04

értem én, hogy korrupt bagázs vezeti a foci világát klub és válogatott szinten, de miben lesz más egy ilyen 20 fős elit-alakulat?

minden is a pénzről szól. semmibe véve a hagyományokat, történelmet. a kisebb csapatokat meg a földbe döngölik.

nem szimpi ez a vagánykodás, még mindig bízom benne, hogy ez csak pressing a fejesek felé. bukni fog itt mindenki, ha ezt összerakják. de a legnagyobbat mi, szurkolók veszíthetjük.


amúgy Perez miért a főkolomposok között van emlegetve? ő lesz a head of super league?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 9:03

UEFA is meeting today in Switzerland. PL, La Liga and Serie A alongside UEFA and FIFA have a common position: If their 12 clubs don't play in the Champions League they can't play in their domestic leagues either. @guardian_sport

The Super League clubs believe that the threats by FIFA to kick them out of the domestic leagues and out of the World Cup are only "a bluff", as FIFA can't afford to hold these tournaments without the best players in the world. @elmundoes
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 19., hétfő 8:57

A kosárlabdában is nagyon jól működik az Euroliga.

Valljuk be őszintén, minden bajnokságban megvan az a néhány csapat, aki 99%-ban a bajnokságokat nyeri. Szép és jó egy Atalanta, vagy Leicester a BL-be, de ezek a klubok a jelenlegi rendszerben sem tudnak felemelkedni a nagy csapatok közé.

Én teljesen adom az európai elit top 20-at. Meg kell valahogy oldani, hogy az utolsó 4 helyezett essen ki, és legyen esélye más csapatoknak is bejutni, pl. menjen tovább az UEFA ligája amilyen formátumban ők akarják, és onnan a top4 jusson fel.

Az UEFA meg a ligák ugrálhatnak, de ha a top20 csapat kiszáll, azzal ők fognak nagyobbat veszíteni. Előbb-utóbb meg fog kelleni egyezenek.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 8:56

M1Ö írta:
Pad'em írta: Egy EBt/VBt simán eltudok képzelni, hogy meglépi az Uefa Fifa, hogy nem engedi játszani a szuperligás csapatok játékosait.
De ezt, hogy hozhatják törvénybe? Hogy szólhatnak bele, hogy az adott ország kit válogat be? A top válogatottak top játékosai mind szuper ligásak lesznek... Akkor majd simán mondhatja 1-1 szövegtség, hogy "igen UEFA/FIFA? Nem vihetjük el a legjobbjaink? Akkot vétózzuk az egészet és részt sem veszünk rajta." Akkor meg annyi az EB-nem, VB-nek.
Gondolom lesz is ilyen majd szépszámmal. Még nem sejtjük miket hordoz magával ez az egész, de az tuti, hogy megváltozott most éjjel a foci. Perez kibszta a brét az asztalra, sztem az Uefa szekhazban zsákszámra fogynak a nyugtatók.

Azt írják Bayern, PSG, BVB is csatlakozni fog hamarosan. Akkor aztán tényleg lehúzhatják a rolót
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 19., hétfő 8:53

Kerlon +1

Ennek az egésznek lehetetlen a jogi és gazdasági hátterét átlátni akár minimálisan is.
A sok twitter harcos aki az uefát meg a fifát védi az is elgondolkodhatna kicsit. Ez a blatter-platini-infantino vonal kibaszott korrupt, álszent és sunyi, megtámogatva a psg-s khelaifivel.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 121 regisztrált és 0 vendég