Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 2., vasárnap 20:54

ziro4vr írta: A bajnokságot még így is be kéne húzni, csak Conte sokkal jobb edző. Nem mintha az inter olyan jól focizna, de legalább eredményesek.
Nem értek egyet, szerintem az Inter kerete komplexebb volt és jobban felépített.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 2., vasárnap 20:47

A bajnokságot még így is be kéne húzni, csak Conte sokkal jobb edző. Nem mintha az inter olyan jól focizna, de legalább eredményesek.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 2., vasárnap 20:29

kierkegaard írta: Cr megmentette a juve segget. Nem rossz amugy alapjaratban mert naluk a labda de nem tudnak mit kezdeni vele. A jatekos allomany ezt nem indokolja. Az edzo kaka
A játékos állomány nem indokolja? Középszer a 70%-a a keretnek. Mondjuk Pirlo még olyan edző se, ez tény.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2021. május 2., vasárnap 19:54

Cr megmentette a juve segget. Nem rossz amugy alapjaratban mert naluk a labda de nem tudnak mit kezdeni vele. A jatekos allomany ezt nem indokolja. Az edzo kaka

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 2., vasárnap 19:48

El Sie7e írta:
'shutterisland írta: juve kapott egy nagy sanszot azzal, hogy a napoly es az atalanta is leikszelt nyertes allasbol, erre ok is szerencsetlenkednek az udinese ellen utana. :mrgreen:

nem sokaig latjuk mar cr-t szerintem zebra mezben.
Én próbálom nézni a meccset de sajnos nézhetetlen :( pirlo az eddigi teljesítményét is alul tudja múlni ami azért nagy szó
CR azért hozza magát :coffee:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 2., vasárnap 18:25

'shutterisland írta: juve kapott egy nagy sanszot azzal, hogy a napoly es az atalanta is leikszelt nyertes allasbol, erre ok is szerencsetlenkednek az udinese ellen utana. :mrgreen:

nem sokaig latjuk mar cr-t szerintem zebra mezben.
Én próbálom nézni a meccset de sajnos nézhetetlen :( pirlo az eddigi teljesítményét is alul tudja múlni ami azért nagy szó
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 2., vasárnap 18:13

juve kapott egy nagy sanszot azzal, hogy a napoly es az atalanta is leikszelt nyertes allasbol, erre ok is szerencsetlenkednek az udinese ellen utana. :mrgreen:

nem sokaig latjuk mar cr-t szerintem zebra mezben.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 2., vasárnap 18:06

ziro4vr írta: Nem nagyon van hova menni jelenleg, max Juventus, vagy 1-2 év múlva PSG, többi csapat megvan. De Gea ugyanez.
Ja, ezt vágom, meg még max a bayern, ha Neuer 1-2-3 év múlva felakasztja a csukát.. Am. pont most olvastam, hogy Maldini nyilatkozta: a milan az utolsó bajnoki után ül le majd a hosszabbítások miatt..
Kercsó írta: Bajnok az Inter. remélem jövőre se jutnak tovább a BL csoportból :shifty:
Ez meg... Annyit használtuk a serie-a-ra a roncsderbi szót, de tényleg nincs jobb rá. Vakok közt most az inter a félszemű..
Atalanta túl sok pontot vesztett az elején-közepén, aztán a bl búcsú óta elég jól összeszedték magukat, Gasperini jól építkezik.
Mind1, nekem Conte ugyanaz a kókler mint Mancini, jön még lehet nekik 1-2 bajnoki cím, de nem lesznek meghatározó európai tényezők.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. május 2., vasárnap 17:50

Bajnok az Inter. remélem jövőre se jutnak tovább a BL csoportból :shifty:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 30., péntek 16:43

Nem nagyon van hova menni jelenleg, max Juventus, vagy 1-2 év múlva PSG, többi csapat megvan. De Gea ugyanez.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 30., péntek 13:03

'shutterisland írta:
*ha o is huseges marad a milanhoz*
Na hát erről szólt vna a hsz-em :lol: , ugye úgy került a piros-feketékhez, hogy aznap próbajátékra ment az interhez....

Pénzt akart a hosszabbításért cserébe? BL helyet, bajnoki címet? Kerestem, de csak egy őszi interjút találtam, hogy Raiola papa dolgozik nekem a hosszabbításon --> azt meg mindenki tudja, hogy $$$$$$$-t jelent, sok $-t :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 30., péntek 12:55

Azt amúgy tudja valaki, hogy Donnarumma-val mi a helyzet? Ha nem lesz meg a bl, el is fog menni?
pont a legutobbi meccsen jutott eszembe, hogy miota a koztudatban van mar a neve es meg mindig csak 22 eves.
kicsit mintha megrekedt volna, de ez nyilvan azert tunik igy, mert suhanckent nagyon magas szinten robbant be es kicsit a milanban el is van tunve a bl szereples hianya miatt.

mar most tobb, mint 200 serie a meccse van es a top 3-ban buffon (656), maldini (647) es totti (619) vannak.
ha o is huseges marad a milanhoz vagy a ligan belul valt, siman felerhetne a dobogora is.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 27., kedd 10:02

Whiteheart írta: https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/olas ... oc9wj89ilt

Miért EKKORA az ellenállás? Félnek valamitől? Ennek azért elég nagy mondanivalója van, ébredhetnének a nagy foci szakik... De ha pénze az UEFA nak az araboktól lefizetni mindenkit... 🤷🏻‍♂️
Az UEFA eros hatalommal bir a magallamaiban, ha a torok-orosz klubok szerettek volna kiszakadni, a kutyat nem erdekelne.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 27., kedd 9:48

Sierra írta: Sajnálom a Milant, nagy szezont futottak kb februárig, még egy darabig vezettek is, de kijöttek a minőségbeli különbségek a többi csapat javára. Azért jó lett volna, ha elcsípik a BL-t, bár sok sót nem ettek volna meg. De innentől sztem már nem lesz meg nekik a 4. hely se.
Temetni akkor kell őket, ha bukják a derbit a Juve ellen. Az utolsó fordulóban Atalanta - Milan lesz. Az sem lesz sétagalopp, egyiknek sem.
Szemre tán a Napolinak van a legkönnyebb sorsolása, de komoly lenne ha a Lazio hozná az elmaradt meccsét a Torino ellen, akkor 4 ponton belül lenne a 2-6 helyezett...

Azt amúgy tudja valaki, hogy Donnarumma-val mi a helyzet? Ha nem lesz meg a bl, el is fog menni?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. április 27., kedd 9:25

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/olas ... oc9wj89ilt

Miért EKKORA az ellenállás? Félnek valamitől? Ennek azért elég nagy mondanivalója van, ébredhetnének a nagy foci szakik... De ha pénze az UEFA nak az araboktól lefizetni mindenkit... 🤷🏻‍♂️
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 26., hétfő 22:58

Sajnálom a Milant, nagy szezont futottak kb februárig, még egy darabig vezettek is, de kijöttek a minőségbeli különbségek a többi csapat javára. Azért jó lett volna, ha elcsípik a BL-t, bár sok sót nem ettek volna meg. De innentől sztem már nem lesz meg nekik a 4. hely se.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. április 26., hétfő 20:56

a lazio-milan elso 10 perce olyan lukteto volt, amit kb 5 eve nem lattam a serie a-ban. :kalapos:

btw most jutott eszembe, hogy ez a milinkovic-savic meg letezik, kb 2 eve nem volt nap a nelkul, hogy ne boronaljak ossze topcsapatokkal.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 24., szombat 22:33

El Sie7e írta:
sebydani írta:

Ez a csávó nem hattal van tőle lemaradva? Vagy valamit rosszul nézek?
De, de pár fordulóval ezelőtt meg csak 10 gólja volt kb, nagyon jön fel

9 meccs, 12 gol
Így már mindent értek köszi, nem is figyeltem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. április 24., szombat 22:32

sebydani írta:
El Sie7e írta: Röhögnék (kinomban) ha idén ez a Simy vinne el CR elől a gólkirályi címet :ozil: :kivagyhe:
Ez a csávó nem hattal van tőle lemaradva? Vagy valamit rosszul nézek?
De, de pár fordulóval ezelőtt meg csak 10 gólja volt kb, nagyon jön fel

9 meccs, 12 gol
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9876
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 24., szombat 22:26

Jogos :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég