Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás Tegnap, 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 19., hétfő 20:11

Én egyvalamiben biztos vagyok.
Perezék itt a legjobb ügyvédekkel meg szakemberekkel vannak körbevéve.
Ez tuti.
Az egy másik dolog hogy most minden a fejére állt. :lol:
Amikor majd jönnek a konkrétumok szerintem akkor fog nagyot változni sok ember véleménye.
Egyenlőre sokat nem tudunk.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 20:10

Caraway írta: Amugy tok jo, hogy ennyire biztok Perezben, viszont latjatok, hogy kik az alelnokok? :lol:

A poolos csavorol nem tudok nyilatkozni, de a Glazer, Kroenke, Agnelli harmas mind eleg szarhazi. A ket amerikait csak a penz erdekli, az europai foci mar kevesbe. Glazerekhez tartozik meg az amerikai focibol a Tampa, Kroenkehez pedig a Rams, illetve az nbabol a Nuggets. A penzuk nagy reszet oda olik(fokent Kroenke), illetve egy meccsen nem latni oket. Nem ugy tunnek, mint akiket annyira lazba hoznak a csapatok a dellan kivul. :lol:
Ez amúgy valóban aggasztó. Főleg az amik, őket télleg csak a della vonzotta ebbe az egészbe. In Perez we trust
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 19., hétfő 20:09

AZ UEFA AZONNAL KIZÁRHATJA A BL-BŐL A SZUPERLIGA RÉSZTVEVŐIT
Pénteken születhet döntés a Real Madrid, a Manchester City és a Chelsea további szerepléséről.
És akkor ki lesz a BL győztes? A PSG is csatlakozik? Az Atalanta? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anthony 2021. április 19., hétfő 20:10-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 20:08

Caraway írta: Amugy tok jo, hogy ennyire biztok Perezben, viszont latjatok, hogy kik az alelnokok? :lol:

A poolos csavorol nem tudok nyilatkozni, de a Glazer, Kroenke, Agnelli harmas mind eleg szarhazi. A ket amerikait csak a penz erdekli, az europai foci mar kevesbe. Glazerekhez tartozik meg az amerikai focibol a Tampa, Kroenkehez pedig a Rams, illetve az nbabol a Nuggets. A penzuk nagy reszet oda olik(fokent Kroenke), illetve egy meccsen nem latni oket. Nem ugy tunnek, mint akiket annyira lazba hoznak a csapatok a dellan kivul. :lol:
Ezért Perez az elnök.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 19., hétfő 20:08

Faust írta:
flori írta: Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
Amíg nincs átigazolási időszak, be sem jelenthet semmi hivatalosat, nem?
Atigazolasi idoszak? Melyik szerevezetnel? ESL? :D
H apenteken kbsznak minket a BL-bol, akkor szerintem Perez bmit bejelenthet :)
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 19., hétfő 20:07

Faust írta:
flori írta: Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
Amíg nincs átigazolási időszak, be sem jelenthet semmi hivatalosat, nem?
Kicsit remenykedsz, hogy bejelenti legalább az egyiket, mi? :mrgreen:

En is. :kalapos:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1671
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 19., hétfő 20:06

Amugy tok jo, hogy ennyire biztok Perezben, viszont latjatok, hogy kik az alelnokok? :lol:

A poolos csavorol nem tudok nyilatkozni, de a Glazer, Kroenke, Agnelli harmas mind eleg szarhazi. A ket amerikait csak a penz erdekli, az europai foci mar kevesbe. Glazerekhez tartozik meg az amerikai focibol a Tampa, Kroenkehez pedig a Rams, illetve az nbabol a Nuggets. A penzuk nagy reszet oda olik(fokent Kroenke), illetve egy meccsen nem latni oket. Nem ugy tunnek, mint akiket annyira lazba hoznak a csapatok a dellan kivul. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 19., hétfő 20:04

flori írta: Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
Amíg nincs átigazolási időszak, be sem jelenthet semmi hivatalosat, nem?

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 19., hétfő 20:03

Egyre kevesebb az igazan jo focista, nehany poszton egy top10 osszeirasaval is nagy gondjaink vannak. Szurkoloi szempontbol viszont nem ezt szeretne mindenki latni, hogy a vilag legjobbjai ebbe a 15-20 csapatba tomoruljenek es hetrol hetre lathassuk oket? Ami lenyegeben par kivetellel jelenleg is igy van, csak epp rengeteg a toltelek meccs.
Az, hogy most van 1 gyengébb generáció, nem jelenti azt, hogy mostantól már csak kevesebb jó focista lesz. Az meg szerintem ezerszer jobb volt, amikor középcsapatokban is simán játszottak olyan játékosok, akiket öröm volt nézni.
Ez teny, amit irsz, viszont baj, ha az Arsenal 20 ev mulva is egy top csapat marad es nehany rossz draga jatekos megvasarlasa miatt nem megy a sullyesztobe?
Itt az a baj, hogy milyen jogon lesz top csapat az Arsenal, ha nincs mögötte teljesítmény?

Perez interjúját amúgy nagyon várom, benne azért bízok továbbra is valamennyire. Ha elfelejtik azt, hogy csak név miatt legyenek ott fixen bizonyos csapatok, akkor még bőven meggyőzhető vagyok arról, hogy ez tényleg jó lehet.

Az UEFA meg a szövetségek képmutatása viszont tényleg elképesztő.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 19., hétfő 20:03

Azért Spanyolországban más az életritmus. Jó lesz, kíváncsi vagyok erre.

Viszont remélem nem jelent be semmit Mbappéról és/vagy Haalandról, mert megöletik ezt az embert. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. április 19., hétfő 20:00

Pad'em írta: Éjfélkor Perez interjút ad Pedrerolnak, Szuperligáról, Mpabbéról, Haalandról, etc.

Bejelenti hogy leigazoltuk mindkettőt :lol: Tegnapi után kinezem belőle
74evesen ejfelkor adogat interjut. Beszarok rajta ha ez igaz :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2021. április 19., hétfő 19:57

Realista24 írta: Oliver Dowden, British Minister for Sport

“We will not hesitate to protect one of our national institutions. It is part of our DNA, not a simple business. The football authorities have our support. If they cannot take action, the government will.”

Na meg ez kell :lol:
Miután Viktorunk kinyilazkoztatott az ügyben, mások is bele mernek kotyogni, úgy tűnik...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 19., hétfő 19:55

Caraway írta: - 15 mutimilliardos csapat aki barkit megvehet, minden jatekosnak csak az lesz a celja, hogy ezen csapatok kozul szerepeljen az egyikben
Egyre kevesebb az igazan jo focista, nehany poszton egy top10 osszeirasaval is nagy gondjaink vannak. Szurkoloi szempontbol viszont nem ezt szeretne mindenki latni, hogy a vilag legjobbjai ebbe a 15-20 csapatba tomoruljenek es hetrol hetre lathassuk oket? Ami lenyegeben par kivetellel jelenleg is igy van, csak epp rengeteg a toltelek meccs.
Caraway írta:50-100 evvel ezelott teljesen mas csapatok voltak a csucson, Aston Villa, Nottingham Forrest szintu csapatok nyertek BEK-et, akik most mar kis csapatta avanzsalodtak, nagy multtal. Ha most kotnek egy 20 eves szerzodest az ESL-lel kapcsolatban, akkor ezek a csapatok addig biztosan a topon maradnak, mikozben lathato, hogy az pl az Arsenal jopar eve mar teljesen kozepcsapat
Ez teny, amit irsz, viszont baj, ha az Arsenal 20 ev mulva is egy top csapat marad es nehany rossz draga jatekos megvasarlasa miatt nem megy a sullyesztobe?
Caraway írta: - ennek a par csapatnak annyi penze lesz, hogy nem lesz szukseguk tobbe arra, hogy tehetsegeket vegyenek 20-30 milliokert kisebb csapatoktol, angol masodosztalybol, brazil ligabol stb, teljesen felborul az egyensuly
En ugy erzem, hogy ez az egyensuly mar reg felborult, minden semmit sem bizonyitott brazil mar most 40 milliotol kezdodik. A portugal bajnoksagrol ne is beszeljunk.
Caraway írta: - az akademiak szerepe teljesen elveszhet, egy ilyen komoly penzzel jaro kompetenciaban nem fogjak a klubok a sajat neveleseiket jatszatni, mert tul nagy a tet. A Unitedet epp ezert szeretem, mert mindig jatszott sajatneveles, illetve nagyon fontos pl nekem az, hogy jol banjanak az akademistakkal, vegig figyelemmel kovetem az u18, u23-asokat. Teli van nagyremenyu tehetsegekkel, de lehet ertelmet veszti ez is ezekutan..
Ettol en is tartok, hogy mi lesz igy a teljes utanpotlassal.
Caraway írta:- Nem lehetnek nagy menetelesek kisebb csapatoktol, pl mikor az ajax elment az elodontoig, a Leicester megnyerte a bajnoksagot, Villa - Pool 7-2, stb. Ezek mind annyira emlekezetes pillanatok, amik sokaig megmaradnak az emberben.
Szerintem egy meghivott csapat is osszehozhat egy ilyen menetelest, az lenne csak az igazan nagy pillanat.
Caraway írta:- azert varja mindenki tukon ulve a tavaszi blt, mert ezek az ev legjobb meccsei, es ritkan talalkoznak egymassal a csapatok. Egy ido utan ugyanazon 11 ellenfel unalmassa valhatna
A Premier League unalmas? Mert ott mindig az az erv, hogy minden hetvegen van legalabb 2 rangado.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 19:55

Oliver Dowden, British Minister for Sport

“We will not hesitate to protect one of our national institutions. It is part of our DNA, not a simple business. The football authorities have our support. If they cannot take action, the government will.”

Na meg ez kell :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 19:49

Én a magam részéről inkább mellette mint ellene vagyok. Van pár dolog ami zavar de az alapkoncepció nekem tetszik.

Egyébként az UEFA jobban tenné/tette volna ha meghallgatja az "aranytojó" csapatok kéréseit és akkor nem lennénk itt. Másképp fogalmazva nem fenyegetni kéne hanem jobb alternatívát mutatni a klubboknak és akkor elhalna ez az egész. Ez a BL reform meg vicc... Szerintem ott ment félre nagyon hogy viccet csináltak az FFP-ből.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 19., hétfő 19:47

Remy írta:
Pad'em írta: Éjfélkor Perez interjút ad Pedrerolnak, Szuperligáról, Mpabbéról, Haalandról, etc.

Bejelenti hogy leigazoltuk mindkettőt :lol: Tegnapi után kinezem belőle
Azt mondod az UEFA utolsó két joker kártyája is Pereznel lesz? :mrgreen: :lol:
Én már semmin nem lepődnék meg :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 19., hétfő 19:44

CS0ki írta:
Realista24 írta:

Az új BL formátum is hasonló lenne, több fix meccsel, 36 csapattal.
Nem is értem, hogy azt hogy akarják, vagy legalábbis nem jutott még el hozzám, hogy min fognak változtatni, talán csökkentenék a bajnokság résztvevőinek számát 18-ra? De ott legalább lehet sakkozni, aztán valahogy kivariálják.

Nekem egyébként nem az új formátummal van a gond. Alapól nekem tetszene ez a 20 csapatos szupertorna, ha az UEFA csinálná. Nekem ez nem tetszik, hogy rendszeren kívüli az egész. Azt is megértem, hogy az UEFA miért nem akarna egy ilyet összedobni első számú ligának. (gondolom Perezék is ezt akarták első körben elérni...) De ez a kirobbantjuk a háborút úgy, hogy alapjaiban felfordulhat az egész focis világ, ez nem tetszik.
Nekem sem tetszik feltétlen, de nem gondolom, hogy ezt nem előzte volna meg egy hosszú egyeztetés és tárgyalássorozat, amit a bürökraták elintéztek annyival, hogy úgysem tudtok mit csinálni.

Hány és hány hír volt a panaszokról, kérvényekről, stb....Tebas is pofázik, közben eladta a Spanyol Szuperkupát annak, aki a legtöbbet kínálta érte, olaszok ugyanez. Akkor nem zavarta őket a pénz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 19., hétfő 19:43

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... JAWuZ_pqQA

utalom kelet, de ez jo cikk

10-15 év és mindenki úgy tekint majd erre, mint most a BLre
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2021. április 19., hétfő 19:45-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 19., hétfő 19:40

Realista24 írta:
CS0ki írta: Ugye itt arról beszélünk, hogy BL helyett lenne. Viszont az 13 meccs volt eddig, a szuperliga meg 23 meccs lenne, de 18 mindenkinek minimum. Az a maximális plusz 10 meccs hogy férne bele a bajnokság, kupa mellett? Nem jön ki a matek...Ennyi meccs mellett rendesen nem lehet még 38 bajnoki meccset lejátszani, és a kupákat is. Tehát a bl mellett biztos ugrana a kupa is, ha óriási csoda folytán meg tudnának egyezni.
Az új BL formátum is hasonló lenne, több fix meccsel, 36 csapattal.
Nem is értem, hogy azt hogy akarják, vagy legalábbis nem jutott még el hozzám, hogy min fognak változtatni, talán csökkentenék a bajnokság résztvevőinek számát 18-ra? De ott legalább lehet sakkozni, aztán valahogy kivariálják.

Nekem egyébként nem az új formátummal van a gond. Alapól nekem tetszene ez a 20 csapatos szupertorna, ha az UEFA csinálná. Nekem ez nem tetszik, hogy rendszeren kívüli az egész. Azt is megértem, hogy az UEFA miért nem akarna egy ilyet összedobni első számú ligának. (gondolom Perezék is ezt akarták első körben elérni...) De ez a kirobbantjuk a háborút úgy, hogy alapjaiban felfordulhat az egész focis világ, ez nem tetszik.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 19., hétfő 19:35

Caraway írta: Amugy en is az azok kozott vagyok, aki nagyon ellenzi ezt.
Ertem en azokat az erveket, hogy patkany korrupt az uefa meg a fifa, de most konkretan az fog bekovetkezni, hogy a gazdag lesz meggazdagabb, a szegeny megszegenyebb, a foci pedig mint tradicionalis sport meghal milliok szemebe.

Ellenervek:
- 15 mutimilliardos csapat aki barkit megvehet, minden jatekosnak csak az lesz a celja, hogy ezen csapatok kozul szerepeljen az egyikben
- 50-100 evvel ezelott teljesen mas csapatok voltak a csucson, Aston Villa, Nottingham Forrest szintu csapatok nyertek BEK-et, akik most mar kis csapatta avanzsalodtak, nagy multtal. Ha most kotnek egy 20 eves szerzodest az ESL-lel kapcsolatban, akkor ezek a csapatok addig biztosan a topon maradnak, mikozben lathato, hogy az pl az Arsenal jopar eve mar teljesen kozepcsapat
- ennek a par csapatnak annyi penze lesz, hogy nem lesz szukseguk tobbe arra, hogy tehetsegeket vegyenek 20-30 milliokert kisebb csapatoktol, angol masodosztalybol, brazil ligabol stb, teljesen felborul az egyensuly
- az akademiak szerepe teljesen elveszhet, egy ilyen komoly penzzel jaro kompetenciaban nem fogjak a klubok a sajat neveleseiket jatszatni, mert tul nagy a tet. A Unitedet epp ezert szeretem, mert mindig jatszott sajatneveles, illetve nagyon fontos pl nekem az, hogy jol banjanak az akademistakkal, vegig figyelemmel kovetem az u18, u23-asokat. Teli van nagyremenyu tehetsegekkel, de lehet ertelmet veszti ez is ezekutan..
- ahogy masok is irtak, nem lesz se Fradi - Real, se hasonlo, konkretan 3 orszagon kivul ezek a klubok soha mashol nem fognak jatszani, teljesen megfosztjak az europai embereket attol a lehetosegtol, hogy a sajat orszagukba lathassak jatszani kedvenc csapatukat. Pedig gondolom iden nagy elmeny volt rengeteg kissracnak is a Juve/Barcat latni a Fradi ellen(nemtudom mar melyiknel voltak nezok, utana beutott a covid)
- Nem lehetnek nagy menetelesek kisebb csapatoktol, pl mikor az ajax elment az elodontoig, a Leicester megnyerte a bajnoksagot, Villa - Pool 7-2, stb. Ezek mind annyira emlekezetes pillanatok, amik sokaig megmaradnak az emberben.
- azert varja mindenki tukon ulve a tavaszi blt, mert ezek az ev legjobb meccsei, es ritkan talalkoznak egymassal a csapatok. Egy ido utan ugyanazon 11 ellenfel unalmassa valhatna
- minden meccs egy sweat fest, nem lennenek kiscsapatok, akiket ki lehet tomni gyonyoru jatekkal 4,5-0-ra, ami igenis kielegiti a nezot. Nem mindig ugy ulne le, hogy na jon egy ujabb nagycsapat a pressingjevel, johet egy nyogvenyelos 1-0,1-1
- rohadt sok tvs penzt kaptak igy a kiscsapatok, pl egy United - Sheffieldet is millioan megneztek, de igy a jogdijak is csokkennek, ha nem maradnak a nagy klubok a bajnoksagokban. Egy Sheffield - Brightonra a sajat nezoiken kivul senki sem kivancsi. Persze ez csak akkor, ha a sajat bajnoksagaikbol kizarnak oket, de most a 14 premier league csapat emergency meetinget hivott ossze

Aki pozitivkent eli ezt meg, johetnek az ellenervek, de ne az legyen legyszi, hogy az uefa egy szar. Ez most ugyanolyan, hogy az ellenzek le akarja valtani a fideszt, mert az egy szar. De mik az ervek, hogy az ellenzek jobb?
Az ok hogy nem tetszik az ötlet de az a helyzet hogy eddig csak az ellenoldal nyomtatás az érveket. Majd tisztulni fog a kép ha az ESL is pontosabb részleteket tesz közzé. Lehet Perez interjúja is hasznos lesz ebből a szempontból. Az hogy a Nothingham Forest eltűnt a selejtezőben vagy hogy a büdös életben többet a Steaua Bukarest nem fog BL-t nyerni azért nem az ESL a hibás. Ez sokkal régebb eldőlt. Legalább 20 éve a pénz diktál a fociban ha tetszik ha nem és egyre inkább ha marad ez a formátum akkor is és akkor pláne a nagy múltú csapatok fogják ezt megszivni. Csak egy példa mennyit is költött a Chelsea tavaly nyáron a Covid crizis közepén? Na ugye...
A kicsiknek meg ez jó is lehet mert játékos adás vétel ez után is lenne. Mondjuk ha olyan marhák hogy belemenjenek abba hogy a nemzeti ligak kivágják a legjobb csapatokat akkor maguknak köszönhetik hogy kevesebb lovehoz jutnak... Összetett ez na. Ahogy írta már valaki ha a kosárlabdában ez jól működik és nenhalt meg a sportág akkor a foci esetében miért nem? Egyszerűen az UEFA FIFA beszart hogy elesnek a konctól S most ez etikarol papolva akarnak diktatórikus döntéseket hozni....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég