Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 19., hétfő 16:45

Pad'em írta: Na a legnagyobb tragédia is beütött délutánra, ez a 12 csapat nem lesz a Fifa 22-ben!!4! :lol: Konami már dörzsöli a tenyerét állítólag.
Pont ezen filoztam.
Bar ugysem használta az itt játszó, a fifaban op nak szamito jatekosok nagyreszet kb senki.

Majd mehetnek ezek a fostos saint maximok tovabbra is.
ZIDANE

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 19., hétfő 16:44

Pad'em írta: Na a legnagyobb tragédia is beütött délutánra, ez a 12 csapat nem lesz a Fifa 22-ben!!4! :lol: Konami már dörzsöli a tenyerét állítólag.
A későbbiekben pedig törlik a további csapatokat is, szezon közben kiadnak egy frissítést és noname csapatok lesznek a kiesők helyén?

Estig minden teória beigazolódik..
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 16:42

Na a legnagyobb tragédia is beütött délutánra, ez a 12 csapat nem lesz a Fifa 22-ben!!4! :lol: Konami már dörzsöli a tenyerét állítólag.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 16:39

Ahogy nézem az eseményeket, "időben" nyertünk 3 BL-t :D
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 19., hétfő 16:37

Realista24 írta: Az Európai Szuperliga (ESL) 12 alapító klubja tárgyalásra hívta az Európai (UEFA) és a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséget (FIFA) .


Perez eladja a brandet jó pénzért az UEFA-nak és abból megveszünk mindenkit IS.
Mbappé-Haalnd duora kell a pénz.
Plusz a stadiont is kifizeti mielőtt felépítené. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:35

Anthony írta: Szerintem ez akkor is megéri, ha kizárják a klubokat a nemzeti bajnokságokból.
Akkor heti egy meccs, lehet rendesen készülni, regenerálódni, minden meccs egy igazi rangadó lesz, akar a playoffot is lehet bővíteni.
Lehet egyenlő fizetési rendszert, fizetési sapkát kidolgozni.
Tisztára mint az NBA.
A többiek meg csináljanak saját ligát, kit érdekel?
Jah, ezen gondolkodtam én is. Néhány játékosnak ez maga lenne a paradicsom. Heti egy meccs, semmi válogatott, csak a nagy lóvé meg a rangadók. Amúgy meg mindenki őket nézi.

Aztán innen pár lépés és máris két divízóval megy a liga...stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 19., hétfő 16:34

Szerintem ez akkor is megéri, ha kizárják a klubokat a nemzeti bajnokságokból.
Akkor heti egy meccs, lehet rendesen készülni, regenerálódni, minden meccs egy igazi rangadó lesz, akar a playoffot is lehet bővíteni.
Lehet egyenlő fizetési rendszert, fizetési sapkát kidolgozni.
Tisztára mint az NBA.
A többiek meg csináljanak saját ligát, kit érdekel?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:33

Az Európai Szuperliga (ESL) 12 alapító klubja tárgyalásra hívta az Európai (UEFA) és a Nemzetközi Labdarúgó-szövetséget (FIFA) .


Perez eladja a brandet jó pénzért az UEFA-nak és abból megveszünk mindenkit IS.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2021. április 19., hétfő 16:30

Most nincs időm bővebben írni, de nem kőbevésett dolgok ezek még a buefa részéről.

Csak egy gondolat még. Mivel lesz most jobb a futball a szuperligával? Hogy messike menedzsere nem 20 csillió, hanem 60 csillió eurót tud majd kiharcolni? Meg nem 3, hanem 5 Bugatti fog állni a garázsban? Nincs az a pénz, aminek nem lehet nyakára lépni. Meg az egy dolog, hogy ezt megfinanszírozza egy bank, de a bank soha nem ad ingyen pénzt...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:29

Marky írta:
ateeemadrid írta: Ez is érdekes kérdés, mert oké, a válogatottakból való kizárásnak lehet nincs jogalapja, de egy sporteseményen - amit ők rendeznek - való részvételt miért ne tilthatnának meg? Itt nem arról volt szó, hogy a válogatottnak tagjai lehetnek-e, hanem hogy az EBn/VBn szerepelhetnek-e. Szerintem nem mind1.
Tovabbra sem erzem valos fenyegetesnek ezt, ha a FIFA es az UEFA el akar esni a bevetelei nagyreszetol, akkor hajra. Nem hulyek ok sem, egy vilagverseny a legjobbak nelkul az Olimpia szintjere vagna vissza az adott tornat.
Messi akkor idén sem nyer Copa Americát :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 19., hétfő 16:28

ateeemadrid írta: Ez is érdekes kérdés, mert oké, a válogatottakból való kizárásnak lehet nincs jogalapja, de egy sporteseményen - amit ők rendeznek - való részvételt miért ne tilthatnának meg? Itt nem arról volt szó, hogy a válogatottnak tagjai lehetnek-e, hanem hogy az EBn/VBn szerepelhetnek-e. Szerintem nem mind1.
Tovabbra sem erzem valos fenyegetesnek ezt, ha a FIFA es az UEFA el akar esni a bevetelei nagyreszetol, akkor hajra. Nem hulyek ok sem, egy vilagverseny a legjobbak nelkul az Olimpia szintjere vagna vissza az adott tornat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:25

ateeemadrid írta:
Majd nem fogod. :mrgreen: Vagy tudom ajánlani az amerikai felkészülési tornákat. :mrgreen:
Persze, mert egy nyár közepi, átigazolási szezonos torna, tét nélkül, összehasonlítható egy olyan sorozattal, ami kiváltaná a BL-t. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:24

füst írta: Jaa, hogy azoknak a kicsiknek. Nekem a Milan is kicsi. :D
COPE

Regarding the damage to the smaller clubs if these teams leave the major leagues, the #SuperLeague has planned a Solidarity Fund of about €10m, which would be about €6m more than what UEFA is currently contributing.

Szóval nagyobb lóvé, nagyobb visszaosztás azoknak, akinek nem jut egyébként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 16:20

Más:
1. a FIFPRO, azaz a játékosok szakszervezete már hivatalosan reagált a játékosok esetleges kizárására a nemzeti válogatottakból: ez jogtalan, ehhez az UEFA-nak, és a FIFA-nak sincs joga.

2. több, sportjogra szakosodott ügyvéd is jelezte, hogy az ilyen jellegű szankcionálásnak nincs jogalapja. Amennyiben ezt megtenné a FIFA vagy az UEFA, a játékosok perre vihetnék a döntést, és ott nekik adnának igazat, nem pedig a szervezetnek.
Ez is érdekes kérdés, mert oké, a válogatottakból való kizárásnak lehet nincs jogalapja, de egy sporteseményen - amit ők rendeznek - való részvételt miért ne tilthatnának meg? Itt nem arról volt szó, hogy a válogatottnak tagjai lehetnek-e, hanem hogy az EBn/VBn szerepelhetnek-e. Szerintem nem mind1.
Akkor itt mi különbözünk. Nekem sose lenne unalmas két hasonló kvalitású csapat évente találkozna.

Emlékszem mikor volt 4 El Classico 2 hónap leforgása alatt, én imádtam minden percét.
Majd nem fogod. :mrgreen: Vagy tudom ajánlani az amerikai felkészülési tornákat. :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2021. április 19., hétfő 16:18

ateeemadrid írta:
Sokadjára írom le, de komolyan. Mikor fog jobban lázba hozni egy Real Madrid Juventus? Ha minden évben látod, akár többször is, vagy ahogy most van? Rohadtul szarni fog mindenki a Real Juvéra, ahogy a Clasicora is, mert nem lesz semmi varázsa, ha állandóan ezeket nézed.
Akkor itt mi különbözünk. Nekem sose lenne unalmas két hasonló kvalitású csapat évente találkozna.

Emlékszem mikor volt 4 El Clásico 2 hónap leforgása alatt, én imádtam minden percét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2021. április 19., hétfő 16:20-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 19., hétfő 16:17

Kicsit a South Parkból a youtube money részre emlékeztet a szitu, azzal a különbséggel, h itt a kluboknak van igazuk. Az elmúlt 20 év alapján a RM, MU, barca, Juve, tsai tették azzá a a hatalmas és jövedelmező pénzügyi projektté az európai futballt, ami.. Jár a nagyobb szelet a kluboknak..

És azt az érvelést is álszentnek érzem, hogy de ezzel a nemzeti bajnokságok, meg ha az nem lenne, a klubok hol lennének, stb.. Igen, mert a LaLiga, Premier League is biztos a tisztesség mintaműhelyei, és gyak. nonprofit szervezetek, ahol szintén a klubok az elsők.. Ugyanmár..

Jó zsarolási alap is, meg elitista, de lehet itt az ideje..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 16:17

Jaa, hogy azoknak a kicsiknek. Nekem a Milan is kicsi. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:15

füst írta:
Realista24 írta: Bytheway ez a formátum 400 milliót osztana vissza a kiscsaptaoknak szemben az UEFA 240 milliójával.
Őőő, fejenként jut majd 400 milla, nem? A Fradi tuti nem kapott 240 milliót. :D
Olvasd el újra :mrgreen: Ez solidarity payment a kicsiknek.

Más:
1. a FIFPRO, azaz a játékosok szakszervezete már hivatalosan reagált a játékosok esetleges kizárására a nemzeti válogatottakból: ez jogtalan, ehhez az UEFA-nak, és a FIFA-nak sincs joga.

2. több, sportjogra szakosodott ügyvéd is jelezte, hogy az ilyen jellegű szankcionálásnak nincs jogalapja. Amennyiben ezt megtenné a FIFA vagy az UEFA, a játékosok perre vihetnék a döntést, és ott nekik adnának igazat, nem pedig a szervezetnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 19., hétfő 16:14

Realista24 írta: Bytheway ez a formátum 400 milliót osztana vissza a kiscsaptaoknak szemben az UEFA 240 milliójával.
Őőő, fejenként jut majd 400 milla, nem? A Fradi tuti nem kapott 240 milliót. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 16:10

Bytheway ez a formátum 400 milliót osztana vissza a kiscsaptaoknak szemben az UEFA 240 milliójával.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég