Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 21., szerda 19:55

Lesz ma valami meccs :D
Ki tudunk állni? Ki kezd?
Megengedi az UEFA hogy pályára lépjünk?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 21., szerda 19:54

Mickey írta: off
Jön a Giro d’Italia...jókat lehet rajta aludni, meg szép a táj , nézzük együtt ! :mrgreen:
emeljük ki, ha minden jól megy kettő magyarral a mezőnyben

Akkor már csak mi és a barca vagyunk? Most vagy azt várjuk hogy mindenki utaljon a kilépés miatt vagy keressük a lehetőséget hogy vessünk véget ennek?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 19:51

off
Jön a Giro d’Italia...jókat lehet rajta aludni, meg szép a táj , nézzük együtt ! :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. április 21., szerda 19:45

Kellene találni valami más sportot, amiért rajongok, mert ez ki lett végezve.

Nem most, már egy jó ideje.

A kézilabdát imádom, de bexarok az izgalomtól mindig. :lol:

A kosár jó, de csak NBA-s pörgés és show köt le, a többi sport untat.

Oké a szinkronúszás és a női strandröplabda még szórakoztat. :kalapos:


De tény a focival kezd a t.köm tele lenni, ujefástól, a felsztárolt balfax játékosokon keresztül a sok szakertőig a tv-ben, az ilyen pofázó kloppokig,pikékig meg hasonlókig akik a mai kor sztárjai.

Szerencsésnek érzem magam, hogy még láthattam focistákat focizni és kb az utolsó generációba tartozhattam aki férfias meccseket láthatott, meg rendes kapuralövéseket.

A mai felsztárolt szerencsétlenek nagyrésze kapura nem tud értelmesen lőni a 16-on kívülről, de a luxus kocsik, agyatlan modell qvák mennek..És ezt uralják ezek a tetvek a bejövő pénzt meg szétosztják maguk között.

Lehet egyszer lemegy a redőny és nem érdekel a foci többé. Csak sajnálom, sok szép emlék és izgalommal teli meccsek vannak az ember mögött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 19:41

füst írta: Örülök neki hogy a kedvelt játékosaim vagy visszavonultak, vagy bőven 30 felett vannak, így azért könnyebben megleszek foci nélkül. :D
Ezt nagyon adom.

A csapat kimaxolta amit lehetett. Nekem volt szerencsém elmenni vagy 50 meccsre, találkozni mindenkivel akivel akartam Marcelo kivételével.

Ha ez lesz az általános és elfogadott irány, akkor ezentúl megelégszek a gyerek meccseivel a továbbiakban.

Persze örökre a Realnak fogok drukkolni és nézni is fogom, de kevésbé fog felkurni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 19:35

Realista24 írta: Konkrétan azt írják hogy az összes vezetővel megszakadt a kapcsolat a tegnapot kovetoen.
Akkor a helyében egy "Fuck UEFA, Fuck Man City, Chelsea, Pool, Spurs, Man U, Arsenal. In that order." feliratú pólót bevállalnék Perez helyében a Cádiz ellen :lol: Csapják hozzá majd a többi büntihez.

Még rendelnék is belőle.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 21., szerda 19:33

Eddig úgy voltam vele, hogy nekem teljesen elég amit elértek a srácok, bőven elégedett vagyok de innentől remélem behúzzuk a BL-t aztán magukra gyújtják UEFA-nál a székházat :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 21., szerda 19:31

Realista24 írta: 🚨| UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."
@mohamedbouhafsi

:lol: :lol:
Kösz kösz, már kezdett unalmassá válni az egész, pedig hogy felpörögtek az események...

Tehát akkor most kezdjetek el szégyenkezni, meg lett mondva ! ok.
:taps:

szrk:
mondtam én, hogy buli lesz a chelsea elleni meccs, lesz szakértés .... remélem "a foci a szurkolóké " pólóban nyomják majd a stúdióban :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Newman » 2021. április 21., szerda 19:30

CS0ki írta: Mondjuk ezt a foci a szurkolóké szöveget nem annyira értem. :hmmm: Akkor a bankok az ügyfeleké? A BMW a vásárlóké? Vagy hogy kell ezt érteni?
A foci a szurkolóké, a stadion meg a belépődíj pedig a klubé.

Komolyra fordítva a szót, szerintem úgy jobb fordítani a Football is for the Fans-t, hogy a Foci a szurkolókért van, nekik szól, miattuk létezik.

Büntetés: miféle UEFA szabályba ütközik, hogy az UEFA-t ki akarják hagyni a buliból?
Nincs ilyen szabály és az UEFA örül, ha a klubok becsicskulnak, nem akarja mérgesíteni a viszonyt.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 19:29

füst írta: Örülök neki hogy a kedvelt játékosaim vagy visszavonultak, vagy bőven 30 felett vannak, így azért könnyebben megleszek foci nélkül. :D
Pont erre gondoltam én is. Éltem haltam a BL-ért kistökös korom óta, első Realos emlékem a 98 BL döntő, most meg konkrétan hányinger kerülget már a gondolattól is, hogy kedden pályára lépünk a Chelsea ellen.

Gyomorforgató ez az egész.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 21., szerda 19:27

Örülök neki hogy a kedvelt játékosaim vagy visszavonultak, vagy bőven 30 felett vannak, így azért könnyebben megleszek foci nélkül. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 21., szerda 19:26

Realista24 írta: 🚨| UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."
@mohamedbouhafsi

:lol: :lol:
Hanyinger bazdmeg. A Real Madrid es annak szurkolói éljenek szégyenben, ezek miatt a korrupt rohadékok miatt :-@ ez kell még, ez a gyűlöletkeltés.

Dögöljönek meg

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 21., szerda 19:26

UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."

Hogy nem rohad le a képéről a bőr a sok korrupt mocsoknak.

Na Sevilla már ott feszített valami mélyen szántó gondolattal megspékelt pólóban a Levante ellen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 21., szerda 19:23

🚨| UEFA confirms that there will be consequences for the 12 clubs: "We will have to discuss possible additional consequences, the first consequence is that they will live with shame."
@mohamedbouhafsi

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. április 21., szerda 19:20

Mester77 írta:
Realista24 írta:

Szarjanak sünt.
De mivel a többiek kiléptek, és amúgyis Perez meg Madrid, ezért minden hanyas alá minket àllítanak majd :lol:
Amúgy a kulcs itt az hogy mi vagyunk a Rák Madrid és amugy is utálnak minket mindenhol, nem tudom miért gondolta Perez h BÁRMI Realos kezdeményezésnek lesz folytatása főleg a szurkolók és a média részéről...
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. április 21., szerda 19:17

Azért sokatmondó, hogy arabok által felhergelt proli tömegek akasztanak meg egy előremutató kezdeményezést.

Nagyon elszomorít ez az egész. Többet reméltem tőle, de be kellett látni, hogy az arabfea sokkal beágyazottabb, politikailag és tömegszinten is.

Rossz volt végignézni, hogy az olajos csúszómászókért mentek az utcára a népek, hogy azok megmentsék őket a labdarúgás kisajátításától.

Remélem, hogy Pérez marad...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. április 21., szerda 19:08

CS0ki írta: Mondjuk ezt a foci a szurkolóké szöveget nem annyira értem. :hmmm: Akkor a bankok az ügyfeleké? A BMW a vásárlóké? Vagy hogy kell ezt érteni?
Ez nagyon régi trükk. Elhiteted a pórnéppel, hogy velük akarnak kibaszni, de tehetnek ellene. Mint OV, mikor beadta, hogy a migránsok el akarják venni a közmunkát, de majd ő megvéd mindenkit. Csak úgy mentek a voksok faluhelyen.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. április 21., szerda 19:04

Azért valamit reagálhatna a Real Madrid is hivatalos tájékoztatásként. Ez a nagy kuss is hülyén jön ki.

Én nem az UEFA büntetéstől tartok, hanem az egyéb hátrányoktól, potenciális játékosok, szponzorok, többi csapat hozzáállása, stb.
Reméljük nagyon hamar lecseng valahogy, de benne van, hogy Pereznek a klub érdekében lépnie kell. Ez most még nem igazán látható.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: füst » 2021. április 21., szerda 19:02

Amúgy az ilyen nyári felkészülési kupákkal mi a szitu? Azok is FIFA szervezésűek?

A Berbaneu-kupa belefér?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. április 21., szerda 18:59

Mindenképpen kell egy bűnbak aki elviszi a balhét és erre a szerepre nincs jobb jelölt mint Perez.

Én remélem azért, hogy Perez marad, az összes kétszínű álszent f... meg bekaphatja. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég