Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 21., szerda 10:22

ziro4vr írta: Azért az olaj csapatok konstanst túlköltekezése sokkal inkább piactorzító, mint hogy a Real anno évente vett egy galaktikust, vagy robbantott anno Egy CéRonaldos pakkal. Nem nímand védőket tudott megvenni évről-évre 50 millió fontokért. A bevezetett látszat FFP-ről nem is beszélve.
Tegyük hozzá, egy Mbappet kölcsönbe!!! vettek egy évre. Nyilván semmi mutyi nem volt benne. :ike: :kalapos:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 21., szerda 10:14

Realista24 írta:
Caraway írta: Engem egyedul egy dolog zavar.
Rohadtul nem tetszik ez a Szuperliga, es teljesen ellenzem, viszont kozbe meg elfogadtak a 2024-es BL formatot, ami ugyanugy egy darab szar, de most efelett mindenki elsiklik. 36 csapat, 9 csoport, 225 meccs, es ott is lenne 2 nagycsapat, aki ha a top4-en kivul vegezne a bajnoksagaba, akkor is automatikusan bekerulhetne a tortenelme/korabbi eredmenyei miatt. Ha a vilag ekkora nyomast tudott helyezni az ESL-re, akkor remelem ennyivel nem allnak le, es most az UEFA es a BL kovetkezik.
A 36 csapatos BL az nem csoportra van tervezve. Nem?
Igazad van, my mistake. Eloszor olyan hirt olvastam, ami 9 csoportrol szol, de vegul amit bevezetnek, az egy nagy tabellas rendszer.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 21., szerda 10:13

realistahuni írta: El kell ezt engedni. Szerintetek milyen szankciókat kaphatunk?
Ötödosztály elég durva lenne, azt talán nem húzzák meg.
Pénzbüntetés elég valószínű lehet. Zártkapus meccsek poszt covid, egy év ban a bl-ből, ezeket is el tudom képzelni.
Semmit nem fog kapni.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 21., szerda 10:13

realistahuni írta: El kell ezt engedni. Szerintetek milyen szankciókat kaphatunk?
Ötödosztály elég durva lenne, azt talán nem húzzák meg.
Pénzbüntetés elég valószínű lehet. Zártkapus meccsek poszt covid, egy év ban a bl-ből, ezeket is el tudom képzelni.

Nalam az nagyon bebaszna, ha az angolok pénzt kapnak, h kiléptek, minket meg büntetnek és kizárnak.. bár tudom, h rajtunk kívül az egész világ könnyes szemmel, örömmámorban tapsolna egy ilyennek
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 21., szerda 10:12

Caraway írta: Engem egyedul egy dolog zavar.
Rohadtul nem tetszik ez a Szuperliga, es teljesen ellenzem, viszont kozbe meg elfogadtak a 2024-es BL formatot, ami ugyanugy egy darab szar, de most efelett mindenki elsiklik. 36 csapat, 9 csoport, 225 meccs, es ott is lenne 2 nagycsapat, aki ha a top4-en kivul vegezne a bajnoksagaba, akkor is automatikusan bekerulhetne a tortenelme/korabbi eredmenyei miatt. Ha a vilag ekkora nyomast tudott helyezni az ESL-re, akkor remelem ennyivel nem allnak le, es most az UEFA es a BL kovetkezik.
A világ? Ne légy naív. Ezt az Uefa (Al-kifli) rendezte, nem a világ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 10:11

Caraway írta: Engem egyedul egy dolog zavar.
Rohadtul nem tetszik ez a Szuperliga, es teljesen ellenzem, viszont kozbe meg elfogadtak a 2024-es BL formatot, ami ugyanugy egy darab szar, de most efelett mindenki elsiklik. 36 csapat, 9 csoport, 225 meccs, es ott is lenne 2 nagycsapat, aki ha a top4-en kivul vegezne a bajnoksagaba, akkor is automatikusan bekerulhetne a tortenelme/korabbi eredmenyei miatt. Ha a vilag ekkora nyomast tudott helyezni az ESL-re, akkor remelem ennyivel nem allnak le, es most az UEFA es a BL kovetkezik.
A 36 csapatos BL az nem csoportra van tervezve. Nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 21., szerda 10:08

Engem egyedul egy dolog zavar.
Rohadtul nem tetszik ez a Szuperliga, es teljesen ellenzem, viszont kozbe meg elfogadtak a 2024-es BL formatot, ami ugyanugy egy darab szar, de most efelett mindenki elsiklik. 36 csapat, 9 csoport, 225 meccs, es ott is lenne 2 nagycsapat, aki ha a top4-en kivul vegezne a bajnoksagaba, akkor is automatikusan bekerulhetne a tortenelme/korabbi eredmenyei miatt. Ha a vilag ekkora nyomast tudott helyezni az ESL-re, akkor remelem ennyivel nem allnak le, es most az UEFA es a BL kovetkezik.

Szoval igazabol nagyon aggaszto a helyzet meg mindig. Egy dolognak lehet orulni, hogy Woodward vegre eltunik a United eletebol. :mrgreen: Mar csak Glazereket kene eltakaritani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Caraway 2021. április 21., szerda 10:11-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. április 21., szerda 10:08

El kell ezt engedni. Szerintetek milyen szankciókat kaphatunk?
Ötödosztály elég durva lenne, azt talán nem húzzák meg.
Pénzbüntetés elég valószínű lehet. Zártkapus meccsek poszt covid, egy év ban a bl-ből, ezeket is el tudom képzelni.
Love football, hate antifa.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 21., szerda 10:07

Csabi írta: de mondjátok már meg bazdmeg, hogy mivel ölik meg a futballt? :lol: :lol: :lol: azzal, hogy temérdek pénzt szórnak bele? akkor a cádiz számára a real madrid már rég megölte a futballt, mert hozzánk képest századannyi költségvetéssel dolgoznak?

vagy ti ezt hogy gondoljátok, hogy a kurvadrágán vásárlás csak addig mehet, ameddig mi vásárolunk kurvadrágán? amikor más, akkor már megölik a focit? neked, nekem, mint mezei szurkolónak, nem teljesen mindegy, hogy egy klub kölcsönből, olajból, vagy tiszta bevételből vesz meg valakit? visszatérve egy cádiz szurkolóra, neki szerintetek nem teljesen mindegy? ilyen alapon akkor világ klubjainak 99.99% szempontjából a maradék 0.01% megöli a focit, mert nekik van pénzük drágán venni?

ahogy mondtam tegnap is. a psg meg a sziti egy ÉVTIZEDE ÖNTI a pénzt a csapatjaiba, bl-ben nettó nulla. ha nyernek is pár bl-t a következő években, ki nem fossa le. de komolyan. igen, a pénznek köszönhető, de nem arról van szó, hogy akkor most 10 éve más se kerül döntőbe csak ők ketten. meg már lassan arról lesz itt szó, hogy a sziti meg a psg olyan űbergrande focit tol, mint a triplázó madrid vagy a prime messi barcelona. holott a psg még a saját bajnokságát sem vezeti jelenleg, a szitinél meg szintén láttuk mi volt a tavalyi szezonban. tehát, a temérdek pénzek ellenére is verhető mindkét csapat.

továbbá, úgy beszéltek itt néhányan, mintha ad1, a szuperligával/ban bármilyen korlátozás is érte volna az olajoscsapatokat. ad2, mintha minden ligában 3-4 olajocsapat lenne. van kettő, összesen, nulla béellel.

én nyugodt vagyok és nem értem ezt a hisztit, ami itt megy.
Térjünk vissza rá 5 év múlva

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 21., szerda 10:03

petiamadridista írta: Elviekben semmi akadálya nincs hogy valaki csináljon egy csapatot megye3ban aztán eltolja a BL döntőig mert van pénz lóvéra.
És ezt akár 10en is megcsinálhatják.
Most még 3 van, csak 1 BLel aztán majd lesz 13 db 20 BLel.
Idő de így lesz.
ez a te elmefuttatásod, meg fantáziálásod. a gyakorlat meg egészen mást mutat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 21., szerda 9:57

mocsok írta: Nem volt idom fórumozni mióta berobbant ez a dolog, most meg nincs kedvem visszaolvasni.
De hogyhogy ennyien ellenzitek a szuperligat ha közben egész évben azért kurvaannyaztok és sirtok, hogy milyen szar játékosaink vannak és perez meg nem igazol senkit?
Adogatlak, némileg cizelláltabban ezt fogalmaztam meg én is lent. :lol:
Nem illik.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: mocsok » 2021. április 21., szerda 9:54

Nem volt idom fórumozni mióta berobbant ez a dolog, most meg nincs kedvem visszaolvasni.
De hogyhogy ennyien ellenzitek a szuperligat ha közben egész évben azért kurvaannyaztok és sirtok, hogy milyen szar játékosaink vannak és perez meg nem igazol senkit?

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 21., szerda 9:51

Marky írta:
Nekem az egesszel kapcsolatban az volt nagyon szimpatikus, hogy a szabalyozasok minden resztvevore vonatkoztak volna. A fizetesi plafonnal gyosan elejet lehetne venni az agyatlan atigazolgatasoknak, nem tudna egy olajos csapat sem olyan jatekost igazolni a padra, aki mashol kezdo lenne, pusztan azert, mert megadja neki a 15m+ eves fizetest.
Ez az UEFA-nal lathatoan tervben sem volt, sot meg lazitani akarnak a penzugyi szabalyzasokon. Na a szememben itt hal meg a sport.
Bemondásra, állítólag. Mindenféle konkrétum nélkül annyira komoly mint az FFP. Több pénzt akartak a klubok, aztán korlátozni maguknak az elköltését? Azon a téren pont ahol előnyt szereznek? Meglepne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 21., szerda 9:49

Csabi írta: de mondjátok már meg bazdmeg, hogy mivel ölik meg a futballt? :lol: :lol: :lol: azzal, hogy temérdek pénzt szórnak bele? akkor a cádiz számára a real madrid már rég megölte a futballt, mert hozzánk képest századannyi költségvetéssel dolgoznak?

vagy ti ezt hogy gondoljátok, hogy a kurvadrágán vásárlás csak addig mehet, ameddig mi vásárolunk kurvadrágán? amikor más, akkor már megölik a focit? neked, nekem, mint mezei szurkolónak, nem teljesen mindegy, hogy egy klub kölcsönből, olajból, vagy tiszta bevételből vesz meg valakit? visszatérve egy cádiz szurkolóra, neki szerintetek nem teljesen mindegy? ilyen alapon akkor világ klubjainak 99.99% szempontjából a maradék 0.01% megöli a focit, mert nekik van pénzük drágán venni?

ahogy mondtam tegnap is. a psg meg a sziti egy ÉVTIZEDE ÖNTI a pénzt a csapatjaiba, bl-ben nettó nulla. ha nyernek is pár bl-t a következő években, ki nem fossa le. de komolyan. igen, a pénznek köszönhető, de nem arról van szó, hogy akkor most 10 éve más se kerül döntőbe csak ők ketten. meg már lassan arról lesz itt szó, hogy a sziti meg a psg olyan űbergrande focit tol, mint a triplázó madrid vagy a prime messi barcelona. holott a psg még a saját bajnokságát sem vezeti jelenleg, a szitinél meg szintén láttuk mi volt a tavalyi szezonban. tehát, a temérdek pénzek ellenére is verhető mindkét csapat.

továbbá, úgy beszéltek itt néhányan, mintha ad1, a szuperligával/ban bármilyen korlátozás is érte volna az olajoscsapatokat. ad2, mintha minden ligában 3-4 olajocsapat lenne. van kettő, összesen, nulla béellel.

én nyugodt vagyok és nem értem ezt a hisztit, ami itt megy.

Nem.
Ez a dolgok eleje csak.
A Madrid, Barca, MU már az 50es években is a világ legjobbjai voltak. Sok évtizeden át fociztak, hogy sok pénzt költhessenek.
Az olajosok meg csak úgy lettek.
Elviekben semmi akadálya nincs hogy valaki csináljon egy csapatot megye3ban aztán eltolja a BL döntőig mert van pénz lóvéra.
És ezt akár 10en is megcsinálhatják.
Most még 3 van, csak 1 BLel aztán majd lesz 13 db 20 BLel.
Idő de így lesz.
Ez a szuperliga maximalizálta volna ezt és az elkúrható pénzek számát. Így nem lehetett volna taktalóránházából meg osterbrückből BL győztest csinálni a Tesla Motors pénzén pl.
De mivel minden marad a régiben így ezt meg lehet majd csinálni.
Es meg is fogják.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 21., szerda 9:46

Csabi írta: továbbá, úgy beszéltek itt néhányan, mintha ad1, a szuperligával/ban bármilyen korlátozás is érte volna az olajoscsapatokat.
Nekem az egesszel kapcsolatban az volt nagyon szimpatikus, hogy a szabalyozasok minden resztvevore vonatkoztak volna. A fizetesi plafonnal gyosan elejet lehetne venni az agyatlan atigazolgatasoknak, nem tudna egy olajos csapat sem olyan jatekost igazolni a padra, aki mashol kezdo lenne, pusztan azert, mert megadja neki a 15m+ eves fizetest.
Ez az UEFA-nal lathatoan tervben sem volt, sot meg lazitani akarnak a penzugyi szabalyzasokon. Na a szememben itt hal meg a sport.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 21., szerda 9:45

Azért az olaj csapatok konstanst túlköltekezése sokkal inkább piactorzító, mint hogy a Real anno évente vett egy galaktikust, vagy robbantott anno Egy CéRonaldos pakkal. Nem nímand védőket tudott megvenni évről-évre 50 millió fontokért. A bevezetett látszat FFP-ről nem is beszélve.
Nem illik.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 21., szerda 9:44

Majd most fog sok nagycsapat megnyekkenni igazán szerintem.Akkor jönnek majd az olajosok jó pár évre.
Nem semmiért nem igazolt a csapat gigasztárt már évek óta,mert szar van a palacsintában.
Mikor majd kikopnak az itt lévő sztárok és nem lesz normális utánpótlásuk amit már most is látunk.Az milyen szép lesz.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

andreas9109
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 17:27
Kedvenc játékosaid: Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Bayern München, Dynamo Dresden, Oakland Raiders

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: andreas9109 » 2021. április 21., szerda 9:43

Csabi írta: de mondjátok már meg bazdmeg, hogy mivel ölik meg a futballt? :lol: :lol: :lol: azzal, hogy temérdek pénzt szórnak bele? akkor a cádiz számára a real madrid már rég megölte a futballt, mert hozzánk képest századannyi költségvetéssel dolgoznak?

vagy ti ezt hogy gondoljátok, hogy a kurvadrágán vásárlás csak addig mehet, ameddig mi vásárolunk kurvadrágán? amikor más, akkor már megölik a focit? neked, nekem, mint mezei szurkolónak, nem teljesen mindegy, hogy egy klub kölcsönből, olajból, vagy tiszta bevételből vesz meg valakit? visszatérve egy cádiz szurkolóra, neki szerintetek nem teljesen mindegy? ilyen alapon akkor világ klubjainak 99.99% szempontjából a maradék 0.01% megöli a focit, mert nekik van pénzük drágán venni?

ahogy mondtam tegnap is. a psg meg a sziti egy ÉVTIZEDE ÖNTI a pénzt a csapatjaiba, bl-ben nettó nulla. ha nyernek is pár bl-t a következő években, ki nem fossa le. de komolyan. igen, a pénznek köszönhető, de nem arról van szó, hogy akkor most 10 éve más se kerül döntőbe csak ők ketten. meg már lassan arról lesz itt szó, hogy a sziti meg a psg olyan űbergrande focit tol, mint a triplázó madrid vagy a prime messi barcelona. holott a psg még a saját bajnokságát sem vezeti jelenleg, a szitinél meg szintén láttuk mi volt a tavalyi szezonban. tehát, a temérdek pénzek ellenére is verhető mindkét csapat.

továbbá, úgy beszéltek itt néhányan, mintha ad1, a szuperligával/ban bármilyen korlátozás is érte volna az olajoscsapatokat. ad2, mintha minden ligában 3-4 olajocsapat lenne. van kettő, összesen, nulla béellel.

én nyugodt vagyok és nem értem ezt a hisztit, ami itt megy.
így-így!

+1
tulajdonképpen Hehe miatt regisztráltam, inkább read only :shutup:

kierkegaard
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. április 21., szerda 9:42

Tjacks írta:

Feltaláltad a spanyol viaszt. Nem ez volt a kérdés.

Ha azt mondod 4 év alatt normális hogy mi vettünk 4 sztárjátékost 300misiért, ők meg 1et 200+misiért akkor nincs miről beszélnünk.
Kutyát nem érdekel, hogy 4 játékost 300ért. Akkoriban a real költekezett túl, most meg az olajosok. Ők nagyobb mértékben de ettől még a real túlköltekezése nem lesz semmis.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 21., szerda 9:42

Csabi írta: az inter lesz a következő kilépő, de a milan is készíti már a papírokat.

na de a kérdés: most a psg, bayern mikor csatlakozik, jövő szerdán? :lol: :lol:

flo papának elment az esze öregségére, volt neki pár ámokfutása az évtizedek alatt, de talán ez lesz neki az utolsó. nagyon naiv aki elhiszi, hogy itt bármilyen futball megmentéséről, olajcsapatok megregulázásáról vagy bármilyen nemes gondolatról volt szó. egyszerűen volt egy tucat csapat, aki még több pénzt akart. ez semmi másról nem szólt. ennyire kizárólag pénzmotivált projektet még nem nagyon láttam. pereznek nem volt elég ami volt, és még többet akart. elhiszem, hogy ő ebben a real madrid (vagy futball...lol) megmentését látta.

pereznek mikor kijelenti, hogy 400 milliótól esett el a csapat először meg kéne magát meg a stábját kérdeznie, hogy milyen befeketésnek tartja az elmúlt évekből pl.
odriozola 30 millió
mariano 27 millió
a 120 milliós brazil projektet, amiből egy fél használható játékosunk van
hazardot, akiért kivertünk már addonokkal vagy 130 milliót - egy éves szerződése volt
jovics, aki ha hazard nem lenne, akkor az évtized fail igazolása 63 millióért

ezek csak aki most hirtelen eszembejutottak, az elmúlt 4 évből kb. itt fekszik majdnem a 400 milliója. persze, kell venni embereket, de amit mi csináltunk az elmúlt évben azt egy 10 éves gyerek is kiválogatja, akit a youtube elé beültetek. lehet megérné többet fizetnie a scoutoknak és feleannyi menne el a trágya igazolásokra.

ja és mindezt úgy, hogy mi amúgy az elmúlt fél évtizedben nem is nagyon igazoltunk, leszámítva ugye egy évet. mégis ennyi, nagy értékű, balfasz jött össze.
jó összefoglalása a dolgoknak.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég