Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 20., kedd 21:38

Toti írta: Basszameg,az egesz szezont fogcsikorgatva neztuk (sot az elozovel egyutt mar 2 szezont),h majd vhogy kibbekeljuk ezt a szart. Hogy gyujtunk mbappere vagy egy nagyagyura. Hogy belekezdunk egy uj érába,stadion,stb.. es most fuccs minden? Ne mar he.
Kizárt dolog, hogy ennyire csúnya vége legyen. Nem lehetett ilyen felelőtlen az öreg, hogy minden a kútba dobjon egy lutri programért. Egyszerűen képtelenségnek tartom ezt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 20., kedd 21:34

Azert szepen eljutottunk kevesebb, mint egy het alatt a duplazastol meg nyari Mbappe igazolastol addig, hogy Perez lehet nem is marad.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 20., kedd 21:21

Szerintetek Perez megbeszelte a dolgokat a vezetosegi tagokkal vagy felvallalta egyedul? Ugy ertem, tudtak a sociok errol es targyaltak a Szuperligarol, es tamogattak vajon Perezt vagy kihagyta oket? Mert ha tamogattak, es tudtak mindenrol, akkor akar szekben is tarthatjak, pl egy bizalmatlansagi inditvany utan.
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 20., kedd 21:19

Én mondtam hogy eddig is olyan volt ZZ mint az égő ház közepén az ember, ez most még fokozódik. :lol: Am sztem max a vb-ig marad, aztán átveszi a franciákat dösamptól, sok volt itt a stressz.
Nem illik.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 21:18

Szerintem Perez nem mondana le magától, de akkora külső nyomás lesz rajta, hogy muszáj lesz neki. Fekete nap lesz a történelmünkben. 1 nap alatt megfőzték...
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. április 20., kedd 21:16

Basszameg,az egesz szezont fogcsikorgatva neztuk (sot az elozovel egyutt mar 2 szezont),h majd vhogy kibbekeljuk ezt a szart. Hogy gyujtunk mbappere vagy egy nagyagyura. Hogy belekezdunk egy uj érába,stadion,stb.. es most fuccs minden? Ne mar he.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 20., kedd 12:53

Realista24 írta:
KAG írta: https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
Mivel még tart :mrgreen:

Bazdki. :lol: :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:45

KAG írta: https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
Mivel még tart :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 20., kedd 11:38

https://www.realmadrid.com/en/about-rea ... al-reports


20 21 es szezonrol mar van ilyen?
Nem találom sehol
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 11:36

Halfkey írta: Ja ha Perez azt mondta hogy vége a labdarúgásnak, akkor vége a labdarúgásnak.

Sok a kool aid :)
Ha őszintén mondja az elég para. Az évtized legsikeresebb klubjának vezetője akik így látatlanba is a legtöbb pénzt kaphatták az uefatol szponzoroktól és mindemellé a fizetéseink sem a legdurvábbak a mezőnyben és az átigazolásokat is visszább vettük. Kinek a szava számít ilyenkor ha nem neki?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 20., kedd 11:25

Ja ha Perez azt mondta hogy vége a labdarúgásnak, akkor vége a labdarúgásnak.

Sok a kool aid :)

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 20., kedd 11:13

Amúgy nem is nagyon értem az ellenzőket,vagyis valamilyen szinten értem.
DE.
Perez megmondta hogy ha marad az ami most van vége a labdarugásnak.Nincs pénz megállt az egész folyamat a koronavírus miatt.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 11:10

Halfkey írta: Azt nem érted hogy senkit nem lep meg, csak van annyi racionalitásunk hogy lássuk hogy ezzel az ‘üzenettel’ nem lehet magad mellé állítani rajongók milliárdjait, szembeszélbe pedig nem lehet végigvinni semmit. Ugyanaz lesz mint a magyar olimpiával.
Az összeset nem, az biztos, pláne nem egyik napról a másikra.

A mai világban meg még nehezebb, amikor egy influencer leír egy baromságot, és azt milliók követik.

Lásd: ez csak azért van, hogy a gazdag mé gazdagabb legyen.
Aztán lenyomják a torkunkon, hogy Qatarban figyelembe vannak véve az emberek :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 20., kedd 11:03

Azt nem érted hogy senkit nem lep meg, csak van annyi racionalitásunk hogy lássuk hogy ezzel az ‘üzenettel’ nem lehet magad mellé állítani rajongók milliárdjait, szembeszélbe pedig nem lehet végigvinni semmit. Ugyanaz lesz mint a magyar olimpiával.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 7:21

Realista24 írta:
Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
De egyébként mit gondoltál, hogy mi a cél?

Itt van a Real Madrid, meg 11 másik nagy klub. Köztük a legnagyobbak.

A nézettség csökken, mert egy szaros tiktok videót többen néznek meg, mint egy Real - Getafe meccset.

Az UEFA marketingel valamit, hogy népszerűbbek legyenek a játékosok, csapatok? A FIFA elkaszálta tavaly az Aranylabdát, már azelőtt, hogy tudták volna oda tudják-e adni vagy sem.

Rosszarcú, korrupt szemétládkat raknak a vezetőségbe, akiknek a szakmához semmi közük.

2021-ben egyszerre kéne tudnom nézni az összes meccset 4K minőségben, ha úgy van kedvem, ehhez képest néha még a meccset sem látni :lol:

És mindezek tetejébe lefölözik a pénzt és csak azt osztják vissza, amit muszáj, és amikor ilyen sikeres évek után azt hallom az elnökünktől, hogy a Real Madrid nagyon rossz gazdasági helyzetben van, akkor azért igazat tudok adni ennek az egésznek. Mert ezek a gyíkarcúak sehol nem lennének az olyan csapatok nélkül, mint mi, erre úgy akarják megreformálni a dolgokat, hogy majd x év múlva lesz valami válozás.

Közben meg az van, amit itt is sokszor írtunk, a kutyát nem érdeklik a csoportmeccsek 80%-a, vagy a Real - Valladolid. És itt nem a madridistákra kell gondolni, hanem az átlag fociszertőkre. Akik leülnek egy El Clásicóért, de másért nem.

És igen, ahhoz, hogy 10 év múlva is legyen esélyünk BL-t vagy Hiperszuper Ligát nyerni, igazolni kell, ahhoz lóvé kell, fizetések, infrastruktúra, személyzet, stb. és a bevételek nagy százaléka a TV-s jogdíjakból van és a belépőkből (ami egyre csökkent, elég megnézni az átlagnézőszámokat).

Utóbbbi nincs 1 éve, veszített a klub két szezon alatt 400 milliót. Ez Mbappé meg Haaland egyben.

Szóval nem értem miért lepett meg bárkit is, hogy ez a pénzről szól leginkább. Pénz meg a nézettségből van, tehát belőlünk, tehát miattunk csinálják. Hát itt is hányan vannak, akik már be sem kapcsolták a meccseket, mert vagy szarok voltunk, vagy éppen nincs kedvenc a csapatban, vagy le se szarják a vergődésünket a kis csapatok ellen. Hát akkor mit szóljon egy semleges néző? :lol:
Valahogy így. +1

A legjobb pillanat a futball piramis szemleltetése volt. Grande az öreg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 6:42

Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
De egyébként mit gondoltál, hogy mi a cél?

Itt van a Real Madrid, meg 11 másik nagy klub. Köztük a legnagyobbak.

A nézettség csökken, mert egy szaros tiktok videót többen néznek meg, mint egy Real - Getafe meccset.

Az UEFA marketingel valamit, hogy népszerűbbek legyenek a játékosok, csapatok? A FIFA elkaszálta tavaly az Aranylabdát, már azelőtt, hogy tudták volna oda tudják-e adni vagy sem.

Rosszarcú, korrupt szemétládkat raknak a vezetőségbe, akiknek a szakmához semmi közük.

2021-ben egyszerre kéne tudnom nézni az összes meccset 4K minőségben, ha úgy van kedvem, ehhez képest néha még a meccset sem látni :lol:

És mindezek tetejébe lefölözik a pénzt és csak azt osztják vissza, amit muszáj, és amikor ilyen sikeres évek után azt hallom az elnökünktől, hogy a Real Madrid nagyon rossz gazdasági helyzetben van, akkor azért igazat tudok adni ennek az egésznek. Mert ezek a gyíkarcúak sehol nem lennének az olyan csapatok nélkül, mint mi, erre úgy akarják megreformálni a dolgokat, hogy majd x év múlva lesz valami válozás.

Közben meg az van, amit itt is sokszor írtunk, a kutyát nem érdeklik a csoportmeccsek 80%-a, vagy a Real - Valladolid. És itt nem a madridistákra kell gondolni, hanem az átlag fociszertőkre. Akik leülnek egy El Clásicóért, de másért nem.

És igen, ahhoz, hogy 10 év múlva is legyen esélyünk BL-t vagy Hiperszuper Ligát nyerni, igazolni kell, ahhoz lóvé kell, fizetések, infrastruktúra, személyzet, stb. és a bevételek nagy százaléka a TV-s jogdíjakból van és a belépőkből (ami egyre csökkent, elég megnézni az átlagnézőszámokat).

Utóbbbi nincs 1 éve, veszített a klub két szezon alatt 400 milliót. Ez Mbappé meg Haaland egyben.

Szóval nem értem miért lepett meg bárkit is, hogy ez a pénzről szól leginkább. Pénz meg a nézettségből van, tehát belőlünk, tehát miattunk csinálják. Hát itt is hányan vannak, akik már be sem kapcsolták a meccseket, mert vagy szarok voltunk, vagy éppen nincs kedvenc a csapatban, vagy le se szarják a vergődésünket a kis csapatok ellen. Hát akkor mit szóljon egy semleges néző? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 6:31

dzsi91 írta:
Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
Ez így elég kamikaze volt :lol: én azt hittem van egy terv. De ha laporta okos holnap a barsza visszalép elsőként és akkor ők mentik meg a labdarúgást :lol: aztán csődbe mennek igazi mártírok lennének :D
Perez elmondta, hogy senki nem tud visszalépni, aki aláírta.

Amúgy az egészből lejött, hogy ez a focitörténelem legnagyobb blöffje, ami akár valóra is válhat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 20., kedd 1:42

petiamadridista írta:
dzsi91 írta:

Ez így elég kamikaze volt :lol: én azt hittem van egy terv. De ha laporta okos holnap a barsza visszalép elsőként és akkor ők mentik meg a labdarúgást :lol: aztán csődbe mennek igazi mártírok lennének :D
???
Mit vártatok?? De most komolyan.
Engem az érdekelt, hogy mennyire valós ez a dolog, elégge valós, eléggé komoly, mennyire zárkóznaknelnaz Uefától ( nem teljesen de az új BL lebonyolítast nem szeretnék) és mi a cél számok szintjén.
Perez konkrétan elmondta, hogy 120-130 milka egy BL győzelem. Eddig ezt csakntippelgették, most kiderült h így van.
Itt sokkal több pénz lenne, teháta napi pletykák minden bizonnyal igazak, hogy minden szarral együtt 1 milliárd körül lenne ez a buli évente. Ha valaki nyer (tvs jogok, felépti díj stb) Így sokkal, 3szor 4szer, 5ször nagyobb buli .

A napi pletykák igaznak bizonyulnak a terveket illetőleg. Valszeg a fizetési sapka is ilyen lesz.
És kiderült h nem fognak teljesen elzárkózni az Uefától es a szövetségektől. Nem egy renegát dolog. Hanem money making. Azért pénzt szabad keresni nem??
Tiszta sor.

Kérdés,.hogy a szövetségek hajlandóak lesznek-e tárgyalni, és miként.
Hogy ne legyen bénább az új liga PRja és marketingje mint egy első éves egyetemista projektfeladata.

10 éve készítik elő, de olyan honlappal vágnak neki amit 1 nap alatt összedobok. Social media semmi, egyéb megjelenés semmi, a nagy komolyságú el csiringító az első megjelenés. Kibaszott nagy globális ellenszél van, amire a reakció annyi hogy ‘úgysem tudnak semmit csinálni’. Pereztol azt vártam hogy ha faszságot is akar, de vérprofi üzleti körítéssel tegye. Most az sincs meg.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 1:30

dzsi91 írta:
Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
Ez így elég kamikaze volt :lol: én azt hittem van egy terv. De ha laporta okos holnap a barsza visszalép elsőként és akkor ők mentik meg a labdarúgást :lol: aztán csődbe mennek igazi mártírok lennének :D
???
Mit vártatok?? De most komolyan.
Engem az érdekelt, hogy mennyire valós ez a dolog, elégge valós, eléggé komoly, mennyire zárkóznaknelnaz Uefától ( nem teljesen de az új BL lebonyolítast nem szeretnék) és mi a cél számok szintjén.
Perez konkrétan elmondta, hogy 120-130 milka egy BL győzelem. Eddig ezt csakntippelgették, most kiderült h így van.
Itt sokkal több pénz lenne, teháta napi pletykák minden bizonnyal igazak, hogy minden szarral együtt 1 milliárd körül lenne ez a buli évente. Ha valaki nyer (tvs jogok, felépti díj stb) Így sokkal, 3szor 4szer, 5ször nagyobb buli .

A napi pletykák igaznak bizonyulnak a terveket illetőleg. Valszeg a fizetési sapka is ilyen lesz.
És kiderült h nem fognak teljesen elzárkózni az Uefától es a szövetségektől. Nem egy renegát dolog. Hanem money making. Azért pénzt szabad keresni nem??
Tiszta sor.

Kérdés,.hogy a szövetségek hajlandóak lesznek-e tárgyalni, és miként.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 20., kedd 1:26

dzsi91 írta:
Halfkey írta: Mi kell az elnök leváltásához? Sociok többsége elég? Ezért most biztos lesz aki megkövez, de ha elkezdenek kiugrálni a csapatok és egyedul maradunk a szarban, jó lenne ha nem rajtunk csattana az ostor hanem Florentinon. Ez a nyilatkozat hullagyenge volt, a fő kritika az volt hogy csak a pénz számít ennek a 12 csapatnak, és gyakorlatilag kiálltunk ezt megerősíteni hogy igen, ezt azért csináljuk mert több pénzt tudunk belőle csiholni mint az UEFA.
Ez így elég kamikaze volt :lol: én azt hittem van egy terv. De ha laporta okos holnap a barsza visszalép elsőként és akkor ők mentik meg a labdarúgást :lol: aztán csődbe mennek igazi mártírok lennének :D
Florentino Perez to El Chiringuito: "The contract of the #SuperLeague is binding. Nobody can leave, we will work all together. All the clubs signed the contracts last Saturday, there's no problem".


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég