Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 22., csütörtök 23:00

babaking írta:
illgner írta: Néhány évig még keseríteni fog minket.
Vicces, hogy egyszerre ő az egyik legnagyobb problémájuk és a megmentőjük...
Felőlem már nyugodtan mehetne Miamiba vagy Argentínába, én nyugodtabb lennék.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. április 22., csütörtök 22:54

illgner írta: Néhány évig még keseríteni fog minket.
Vicces, hogy egyszerre ő az egyik legnagyobb problémájuk és a megmentőjük...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 22., csütörtök 22:38

Néhány évig még keseríteni fog minket.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 22., csütörtök 22:38

szep golok meccse. :lol:

most latom eloszor kubot, hat a mozgasa nem rossz de ez a fizikum nagyon kevesnek tunik a topszinthez.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 22., csütörtök 22:34

De legalább ne Messi lőné a gólokat... :vivo: Karim utolsó esélye volt ez.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 22., csütörtök 22:29

:lol: :lol: :lol:

Ilyen luxust nekünk nem adtak.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 22., csütörtök 22:13

illgner írta: Nem sokáig élt a remény.
Angel dislikes this
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 22., csütörtök 22:10

Nem sokáig élt a remény.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 22., csütörtök 21:21

Értik a spanyolok a les szabályt.

Llorente adja a passzt, var vonal behuzva a lábához, de nem a labdahoz. A labdahoz képest előrébb volt Carrasco... Mindegy is. Újabb kiscsapat BL alma foszlott szerte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 22., csütörtök 21:07

p.csabi1 írta: Már tegnap este is kint volt,de csak a Spiler 2-őn az 1-en nem.Tegnap volt ott is spanyol meccs.Szerintem a liga csinálja.
Köszi.. Amikor reggel néztem a Real ismétlését, nem emlékszem, hogy kint lett volna..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. április 22., csütörtök 19:50

raul 4 ever írta: A spíleren ott a jobb alsóban lévő earn it felirat a Mészáros és Mészáros vagy a laliga agymenése?

#szánalom

Már tegnap este is kint volt,de csak a Spiler 2-őn az 1-en nem.Tegnap volt ott is spanyol meccs.Szerintem a liga csinálja.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 22., csütörtök 19:05

A spíleren ott a jobb alsóban lévő earn it felirat a Mészáros és Mészáros vagy a laliga agymenése?

#szánalom
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 22., csütörtök 0:00

illgner írta:
petiamadridista írta:

Anno sok pletykát lehetett olvasni, hogy Lewa távozna.
Közölték a Müncheni vezetői vele hogy nem. Mi ez ha nem kvázi rabszolgaság?? Akár így is nezhetem nem??

Aztan Dortmund?: a szurkolók a fontosak nem a pénz.
Ok. Semmi gond. Akkor Sancho és Haaland ará miért mkzgolodik bőven 100 millió euró felett??
A németek képmutatóak most épp marketingügyileg jó lóra tettek. De hazudnak és ellentmondás minden ami a szájukon kiömlik.
Nem értelek, Lewának volt/van szerződése, és erre azt mondják, hogy nem engedik el, ezzel mi a gond? Miért, te elengednéd a legjobb játékosodat? Tudtommal nem tartottak pisztolyt a fejéhez, amikor aláírt. Szerintem olyan nagyon nincs elkeseredve, hogy 7 év alatt nyert BL-t, minden évben bajnokságot, egy halom német kupát, sokszoros gólkirály lett, stb.

A Dortmund meg ügyesen köt szerződéseket, lehet utánuk csinálni. Azért azt ne várjuk el a kluboktól, hogy ne a saját érdekeiket képviseljék. Az a valami, amikor egy tehetséget viszonylag olcsón megszerzel, nem az, amikor 222 milliót fizetsz egy Neymarért. Mert oda már nincs szükség profi játékosmegfigyelőkre.
Azt írod, hogy azért ne várjuj el a kluboktól, hogy ne a saját erdekeiket képviseljék.

Ez az ESL mi lett volna??
Na ugye.

Ja és Cristiano Ronaldonak is volt szerződése, sok pénzzel meg kupával.
Érzed a különbséget??

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 21., szerda 23:56

petiamadridista írta:

Anno sok pletykát lehetett olvasni, hogy Lewa távozna.
Közölték a Müncheni vezetői vele hogy nem. Mi ez ha nem kvázi rabszolgaság?? Akár így is nezhetem nem??

Aztan Dortmund?: a szurkolók a fontosak nem a pénz.
Ok. Semmi gond. Akkor Sancho és Haaland ará miért mkzgolodik bőven 100 millió euró felett??
A németek képmutatóak most épp marketingügyileg jó lóra tettek. De hazudnak és ellentmondás minden ami a szájukon kiömlik.
Nem értelek, Lewának volt/van szerződése, és erre azt mondják, hogy nem engedik el, ezzel mi a gond? Miért, te elengednéd a legjobb játékosodat? Tudtommal nem tartottak pisztolyt a fejéhez, amikor aláírt. Szerintem olyan nagyon nincs elkeseredve, hogy 7 év alatt nyert BL-t, minden évben bajnokságot, egy halom német kupát, sokszoros gólkirály lett, stb.

A Dortmund meg ügyesen köt szerződéseket, lehet utánuk csinálni. Azért azt ne várjuk el a kluboktól, hogy ne a saját érdekeiket képviseljék. Az a valami, amikor egy tehetséget viszonylag olcsón megszerzel, nem az, amikor 222 milliót fizetsz egy Neymarért. Mert oda már nincs szükség profi játékosmegfigyelőkre.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 21., szerda 23:19

illgner írta:
dzsi91 írta:

Angol csapatokat ezekután a barszelóna szintjén gyűlölöm premjerligástól garynevillestől carregerestől mindenestől.Bl győzelmünk után minden erőmet arra fogom öszpontosítank ,hogy az összes premjerliga csapat csődbe menjen. :D de nem marad ki senki a psg vagy a nyúl bayern.

Innentől mindenki enemy az én szememben. Még ez a nyomorult cadiz is :kalapos:
Most viccen kívül, a Bayern mitől volt nyúl? Rummenigge évek óta hangoztatja, hogy nagyon elszaladtak az átigazolási díjak, és a játékosfizetések is, és folyamatosan a szuper liga ellen nyilatkoztak ők is, meg a Dortmund is.
Bort isznak és vizet prédikálnak évtizedek óta. Simán kivártak,hogy mi lesz ebből aztán ha úgy alakul jönnek a szuperligába ők is. Mondjuk legálább az egész pereputtyból ők az egyetlenek akik logikusan csselekedtek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. április 21., szerda 23:15

illgner írta:
dzsi91 írta:

Angol csapatokat ezekután a barszelóna szintjén gyűlölöm premjerligástól garynevillestől carregerestől mindenestől.Bl győzelmünk után minden erőmet arra fogom öszpontosítank ,hogy az összes premjerliga csapat csődbe menjen. :D de nem marad ki senki a psg vagy a nyúl bayern.

Innentől mindenki enemy az én szememben. Még ez a nyomorult cadiz is :kalapos:
Most viccen kívül, a Bayern mitől volt nyúl? Rummenigge évek óta hangoztatja, hogy nagyon elszaladtak az átigazolási díjak, és a játékosfizetések is, és folyamatosan a szuper liga ellen nyilatkoztak ők is, meg a Dortmund is.
Anno sok pletykát lehetett olvasni, hogy Lewa távozna.
Közölték a Müncheni vezetői vele hogy nem. Mi ez ha nem kvázi rabszolgaság?? Akár így is nezhetem nem??

Aztan Dortmund?: a szurkolók a fontosak nem a pénz.
Ok. Semmi gond. Akkor Sancho és Haaland ará miért mkzgolodik bőven 100 millió euró felett??
A németek képmutatóak most épp marketingügyileg jó lóra tettek. De hazudnak és ellentmondás minden ami a szájukon kiömlik.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. április 21., szerda 23:03

dzsi91 írta:

Angol csapatokat ezekután a barszelóna szintjén gyűlölöm premjerligástól garynevillestől carregerestől mindenestől.Bl győzelmünk után minden erőmet arra fogom öszpontosítank ,hogy az összes premjerliga csapat csődbe menjen. :D de nem marad ki senki a psg vagy a nyúl bayern.

Innentől mindenki enemy az én szememben. Még ez a nyomorult cadiz is :kalapos:
Most viccen kívül, a Bayern mitől volt nyúl? Rummenigge évek óta hangoztatja, hogy nagyon elszaladtak az átigazolási díjak, és a játékosfizetések is, és folyamatosan a szuper liga ellen nyilatkoztak ők is, meg a Dortmund is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 21., szerda 22:48

madridronie írta:
Azért nem kell meglepődni a reakciókon, lecseng ez pár hét alatt. De kár volt beleszaladni a faszerdőbe az illetékeseknek, talán most már ők is rájöttek, hogy ezt nagyon elbaltázták
Mondjuk az még nagy show lenne, ha a Real-Barca kettős jogosan követelné és be is húzná az aláírásukkal 2025-ig elköteleződő, de aztán mégis kilépő többi alapítótól az elvileg több 100 millió eurós bünti pénzt. :kalapos:
Hát ez az egész annyira amatőr volt ,hogy továbbra is bízok egy ilyen masterplanban.Perez és laporta szivaroznak az esl irodában és várják az utalást. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. április 21., szerda 22:44

Azért nem kell meglepődni a reakciókon, lecseng ez pár hét alatt. De kár volt beleszaladni a faszerdőbe az illetékeseknek, talán most már ők is rájöttek, hogy ezt nagyon elbaltázták
Mondjuk az még nagy show lenne, ha a Real-Barca kettős jogosan követelné és be is húzná az aláírásukkal 2025-ig elköteleződő, de aztán mégis kilépő többi alapítótól az elvileg több 100 millió eurós bünti pénzt. :kalapos:
Lehet hogy teljesen vakon vagyok de mint mondtam, baljós hogy még mindig benne vagyunk ebben a ligában.
Egyes hírek, pletykák szerint pont ezért nem történt még hivatalos kommüniké, vélhetően megy a matek és a dolgoznak a jogászok is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. április 21., szerda 22:40

ateeemadrid írta:
dzsi91 írta:

Ugyanaz a hányás megy mint a blm-nél. Nagyon nyomorult világban élünk már.
Amennyire a szuperlig ellen voltam, annyira hányingerem van most ettől is. Nekem ez mindenhogy bukó volt. :lol:
Tőlem még a bl varázsát is elvette ez az egész. Eddig imádtam,tudtam hogy mekkora fasz brigád az uefa de ezekután csak dühből akarom megnyerni :D

Amúgy ez a superliga létre fog jönni az elkövetkező 10-15 évben. Most el lett ültetve a fejekben,bármi balhé övezi majd az uefat vagy nyer a psg vagy a city vagy jön egy újjabb olajos csapat téma lesz ez már. Lehet nem perezékkel az is lehet hogy maga az uefa hozza majd létre (végülis a 2024es bl sem sokkal különb) de innentől szerintem nincs vissza út.

Angol csapatokat ezekután a barszelóna szintjén gyűlölöm premjerligástól garynevillestől carregerestől mindenestől.Bl győzelmünk után minden erőmet arra fogom öszpontosítank ,hogy az összes premjerliga csapat csődbe menjen. :D de nem marad ki senki a psg vagy a nyúl bayern.

Innentől mindenki enemy az én szememben. Még ez a nyomorult cadiz is :kalapos:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég