Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 20., kedd 22:13

Ezt még meg várom alvás előtt. Van stream? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 22:13

A meeting of the 12 members of the Super League has just started due to pressure from Boris Johnson. [@manucarreno]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 20., kedd 22:12

Jose is the only super league manage to ever be sacked.

Special
:lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. április 20., kedd 22:12

Túl sok magas rangú és kevésbé magas rangú (játékosok, edzők, ügynökök) embernek jó a mostani rendszer. Sokan élnek belőle és qva jól. Senkinek nem hiányzik, hogy megzavaródjon az állóvíz. Az egyszeri szurkolónak, különösen, ha angol, pedig nem kell sok, hogy a saját csapatának mezét égesse bizonyos hívószavakra. 1,5 nap alatt szépen lerendezték az egészet, szisztematikusan, vélhetően a háttérben úgy, hogy az a büdös életben nem fog kiderülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dennson 2021. április 20., kedd 22:12-kor.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 20., kedd 22:11

Florentino Perez is shocked at the moment and reading the situation. @elconfidencial

Nincs egyedül. Mondjuk én két napja permanens :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 22:11

p.csabi1 írta: Átkellene nevezni a topicot Egyenlőség Ligájának. :lol:
Szerintem nőknek is lehetőséget kéne biztosítani, akiket tilos szerelni vagy egész csapatot, tízgólos előnnyel kezdetni. Az sem baj, ha arabok és négerek többségében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. április 20., kedd 22:11

Realista24 írta:
illgner írta:
A szuper liga lógna a levegőben, semmiféle beágyazottsága nem lett volna a jelenlegi futballhierarchiában. Most egy megyei labdarúgó szövetség is kapcsolódik az UEFA-hoz, FIFÁ-hoz, ez biztosítja ennek az egésznek a demokratikus jellegét, és teljesen világosak a szabályok, így tudott egy Lipcse 9 év alatt a német 5. osztályból a BL elődöntőjébe jutni. Ez a szuper liga egy önkényesen létrehozott, semmilyen legitimitással nem rendelkező szervezet lett volna. Nekem nincsenek illúzióim, itt kizárólag a pénzről szólt a történet, nem a futball korszerűbbé tételéről, meg jobbá tételéről.
Demokratikus :mrgreen: idáig olvastam.
A Lipcse a RedBull irdatlan tőkeinejekciójával gondolom. Ez a demokrácia? Hát kösz...

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 20., kedd 22:11

Azért az derék, hogy farzsebből előhúzott egy 6milliárd €-s csomagot az UEFA. Ha Perezék nem rendeznek le egy Dózsa parasztlázadást, akkor ki ülne tovább azon a 6milliárdon?
Ha tavaly rendezte volna ezt a szupermutatványt a top12, akkor már tavaly is lett volna ennyi zsuga?
Megmentettük a focit!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. április 20., kedd 22:10

Pad'em írta:The Super League expected a war against UEFA and FIFA, but they didn't expect the extreme reactions from fans, players, politicians and celebrities.
Nem szamitottak ra. :lol:

Hogyhogy nem?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 20., kedd 22:10

Átkellene nevezni a topicot Egyenlőség Ligájának. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 22:09

illgner írta:
Realista24 írta:
Majd ha nyer bajnokságot a nagy hármas előtt, kivívja a jogot a Szuperligára, mert szuper teljesítményt rakott le.

Várok türelmesen, amíg ez megtörténik.
A szuper liga lógna a levegőben, semmiféle beágyazottsága nem lett volna a jelenlegi futballhierarchiában. Most egy megyei labdarúgó szövetség is kapcsolódik az UEFA-hoz, FIFÁ-hoz, ez biztosítja ennek az egésznek a demokratikus jellegét, és teljesen világosak a szabályok, így tudott egy Lipcse 9 év alatt a német 5. osztályból a BL elődöntőjébe jutni. Ez a szuper liga egy önkényesen létrehozott, semmilyen legitimitással nem rendelkező szervezet lett volna. Nekem nincsenek illúzióim, itt kizárólag a pénzről szólt a történet, nem a futball korszerűbbé tételéről, meg jobbá tételéről.
Demokratikus :mrgreen: idáig olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 20., kedd 22:06

Realista24 írta:
Majd ha nyer bajnokságot a nagy hármas előtt, kivívja a jogot a Szuperligára, mert szuper teljesítményt rakott le.

Várok türelmesen, amíg ez megtörténik.
A szuper liga lógna a levegőben, semmiféle beágyazottsága nem lett volna a jelenlegi futballhierarchiában. Most egy megyei labdarúgó szövetség is kapcsolódik az UEFA-hoz, FIFÁ-hoz, ez biztosítja ennek az egésznek a demokratikus jellegét, és teljesen világosak a szabályok, így tudott egy Lipcse 9 év alatt a német 5. osztályból a BL elődöntőjébe jutni. Ez a szuper liga egy önkényesen létrehozott, semmilyen legitimitással nem rendelkező szervezet lett volna. Nekem nincsenek illúzióim, itt kizárólag a pénzről szólt a történet, nem a futball korszerűbbé tételéről, meg jobbá tételéről.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. április 20., kedd 22:06

Perezek szerintem a csőd elől menekülve toltak egy all-int amit alapvetően blöffnek szántak, hogy több pénzhez és magasabb összdíjazáshoz jussanak. És szerintem ilyen szempontból sikeresek is voltak, más kérdés hogy komoly esély van rá hogy nélkülük folytatódik a buli ezentúl.

Tehát az uefa az új elnökök száját befogja a pénzzel, a bajkeverőket meg eltüntetik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 20., kedd 22:04

Sejtettem, hogy 3 óra hírek nélkül sok lesz, de azt nem, hogy ez alatt meg is bukik az egész :lol: :( :(

The Super League expected a war against UEFA and FIFA, but they didn't expect the extreme reactions from fans, players, politicians and celebrities.

Mondjuk ezt nem értem, sztem várható volt ez a reakció az első napokban. Komolyan 2 nap alatt elhasal ez az egész? Ezt nem hiszem el, hogy így bevállalta volna Perez. Ha ma éjjel ad interjút, akkor arra aztán még kiváncsibb leszek mint a tegnapira.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 20., kedd 22:02

Már szinte minden Liverpool játékos közösségi oldalán kint van a közös tiltakozás.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 20., kedd 22:02

Úszómester írta:
wZoLee7 írta:

Ma egész nap kb óránként jött valaki ezzel. Hol vannak akkor most a kis csapatok a bl-ben? az esl-be ugyan úgy bekerülhetne aki jó. Nyilván jó lesz azt nézni hogy ott a psg akik a világ minden pénzéből gazdálkodnak meg pl egy barca akik 700 millás adósságot görgetnek maguk előtt és évről évre rosszabb lesz majd mert az UEFA a saját zsebét tömi. Majd amikor a legtöbb top klub tol egy milan féle lejtmenetet 10 évre a psg és hasonlók meg nevetnek akkor mi lesz? Akkor majd milyen hagyományok ellen fog sírni a szurkolók többsége?
bajnokságban is minek vannak a kiscsapatok?, úgyis a madrid/ barca nyeri
pontosan ezt írtam, gratulálok, te is érted miről van szó

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 21:59

illgner írta:
Realista24 írta:
Eddig sem tiltotta meg senki a Cadiznak, hogy bajnokságot nyerjen.
Pont ez az, hogy bajnokságot nyerhet, de szuper ligát nem, mert az csak egy szűk elit ligája lett volna. A szurkolók pont ezért tiltakoztak ellene.
Majd ha nyer bajnokságot a nagy hármas előtt, kivívja a jogot a Szuperligára, mert szuper teljesítményt rakott le.

Várok türelmesen, amíg ez megtörténik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 20., kedd 21:58

Realista24 írta:
Eddig sem tiltotta meg senki a Cadiznak, hogy bajnokságot nyerjen.
Pont ez az, hogy bajnokságot nyerhet, de szuper ligát nem, mert az csak egy szűk elit ligája lett volna. A szurkolók pont ezért tiltakoztak ellene.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 20., kedd 21:57

Dupla D írta: Én azt nem érten miért kellett ezt mist és így bejátszani.
Dr. Orbán Viktor főminiszterelnökúr utóbbi 10 éve megvan az EU-ban? :mrgreen:
Dupla D írta:Linkelj nekem egy Perez interjút kérlek erről.
A G14 legalább 10 éve tolja a témát.

Én amúgy BL párti vagyok, csak kevesebb UEFA hatalommal.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2021. április 20., kedd 21:55

wZoLee7 írta:
illgner írta: Blöfföltek, úgy néz ki nem jött be. Már akkor lehetett sejteni, hogy ebből semmi nem lesz, amikor a németek mereven elzárkóztak ettől. Eleve az ötlet sem jó, a labdarúgás sokkal demokratikusabb sportág annál, minthogy 12 vagy akár 15 csapat külön ligát alapítson. Itt fontos az, hogy elvileg a legkisebb csapatnak is megadják az esélyt, hogy BL-t, bajnokságot nyerjen. És ez a kezdeményezés ezzel ment szembe.
Ma egész nap kb óránként jött valaki ezzel. Hol vannak akkor most a kis csapatok a bl-ben? az esl-be ugyan úgy bekerülhetne aki jó. Nyilván jó lesz azt nézni hogy ott a psg akik a világ minden pénzéből gazdálkodnak meg pl egy barca akik 700 millás adósságot görgetnek maguk előtt és évről évre rosszabb lesz majd mert az UEFA a saját zsebét tömi. Majd amikor a legtöbb top klub tol egy milan féle lejtmenetet 10 évre a psg és hasonlók meg nevetnek akkor mi lesz? Akkor majd milyen hagyományok ellen fog sírni a szurkolók többsége?
bajnokságban is minek vannak a kiscsapatok?, úgyis a madrid/ barca nyeri


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég