Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. április 21., szerda 15:19

A Cádiz Szuperliga ellenes pólót fog viselni a Real Madrid ellen
hát ez nekik aztán tényleg kurvafontos :lol: :lol:
pláne, h már le is csengett az egész tulajdonképpen.

istenem, de mért kell ez? mondom én h olcsó népszerűséget szereznek itt sokan ebből az egészből.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reteti » 2021. április 21., szerda 14:17

chronic írta:
Reteti írta: Hát akkor Alaba...Én személy szerint sajnálom hogy elmegy tölünk jó játékosnak tartom.Bal hátvédnek nagyon jo volt évekig talán a top háromba belefért.Mikor kényszerből bekerült középre gyorsan feltalálta magát Hátulról irányítja a csapatot nagyon jó lát a pályán és remek mélységi passzai vannak Az ellenfél kapuja előtt feltalálja magát és jól lő szabijai életveszélyesek.Ha kell végig nyomja a 90 percet felszántja a pályát.Hátrányai szerintem:már nem fiatal sebessége egy kicsit már megkopott és középhátvédként túl tisztán játszik ne várj töle Ramosi keménységet.Szerintem beválok is beválik jó kis spiller bár ez a fizetés igény nem semmi
Te német vagy, esetleg ott élsz régóta? :mrgreen:

De azért köszi az összegzést, szóval előrefelé jó, hátrafelé lófasz.
Hát Ramost nem fogjátok potolni vele az biztos :D

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. április 21., szerda 13:54

Reteti írta: Hát akkor Alaba...Én személy szerint sajnálom hogy elmegy tölünk jó játékosnak tartom.Bal hátvédnek nagyon jo volt évekig talán a top háromba belefért.Mikor kényszerből bekerült középre gyorsan feltalálta magát Hátulról irányítja a csapatot nagyon jó lát a pályán és remek mélységi passzai vannak Az ellenfél kapuja előtt feltalálja magát és jól lő szabijai életveszélyesek.Ha kell végig nyomja a 90 percet felszántja a pályát.Hátrányai szerintem:már nem fiatal sebessége egy kicsit már megkopott és középhátvédként túl tisztán játszik ne várj töle Ramosi keménységet.Szerintem beválok is beválik jó kis spiller bár ez a fizetés igény nem semmi
Te német vagy, esetleg ott élsz régóta? :mrgreen:

De azért köszi az összegzést, szóval előrefelé jó, hátrafelé lófasz.

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reteti » 2021. április 21., szerda 13:11

h3x0r írta:
Reteti írta: A Reál lerabolja a Bayernt :D
Ha mar itt vagy :mrgreen: , irhatnal par sort, hogy Alaba teljesitmenye/jateka milyen iranyba valtozott az utobbi 1-2 evben.
Hát akkor Alaba...Én személy szerint sajnálom hogy elmegy tölünk jó játékosnak tartom.Bal hátvédnek nagyon jo volt évekig talán a top háromba belefért.Mikor kényszerből bekerült középre gyorsan feltalálta magát Hátulról irányítja a csapatot nagyon jó lát a pályán és remek mélységi passzai vannak Az ellenfél kapuja előtt feltalálja magát és jól lő szabijai életveszélyesek.Ha kell végig nyomja a 90 percet felszántja a pályát.Hátrányai szerintem:már nem fiatal sebessége egy kicsit már megkopott és középhátvédként túl tisztán játszik ne várj töle Ramosi keménységet.Szerintem beválok is beválik jó kis spiller bár ez a fizetés igény nem semmi

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 21., szerda 12:00

Reteti írta: A Reál lerabolja a Bayernt :D
Ha mar itt vagy :mrgreen: , irhatnal par sort, hogy Alaba teljesitmenye/jateka milyen iranyba valtozott az utobbi 1-2 evben.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 11:58

Na, Alaba minőségi és több poszton bevethető játékos, aki jó korban van , nálunk pedig lesz helye. :mrgreen:
Nekem más nem jut eszembe.
Ja és ingyen van ! Ingyen van. ingyen. :kalapos:
Kifogytam az optimizmusból....


Mindeközben
A Cádiz Szuperliga ellenes pólót fog viselni a Real Madrid ellen


Na, jó lesz a buli, csak sok lesz a .....zseniális.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 21., szerda 11:56

Pedig pont tegnap lattam egy adast a sport tvn, amiben Kemenes Szabolcs mondta, hogy szerinte Alaba a vilag legjobb baloldali kozephatvedje, mert olyan tulajdonsagai vannak, mint senki masnak azon a poszton. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 21., szerda 11:53

Nem jobb khv mint Varane, Nacho, Militao, nem jobb bhv mint Mendy, nem jobb kp-s mint a ckm+valverde. Ehhez képest jön ide a Bayernből, 5 évre, magas fizuért, 29 évesen. És ebből nem azt akarom kihozni hogy öreg még mielőtt..de ez így büdös mint fosi kefirje.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 21., szerda 11:47

"Ramost egyetlen klub sem fogja tudni megfizetni" vs Alaba fizetése.

Érdekes?

Oké, hogy pár évvel fiatalabb, de attól még csak egy védő óriási fizetéssel, miközben látjuk, hogy egy Militao-Nacho-Chust is elég jól el tudja látni a posztot. Persze, hosszú távon nem biztos, hogy elegek ők.

De Alaba egyáltalán nem jó khv, az okés hogy beugorhat Mendy vagy Case helyettesnek, de attól ő még csak egy ember, egyszerre nem tud 3 poszton játszani.
- Weaknesses
Aerial Duels
Tackling
"Jól hangzik" egy khv-nak.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 11:44

Amiket itt most összeszedtek, kibontotok....arra írtam én : " az igazolás kapcsán sem vagyok teljesen optimista,"

De most ömlik a fostenger, szóval próbálok derűlátó lenni, jó lesz Alaba...Már ha nem hápog a hír :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Reteti
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2021. április 16., péntek 20:47
Kedvenc játékosaid: Toni kroos
Kedvenc csapatod: Bayern

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reteti » 2021. április 21., szerda 11:43

A Reál lerabolja a Bayernt :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 21., szerda 11:40

Vszleg így tudtunk hasonló pénzt adni, mint amit más klub adhatott 2-3 éves kontraktusként.
Aztán lehet szarul látom a helyzetet, de én más indoklást nem látok mögötte.

1; nem akkora sztár
2; idős


Azért ez a Ramos Alaba swap óriási downgrade lesz. :ike:
Nekem nincsenek kétségeim, ha Ramos maradna, Alaba nem jönne.

Akkor lesz érdekes, ha Varane is lép a nyáron mert nincs lóvé. :-*
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 21., szerda 11:38

Kurva sok az az 5 év. Érthetetlen, pláne annak tudatában, hogy mi van itt nálunk. Vagy sérült az ember és használhatatlan a csapat számára, vagy nem teljesít, de eladni sem lehet már, mert nagy a fizuja és senkinek nem kell. Cserébe a játékosok meg hátradőlve élvezik a nagy lét.

Szezon kezdésére 29 éves lesz az ember.

És ez nem Alaba ellen irányul, hanem maga a tény ellen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 11:34

A Sky szerint az osztrák játékos 5 évre fog aláírn

Mindeközben megegyezünk Alabaval? Nyáron tölti 29 et, nekem kicsit soknak hat az 5 éves szerződés, meg egyébként az igazolás kapcsán sem vagyok teljesen optimista, de nem is vagyok ellene.
Esetleg, HA több posztot is le tudna hozni egy bizonyos szinten, és ezt éveken át...akkor jó lehet.
A fizetése, meg az egyéb összegek vagy a helye a csapatban/kezdőben, ez már más téma, még a keretben is akadnak nagyobb kérdések ( Ramos Varane pl )

Jó is lehet !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. április 21., szerda 6:39

p.csabi1 írta:
Realista24 írta: A Bayern közben elviszi Camavingat. Fix jatekidot ígér neki.
Ha annyi esze van hogy odamenjen.
Ha igaz, akkor legalább nem feltétlenül a pénz motiválja első körben.

Mennyi esze? A Bayern a világ egyik legnagyobb klubja, kezeljük már a helyén.

Gknight007
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gknight007 » 2021. április 21., szerda 1:36

Csabi írta: amúgy engem is felbasz, hogy az arabok végtelen pénzt raknak a csapataikba, de azért ne picsogjatok már ennyit ezalatt, hogy nem lehet velük versenyezni meg így. igen, lehet, hogy fizetésben nem, de a bl-ben, ami ugye a csúcskupa mit értek el. a sziti 13 éve került olajos kézbe, a psg 10 éve. 23 esély volt, hogy egyik vagy másik bl-t nyerjen. 0 alkalommal sikerült. azért ha most leesik valamelyik idén, nem fosom magam össze, hogy átvették a világ feletti irányítást.

a másik kérdés, hogy ha lesz szuperliga, akkor majd az arabok nem öntik bele a pénzt a csapatokba?
A probléma az, hogy elengedték az "olajcsapatok" költekezését, és eljutottunk oda, hogy olyan csapatok, mint a Real Madrid, Barcelona, Arsenal stb.. akiknek nem gond megtölteni a stadionjaikat nézőkkel, már képtelen lképést tartani. Lássuk be ezek a csapatok kimaxolták a brandinggel, és a focival megkereshető pénzeket, és ez sem elég semmire. Olyan átgazolási pénzek forognak, és olyan összegeket kérnek a tehetségesebb játékosok, amik anyagi csődbe taszították azokat a csapatoka, akik nem tudnak egy végtelen pénzeszsákban turkálni. A Real számára már nem csak az elérhetetlen álom, hogy megvegye a legfelkapottabb tinik egyikét, már a saját klubikonját sem képes megtartani, mert nem teheti. Innen jön majd a lassú lecsúszás, kb eddig tartott a korábbi lendület. Igy aztán az UEFA/FIFA létre is hozta a maga "Szuperligáját" ahol majd midnig ugyanaz a 4-5 olajcsapat lesz a legjobb 4 között, mert ott lesznek a legtehetségesebb játékosok. Ennek nem tudom mennyi nézője/rajongója lesz, én már biztosan nem leszek közöttük. Ha itt nem lesznek mélyreható reformok, költségplafonnal, és modernebb felfogású prezentálással, akkor az európai foci halott. Nem a Szuperliga a megoldás, sőt ebben a fomában hülyeség volt, halva született, de a probláma, amire megoldás akart volna lenni, fájdalmasabb mint valaha.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 21., szerda 0:14

Csabi írta: amúgy engem is felbasz, hogy az arabok végtelen pénzt raknak a csapataikba, de azért ne picsogjatok már ennyit ezalatt, hogy nem lehet velük versenyezni meg így. igen, lehet, hogy fizetésben nem, de a bl-ben, ami ugye a csúcskupa mit értek el. a sziti 13 éve került olajos kézbe, a psg 10 éve. 23 esély volt, hogy egyik vagy másik bl-t nyerjen. 0 alkalommal sikerült. azért ha most leesik valamelyik idén, nem fosom magam össze, hogy átvették a világ feletti irányítást.

a másik kérdés, hogy ha lesz szuperliga, akkor majd az arabok nem öntik bele a pénzt a csapatokba?

Majd idővel rájössz.
Ramos egyébként gyakorlatilag már a PSG játékosa.
Perez megmondta tegnap hogy annyit kér amit nem lehet megadni neki. De megfogja adni a PSG.
Idő kell aztan a vegtelen pénz elkezd majd kupát termelni.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. április 20., kedd 23:30

Realista24 írta:
Csabi írta: amúgy engem is felbasz, hogy az arabok végtelen pénzt raknak a csapataikba, de azért ne picsogjatok már ennyit ezalatt, hogy nem lehet velük versenyezni meg így. igen, lehet, hogy fizetésben nem, de a bl-ben, ami ugye a csúcskupa mit értek el. a sziti 13 éve került olajos kézbe, a psg 10 éve. 23 esély volt, hogy egyik vagy másik bl-t nyerjen. 0 alkalommal sikerült. azért ha most leesik valamelyik idén, nem fosom magam össze, hogy átvették a világ feletti irányítást.

a másik kérdés, hogy ha lesz szuperliga, akkor majd az arabok nem öntik bele a pénzt a csapatokba?
Jah, amíg volt CKM meg CéRonaldo.

Majd nézd meg mi lesz a következő 10 évben.
+1 a city a felsőbb polcról vásárol a padra. Mi Alabat (kezdőbe?)...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 20., kedd 23:15

Csabi írta: amúgy engem is felbasz, hogy az arabok végtelen pénzt raknak a csapataikba, de azért ne picsogjatok már ennyit ezalatt, hogy nem lehet velük versenyezni meg így. igen, lehet, hogy fizetésben nem, de a bl-ben, ami ugye a csúcskupa mit értek el. a sziti 13 éve került olajos kézbe, a psg 10 éve. 23 esély volt, hogy egyik vagy másik bl-t nyerjen. 0 alkalommal sikerült. azért ha most leesik valamelyik idén, nem fosom magam össze, hogy átvették a világ feletti irányítást.

a másik kérdés, hogy ha lesz szuperliga, akkor majd az arabok nem öntik bele a pénzt a csapatokba?
Jah, amíg volt CKM meg CéRonaldo.

Majd nézd meg mi lesz a következő 10 évben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. április 20., kedd 23:13

amúgy engem is felbasz, hogy az arabok végtelen pénzt raknak a csapataikba, de azért ne picsogjatok már ennyit ezalatt, hogy nem lehet velük versenyezni meg így. igen, lehet, hogy fizetésben nem, de a bl-ben, ami ugye a csúcskupa mit értek el. a sziti 13 éve került olajos kézbe, a psg 10 éve. 23 esély volt, hogy egyik vagy másik bl-t nyerjen. 0 alkalommal sikerült. azért ha most leesik valamelyik idén, nem fosom magam össze, hogy átvették a világ feletti irányítást.

a másik kérdés, hogy ha lesz szuperliga, akkor majd az arabok nem öntik bele a pénzt a csapatokba?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég