Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 21., szerda 13:24

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy az angolok azért léptek ki olyan könnyen, mert van aki megfinanszírozza nekik a kötbért. Ezt továbbgondolva:
A spanyolok olaszok pedig azért nem léptek ki egyből, mert nekik ez a probléma megoldásra vár. Biztos megy az egyezkedés, hogy ki és miért felelős, ha kitartunk a szuperliga mellett, akkor nem mondhatja a JP, hogy miattunk nem jött létre a dolog, és így vélhetően nem tudja tartani a markát a kötbérért.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 21., szerda 13:22

wZoLee7 írta: Az en nagy problemam hogy ezekutan erositeni a kereten baromi nehez lesz. Orulhetunk ha nem kell uj elnokot es edzot keresni. Hol van meg a vege, 4 csapat maradt es biztos vagyok benne mindenki azt vizsgalja h lehetne a leheto legkisebb veszteseggel a hatso ajton menekulni
Jaj.
Ti tényleg azt hiszitek h a játekosokban van bármin olyan h erkölcsileg nem tetszik nekik egy elnök egyszeri döntése és akkor ide -oda nem igazolnak. Ez semmit nem számít.
Semmi nem érdekli őket csak a pénz.
Csak a pénz.
Most volt pár vezető akik ezt nyíltan kimondták, hogy pénzt akarnak csinálni. Kimondták a nyílvánvalót és elkezdtek hányni őket.
Vicc.

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Newman » 2021. április 21., szerda 13:18

Miért kellene lemondania Pereznek? Én nem láttam utcán randalírozó Real Madrid szurkolókat, és elnökként mindent megtett ebben a helyzetben amit lehetett a klubért.
Nem a rossz gazdálkodás miatt, hanem egy előre nem látott járvány következtében jutott nehéz pénzügyi helyzetbe a klub, minden futbalklubbal együtt, amit a tulajdonosok vagy az állam nem segít ki.
Először megpróbálta a költségeket csökkenteni (fizetések visszavágása, szerződés hosszabbítások), de azt mindenki tudta, hogy azt a lyukat, amit a COVID ütött a költségvetésen a bevételi oldal növelésével lehet befoltozni.
A résztvevő klubok részéről a Szuper Liga egy jó elképzelés volt, de a sokan még nem készültek fel arra a változásra, hogy a klubok multinacionális gazdasági vállalkozássá alakultak (eddig ez úgy látszik, nem volt nyilvánvaló).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 21., szerda 13:18

Az en nagy problemam hogy ezekutan erositeni a kereten baromi nehez lesz. Orulhetunk ha nem kell uj elnokot es edzot keresni. Hol van meg a vege, 4 csapat maradt es biztos vagyok benne mindenki azt vizsgalja h lehetne a leheto legkisebb veszteseggel a hatso ajton menekulni

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 13:15

Andrea Agnelli, who has not resigned as Juve president by the way despite what some posted, to Reuters:”Can Super League proceed? To be honest no, clearly not the case. I’m still convinced by benefits of project, but you can’t do a tournament with 6 teams”

Villarreal president Fernando Roig: "Florentino is selfish, selfish and selfish. He only thinks about Real Madrid." [@marca]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 21., szerda 13:13

Nekem ebbeb az egészben ez a nagy álsagosság nem tetszik.
A játekosokat is legszívesebben lehánynám.
Ünnepelnek a Chelsea szurkerek. :lol:
Nem tudom jogy tudják -e higy jogilag 1 milliárddal lóg a klub a tulajdonosa felé, ami ha úgy van Abramovics bármikor behajthatna. Ezzel be is szánthatná a szaros stemford bridzset. Semmit nem tudnának tebbi ellene. De a foci mindenkié. A szurkolóké.

Nagy az ünneplés. Gondolom Ramosnak sem tetszett a superliga, de azért 15 év alatt összekeresett több száz millió euró után még azért az egyért csak veri a nyálát. Hiszen a futball mindenkié.

Ozil posztolgat. Özil.
Özil. :lol:

Figo. :lol:

Direkt egykori Realosokat írtam.

Íszonyatos ez a mondernkori képmutatás.
Hányok az emberiségtől bazdmeg már.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. április 21., szerda 13:01

Szomorú ezeket a híreket olvasni és hallani mindenhonnan.
Ha Perez kitart, akkor lehúzza magával a Real-t is sajnos.
Ha lemond, akkor is óriási presztizsveszteséggel kell számolni rövid- és hosszútávon is.

Innentől van rossz és még rosszabb lezárása a témának.
Ment az all-in, de nem jött be.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 13:01

Real Madrid, Barcelona, Milan and Juventus are still in the Super League.

Meg is van a Final 4, ha már az EuroLiga volt emlegetve. :D

Remélem Perez beismeri lassan, hogy ez a hajó elúszott. Ötlet nem volt rossz, de se részletes leírásokat nem láttunk az egészről, se konkrétumokat nem tudtunk meg, csak kétes hírfoszlányokat plusz amiket Perez összehordott. Ha ez komolyan volt gondolva, akkor a kommunikáció az akkora bukó, hogy én nem is értem ezt, hogy hozták össze. Ebbe bárki belebukna, meglátjuk Florentino túléli e. Őszintén nem tudom ebből, hogy tudna visszajönni. Sociók támogatták e egyáltalán, volt e valami titkos szavazás erről. Véleményem szerint csak akkor maradhat, ha blöff volt eleve az egész, szerződés és valós szponzorok nélkül.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 21., szerda 12:21

Szerintem Zidane szarik rá, minden meccs döntő azt hagy szóljon.

Amúgy függetlenül attól,hogy uefamaffia meg csicska angolok.Perez megalomániája nem bírta volna elviselni,hogy nem nevezi ki rögtön a puccs elnökének magát? Ez így kurva szarul néz ki a Real Madrid mint klub vissza se léphet mert perez az elnök. Tátott szájjal ment a faszerdőbe az öreg, még ha nem is volt akkora hülyeség mint aminek be van állítva.

Angoloktól meg ezek után triplán okádnom kell, innentől nálam nem a bl győzelem a főcél.Hanem a bl kisajátítása, minden évben hányni akarom látni barszáékat az angolokat mindnekit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 21., szerda 12:18

Nekünk nem ad 300 milliót a spanyol liga, hogy ejtsük az ötletet? :hmmm:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 21., szerda 12:13

Pad'em írta: Fasza lesz az a Chelsea elleni meccs :lol:

Szerintetek a játékosainkat befolyásolja majd ez az egész negatívan, vagy inkább bosszuból behúzzuk a 14-et? :D

Én perpill elképzelni se tudom mi lehet a veteránjaink fejében.
Biztos, hogy ott lesz a fejekben ez az egész. Abban is biztos vagyok a többség nem értett egyet a dologgal, kimondva sosem lesz valószínűleg, most meg majd rajtuk csattan az egész, talán jobb is, hogy nincsenek nézők

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. április 21., szerda 12:12

Pad'em írta: Fasza lesz az a Chelsea elleni meccs :lol:

Szerintetek a játékosainkat befolyásolja majd ez az egész negatívan, vagy inkább bosszuból behúzzuk a 14-et? :D

Én perpill elképzelni se tudom mi lehet a veteránjaink fejében.
Szerintem ők alapból nem támogatták az egészet (lásd Modric lájkja egy ellenző posztra), úgyhogy a játékosok szerintem örülnek ennek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 21., szerda 12:11

dzsi91 írta: Jó buli volt. Hasonló mint a blm-nél. a fotball megmenekült mostmár szoptassunk meg akkor megint mindenkit a régi rendszerben.
Revenge of Vini Jr. incoming :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 12:10

Fasza lesz az a Chelsea elleni meccs :lol:

Szerintetek a játékosainkat befolyásolja majd ez az egész negatívan, vagy inkább bosszuból behúzzuk a 14-et? :D

Én perpill elképzelni se tudom mi lehet a veteránjaink fejében.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 21., szerda 12:10

Most vagy az lesz h idoben lefujjuk a bulit vagy maradunk a vegsokig es elvisszuk a balhet. A super leaguenek mar lottek

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 21., szerda 12:07

Jó buli volt. Hasonló mint a blm-nél. a fotball megmenekült mostmár szoptassunk meg akkor megint mindenkit a régi rendszerben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 12:03

Atma és Inter is ofisöl off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 21., szerda 12:02

Remy írta:
Tjacks írta:
Sztem túlzsúfolt a naptár a profiknak, és ez rohadtul a minőség rovására megy. Sokkal szívesebben néznék picivel ritkábban meccseket ha cserébe nem kifacsart/ fél sérült játékosokat kellene néznem ahogy alibiznek.

De mit érdekli ez a nagybetűs tőkét, a lényeg hogy pályára lépjenek a nagy sztárok. :agree:
1 - Egyrészt igen. Másrészt ezért lenne jó csökkenteni mondjuk 16 csapatosra az első ligákat. De hát nyilván itt is az angolok lennének az elsők, akik borítanák az asztalt, mert ott a 20. is olyan pénzeket szakít, amit máshol a nagyok.

2 - Páélyára is lépnek ennek hatására. Lásd ma Blanco, Arribas meg Chust. :mrgreen: :lol:
Par honapja nem arrol szoltak a hirek, hogy az uj BL miatt 18 csapatosak lesznek a top ligak?

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. április 21., szerda 11:53

Remy írta:
Tjacks írta:
Sztem túlzsúfolt a naptár a profiknak, és ez rohadtul a minőség rovására megy. Sokkal szívesebben néznék picivel ritkábban meccseket ha cserébe nem kifacsart/ fél sérült játékosokat kellene néznem ahogy alibiznek.

De mit érdekli ez a nagybetűs tőkét, a lényeg hogy pályára lépjenek a nagy sztárok. :agree:
1 - Egyrészt igen. Másrészt ezért lenne jó csökkenteni mondjuk 16 csapatosra az első ligákat. De hát nyilván itt is az angolok lennének az elsők, akik borítanák az asztalt, mert ott a 20. is olyan pénzeket szakít, amit máshol a nagyok.

2 - Páélyára is lépnek ennek hatására. Lásd ma Blanco, Arribas meg Chust. :mrgreen: :lol:
1 - hát ha nincs ló..... :mrgreen: ( Blanka,arribas,chust)

2 - a másikra már nem reagálsz? :kalapos:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Bajnokok/Szuperek Ligája

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. április 21., szerda 11:51

Szoval javitva elobbi hozzaszolasomat, az uj 2024-es BL formula, ha meg nem latta volna valaki:

- 1 big league of 36 teams
- Each team plays 10 matches, based on how they are seeded (5 home, 5 away)
- The 8 best teams advances to the knock-out phase
- From 9th to 24 then battles over which 8 teams will also form the 16 knock-out teams ( 2 x 8 teams are now found )
- two UCL places will be given to the clubs with the HIGHEST club coefficient that weren't able to qualify to the UCL through their domestic leagues.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég