Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 18:05

Zorro írta: Sok ervelest es megtobb gyuloletet lehet hallani/olvasnia az ESL ellen...
En leginkabb azt nem ertem, hogy egyeseknek (kozemberek) miert faj annyire az, hogy 12 csapat ugy dontott, hogy sokkal jobban tudna csinalni mint az uefa, es ez ezert kulon utra lepnek. Miert kell ezert utalni/gyulolni oket? Mert mas modellt fognak kovetni? Es? Attol a BL-ben meg mehet minden ugy mint eddig, ha mar az az egyik nagy erv, hogy a kiscsapatok...

Ha rossz a modell amit Perezek akarnak, akkor nem fog mukodni. De ez miert is faj masoknak?

Nem ertem azokat az iszonyatos indulatokat amit pl ezen a forumon is lehet olvasni.
A legtöbb embernek szerintem - köztük nekem is - azzal van itt leginkább problémája, hogy 15 csapat helye garantált lesz, teljesítménytől függetlenül. Nem tudni még a való életben hogy nézne ez ki, de most gondolj bele, hogy mondjuk az Arsenal állna "kieső" helyen ebből a szuperligából, előtte lenne egy másik csapat abból az 5ből, akinek ki kellett vívnia a bejutást, és mégis az esne ki. Hát vicc.

Majd jön Usain Bolt, azt mondja, hogy én mindegy mennyi idő alatt futok le X métert, mostantól a döntőben én mindig ott leszek, mert én vagyok a nagy név a sportban. :mrgreen:

Amúgy szerintem itt a fórumon pont nincsennek nagy indulatok, meg azért a többség látja, hogy az UEFA moral high groundja visszataszító.

Közben a 444 is színvonalasan lehozta, hogy Perez maffiastílusban alázta az UEFA elnökét. :lol: :lol: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 20., kedd 18:04

A Teljes Terjedelemben az extra részben a témával foglalkoztak, szerintem jó beszélgetés volt.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 17:56

Weiterimmerweiter írta:
petiamadridista írta:
2002 óta.
Tűzközelben volt a München, de ugye nem akarod eladni nekem, hogy nem elvez brutális előnyöket a saját ligájában??
Ugye nem akarod azt mondani, hogy versenykenyszerben van a Bundesben??? Teljesen más így építkezni. Teljesen. Így több idő és türelem jut a BLre is.
Erre akarok kilyukadni.
Azt nem akarom neked eladni, hogy nem élvez előnyt, én arra próbálok rávilágítani, hogy nem a Bayern tehet erről. A Bundesliga klubok képtelenek megtartani az értékeiket, hisz más szellemben működnek (50+1es szabályzat) de továbbra sem értem hogy ebben miért a Bayern a hunyó. :)

Ott a Dortmund esete. 2014ben igazolt tőlük utoljára a Bayern. Most ők tényleg azért teljesítenek így, mert a Bayern (7!) éve elvitte a legjobb góllövűjüket? :) Szerinted mi az oka annak, hogy Mikhitarjan, Gündogan, Aubameyang, Pulisic vagy éppen Dembelé lelépett máshova azóta. Vagy mit gondolsz Sancho és Haaland esetéről? Ha őket nem igazolja le (valószínűleg sajnos nem lesz rá lehetőség...) a Bayern akkor szerinted maradni fognak Dortmundban? :) Én értem amit mondasz, csak ez így nagyon demagóg nekem, ha nem a Bayern akkor más elfogja vinni ezeket a játékosokat - lásd angol csapatok - a vetélytársak ugyanúgy gyengülni fognak.
Senki nem mondta, hogy a Bayern mindenkit megvesz. Azt írjuk, higy nincs versenykényszerben, és megteheti, hogy a Bundes legjobb játekosainak jelentős részét ( tehát nem mindet) magahozdédelgesse. Elvigye, megvegye stb.
A Bayern múltja, pénze (azért egy fizetesi listat neznék én, mert lehet, hogy az igazolások nem magasak de a bérek ott sem lehetnek szerények...) presztízse nagy eróföleny. A többi csapat meg gyenge. Vagy ezért vagy azért. Teljesen mindegy, hogy mi és ki miatt gyengék, de azok.
Ez pedig azt eredmenyezi, hogy a München mindig nyer. Ha mindig nyer, es ez szinte biztosított számara, akkor nem kell kapkodnia a legnehezebben megszerezhető falatokért. Van ideje várni, csapatot építeni, dinasztiákat összerakni, kökcsönjátekosokból, máshol nem bevált olcsóbb igazolásokból, fiatalabb németekből stb evek munkájaval összerakni egy csapatot. Van idő és türelem.

Ezt pl a Barca nem tehette meg. Jött Messi kérte a magasabb bért, meg kellett adni, nem volt mese, mert Messi elengedését nem engedhetik meg maguknak.
Elvitték Neymart, nem tehette meg a Barca hogy nem igazol. Muszáj volt legalább presztízsből.

Lewandovski kapcsán sokszor felmerült hogy eligazol. Végül a Bayern nem engedte. Szerződés kötötte és megmondták hogy nem. De ha mondjuk ez a Neymar esethez hasonlóan megtörtént volna, akkor a München a hazai ligás monopolhelyezete miatt megtehette volna, hogy nem igazol, hogy házon belül oldja meg, hogy kivár. A Barca nem.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 17:53

Sok ervelest es megtobb gyuloletet lehet hallani/olvasnia az ESL ellen...
En leginkabb azt nem ertem, hogy egyeseknek (kozemberek) miert faj annyire az, hogy 12 csapat ugy dontott, hogy sokkal jobban tudna csinalni mint az uefa, es ez ezert kulon utra lepnek. Miert kell ezert utalni/gyulolni oket? Mert mas modellt fognak kovetni? Es? Attol a BL-ben meg mehet minden ugy mint eddig, ha mar az az egyik nagy erv, hogy a kiscsapatok...

Ha rossz a modell amit Perezek akarnak, akkor nem fog mukodni. De ez miert is faj masoknak?

Nem ertem azokat az iszonyatos indulatokat amit pl ezen a forumon is lehet olvasni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zorro 2021. április 20., kedd 17:58-kor.
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Weiterimmerweiter
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021. április 20., kedd 12:11
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Weiterimmerweiter » 2021. április 20., kedd 17:39

petiamadridista írta:
2002 óta.
Tűzközelben volt a München, de ugye nem akarod eladni nekem, hogy nem elvez brutális előnyöket a saját ligájában??
Ugye nem akarod azt mondani, hogy versenykenyszerben van a Bundesben??? Teljesen más így építkezni. Teljesen. Így több idő és türelem jut a BLre is.
Erre akarok kilyukadni.
Azt nem akarom neked eladni, hogy nem élvez előnyt, én arra próbálok rávilágítani, hogy nem a Bayern tehet erről. A Bundesliga klubok képtelenek megtartani az értékeiket, hisz más szellemben működnek (50+1es szabályzat) de továbbra sem értem hogy ebben miért a Bayern a hunyó. :)

Ott a Dortmund esete. 2014ben igazolt tőlük utoljára a Bayern. Most ők tényleg azért teljesítenek így, mert a Bayern (7!) éve elvitte a legjobb góllövűjüket? :) Szerinted mi az oka annak, hogy Mikhitarjan, Gündogan, Aubameyang, Pulisic vagy éppen Dembelé lelépett máshova azóta. Vagy mit gondolsz Sancho és Haaland esetéről? Ha őket nem igazolja le (valószínűleg sajnos nem lesz rá lehetőség...) a Bayern akkor szerinted maradni fognak Dortmundban? :) Én értem amit mondasz, csak ez így nagyon demagóg nekem, ha nem a Bayern akkor más elfogja vinni ezeket a játékosokat - lásd angol csapatok - a vetélytársak ugyanúgy gyengülni fognak.
Euer Hass ist unser Stolz

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 20., kedd 17:35

Pad'em írta: Ÿ Tebas: "Florentino is a DISASTER as a president."

* Azért jópár elég magas titulusú ember úgy nyilatkozik mint az útszéli cigányok. Csak azért mert keresztülhúzzák az érdekeiket. Na, ez tényleg katasztrófa.

Ÿ Over ten different sources have now confirmed that two (or more) Premier League clubs are very undecided about the Super League.

Ÿ A Madrid court makes preliminary ruling prohibiting UEFA and FIFA from stopping the launch of Super League. @Reuters

Ÿ Milan chief exec Ivan Gazidis: "We're confident this new competition will capture the imagination of billions fans and will be a new, exciting chapter for the game. The Super League will provide value and support to the whole soccer pyramid with greater financial resources."

Ÿ Pirlo: "Super League is a project for the future. President Agnelli told us about that."

Ÿ Arsenal owners didn't even communicate to their players about the decision to join Super League. They're still in the dark over the club's Super League plans. No meetings with club execs, nothing as yet. @JamesOlley

ŐSKÁOSZ bmmeg
Igen, érdekes amit megengednek nyíltan maguknak.
Mert az egy dolog, hogy fórumokon mi megy...de azért előkelőbb státuszú emberek, nem semmi suttyó kocsma stílust megengednek maguknak. Persze szabadság van, de gondolnám hogy csak csak figyelnek a megnyilvánulásokra, de nem különösebben. :hmmm:
rendesen kbsztuk a biztosítékot :lol:


Perez :mrgreen: B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Weiterimmerweiter
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021. április 20., kedd 12:11
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Weiterimmerweiter » 2021. április 20., kedd 17:26

h3x0r írta:
Jelenleg lehet is mondani, hogy nincs akkora kulonbseg a ket kapus kozott, viszont a VB alatt volt.. nem keves. Kapta is Neuer sorban a potyakat.
Azért sorba nem kaphatta, mert mindössze 3 meccsre futotta az Elfnek... :) 3 meccs alatt Mexikó ellen egy átlagos teljesítményt hozott, a svédek ellen baromi jól védett, az utolsó meccsen Korea ellen pedig átlag alatti teljesítményt hozott. Szerintem a németeknek nem azon múlott ott a gyenge játékuk hogy ki áll a kapuba. :)
Euer Hass ist unser Stolz

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 17:26

Weiterimmerweiter írta:
petiamadridista írta: Igen a bundásban nincs de nem is az a lényeg hanem a bl ott van bőven.
Nem is nyeri meg minden évben. :)
Flick előtt se úgy nézett ki, hogy befutók lesznek.
Utana meg ki tudja.
Az elmúlt 10 évben megnyertük 2X, s szinte mindig tűz közelben voltunk. Ez volt mikor a legjobb 8-ra,legjobb 4-re, vagy épp a döntőre volt elég, szerintem ez teljesen rendben van, s mindezt egy tudatos építkezéssel mindenféle hitel nélkül úgy hogy közben az akadémiáról kikerült egy Badstuber (akinek a sérülések tönkrevágták a karrierjét) egy Müller, Alaba vagy épp egy Toni Kroos. Ennél többször a Real Madridnak sikerült csak megnyernie. Nem tudom mióta szurkolsz a csapatodnak, de azért azzal érdemes tisztában lenni, hogy ha egy játékos megnyeri a BL-t egyszer az borzasztó nagy dolog. Nem mindig van ez így, bizony a legnagyobb csapatoknál is előfordult hogy 10-20 éveket kellett várni a következő sikerre. :)
2002 óta.
Tűzközelben volt a München, de ugye nem akarod eladni nekem, hogy nem elvez brutális előnyöket a saját ligájában??
Ugye nem akarod azt mondani, hogy versenykenyszerben van a Bundesben??? Teljesen más így építkezni. Teljesen. Így több idő és türelem jut a BLre is.
Erre akarok kilyukadni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 20., kedd 17:26

Ÿ Tebas: "Florentino is a DISASTER as a president."

* Azért jópár elég magas titulusú ember úgy nyilatkozik mint az útszéli cigányok. Csak azért mert keresztülhúzzák az érdekeiket. Na, ez tényleg katasztrófa.

Ÿ Over ten different sources have now confirmed that two (or more) Premier League clubs are very undecided about the Super League.

Ÿ A Madrid court makes preliminary ruling prohibiting UEFA and FIFA from stopping the launch of Super League. @Reuters

Ÿ Milan chief exec Ivan Gazidis: "We're confident this new competition will capture the imagination of billions fans and will be a new, exciting chapter for the game. The Super League will provide value and support to the whole soccer pyramid with greater financial resources."

Ÿ Pirlo: "Super League is a project for the future. President Agnelli told us about that."

Ÿ Arsenal owners didn't even communicate to their players about the decision to join Super League. They're still in the dark over the club's Super League plans. No meetings with club execs, nothing as yet. @JamesOlley

ŐSKÁOSZ bmmeg
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. április 20., kedd 17:25

Nyilván nem csak azok számítanak, de azért más a kettő. Ha Odriozola féle arcokat igazolnánk, lerabolnánk a spanyol ligát?
Nem szerencsés magunkkal hasonlítani a Bayern helyzetét. Itt évek óta 3 csapat verseng a bajnoki címért, ott meg a legnagyobb riválisok is feeder klubok az igazán nagy csapatoknak európa szinten és nem tényezők a bajnokságban. Amikor a Dortmund az volt, akkor gyorsan megvették magukhoz a legjobbjaikat. Mi attól nem leszünk bajnokok, ha leraboljuk a Valenciát vagy a Villarrealt, mert nekünk a másik két csapatot kell elverni. Ha mi is 10 pontot vernénk minden évben az összes csapatra és olcsón elhozhatnánk a Barca vagy az Atleti legjobbjait, akkor lehetne erről beszélgetni. A Juve helyzete inkább hasonlítható a Bayernéhez.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Weiterimmerweiter
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021. április 20., kedd 12:11
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Weiterimmerweiter » 2021. április 20., kedd 17:17

petiamadridista írta: Igen a bundásban nincs de nem is az a lényeg hanem a bl ott van bőven.
Nem is nyeri meg minden évben. :)
Flick előtt se úgy nézett ki, hogy befutók lesznek.
Utana meg ki tudja.
Az elmúlt 10 évben megnyertük 2X, s szinte mindig tűz közelben voltunk. Ez volt mikor a legjobb 8-ra,legjobb 4-re, vagy épp a döntőre volt elég, szerintem ez teljesen rendben van, s mindezt egy tudatos építkezéssel mindenféle hitel nélkül úgy hogy közben az akadémiáról kikerült egy Badstuber (akinek a sérülések tönkrevágták a karrierjét) egy Müller, Alaba vagy épp egy Toni Kroos. Ennél többször a Real Madridnak sikerült csak megnyernie. Nem tudom mióta szurkolsz a csapatodnak, de azért azzal érdemes tisztában lenni, hogy ha egy játékos megnyeri a BL-t egyszer az borzasztó nagy dolog. Nem mindig van ez így, bizony a legnagyobb csapatoknál is előfordult hogy 10-20 éveket kellett várni a következő sikerre. :)
Euer Hass ist unser Stolz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9206
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 20., kedd 17:12

ateeemadrid írta:
füst írta:

Jó, akkor mondj náluk nagyobbakat a bundásból. :D
Nem mondok, nem is védeni akartam őket, csak gyorsan mindenki leakart csapni rá, holott a kérdése azért nem egészen ez volt.
Csak amelyik komment miatt visszakerdezett, abban nem voltak konkretan "sztarok" emlitve.
Weiterimmerweiter írta:
RealMadridFanatic írta:
Német játékosok esetén lehetett olyan hangokat hallani, hogy a válogatott tagság a Bayernen keresztül érhető el.
Amit a Ter Stegen - Neuer ügyben is képviseltek, az csak ráerősített nálam, hogy simán használhatják ezt fenyegetésként.
Megmondom őszintén nem hallottam erről, de azért ezt nehezen tudom elképzelni. Ha van egy Neuered akkor nem fogod leültetni a padra, még akkor sem ha egyébként Ter Stegen is kiváló kapus szerintem. Kroos, Havertz, Werner, Gündogan, Draxler stb külföldről is válogatott tud lenni. Ami itt számít az a tudás, mindegy hogy te hol focizol, német csapatban vagy külföldön...
Jelenleg lehet is mondani, hogy nincs akkora kulonbseg a ket kapus kozott, viszont a VB alatt volt.. nem keves. Kapta is Neuer sorban a potyakat.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 20., kedd 17:12

flori írta: BREAKING: @UEFA is going to ‘counter-attack’ against the European Super League. UEFA are working with an english investment fund to come up with new #UCL  that would have a starting budget of €4.5 billion which could rise to 7 billion.
és eddig nem volt ilyen. most szavaztak reformról abban se volt ilyen. most hirtelen van. és ebből mennyit nyúlnak le. kapkodnak össze vissza mert szűkül a segglyuk

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 17:02

flori írta: BREAKING: @UEFA is going to ‘counter-attack’ against the European Super League. UEFA are working with an english investment fund to come up with new #UCL  that would have a starting budget of €4.5 billion which could rise to 7 billion.
Blöff.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 17:02

:coffee:
flori írta: BREAKING: @UEFA is going to ‘counter-attack’ against the European Super League. UEFA are working with an english investment fund to come up with new #UCL  that would have a starting budget of €4.5 billion which could rise to 7 billion.
Hiszi a piszi :mrgreen: Kicsit elkéstek ezzel de legalább repedezik a fal. Rájöttek hogy jobb alternatívát kell ajánlani nem fenyegetni.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 17:02

füst írta:
ateeemadrid írta: Mondjuk a kérdés az volt, melyik NAGY SZTÁRt vették meg, nem nagyon látom a nevek között nagy sztárokat.
Jó, akkor mondj náluk nagyobbakat a bundásból. :D
Nem mondok, nem is védeni akartam őket, csak gyorsan mindenki leakart csapni rá, holott a kérdése azért nem egészen ez volt.
De miért a nagy sztárok számítanak csak? Ha megveszed a riválisaid és a liga legjobb játékosait, az pont elég, hogy őket gyengítsed és magadat erősítsd.
Nyilván nem csak azok számítanak, de azért más a kettő. Ha Odriozola féle arcokat igazolnánk, lerabolnánk a spanyol ligát? :D

Avatar
Weiterimmerweiter
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021. április 20., kedd 12:11
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Weiterimmerweiter » 2021. április 20., kedd 17:01

RealMadridFanatic írta:
Német játékosok esetén lehetett olyan hangokat hallani, hogy a válogatott tagság a Bayernen keresztül érhető el.
Amit a Ter Stegen - Neuer ügyben is képviseltek, az csak ráerősített nálam, hogy simán használhatják ezt fenyegetésként.
Megmondom őszintén nem hallottam erről, de azért ezt nehezen tudom elképzelni. Ha van egy Neuered akkor nem fogod leültetni a padra, még akkor sem ha egyébként Ter Stegen is kiváló kapus szerintem. Kroos, Havertz, Werner, Gündogan, Draxler stb külföldről is válogatott tud lenni. Ami itt számít az a tudás, mindegy hogy te hol focizol, német csapatban vagy külföldön...
Euer Hass ist unser Stolz

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 20., kedd 17:01

Reteti írta:
petiamadridista írta: :roll:

Persze h nem tudja megvenni az egész világot a szent Munchen. Hála Istennek.
De a presztizse a pénze elég nagy, hogy a Bundesliga játékosok jelentős részét megszerezze. Ha máshigy nem lejáró szerződésekkel. Aki meg nem akar ligát valtani, nem akar közeget, annak tökéletes a München ráadásul még a liga győzelem is alap.
Nem szükséges a legnagyobb klasszisokat igazolnia a Bayernnek brutál cashért, mert nincs akkora versenyhelyzetben. NINCS VERSENYKÉNYSZERE.
NINCSEN.
Igen a bundásban nincs de nem is az a lényeg hanem a bl ott van bőven.

Nem is nyeri meg minden évben. :)
Flick előtt se úgy nézett ki, hogy befutók lesznek.
Utana meg ki tudja.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 16:59

BREAKING: @UEFA is going to ‘counter-attack’ against the European Super League. UEFA are working with an english investment fund to come up with new #UCL  that would have a starting budget of €4.5 billion which could rise to 7 billion.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 20., kedd 16:58

Valaki irta, hogy lenne-e kovetkezmenye, ha kilep valaki az ESL-bol:

European Super League clubs to face lawsuit for billions if they pull out of competition @Telegraph


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég