Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
31
34%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
19
21%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
37%
 
Szavazatok száma: 92

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 14:14

Realista24 írta: Angliában a PM mondta, hogy ha kell törvényt csinál, hogy a klubok ne tudjanak részt venni a szuperligában.
Csicska.
Pedig alapból nekem szimpi fazon volt.
Kár érte.

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. április 20., kedd 14:13

Komoly korlátokba ütközött a futball fejlődése, amit UEFAnak és FIFAnak hívnak és főleg miattuk megakadt a dolog.
Rengeteget kiaknázatlan lehetőség helyett a saját mocsarában szenved a klubfutball és nem halad semerre.

Igen, rengeteg kiscsapat van, de először a nagyoknak kell kijárni ezt az utat és ezt a fejlődési potenciált kiaknázni, mert egy Brightonnak meg egy Getafénak ez nem fog menni.

Itt írták a DAZN már mit kínál a német focinál.... Nézd meg nálunk mi van... Csomóan a Real meccseket is csak streamről tudják nézni...

Én hiszek ebben az amerikai stílusú projektben, mert működik és rengeteg potenciális pénz megy kárba.

Persze, először a nagyok járnak jól, de ha belegondolsz picit minél több pénz áramlik valahova az ott is marad és idővel ez a többi klubot is húzza majd fel.
Sztetek nincs gond, ha összeáll 12 csapat és összehoznak egy olyan projektet hirtelen a semmiből, amiben 3szor-4szer annyi pénz van benne, mint ami eddig volt?
Akkor jó jelenleg minden?

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 20., kedd 14:12

Az a baj, hogy ha nem csinalnak valamit, akkor kartyavarkent fog a komplett futballvilag osszedolni, mert mar most is eleg durva korbetartozasok vannak.
Nem vagyok kozgazdasz, eleg szuk a tudasom a temaban, de ilyen merteku valsag akar atgyuruzhet mas szektorokba is, ami pedig akar kozvetetten minket is erinthet.
Ha nem is gyuruzik at, de egy bukas magaval fogja rantani a komplett UEFA-FIFA sohivatalt is, az osszes idiota vezetojukkel.
Realista24 írta: Angliában a PM mondta, hogy ha kell törvényt csinál, hogy a klubok ne tudjanak részt venni a szuperligában.
Demokracia :lol:

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 14:12

Realista24 írta: Angliában a PM mondta, hogy ha kell törvényt csinál, hogy a klubok ne tudjanak részt venni a szuperligában.
Erre azért kíváncsi vagyok hogy hozza össze. Magán tulajdonban lévő cégek nemzetközi "üzleti" lehetőséget korlátozni azért mert ő ezzel nem ért egyet. Hát gratula. Vivát jogállamiság....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 14:07

Angliában a PM mondta, hogy ha kell törvényt csinál, hogy a klubok ne tudjanak részt venni a szuperligában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 14:03

besteve7 írta:
Realista24 írta:

Te sem sokat olvastál utána annak, hogy milyen most a rendszer és mi a terv :mrgreen:
Akkor légyszíves magyarázd már el, hogy mitől lesz ez a futball megváltása, mert nekem még ez nem jött át.
Itt kezdődik a probléma, látod. Egyelőre mindenki túlélésről beszél, hogy fejlődni lehessen.

Magyarázni nem fogok, mert én nem tudok a fejeddel gondolkodni, szóval venni kell a fáradtságot és olvasni. Az sem baj, ha így gondolod, csak rögtön jöttél a gazdagabbak lesznek a gazdagok általánosítással.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 14:01

Dupla D írta:
wZoLee7 írta: Ha minden csapat kiállna az esl mellett az ueafanak nem lenne választása csak engedni. Szépen megegyeznének és mindenki jól jár. Ehelyett sok csapat, játékos, edző előadja a nagy halált a foci megöléséről. Ezek az agyalágyult emberek tudják kik vezetik az uefat és hogy pl milyen módon lesz katarban vb? Kétlem...
Ezeknek az agyalágyult embereknek semmi hasznunk nincs abból, hogy 12 csapat megalapított egy egyelőre saját ligának tűnő Szurperligát. Sőt, a jelenlegi állás szerint a 12 csapaton kívül mindenki veszít. Egy Leedsnek soha nem lesz esélye már a semmire. Lehet, hogy ezelőtt se volt, de a foci épp azért volt remek, mert homogén az egész. Papíron egy angol 5. osztályú csapat is bejuthat a BL-be. Ezzel elvették a reményt a csapatoktól, és teljesen megértem, hogy ezt nehezményezik.
Na persze. Nagyon egyoldalú ez az érvelés. És az kinek lesz jó ha a nagy klubbok csődbe mennek és anyagilag is mely válságba kerül a foci ? Ez esély megvolt...ahogy írod papíron. Mondjon valaki egy példát ahol egy másod osztályú csapat mondjuk 2 év alatt bejutott a BL főtáblájára netán túlélte a csoportkört... A remény ott van jól kell teljesíteni és akkor még lehet nyerni a saját bajnokságot és akár meghivasosos alapon az ESLbe is be lehet kerülni. Nehezebb így? Az. Lehetetlen? Papíron van rá esély....

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 20., kedd 14:01

Dupla D írta:
wZoLee7 írta: Ha minden csapat kiállna az esl mellett az ueafanak nem lenne választása csak engedni. Szépen megegyeznének és mindenki jól jár. Ehelyett sok csapat, játékos, edző előadja a nagy halált a foci megöléséről. Ezek az agyalágyult emberek tudják kik vezetik az uefat és hogy pl milyen módon lesz katarban vb? Kétlem...
Ezeknek az agyalágyult embereknek semmi hasznunk nincs abból, hogy 12 csapat megalapított egy egyelőre saját ligának tűnő Szurperligát. Sőt, a jelenlegi állás szerint a 12 csapaton kívül mindenki veszít. Egy Leedsnek soha nem lesz esélye már a semmire. Lehet, hogy ezelőtt se volt, de a foci épp azért volt remek, mert homogén az egész. Papíron egy angol 5. osztályú csapat is bejuthat a BL-be. Ezzel elvették a reményt a csapatoktól, és teljesen megértem, hogy ezt nehezményezik.
ugyan annyi esélye lesz bejutni mint a bl-ben, ez egy marha gyenge kifogás

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. április 20., kedd 13:58

Realista24 írta:
besteve7 írta:

Ez a legnagyobb szégyen az egeszbe, hogy pont olyanok beszelnek a pénzről, meg a fenntarthatóságról akik évek óta a legnagyobb haszonélvezői az egész rendszernek.
Nekem nagyon nem tetszik ez az egész. Értem én h a pandémia ravilagitott, hogy a jelenlegi helyzet fenntarthatatlan, csak szerintem erre nem az a megoldás, h osszehozunk magunknak valamit amivel a gazdagabbak meg gazdagabbak lesznek, a többiek meg le vannak szarva.
Itt lett volna az ideje, hogy picit normalizaljak a kiadásokat, realizaljak a fizetéseket stb. Csak hát pénz beszél, ez a lényeg.
Te sem sokat olvastál utána annak, hogy milyen most a rendszer és mi a terv :mrgreen:
Akkor légyszíves magyarázd már el, hogy mitől lesz ez a futball megváltása, mert nekem még ez nem jött át.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 13:53

Egyre többet angyalok ezen a ESL dolgon annál inkább kezdem támogatni. Van pár részlet ami nem annyira tetszik de maga az elképzelés az egyre jobban.

A sok megmondó ember még elnézést de bek**hatja (itt most nem azokra gondolok akik a fórumon más véleményen vannak). Nem ők szenvednek azzal hogy felszínén tartsák a klubbokat úgy hogy még úgy ahogy a versenyképességük is megmaradjon. Ex játékosok akik abból élnek hogy szagértenek meg az UEFA klienturajaba tartozók és politikusok akiknek lövésük nincs az egszeről csak ugye ez most populáris húzás. Menjenek a busba mind.
Ott ment ez az egész nagyon félre hogy engedték hogy klubbok részvénytársasággá alakuljanak és tőzsdére menjenek + az utolsó mentőcsónakot amit FFPnek hívnak is sikerült szabotálni karöltve az egyre nagyobb nyilvánvaló korrupcióval (önmagában beszédes a FIFA, UEFA vezetők elleni eljárások és az meg a jéghegy csúcsa). Jól mondja Peréz az UEFA egy monopólium aki most diktatórikusan próbál viselkedni.

A szurkolók is... Hát elhiszem hogy egy Steaua drukkernek nem tetszik mert 0 esélye van a csapatának felkerülni a szűk elitbe (nem mintha eddig sok lett volna BL főtáblára kerülni) viszont mivel támogatja o a "focit"? Legtöbbjük meg a szeretett klubbjukat se ha mondjuk nem jár meccsre és nem vesz mezt stb. Tehát nettó fogyasztói a bulinak közben semmi hozzájárulás. De persze papolni lehet a foci meggyalazasáról.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 13:52

besteve7 írta:
Realista24 írta: Raiola (Agent): “I am against the #SuperLeague but the current system we are in is not feasible. It is time to reform football in a way that is beneficial to everyone in the world of football.”
:mrgreen: :mrgreen:
Ez a legnagyobb szégyen az egeszbe, hogy pont olyanok beszelnek a pénzről, meg a fenntarthatóságról akik évek óta a legnagyobb haszonélvezői az egész rendszernek.
Nekem nagyon nem tetszik ez az egész. Értem én h a pandémia ravilagitott, hogy a jelenlegi helyzet fenntarthatatlan, csak szerintem erre nem az a megoldás, h osszehozunk magunknak valamit amivel a gazdagabbak meg gazdagabbak lesznek, a többiek meg le vannak szarva.
Itt lett volna az ideje, hogy picit normalizaljak a kiadásokat, realizaljak a fizetéseket stb. Csak hát pénz beszél, ez a lényeg.
Te sem sokat olvastál utána annak, hogy milyen most a rendszer és mi a terv :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. április 20., kedd 13:48

Realista24 írta: Raiola (Agent): “I am against the #SuperLeague but the current system we are in is not feasible. It is time to reform football in a way that is beneficial to everyone in the world of football.”
:mrgreen: :mrgreen:
Ez a legnagyobb szégyen az egeszbe, hogy pont olyanok beszelnek a pénzről, meg a fenntarthatóságról akik évek óta a legnagyobb haszonélvezői az egész rendszernek.
Nekem nagyon nem tetszik ez az egész. Értem én h a pandémia ravilagitott, hogy a jelenlegi helyzet fenntarthatatlan, csak szerintem erre nem az a megoldás, h osszehozunk magunknak valamit amivel a gazdagabbak meg gazdagabbak lesznek, a többiek meg le vannak szarva.
Itt lett volna az ideje, hogy picit normalizaljak a kiadásokat, realizaljak a fizetéseket stb. Csak hát pénz beszél, ez a lényeg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 13:29

Raiola (Agent): “I am against the #SuperLeague but the current system we are in is not feasible. It is time to reform football in a way that is beneficial to everyone in the world of football.”
:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 13:25

Rummenigge (Bayern President):

“We have been talking about the #SuperLeague for 10 years but we have always decided to keep the current model, but the epidemic has caused a lot of damage to European football, especially the big clubs. The important thing now is to resume the dialogue. I hope to find a solution because the #SuperLeague will destroy European football and we must avoid that.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 13:17

dzsi91 írta:
Realista24 írta:

A Real Madridé is.
De az ő érdemi pályafutásuk véget ért már. Mi meg majd nyerünk 13at ebből is meg a következőből is.
Ők is kimaxolták, amit lehetett. Pár dolgot nem tudtak megdönteni, már nem is fogják. Ha lesz BL, ha nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 20., kedd 13:16

Realista24 írta:
dzsi91 írta:

Nyilvánvaló hogy az uefa mellett lennének. Az ő rekordjaik ott vannak.
A Real Madridé is.
De az ő érdemi pályafutásuk véget ért már. Mi meg majd nyerünk 13at ebből is meg a következőből is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 20., kedd 13:03

Alapvetően én se támogatnám az ESL-t mert szerintem csak annyit érnek el vele, hogy egy noname brazil gyerek 45 helyett 70, egy egyszezonos Dembele féle arc pedig 200 millió lesz. De most már csak az UEFA/FIFA reakciója miatt is remélem, hogy Perezék végig viszik ezt. Szánalmas az a fenyegetőzés amit ezek a szervezetek csinálnak. A legszánalmasabb számomra, hogy az a reakciójuk, hogy egyből mindenkit mindenhonnan ki akarnak zárni.

Csak a pénzről szól az egész? Igen, de az UEFA-nak és a FIFA-nak is csak arról szól. Létrehozták az FFP-t aminek az lett a vége, hogy 30 millióért minden mehetett tovább és pont a mostani vezetők segítettek kijátszani PSG-nek.

Beszélnek itt a hagyományokról.... Senkit se érdekeltek a hagyományok amikor eladták Katarnak a VB-t amit a nagy hagyományok szerint télen fognak megrendezni.

Valahogy azon nem hőbörög Ceferin, hogy az ESL több mint négyszer annyi pénzt osztana vissza mint most a BL. Évekkel ezelőtt kellett volna meghallgatni a top klubokat és változtatni.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 13:02

wZoLee7 írta: Ha minden csapat kiállna az esl mellett az ueafanak nem lenne választása csak engedni. Szépen megegyeznének és mindenki jól jár. Ehelyett sok csapat, játékos, edző előadja a nagy halált a foci megöléséről. Ezek az agyalágyult emberek tudják kik vezetik az uefat és hogy pl milyen módon lesz katarban vb? Kétlem...
Ezeknek az agyalágyult embereknek semmi hasznunk nincs abból, hogy 12 csapat megalapított egy egyelőre saját ligának tűnő Szurperligát. Sőt, a jelenlegi állás szerint a 12 csapaton kívül mindenki veszít. Egy Leedsnek soha nem lesz esélye már a semmire. Lehet, hogy ezelőtt se volt, de a foci épp azért volt remek, mert homogén az egész. Papíron egy angol 5. osztályú csapat is bejuthat a BL-be. Ezzel elvették a reményt a csapatoktól, és teljesen megértem, hogy ezt nehezményezik.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 13:00

dzsi91 írta:
ikarus93 írta: Cé meg Messi álláspontjára kiváncsi leszek. Biztos befogják kérdezni őket előbb-utóbb.
Nyilvánvaló hogy az uefa mellett lennének. Az ő rekordjaik ott vannak.

Bàr barszásoknak üdvözölnie kéne ezt az egészet. Végre megszabadulnának a 13 bl címünktől amivel fekszenek és kelnek.
:D
Meg meg is koszonhetik Pereznek, hogy eloallt egy olyan gazdasagi modellel, amely megmenti oket a gazdasagi csodtol :D:D

#perezmegmentibarcat
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 12:59

Visszatérve a tegnapi interjúra, én azt vártam, hogy mond Perez olyan dolgokat, amivel oda tudja állítani az embereket. Pénz, transzparencia? Megfoghatatlan egy átlagembernek, főleg, hogy csomónak utána kell keresni mit jelent a szó. :lol: Kézzelfogható tények kellettek volna. Mikrofon a bírón. Nagyon sokan szeretnék ezt, követheted mit miért. Óriási ötlet, már minimum 5-10% azt mondja: "jól van, nem olyan rossz ez így." Ilyeneket vártam, lehet naívan. De ebbe az irányba kell menni, mert ez a jövő, igazodni kell az emberek igényeihez.

A hipokraták véleménye a legszánalmasabb. Az UEFA álságos nézők mögé bújása... na az a hányinger. "Nem kérdezte meg senki a szurkolókat" Jézusom, miről kérdeznek meg minket? :lol: Arról megkérdezték az embereket, kell +4 töltelék csapat 2024-től? Az innovátorok megkérdezték a népet, hogy kell-e érintős telefon? Nem, megcsinálták és jó volt. Addig azt sem tudtuk milyen, ma már alap. A SkySports konkrétan a hadjárat zászlóshajója, Nevillel és Carragherrel. Az egyik legkiemelkedőbb mondta, amit tegnap mondott Perez, hogy hiány az, hogy lehessen követni a meccseket ipaden, telefonon. Komolyan, 2021 van és ez még nincs megoldva? Németországban a DAZN-ra előfizetsz, élőben nézhetsz MINDENT! Nem az, hogy keressük a streamet a sok kamu között, meg akad folyamatosan. Félidőben már szimultán összevágták neked az összefoglalót, külön interjú majd megnézheted a félidei elemzést. A TELEFONODON! Szépen beülsz az ágyba szerda este 10-kor és megnézed 4K-ban a több meccs összefoglalóját. Itt a SkySports ha nem újít, akkor mennek a darálóba Nevillestől.

Az is óriási, amikor valaki azzal érvel, hogy az amerikai bank áll az egész mögött. Emberek, a GAZPROM A BL FŐTÁMOGATÓJA! Leesett ez már valakinek? Orosz gáz vállalat. Ennél lentebb nincs semmi. :lol: Jöjjenek az új szponzorok, hány olyan lehet, aki nem jutott oda a 20 évre megkötött szerződések miatt, pedig fizetett volna többet? Brutálisan kiaknázatlan a piac. Jöhetnek az amerikai befektetők: Apple, Amazon, Microsoft, Tesla, stb. Azon sem csodálkoznék, ha hamarosan új mezszponzor lenne.

Lényeg a lény, hogy a pénz fog motiválni, amit meg is értettünk. Legyen enyhítés a csapatoknál, juthasson be esetleg több halandó is, akkor mindenki el fogja ezt fogadni, és még inkább csúcstermék lesz a foci.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég