Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 21., szerda 19:26

Realista24 írta: 🚨| UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."
@mohamedbouhafsi

:lol: :lol:
Hanyinger bazdmeg. A Real Madrid es annak szurkolói éljenek szégyenben, ezek miatt a korrupt rohadékok miatt :-@ ez kell még, ez a gyűlöletkeltés.

Dögöljönek meg

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 19:26

UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."

Hogy nem rohad le a képéről a bőr a sok korrupt mocsoknak.

Na Sevilla már ott feszített valami mélyen szántó gondolattal megspékelt pólóban a Levante ellen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 19:23

🚨| UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."
@mohamedbouhafsi

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. április 21., szerda 19:20

Mester77 írta:
Realista24 írta:

Szarjanak sünt.
De mivel a többiek kiléptek, és amúgyis Perez meg Madrid, ezért minden hanyas alá minket àllítanak majd :lol:
Amúgy a kulcs itt az hogy mi vagyunk a Rák Madrid és amugy is utálnak minket mindenhol, nem tudom miért gondolta Perez h BÁRMI Realos kezdeményezésnek lesz folytatása főleg a szurkolók és a média részéről...
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. április 21., szerda 19:17

Azért sokatmondó, hogy arabok által felhergelt proli tömegek akasztanak meg egy előremutató kezdeményezést.

Nagyon elszomorít ez az egész. Többet reméltem tőle, de be kellett látni, hogy az arabfea sokkal beágyazottabb, politikailag és tömegszinten is.

Rossz volt végignézni, hogy az olajos csúszómászókért mentek az utcára a népek, hogy azok megmentsék őket a labdarúgás kisajátításától.

Remélem, hogy Pérez marad...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 21., szerda 19:08

CS0ki írta: Mondjuk ezt a foci a szurkolóké szöveget nem annyira értem. :hmmm: Akkor a bankok az ügyfeleké? A BMW a vásárlóké? Vagy hogy kell ezt érteni?
Ez nagyon régi trükk. Elhiteted a pórnéppel, hogy velük akarnak kibaszni, de tehetnek ellene. Mint OV, mikor beadta, hogy a migránsok el akarják venni a közmunkát, de majd ő megvéd mindenkit. Csak úgy mentek a voksok faluhelyen.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 21., szerda 19:04

Azért valamit reagálhatna a Real Madrid is hivatalos tájékoztatásként. Ez a nagy kuss is hülyén jön ki.

Én nem az UEFA büntetéstől tartok, hanem az egyéb hátrányoktól, potenciális játékosok, szponzorok, többi csapat hozzáállása, stb.
Reméljük nagyon hamar lecseng valahogy, de benne van, hogy Pereznek a klub érdekében lépnie kell. Ez most még nem igazán látható.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 21., szerda 19:02

Amúgy az ilyen nyári felkészülési kupákkal mi a szitu? Azok is FIFA szervezésűek?

A Berbaneu-kupa belefér?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 21., szerda 18:59

Mindenképpen kell egy bűnbak aki elviszi a balhét és erre a szerepre nincs jobb jelölt mint Perez.

Én remélem azért, hogy Perez marad, az összes kétszínű álszent f... meg bekaphatja. :roll:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. április 21., szerda 18:57

CS0ki írta: Mondjuk ezt a foci a szurkolóké szöveget nem annyira értem. :hmmm: Akkor a bankok az ügyfeleké? A BMW a vásárlóké? Vagy hogy kell ezt érteni?
Ezt megerősíthetem, hogy a béemvé az nem a vásárlóké, az is a maffiáé. Miután egy “szervezet” ismét lecsapott Stockholmra és egy éjszaka feltörtek nem tudom hány kocsit.

Köztük az enyémet is. De rendesek voltak a csavarokat is ott hagyták, becsukták maguk után az ajtót, méregdrága gyerekülés maradt, napszemüvegem maradt, csak az M-Sport kormány kellett nekik, meg az újfajta display-em. :roll: :|

A rendőröket hívtam, azok kiröhögtek, hogy ha hazahozom a kocsit a szervízből akkor újra felnyomják és viszik a új cuccokat is újra és cseréljek kocsit. :agree: :roll: ..Azóta Volvom van. :kivagyhe:

Szóval nem érzem úgy, hogy a vásárlóké :lol: :D

Bocs az offért
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2021. április 21., szerda 19:00-kor.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 21., szerda 18:57

Na. Ha tényleg megszakadt a kapcsolat a többi elnökkel, akkor tényleg, h lesz igazolás nyáron.. :shutup:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. április 21., szerda 18:56

Ment mindenkinek az arab csúszópénz. Mocskok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 18:55

RealAsensio írta: Nagyon varom mar Perezt, hogy elmeselje mi a fax volt ez a 3-4 nap. Nem erdekel, ha titkolozik, es sorok kozott kell olvasni, csak mondjon mar valamit.

En mar csak abban remenykedek, hogy bloffoltek egy kurvanagyot, es rohognek hogy a fifa es mindenki bekajalta, megjelent a plusz penz amit vartak, aztan majd nekifutnak ennek az egesznek valamikor maskor... mert ha ezt az egesz uj ligat komolyan gondoltak, es szervezkedtek is, nagyon nagyon rosszul sult el. Eleve a bejelentes idopontja, vasarnap ejjel. Ezt megelozte Ceferin, mert o mar a bejelentes elott jelezte, hogy ellenzik es nem fogjak hagyni a dolgot kibontakozni. Aztan, Perez interju hetfon ejszaka, egy kibeszeloshowban???? Komolytalan. O nem igy intez meg egy egyszeru jatekos leigazolast sem. Szoval ezek arulkodo jelek. De kozben ellentmond, hogy fejek hullanak, agressziven felleptek ellene, stb.

A masik osszeeskuves elmeletem, hogy Perez a szerzodesszegesek miatt sok sok kotberre tesz szert, esetleg a valamelyik szponzor banatpenzt fizet, amiert belebukunk a projektbe. Nem tudom, rengeteg kerdes felmerult bennem, teljesen le vagyok dobbenve, megmondom oszinten en teljesen beleeltem magam a dolgokba, na nem a szuperligaba, mert az elegge kerdojeles, hanem azert orultem, mert vegre nekimentek az uefanak/fifanak, es ezt a mi elnokunk vallalta. Lehet, hogy most a kuki rossz oldalara kerultunk, de ha Perez komolyan gondolta, akkor ertekelem a cselekedetet, nem vitatom, hogy a klubert tette, es bar az otlet elegge necces, legalabb megprobalta, es osszefogta a tobbi klubot. Valoszinuleg o mar lat valamit, amit a tobbi szakember, szurkolok, klubok nem.

Sajnalom Perezt, mar csak a csodaban bizom, hatha ad valami fasza magyarazatot. Es abban is bizom, hogy nem mondd le, nem buktatjak meg.
Konkrétan azt írják hogy az összes vezetővel megszakadt a kapcsolat a tegnapot kovetoen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 21., szerda 18:53

Nagyon varom mar Perezt, hogy elmeselje mi a fax volt ez a 3-4 nap. Nem erdekel, ha titkolozik, es sorok kozott kell olvasni, csak mondjon mar valamit.

En mar csak abban remenykedek, hogy bloffoltek egy kurvanagyot, es rohognek hogy a fifa es mindenki bekajalta, megjelent a plusz penz amit vartak, aztan majd nekifutnak ennek az egesznek valamikor maskor... mert ha ezt az egesz uj ligat komolyan gondoltak, es szervezkedtek is, nagyon nagyon rosszul sult el. Eleve a bejelentes idopontja, vasarnap ejjel. Ezt megelozte Ceferin, mert o mar a bejelentes elott jelezte, hogy ellenzik es nem fogjak hagyni a dolgot kibontakozni. Aztan, Perez interju hetfon ejszaka, egy kibeszeloshowban???? Komolytalan. O nem igy intez meg egy egyszeru jatekos leigazolast sem. Szoval ezek arulkodo jelek. De kozben ellentmond, hogy fejek hullanak, agressziven felleptek ellene, stb.

A masik osszeeskuves elmeletem, hogy Perez a szerzodesszegesek miatt sok sok kotberre tesz szert, esetleg a valamelyik szponzor banatpenzt fizet, amiert belebukunk a projektbe. Nem tudom, rengeteg kerdes felmerult bennem, teljesen le vagyok dobbenve, megmondom oszinten en teljesen beleeltem magam a dolgokba, na nem a szuperligaba, mert az elegge kerdojeles, hanem azert orultem, mert vegre nekimentek az uefanak/fifanak, es ezt a mi elnokunk vallalta. Lehet, hogy most a kuki rossz oldalara kerultunk, de ha Perez komolyan gondolta, akkor ertekelem a cselekedetet, nem vitatom, hogy a klubert tette, es bar az otlet elegge necces, legalabb megprobalta, es osszefogta a tobbi klubot. Valoszinuleg o mar lat valamit, amit a tobbi szakember, szurkolok, klubok nem.

Sajnalom Perezt, mar csak a csodaban bizom, hatha ad valami fasza magyarazatot. Es abban is bizom, hogy nem mond le, nem buktatjak meg.
:goat:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. április 21., szerda 18:51

Tuti valami ilyen lehetett, hogy befenyítették az összes pocakos öltönyöst, hogy nem lesz többé reklámbevételekből tájjj lányfiúkra/fiúlányokra félretett zseton, semmi több mocskos kis party. :lol:

Aztán úgy voltak ennyit nem ér sem a perezito sem a margit a ligájával.

Ez lehet a valós sztori.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 18:47

Fenoo írta: Nem tudom volt-e már de Boris Johnson azt mondta elvileg az angol kluboknak, hogy törvényileg nem tudja megakadályozni a szuperligát, de ha létrejön akkor egy komoly luxusadót vet ki rájuk és a brexitnek köszönhetően megnehezíti a külföldi játékosok munkavállalását.
Ugyan, a szurkolói tiltakozások hatására gondolták meg magukat. :lol: Meg mindegyik elnök megbánta :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 21., szerda 18:46

Mondjuk ezt a foci a szurkolóké szöveget nem annyira értem. :hmmm: Akkor a bankok az ügyfeleké? A BMW a vásárlóké? Vagy hogy kell ezt érteni?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 21., szerda 18:44

Nem tudom volt-e már de Boris Johnson azt mondta elvileg az angol kluboknak, hogy törvényileg nem tudja megakadályozni a szuperligát, de ha létrejön akkor egy komoly luxusadót vet ki rájuk és a brexitnek köszönhetően megnehezíti a külföldi játékosok munkavállalását.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 18:36

Maldini azt mondja directorként nem tudott semmit az ESLről. Ja, biztos.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 18:30

füst írta: Az nekik se jó, a nézettséghez kell a Real.
Egyszerűbb bánatpénzt fizettetni a résztvevőkkel, arányosan, tehát az angolok fizetik a legkevesebb büntit mert ők szálltak ki elsőnek a spanyolok és olaszok közepes mértékű büntit fizetnek, és a legnagyobb büntire minket köteleznek, mint értelmi szerző, példastatuálás gyanánt. Perezt meg jól eltiltják fifa meg uefa rendezvényekről.
De várj. Az angolok jutalmat kapnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég