Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Ma, 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
13
11%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 119

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2747
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 19., hétfő 10:33

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ezen a szinten nem vagyok kíváncsi a Fradira és a hasonló csapatokra, mert szerintem semmi keresnivalójuk a nagyok között, egyszerűen más kávéház..
Viszont, a lehetőséget hagyjuk meg nekik is, hogy arra az 5hely valamelyikére be tudjanak jutni, nyilván esélytelenek lesznek, pont amiatt, hogy arra az 5helyre minőségi csapatok fognak majd kerülni, akiket ugyanúgy élmény lesz nézni, mint az alapítókat..
SZóval simán lesz esélye egy Sevilla, Porto,Leicester,Atalanta szintű csapatnak a bejutásra..
Aki meg nem fér be az 5-ösbe, annak ott az eurépa liga, vagy a BL..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:32

The leaders of the Super League would like at least two French clubs to participate in the competition every season. [@lequipe]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. április 19., hétfő 10:30

Engem az dühít, hogy itt kvázi két lehetőség maradt a bajnokságok szempontjából. Egyik, hogy tényleg kiteszik ezeket a klubokat a hazai ligákból, ami szerintem feldolgozhatatlan lenne minden szurkoló számára. A másik pedig ha mégsem, valaki mondja már el, hogy mi a fasz értelme lesz a bajnokságnak? Ha nem a bajnoki címért harcolunk, semmi! Kötelezően ellötykölődünk majd mivel semmi tétje nem lesz. Kb. elmegy az egész ilyen nemzetek ligája féle bohóckodásba. Arról nem beszélve, hogy mi ebben a szuperligába olyanok leszünk, mint a Sheffield a PL-ben...

Amúgy oké, hogy sosem voltunk Európában igazi nagykutyák, de tradíciókban és szurkolói bázisban, illetve mint brand egy Sevilla sehol sincs hozzánk képest. Egy bajnoki címet nyertek, mi meg Anglia 3. legnagyobb klubja vagyunk. Azé' na... Mondjuk a Spurst én sem értem, fura hogy a Chelsea kimaradt a buliból.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:28

Babinho írta:
Pad'em írta:

Oké a Milant még benyelném, de Arsenal meg Tottenham mitől tradicionálisabb, mint egy Sevilla? :D Konstans BL résztvevők évek óta. Azért nem csak ez a 12-20 csapat van a világon, rengeteg klub évtizedek alatt felküzdötte magát BL helyre, ők mért nem lehetnek benne a buliban? A Milan meg az Arsenal nem az Uefa miatt tűnt el a süllyesztőben, hanem mert a vezetőségük balfasz volt.

A nagyok eldöntötték, ez nekem nagyon nem tetszik. Találjanak ki egy bejutási lehetőséget, legalább két évente legyen kiesés-bejutás. De szerintem lesz is majd, ha megvalósul ez az egész.
Több szurkolójuk van helyben és globálisan is. Több pénzük, nagyobb bevételük. Jobb az infrastruktúrájuk, 21. századi stadion. "Készebbek" globális márkává válni. Emellett természetesen megvan a tradíciójuk is, de ez másodlagos. Ez elitklubok gyülekezete. Itt nincs ám adjunk esélyt a kicsiknek, meg píszí meg lófasz, meg legyen igazságos. TOP klubok, top focija. Az ülteti le a nézőt, tetszik nem tetszik.
Egyébként meghívott csapat mindig lesz. Tessék hazaiban villantani aztán hajrá.
Nekem is fura, hogy egy Porto ott lehet, de Benfica nem. De Perez knows.
Porto. Óriási játékos importőr. Lehet ez is egy ok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 10:27

Pad'em írta:
Babinho írta: Mi az hogy mit keres ott az Arsenal, Milan stb.? Pont erről szól a szuperliga.

Az uefa szétcseszte a tradicionális klubokat a korrupt pénzek benyelésével és befolyásvásárlásával. Most kiegyenlítődik az egyenleg, és a régiek újra esélyt kapnak. A hagyományaik megvannak, a klubjaik stabil működéseűek, infrastruktúra és globális szinten jelentős szurkolótábor megvan. Most akkor megkapják ők is a pénzt és felzárkózhatnak.
Oké a Milant még benyelném, de Arsenal meg Tottenham mitől tradicionálisabb, mint egy Sevilla? :D Konstans BL résztvevők évek óta. Azért nem csak ez a 12-20 csapat van a világon, rengeteg klub évtizedek alatt felküzdötte magát BL helyre, ők mért nem lehetnek benne a buliban? A Milan meg az Arsenal nem az Uefa miatt tűnt el a süllyesztőben, hanem mert a vezetőségük balfasz volt.

A nagyok eldöntötték, ez nekem nagyon nem tetszik. Találjanak ki egy bejutási lehetőséget, legalább két évente legyen kiesés-bejutás. De szerintem lesz is majd, ha megvalósul ez az egész.
Több szurkolójuk van helyben és globálisan is. Több pénzük, nagyobb bevételük. Jobb az infrastruktúrájuk, 21. századi stadion. "Készebbek" globális márkává válni. Emellett természetesen megvan a tradíciójuk is, de ez másodlagos. Ez elitklubok gyülekezete. Itt nincs ám adjunk esélyt a kicsiknek, meg píszí meg lófasz, meg legyen igazságos. TOP klubok, top focija. Az ülteti le a nézőt, tetszik nem tetszik.
Egyébként meghívott csapat mindig lesz. Tessék hazaiban villantani aztán hajrá.
Nekem is fura, hogy egy Porto ott lehet, de Benfica nem. De Perez knows.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 10:24

Pad'em írta:
Babinho írta: Mi az hogy mit keres ott az Arsenal, Milan stb.? Pont erről szól a szuperliga.

Az uefa szétcseszte a tradicionális klubokat a korrupt pénzek benyelésével és befolyásvásárlásával. Most kiegyenlítődik az egyenleg, és a régiek újra esélyt kapnak. A hagyományaik megvannak, a klubjaik stabil működéseűek, infrastruktúra és globális szinten jelentős szurkolótábor megvan. Most akkor megkapják ők is a pénzt és felzárkózhatnak.
Oké a Milant még benyelném, de Arsenal meg Tottenham mitől tradicionálisabb, mint egy Sevilla? :D Konstans BL résztvevők évek óta. Azért nem csak ez a 12-20 csapat van a világon, rengeteg klub évtizedek alatt felküzdötte magát BL helyre, ők mért nem lehetnek benne a buliban? A Milan meg az Arsenal nem az Uefa miatt tűnt el a süllyesztőben, hanem mert a vezetőségük balfasz volt.

A nagyok eldöntötték, ez nekem nagyon nem tetszik. Találjanak ki egy bejutási lehetőséget, legalább két évente legyen kiesés-bejutás. De szerintem lesz is majd, ha megvalósul ez az egész.
Van még további 3 csapat, akiket nem láttam a hírekben ez lesz 15 alap, a másik 5 meg változó, az úgy tűrhető, ha folyamatosan változik az a pár hely, az egészhez képest. Fene tudja.

Érdekes egy húzás, rohadt jó.
Nagy formák :lol:

Most lehet derülni a sok köpködő emberen, van műsor .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 19., hétfő 10:22

Az mondjuk érdekelne, hogy itt most minden csapat kurva gazdag lenne meg ott lennének a sejkek továbbra is. Szóval ezt fizetési sapka meg egyéb ilyen plafonok húzása nélkül nem tudom elképzelni, hogy ez jól működjön hosszútávon.

Kis túlzással NFL mintájára kéne felhúzni az egészet.

Nézni a fizukat, max pénzköltési limit átigazolásokra, stb.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 10:22

soadroli írta: engem csak az érdekel hogy mi a faszért nem lehetett megvárni a szezon végét?
mert a mai napra volt betervezve az uefa gyulese a BL jovojerol

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 10:18

Babinho írta: Mi az hogy mit keres ott az Arsenal, Milan stb.? Pont erről szól a szuperliga.

Az uefa szétcseszte a tradicionális klubokat a korrupt pénzek benyelésével és befolyásvásárlásával. Most kiegyenlítődik az egyenleg, és a régiek újra esélyt kapnak. A hagyományaik megvannak, a klubjaik stabil működéseűek, infrastruktúra és globális szinten jelentős szurkolótábor megvan. Most akkor megkapják ők is a pénzt és felzárkózhatnak.
Oké a Milant még benyelném, de Arsenal meg Tottenham mitől tradicionálisabb, mint egy Sevilla? :D Konstans BL résztvevők évek óta. Azért nem csak ez a 12-20 csapat van a világon, rengeteg klub évtizedek alatt felküzdötte magát BL helyre, ők mért nem lehetnek benne a buliban? A Milan meg az Arsenal nem az Uefa miatt tűnt el a süllyesztőben, hanem mert a vezetőségük balfasz volt.

A nagyok eldöntötték, ez nekem nagyon nem tetszik. Találjanak ki egy bejutási lehetőséget, legalább két évente legyen kiesés-bejutás. De szerintem lesz is majd, ha megvalósul ez az egész.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 19., hétfő 10:15

Bayernt nem értem miért nem támogatja ezt.
BLek tekintetébe sose fognak utolérni minket.
Itt mindenki kapna egy resetet és 0ról indulna a Szuper Liga kupával.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 10:14

Babinho írta:
Realista24 írta: Tisztára olyan ez, mint amikor a madridom kivált a madridista diktatúra alól :D
Aztán jött az R24 diktatúra... :-( :-( :-(
Perez is R24 akar lenni :kalapos:
Fején találtad a szöget :lol:

Perez megalapítja a besztlíget. Premier ? Ugyan már.....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:13

Berti írta:
Realista24 írta: Tisztára olyan ez, mint amikor a madridom kivált a madridista diktatúra alól :D
Tehat akkor te vagy a tescos Pérez? :mrgreen:
Szívesen lennék :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 19., hétfő 10:12

Realista24 írta: Tisztára olyan ez, mint amikor a madridom kivált a madridista diktatúra alól :D
Tehat akkor te vagy a tescos Pérez? :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 10:10

Realista24 írta: Tisztára olyan ez, mint amikor a madridom kivált a madridista diktatúra alól :D
Aztán jött az R24 diktatúra... :-( :-( :-(
Perez is R24 akar lenni :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:08

Tisztára olyan ez, mint amikor a madridom kivált a madridista diktatúra alól :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 19., hétfő 10:06

Na látom Perezék beindultak rendesen. :lol:
Akkor most gondolkodjunk el,hogy ha ezt így meglehetett csinálni akkor kik ülnek az Uefánál meg Fifanál a vezetői helyeken. :lol:

Mi lopás mehet ott öcsém. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 19., hétfő 10:05

Mi az hogy mit keres ott az Arsenal, Milan stb.? Pont erről szól a szuperliga.

Az uefa szétcseszte a tradicionális klubokat a korrupt pénzek benyelésével és befolyásvásárlásával. Most kiegyenlítődik az egyenleg, és a régiek újra esélyt kapnak. A hagyományaik megvannak, a klubjaik stabil működéseűek, infrastruktúra és globális szinten jelentős szurkolótábor megvan. Most akkor megkapják ők is a pénzt és felzárkózhatnak.

Ha nem használták az FFP-t, akkor legyen a többieknek is cheat kód. Vagy megreformálják az átigazolásokat és a fizetéseket is mint az NFL-ben. Itt a 20 klub egyenlő lesz higyjétek el. Aztán persze lesznek jobbak és gyengébbek, egy Real Madrid mindig nagyobb lesz mint az Arsenal...

Nekem tetszik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 10:01

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Nem gondolom trének amúgy.
Leszámítva a Milan és Arsenal utóbbi 10 éves vesszőfutását, a többiek hányszor nem jutottak be a BL-be?

Itt is mindig megy a fika, hogy kit érdekel egy Donyeck - Schalke meccs...hát Perez elintézte, hogy ne kelljen néznetek :kalapos:
Jóparszor. Pool is pár eve került vissza a térképre, Atma lúzer volt Simeonéig nem is voltak BL közelébe, Inter szintén. Igazából rajtunk kivül a Barcának meg a Bayernnek lenne helye a sztoriban :lol:

De pont ezaz, volt egy kvalifikáció a nemzeti ligákból, nem járt alanyi jogon. Így járni fog. Ez bizony tré.
Elmúlt 10 évet írtam, Simeone 2012 óta van ott. A Pool azóta BL-t nyert, meg döntőbe is jutott.


Only Atletico Madrid is missing from the founding clubs to publish their official statement.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 9:59

Barca sokat nem veszithet, igy is ugyis 5. Ligaba kerultek volna. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 9:59

OFFICIAL:
JP Morgan have confirmed to Reuters that they are financing the breakaway Super League.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég