Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 19:52

Hát nemtudom, jó nagy szarnak tűnik ez az euroliga is szerintem, lehet ezért nem nézek kosárlabdát. :lol: Lehet én túl konzervatív vagyok ehhez a fasza csillivilli szuperlighez, mehetnek majd a 80 perces meccsek, hogy a figyelemhiányos 18 évesek ne unják el, félidőben majd énekelhet katy perry, a var ítéleteket meg lehet nézni majd tiktokon. :mrgreen:

Na de átmenetileg kiszállok, meddő vita, amég nincs több info a dologról. Egyelőre én ott tartok, hogy az UEFA kihagyása a buliból fasza ötlet, a lebonyolítás viszont tré.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 20., kedd 19:51

Marky írta:
Realista24 írta: Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad
Mert a media ugyan nem mondja ki, de erre erosit ra. Aki nem nez utana, hanem mondjuk az NSO-t olvassa, az csak annyit lat ebbol, hogy a Fradi nem lesz tobbe BL-ben es ezek a semmirekello klubok a nemzeti ligakat is leszarjak.
Hát de a BL marad, fradika elszórakozhat ott, max nem a Real ellen. :mrgreen:

A mostani kampánytól meg hányingerem van, hogy a futball szurkolók nélkül semmit. Ki tiltotta ki a szurkolókat? Meg mi? Meg hol? Meg merre? Meg szívesen megcsapkodnék valakit már egy lapáttal, mert ez valami kumma szánalmas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 20., kedd 19:51

semmilyen ESL forrásból nem hallottam hogy a bajnokságokat is offolni akarnák. itt csupán az uefa bl/elt kaszálják mert elegük van belőlük. mégis úgy van előadva mindenhol hogy a bajnokságokat is tönkreteszik.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 20., kedd 19:47

Realista24 írta: Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad
Mert a media ugyan nem mondja ki, de erre erosit ra. Aki nem nez utana, hanem mondjuk az NSO-t olvassa, az csak annyit lat ebbol, hogy a Fradi nem lesz tobbe BL-ben es ezek a semmirekello klubok a nemzeti ligakat is leszarjak.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 20., kedd 19:43

Realista24 írta:
Zorro írta:
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
Tönkretesszük a futballt!!!!!!

Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad :lol:
Beltenyészet az összes :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 19:40

Zorro írta:
Realista24 írta:

Currently, 11 out of the 18 EuroLeague places are held by licensed clubs that have long-term licenses with Euroleague Basketball, and are members of the Shareholders Executive Board.
The remaining 7 EuroLeague places are held by 5 associated clubs that have annual licences and 2 two-year wild cards. The five associated clubs are awarded through one place going to the winner of the previous season's 2nd-tier European competition, the EuroCup, with the other four places going to a combination of European national domestic league winners (ABA League, VTB United League, Basketball Bundesliga, Liga ACB).


The champions of the best European national domestic leagues, along with some of the other biggest teams from the most important national domestic leagues, playing in a true European-wide league system format. The league culminates with a Final Four.

Starting with the 2016–17 season, the EuroLeague is made up of 18 teams, which each play every other team twice (once at home and once away) in a double round robin league regular season, for a total of 34 games played by each team.[citation needed]

The top 8 placed teams at the end of the regular season advance to playoffs, each playing a 5-game playoff series against a single opponent. The regular season standings are used to determine which teams play each other, and in each pairing the higher placed team has home-court advantage in the series, playing 3 of the 5 games at home. The winners of each of the four playoff series advance to the Final Four, held at a predetermined site. The Final Four features two semi-finals, a third place game, and the championship game, all on the same weekend.[citation needed]
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
Tönkretesszük a futballt!!!!!!

Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 20., kedd 19:34

Kozben szep kis balhe keveredik Londonban, a Chelsea szurkolok nem engedik be a csapatbuszokat a stadionhoz.

Petr Cech probalja elmagyarazni, hogy engedjek be az embereket: https://mobile.twitter.com/Caleb_Mufc/s ... _&ref_url=

Kep a tomegrol:
https://mobile.twitter.com/LauraScott__ ... _&ref_url=

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 19:32

ateeemadrid írta: ...az eddigi információk alapján ezekre a kérdésekre nem a szuperlig a megoldás...
Ha ilyeneket allitasz akkor gondolom Te is pontosan tudod hogyan fog mukodni az ESL
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 19:30

Realista24 írta:
Zorro írta: Perez az európai kosárlabdához hasonló modellt említett. Ismeri vki...? Be tudna nehany mondatban mutatni? (azert nem guglizok, mert nem ertek a kosarlabdahoz)
Currently, 11 out of the 18 EuroLeague places are held by licensed clubs that have long-term licenses with Euroleague Basketball, and are members of the Shareholders Executive Board.
The remaining 7 EuroLeague places are held by 5 associated clubs that have annual licences and 2 two-year wild cards. The five associated clubs are awarded through one place going to the winner of the previous season's 2nd-tier European competition, the EuroCup, with the other four places going to a combination of European national domestic league winners (ABA League, VTB United League, Basketball Bundesliga, Liga ACB).


The champions of the best European national domestic leagues, along with some of the other biggest teams from the most important national domestic leagues, playing in a true European-wide league system format. The league culminates with a Final Four.

Starting with the 2016–17 season, the EuroLeague is made up of 18 teams, which each play every other team twice (once at home and once away) in a double round robin league regular season, for a total of 34 games played by each team.[citation needed]

The top 8 placed teams at the end of the regular season advance to playoffs, each playing a 5-game playoff series against a single opponent. The regular season standings are used to determine which teams play each other, and in each pairing the higher placed team has home-court advantage in the series, playing 3 of the 5 games at home. The winners of each of the four playoff series advance to the Final Four, held at a predetermined site. The Final Four features two semi-finals, a third place game, and the championship game, all on the same weekend.[citation needed]
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: realfan » 2021. április 20., kedd 19:16

Dupla D írta:
Galacticos írta:
Azzal en se ertek egyet h rament arra h megmentik a focit. Nyilvan nem errol van szo foleg.
De az tenyleg nonszensz h nem latjak mennyi penz folyik be, mennyit kaszal az uefa igazabol rajtuk es utana le se szarjak az erdekeiket vagy a kivansagaikat. Ennek nem igy kene mukodnie.
Sirnak a szovetsegek is azt mar lassan mindenki eladta keletre a szuperkupait? Az jo? Akkor foglalkoznak a tradiciokkal meg a szurkolokkal?
Amikor az uefa bakuba adja a dontoit? Es amikor igyis rengeteg a meccs mert behoztak a nemzetek ligajat, meg bovitik es higitjak a mezonyt? Emelik a blt 32rol mondjuk 48ra, a 16 csapat csokkenti a szinvonalat, ez az x csapat ugyanugy ott lesz a vegen, es mindenki miattuk nezi.
Ugyanez a fifa is. Elviszik katarba a vbt mert korruptak, raadasul januarba? Ott foglalkoznak a szurkolokkal, a hagyomanyokkal? Jo lesz majd delutan 1kor munkaidoben neznetek egy spanyol-uzbegisztan meccset januar kozepen?
Nonszensz az egesz.
Es ott az igazsag hogy az uefa fizeteseirol sehol semmi hir de a legnagyobv sportoloket forintra tudod. Ez a vicc. Es ezt alatamasztja hogy hirtelen elokerult 2.5mrd euro. :lol:

Tul drasztikus volt perez, tul varatlan es tul nyers. De megkell fekeznie az uefat mert nem a tulajdona egyik klub se.
Az ffp meg a masik, hat lobbiznak erte hogy igy oorrektseg meg ugy, a city konkretan lebukik es penz buntetesre buntetik azt akinek feneketlen a penztarcaja es egy egesz orszag all mogotte? Wtf?!
Ati is és én is többször leírtuk, hogy nem jó a mostani UEFA-FIFA rendszer. De nem is az a jó formátum, amit Perezék bedobtak.

Pénzügyileg átlátható rendszer egy leírt fix, selejtezős bejutási lehetőséggel, fizetési sapkával, jó marketinggel, az UEFA által eddig nem alkalmazott modern eszközökkel. Ez lenne az az irány, amit szerintem mindenki el tudna fogadni.

+1 egy ilyet simán el tudnék fogadni

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 19:15

_Bushido_ írta: (Egyelőre még nem olvastam vissza, nem tudom felvetődött-e)

Esetleg inkább a kéziben bevezett SEHA liga formájában kellett volna ezt megcsinálni. A BL mellett. Ezek a nagy klubok csinálhattak volna egy saját SEHA ligát. nyilván több meccs, minőségibb cserék, akár bővebb keretek. Angoloknál amúgy is van 4 sorozat, de pl a spanyoloknál, németeknél nincsen, olaszoknál sincs ligakupa. Úgy elmaradt volna ez a fellázadás.

Amúgy most olvastam, hogy a ManCity és a Chelsea már is visszakozik... lehet hogy nem lesz ebből az egészből semmi?!
És ez a SEHA liga hogy működik? Mert rajtad meg ziron kívül már senki nem néz kézilabdát. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 20., kedd 19:15

PSG president Nasser Al-Khelaifi says club will continue to work with UEFA "based on the principles of good faith, dignity and respect for all."

PSG attempting to take the moral high ground is a bit rich, to say the least. Also doesn't rule out joining #SuperLeague in the future...

VB után ők is csatlakoznak? :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 20., kedd 19:14

(Egyelőre még nem olvastam vissza, nem tudom felvetődött-e)

Esetleg inkább a kéziben bevezett SEHA liga formájában kellett volna ezt megcsinálni. A BL mellett. Ezek a nagy klubok csinálhattak volna egy saját SEHA ligát. nyilván több meccs, minőségibb cserék, akár bővebb keretek. Angoloknál amúgy is van 4 sorozat, de pl a spanyoloknál, németeknél nincsen, olaszoknál sincs ligakupa. Úgy elmaradt volna ez a fellázadás.

Amúgy most olvastam, hogy a ManCity és a Chelsea már is visszakozik... lehet hogy nem lesz ebből az egészből semmi?!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 19:14

Galacticos írta:
ateeemadrid írta: Pereznek pl. jó esély lett volna, hogy a tegnapi interjújával kicsit népszerűsítse az ötletet, de sajnos nem jött össze neki.
Azzal en se ertek egyet h rament arra h megmentik a focit. Nyilvan nem errol van szo foleg.
De az tenyleg nonszensz h nem latjak mennyi penz folyik be, mennyit kaszal az uefa igazabol rajtuk es utana le se szarjak az erdekeiket vagy a kivansagaikat. Ennek nem igy kene mukodnie.
Sirnak a szovetsegek is azt mar lassan mindenki eladta keletre a szuperkupait? Az jo? Akkor foglalkoznak a tradiciokkal meg a szurkolokkal?
Amikor az uefa bakuba adja a dontoit? Es amikor igyis rengeteg a meccs mert behoztak a nemzetek ligajat, meg bovitik es higitjak a mezonyt? Emelik a blt 32rol mondjuk 48ra, a 16 csapat csokkenti a szinvonalat, ez az x csapat ugyanugy ott lesz a vegen, es mindenki miattuk nezi.
Ugyanez a fifa is. Elviszik katarba a vbt mert korruptak, raadasul januarba? Ott foglalkoznak a szurkolokkal, a hagyomanyokkal? Jo lesz majd delutan 1kor munkaidoben neznetek egy spanyol-uzbegisztan meccset januar kozepen?
Nonszensz az egesz.
Es ott az igazsag hogy az uefa fizeteseirol sehol semmi hir de a legnagyobv sportoloket forintra tudod. Ez a vicc. Es ezt alatamasztja hogy hirtelen elokerult 2.5mrd euro. :lol:

Tul drasztikus volt perez, tul varatlan es tul nyers. De megkell fekeznie az uefat mert nem a tulajdona egyik klub se.
Az ffp meg a masik, hat lobbiznak erte hogy igy oorrektseg meg ugy, a city konkretan lebukik es penz buntetesre buntetik azt akinek feneketlen a penztarcaja es egy egesz orszag all mogotte? Wtf?!
Ati is és én is többször leírtuk, hogy nem jó a mostani UEFA-FIFA rendszer. De nem is az a jó formátum, amit Perezék bedobtak.

Pénzügyileg átlátható rendszer egy leírt fix, selejtezős bejutási lehetőséggel, fizetési sapkával, jó marketinggel, az UEFA által eddig nem alkalmazott modern eszközökkel. Ez lenne az az irány, amit szerintem mindenki el tudna fogadni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 19:13

Galacticos írta:
ateeemadrid írta: Pereznek pl. jó esély lett volna, hogy a tegnapi interjújával kicsit népszerűsítse az ötletet, de sajnos nem jött össze neki.
Azzal en se ertek egyet h rament arra h megmentik a focit. Nyilvan nem errol van szo foleg.
De az tenyleg nonszensz h nem latjak mennyi penz folyik be, mennyit kaszal az uefa igazabol rajtuk es utana le se szarjak az erdekeiket vagy a kivansagaikat. Ennek nem igy kene mukodnie.
Sirnak a szovetsegek is azt mar lassan mindenki eladta keletre a szuperkupait? Az jo? Akkor foglalkoznak a tradiciokkal meg a szurkolokkal?
Amikor az uefa bakuba adja a dontoit? Es amikor igyis rengeteg a meccs mert behoztak a nemzetek ligajat, meg bovitik es higitjak a mezonyt? Emelik a blt 32rol mondjuk 48ra, a 16 csapat csokkenti a szinvonalat, ez az x csapat ugyanugy ott lesz a vegen, es mindenki miattuk nezi.
Ugyanez a fifa is. Elviszik katarba a vbt mert korruptak, raadasul januarba? Ott foglalkoznak a szurkolokkal, a hagyomanyokkal? Jo lesz majd delutan 1kor munkaidoben neznetek egy spanyol-uzbegisztan meccset januar kozepen?
Nonszensz az egesz.
Es ott az igazsag hogy az uefa fizeteseirol sehol semmi hir de a legnagyobv sportoloket forintra tudod. Ez a vicc. Es ezt alatamasztja hogy hirtelen elokerult 2.5mrd euro. :lol:

Tul drasztikus volt perez, tul varatlan es tul nyers. De megkell fekeznie az uefat mert nem a tulajdona egyik klub se.
Az ffp meg a masik, hat lobbiznak erte hogy igy oorrektseg meg ugy, a city konkretan lebukik es penz buntetesre buntetik azt akinek feneketlen a penztarcaja es egy egesz orszag all mogotte? Wtf?!
De már leírtam, hogy ezeket a problémákat látom én is, Isten ments, hogy az UEFA-t vagy a FIFA-t védeni merjem, hát világi vicc, hogy most ők próbálják eljátszani a végletekig becsületes áldozat szerepet. Én csak úgy gondolom, hogy az eddigi információk alapján ezekre a kérdésekre nem a szuperlig a megoldás.

Leírtam már a fő gondomat vele ezerszer, Dupladét, meg sokan másokat - a szurkolók pl. nagyon nagy százalékát - is ez zavarja szerintem elsősorban, illetve engem személy szerint még az, hogy szerintem a túl sok nagy meccs miatt nem lenne olyan presztízse a dolognak, mint most.

Odáig maximálisan támogatom amúgy az ötletet, hogy bekaphatja az UEFA, és a klubok a lehúzós middleman nélkül csináljanak egy tornát. Csak csinálják úgy, hogy fair legyen minden csapat számára.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 20., kedd 19:11

Chelsea fans chant: "Fu*k Real Madrid" and "Perez, Perez, you're a c*nt" outside Stamford Bridge.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 19:10

Zorro írta: Perez az európai kosárlabdához hasonló modellt említett. Ismeri vki...? Be tudna nehany mondatban mutatni? (azert nem guglizok, mert nem ertek a kosarlabdahoz)
Currently, 11 out of the 18 EuroLeague places are held by licensed clubs that have long-term licenses with Euroleague Basketball, and are members of the Shareholders Executive Board.
The remaining 7 EuroLeague places are held by 5 associated clubs that have annual licences and 2 two-year wild cards. The five associated clubs are awarded through one place going to the winner of the previous season's 2nd-tier European competition, the EuroCup, with the other four places going to a combination of European national domestic league winners (ABA League, VTB United League, Basketball Bundesliga, Liga ACB).


The champions of the best European national domestic leagues, along with some of the other biggest teams from the most important national domestic leagues, playing in a true European-wide league system format. The league culminates with a Final Four.

Starting with the 2016–17 season, the EuroLeague is made up of 18 teams, which each play every other team twice (once at home and once away) in a double round robin league regular season, for a total of 34 games played by each team.[citation needed]

The top 8 placed teams at the end of the regular season advance to playoffs, each playing a 5-game playoff series against a single opponent. The regular season standings are used to determine which teams play each other, and in each pairing the higher placed team has home-court advantage in the series, playing 3 of the 5 games at home. The winners of each of the four playoff series advance to the Final Four, held at a predetermined site. The Final Four features two semi-finals, a third place game, and the championship game, all on the same weekend.[citation needed]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 20., kedd 19:07

ateeemadrid írta: Pereznek pl. jó esély lett volna, hogy a tegnapi interjújával kicsit népszerűsítse az ötletet, de sajnos nem jött össze neki.
Azzal en se ertek egyet h rament arra h megmentik a focit. Nyilvan nem errol van szo foleg.
De az tenyleg nonszensz h nem latjak mennyi penz folyik be, mennyit kaszal az uefa igazabol rajtuk es utana le se szarjak az erdekeiket vagy a kivansagaikat. Ennek nem igy kene mukodnie.
Sirnak a szovetsegek is azt mar lassan mindenki eladta keletre a szuperkupait? Az jo? Akkor foglalkoznak a tradiciokkal meg a szurkolokkal?
Amikor az uefa bakuba adja a dontoit? Es amikor igyis rengeteg a meccs mert behoztak a nemzetek ligajat, meg bovitik es higitjak a mezonyt? Emelik a blt 32rol mondjuk 48ra, a 16 csapat csokkenti a szinvonalat, ez az x csapat ugyanugy ott lesz a vegen, es mindenki miattuk nezi.
Ugyanez a fifa is. Elviszik katarba a vbt mert korruptak, raadasul januarba? Ott foglalkoznak a szurkolokkal, a hagyomanyokkal? Jo lesz majd delutan 1kor munkaidoben neznetek egy spanyol-uzbegisztan meccset januar kozepen?
Nonszensz az egesz.
Es ott az igazsag hogy az uefa fizeteseirol sehol semmi hir de a legnagyobv sportoloket forintra tudod. Ez a vicc. Es ezt alatamasztja hogy hirtelen elokerult 2.5mrd euro. :lol:

Tul drasztikus volt perez, tul varatlan es tul nyers. De megkell fekeznie az uefat mert nem a tulajdona egyik klub se.
Az ffp meg a masik, hat lobbiznak erte hogy igy oorrektseg meg ugy, a city konkretan lebukik es penz buntetesre buntetik azt akinek feneketlen a penztarcaja es egy egesz orszag all mogotte? Wtf?!

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 19:05

Perez az európai kosárlabdához hasonló modellt említett. Ismeri vki...? Be tudna nehany mondatban mutatni? (azert nem guglizok, mert nem ertek a kosarlabdahoz)
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 18:59

Engem olyan kérdés érdekelne, hogyha a szuperliga úgy fog kinézni, hogy lesz 15 fix csapat és 5 csapatot minden évben meghívnak, akkor támogatod-e az ESL-t vagy nem.

Jelenleg a legtöbb hír erről a formátumról szólt, így jelenleg ebből tudunk kiindulni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég