Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 20:03

Realista24 írta:
ateeemadrid írta:

Hagyjad, ha az ötlet ellen vagy, akkor a bezzegazuefavagyfifajobb? megy, vagy az hogy utána sem olvastál, csak elhiszel mindent amit a neten olvasol.

Amúgy közben azt írják, hogy Chelsea off, eddig jól megy a dolog. :lol:
Mondjuk, ha azt írtad, hogy kiszállsz, akkor legalább ne flegmázzál. :)
Oké, de általánosítani sem muszáj, csak mert különbözik a véleménye pár embernek. Pláne, hogy szerintem mi sem gerinevill stílusba adtuk elő a dolgot.

Aztán a Chelsea akkor perkáljon, abból meg jöhet Mbappé meg Haaland.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 20:02

Abrára biztos rászóltak a Gazpromtól :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 20., kedd 20:02

Ez a legalja a chelseatol. :lol: Remelem ezert romma verjuk oket oda vissza.
Nem ia ertem.. de amikor abra papa pofatlanul tolta a penzt es hozta fel oket akkor kussolas volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 20:01

ateeemadrid írta:
Dupla D írta: Vagy lehet, hogy annyi a problémájuk, hogy nem akarnak alanyi jogon járó kiváltságokat senkinek? Meg van hozzá a kluboknak a joguk, hiszen ők érték el a hírnevet évtizedek alatt, de ne kelljen már mindenkinek tapsolni ahhoz, hogy lesz egy külön kaszt a fociban.
Hagyjad, ha az ötlet ellen vagy, akkor a bezzegazuefavagyfifajobb? megy, vagy az hogy utána sem olvastál, csak elhiszel mindent amit a neten olvasol.

Amúgy közben azt írják, hogy Chelsea off, eddig jól megy a dolog. :lol:
Mondjuk, ha azt írtad, hogy kiszállsz, akkor legalább ne flegmázzál. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 20:00

Dupla D írta: Vagy lehet, hogy annyi a problémájuk, hogy nem akarnak alanyi jogon járó kiváltságokat senkinek? Meg van hozzá a kluboknak a joguk, hiszen ők érték el a hírnevet évtizedek alatt, de ne kelljen már mindenkinek tapsolni ahhoz, hogy lesz egy külön kaszt a fociban.
Hagyjad, ha az ötlet ellen vagy, akkor a bezzegazuefavagyfifajobb? megy, vagy az hogy utána sem olvastál, csak elhiszel mindent amit a neten olvasol.

Amúgy közben azt írják, hogy Chelsea off, eddig jól megy a dolog. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 19:58

RaúlCF írta: semmilyen ESL forrásból nem hallottam hogy a bajnokságokat is offolni akarnák. itt csupán az uefa bl/elt kaszálják mert elegük van belőlük. mégis úgy van előadva mindenhol hogy a bajnokságokat is tönkreteszik.
Mert máshogy nem tudják megoldani.

Bytheway, a Chelseanek kemény lóvét kell fizetnie a többieknek, ha meglépik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 19:57

It's all true, CHELSEA are LEAVING the Super League. @martynziegler

Ha kiugrik a Chelsea akkor vége.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 19:57

Babinho írta: Kiserik hsz-ét tűzzük már ki a topic tetejére, nála van az igazság!!!
Azt kéne még csak :mrgreen:
Chelsea are LEAVING the Super League. @BBCSport
Tipikus csicskák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 20., kedd 19:57

Vagy lehet, hogy annyi a problémájuk, hogy nem akarnak alanyi jogon járó kiváltságokat senkinek? Meg van hozzá a kluboknak a joguk, hiszen ők érték el a hírnevet évtizedek alatt, de ne kelljen már mindenkinek tapsolni ahhoz, hogy lesz egy külön kaszt a fociban.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 20., kedd 19:54

Kiserik hsz-ét tűzzük már ki a topic tetejére, nála van az igazság!!!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 19:53

Chelsea are LEAVING the Super League. @BBCSport
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 20., kedd 19:52

Hát nemtudom, jó nagy szarnak tűnik ez az euroliga is szerintem, lehet ezért nem nézek kosárlabdát. :lol: Lehet én túl konzervatív vagyok ehhez a fasza csillivilli szuperlighez, mehetnek majd a 80 perces meccsek, hogy a figyelemhiányos 18 évesek ne unják el, félidőben majd énekelhet katy perry, a var ítéleteket meg lehet nézni majd tiktokon. :mrgreen:

Na de átmenetileg kiszállok, meddő vita, amég nincs több info a dologról. Egyelőre én ott tartok, hogy az UEFA kihagyása a buliból fasza ötlet, a lebonyolítás viszont tré.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 20., kedd 19:51

Marky írta:
Realista24 írta: Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad
Mert a media ugyan nem mondja ki, de erre erosit ra. Aki nem nez utana, hanem mondjuk az NSO-t olvassa, az csak annyit lat ebbol, hogy a Fradi nem lesz tobbe BL-ben es ezek a semmirekello klubok a nemzeti ligakat is leszarjak.
Hát de a BL marad, fradika elszórakozhat ott, max nem a Real ellen. :mrgreen:

A mostani kampánytól meg hányingerem van, hogy a futball szurkolók nélkül semmit. Ki tiltotta ki a szurkolókat? Meg mi? Meg hol? Meg merre? Meg szívesen megcsapkodnék valakit már egy lapáttal, mert ez valami kumma szánalmas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. április 20., kedd 19:51

semmilyen ESL forrásból nem hallottam hogy a bajnokságokat is offolni akarnák. itt csupán az uefa bl/elt kaszálják mert elegük van belőlük. mégis úgy van előadva mindenhol hogy a bajnokságokat is tönkreteszik.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 20., kedd 19:47

Realista24 írta: Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad
Mert a media ugyan nem mondja ki, de erre erosit ra. Aki nem nez utana, hanem mondjuk az NSO-t olvassa, az csak annyit lat ebbol, hogy a Fradi nem lesz tobbe BL-ben es ezek a semmirekello klubok a nemzeti ligakat is leszarjak.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 20., kedd 19:43

Realista24 írta:
Zorro írta:
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
Tönkretesszük a futballt!!!!!!

Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad :lol:
Beltenyészet az összes :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 19:40

Zorro írta:
Realista24 írta:

Currently, 11 out of the 18 EuroLeague places are held by licensed clubs that have long-term licenses with Euroleague Basketball, and are members of the Shareholders Executive Board.
The remaining 7 EuroLeague places are held by 5 associated clubs that have annual licences and 2 two-year wild cards. The five associated clubs are awarded through one place going to the winner of the previous season's 2nd-tier European competition, the EuroCup, with the other four places going to a combination of European national domestic league winners (ABA League, VTB United League, Basketball Bundesliga, Liga ACB).


The champions of the best European national domestic leagues, along with some of the other biggest teams from the most important national domestic leagues, playing in a true European-wide league system format. The league culminates with a Final Four.

Starting with the 2016–17 season, the EuroLeague is made up of 18 teams, which each play every other team twice (once at home and once away) in a double round robin league regular season, for a total of 34 games played by each team.[citation needed]

The top 8 placed teams at the end of the regular season advance to playoffs, each playing a 5-game playoff series against a single opponent. The regular season standings are used to determine which teams play each other, and in each pairing the higher placed team has home-court advantage in the series, playing 3 of the 5 games at home. The winners of each of the four playoff series advance to the Final Four, held at a predetermined site. The Final Four features two semi-finals, a third place game, and the championship game, all on the same weekend.[citation needed]
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
Tönkretesszük a futballt!!!!!!

Az a baj, hogy szerintem az ilyen szurkolók, mint a saját hányásukban fekvő angolok, azt hiszik, hogy megszűnik az összes bajnokság, kupa és csak ez az ESL marad :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 20., kedd 19:34

Kozben szep kis balhe keveredik Londonban, a Chelsea szurkolok nem engedik be a csapatbuszokat a stadionhoz.

Petr Cech probalja elmagyarazni, hogy engedjek be az embereket: https://mobile.twitter.com/Caleb_Mufc/s ... _&ref_url=

Kep a tomegrol:
https://mobile.twitter.com/LauraScott__ ... _&ref_url=

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 19:32

ateeemadrid írta: ...az eddigi információk alapján ezekre a kérdésekre nem a szuperlig a megoldás...
Ha ilyeneket allitasz akkor gondolom Te is pontosan tudod hogyan fog mukodni az ESL
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Zorro » 2021. április 20., kedd 19:30

Realista24 írta:
Zorro írta: Perez az európai kosárlabdához hasonló modellt említett. Ismeri vki...? Be tudna nehany mondatban mutatni? (azert nem guglizok, mert nem ertek a kosarlabdahoz)
Currently, 11 out of the 18 EuroLeague places are held by licensed clubs that have long-term licenses with Euroleague Basketball, and are members of the Shareholders Executive Board.
The remaining 7 EuroLeague places are held by 5 associated clubs that have annual licences and 2 two-year wild cards. The five associated clubs are awarded through one place going to the winner of the previous season's 2nd-tier European competition, the EuroCup, with the other four places going to a combination of European national domestic league winners (ABA League, VTB United League, Basketball Bundesliga, Liga ACB).


The champions of the best European national domestic leagues, along with some of the other biggest teams from the most important national domestic leagues, playing in a true European-wide league system format. The league culminates with a Final Four.

Starting with the 2016–17 season, the EuroLeague is made up of 18 teams, which each play every other team twice (once at home and once away) in a double round robin league regular season, for a total of 34 games played by each team.[citation needed]

The top 8 placed teams at the end of the regular season advance to playoffs, each playing a 5-game playoff series against a single opponent. The regular season standings are used to determine which teams play each other, and in each pairing the higher placed team has home-court advantage in the series, playing 3 of the 5 games at home. The winners of each of the four playoff series advance to the Final Four, held at a predetermined site. The Final Four features two semi-finals, a third place game, and the championship game, all on the same weekend.[citation needed]
En ez alapjan nem ertem mire ez a nagy karogas az ESL ellen
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég