OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 30., péntek 13:00

Andrew Dawn írta:
zoli0415 írta: Tulajdonképp semmit nem tudunk erről a löttyről. Se azt, hogy véd vagy nem, ha igen akkor meddig, kell e ismételni, ha igen mikor, egy káosz az egész, de azért lövetjük magunkba merz azt mondják. Szerintem az emberek nagyobb százaléka nem az egészsége miatt adatja be, sokkal inkább azért, hogy szabadabb életet élhessen, ha már jogtalanul megkülönböztetnek minket.
Neked nem is kell semmit se tudni róla, elég, ha az orvosok tudják, hogy mi van benne.
Nálam ez ott bukik, hogy az egyszerű emberek akarják eldönteni, hogy jó-e a vakcina, vagy rossz, középiskolás biológia tudással, meg netes böngészéssel.
Egy normális világban kötelezőnek kellene lennie, pont mint az összes többinek, amit belénk nyomtak, de ugye a mai "felvilágosult" emberek azt hiszik, hogy mindenhez is értenek 2 cikk elolvasása után, és mindenbe is bele akarnak szólni.
Miért kéne kötelezőnek lennie?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. április 30., péntek 12:59

Andrew Dawn írta:
zoli0415 írta: Tulajdonképp semmit nem tudunk erről a löttyről. Se azt, hogy véd vagy nem, ha igen akkor meddig, kell e ismételni, ha igen mikor, egy káosz az egész, de azért lövetjük magunkba merz azt mondják. Szerintem az emberek nagyobb százaléka nem az egészsége miatt adatja be, sokkal inkább azért, hogy szabadabb életet élhessen, ha már jogtalanul megkülönböztetnek minket.
Neked nem is kell semmit se tudni róla, elég, ha az orvosok tudják, hogy mi van benne.
Nálam ez ott bukik, hogy az egyszerű emberek akarják eldönteni, hogy jó-e a vakcina, vagy rossz, középiskolás biológia tudással, meg netes böngészéssel.
Egy normális világban kötelezőnek kellene lennie, pont mint az összes többinek, amit belénk nyomtak, de ugye a mai "felvilágosult" emberek azt hiszik, hogy mindenhez is értenek 2 cikk elolvasása után, és mindenbe is bele akarnak szólni.
Ezek szerint Te rendkívül tájékozott vagy ebben a témában. Akkor kérlek válaszolj hitelt érdemlően a feltett kérdéseimre. Köszönöm!

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. április 30., péntek 12:57

zoli0415 írta:

Tulajdonképp semmit nem tudunk erről a löttyről. Se azt, hogy véd vagy nem, ha igen akkor meddig, kell e ismételni, ha igen mikor, egy káosz az egész, de azért lövetjük magunkba merz azt mondják. Szerintem az emberek nagyobb százaléka nem az egészsége miatt adatja be, sokkal inkább azért, hogy szabadabb életet élhessen, ha már jogtalanul megkülönböztetnek minket.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gondolom a világ vezető kutatói és tudósai közé tartozol, és még véletlenül se buszsofőr vagy raktáros vagy, hogy fontos legyen tudnod mindent a löttyről, hiszen nyilvánvalóan 2 cikknél mélyebb és behatóbb ismereted van a dologról.

Komolyan az internet legnagyobb átka hogy már mindenki mindenhez is ért 3 google keresés után. Lehangoló.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2021. április 30., péntek 12:39

zoli0415 írta: Tulajdonképp semmit nem tudunk erről a löttyről. Se azt, hogy véd vagy nem, ha igen akkor meddig, kell e ismételni, ha igen mikor, egy káosz az egész, de azért lövetjük magunkba merz azt mondják. Szerintem az emberek nagyobb százaléka nem az egészsége miatt adatja be, sokkal inkább azért, hogy szabadabb életet élhessen, ha már jogtalanul megkülönböztetnek minket.
Neked nem is kell semmit se tudni róla, elég, ha az orvosok tudják, hogy mi van benne.
Nálam ez ott bukik, hogy az egyszerű emberek akarják eldönteni, hogy jó-e a vakcina, vagy rossz, középiskolás biológia tudással, meg netes böngészéssel.
Egy normális világban kötelezőnek kellene lennie, pont mint az összes többinek, amit belénk nyomtak, de ugye a mai "felvilágosult" emberek azt hiszik, hogy mindenhez is értenek 2 cikk elolvasása után, és mindenbe is bele akarnak szólni.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. április 30., péntek 12:14

Sierra írta:
zoli0415 írta: A lányom most volt Semmelweis egyetemen oltatni. Nem kell regisztrálni, este hétig lehet menni, beállsz a sorba és amíg van oltóanyag addig oltanak. Mint az akciós mosópor a Tescoban. Azt tudjuk, hogy a második oltás után meddig tart a védettség, ha van egyáltalán? Mikor kell ismét oltani, fél év egy év? Mert aki az elején megkapta annak lassan menni kellene újra. Járunk majd fél évente az oltási könyvünkkel mint a kutyák?
Ez egy jo kerdes egyebkent, ez az amit senki nem tud meg. Allitolag mar kanyarban egy tabletta alapu vakcina is.

https://www.vg.hu/vallalatok/egeszsegug ... r-3721093/
Tulajdonképp semmit nem tudunk erről a löttyről. Se azt, hogy véd vagy nem, ha igen akkor meddig, kell e ismételni, ha igen mikor, egy káosz az egész, de azért lövetjük magunkba merz azt mondják. Szerintem az emberek nagyobb százaléka nem az egészsége miatt adatja be, sokkal inkább azért, hogy szabadabb életet élhessen, ha már jogtalanul megkülönböztetnek minket.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 30., péntek 11:39

zoli0415 írta: A lányom most volt Semmelweis egyetemen oltatni. Nem kell regisztrálni, este hétig lehet menni, beállsz a sorba és amíg van oltóanyag addig oltanak. Mint az akciós mosópor a Tescoban. Azt tudjuk, hogy a második oltás után meddig tart a védettség, ha van egyáltalán? Mikor kell ismét oltani, fél év egy év? Mert aki az elején megkapta annak lassan menni kellene újra. Járunk majd fél évente az oltási könyvünkkel mint a kutyák?
Ez egy jo kerdes egyebkent, ez az amit senki nem tud meg. Allitolag mar kanyarban egy tabletta alapu vakcina is.

https://www.vg.hu/vallalatok/egeszsegug ... r-3721093/

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. április 30., péntek 10:55

Babinho írta: Valakinek sikerült Pfizerre regisztrálni?

Teljesen lehalt az oldal, pedig hetek óta erre várunk, Feleségem csak azzal oltható... :vivo: Vitya meg azt mondta, hogy csak ma lehet regisztrálni, aztán hetekig nem lesz pfizer...
Reggel 6:30kor a feleségemnek, kb. 6-8 próbálkozás után... De akkor is úgy, hogy amikor rányomtam a véglegesítésre akkor fagyott be az oldal, de jött az e-mail. Aztán most, kb. 10 perce írt, hogy már meg is kapta. :)

Neki is a Pfizert javasolta a háziorvosa és a belgyógyásza is mert cukorbeteg.

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2021. április 30., péntek 10:53

A lányom most volt Semmelweis egyetemen oltatni. Nem kell regisztrálni, este hétig lehet menni, beállsz a sorba és amíg van oltóanyag addig oltanak. Mint az akciós mosópor a Tescoban. Azt tudjuk, hogy a második oltás után meddig tart a védettség, ha van egyáltalán? Mikor kell ismét oltani, fél év egy év? Mert aki az elején megkapta annak lassan menni kellene újra. Járunk majd fél évente az oltási könyvünkkel mint a kutyák?

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. április 30., péntek 10:53

Babinho írta: Valakinek sikerült Pfizerre regisztrálni?

Teljesen lehalt az oldal, pedig hetek óta erre várunk, Feleségem csak azzal oltható... :vivo: Vitya meg azt mondta, hogy csak ma lehet regisztrálni, aztán hetekig nem lesz pfizer...
nálunk asszonynak bejött, de a nem vagyok robot rész, ( ilyen capthcha ellenörző kód) az adatok kitöltése után nem töltött be, és onnan nincs tovább anélkül :lol:

egyébként teljesen halott az egész oldal
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

mila
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mila » 2021. április 30., péntek 10:51

elvileg óriási sor áll pl a péterfy előtt és az email-es visszaigazolás/foglalás alapján bevisznek a katonák.
gondolom sokan hátha alapon elmentek a lepattanókra is, ha már úgyis szar az oldal.

így péntekre bedobták a pfizert is a népnek, h gyorsan meglegyen a 4millió beoltott a holnapi meccsekhez :lol:
92:48

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 30., péntek 10:40

Valakinek sikerült Pfizerre regisztrálni?

Teljesen lehalt az oldal, pedig hetek óta erre várunk, Feleségem csak azzal oltható... :vivo: Vitya meg azt mondta, hogy csak ma lehet regisztrálni, aztán hetekig nem lesz pfizer...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 30., péntek 10:01

Én jövök. :mrgreen: hátha most fordítva sül el egy kínai kirándulás. Jinxre jinx. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 30., péntek 9:52

ziro4vr írta: Alapvetően a lényeg hogy minél több ember be legyen oltva, a sáskahadban, maszk nélkül járkáló fiatalok is, aztán meg ésszel és nem lesz gond.

Mozi, színház mégcsak étterem sem vonz különösebben, nyáron nyugisan akarok balcsizni meg valahova elutazni..mondjuk Kínába. :hmmm: :lol: :lol:
Én nézegettem Wuhanban szállást, csatlakoztok? :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 30., péntek 9:24

Alapvetően a lényeg hogy minél több ember be legyen oltva, a sáskahadban, maszk nélkül járkáló fiatalok is, aztán meg ésszel és nem lesz gond.

Mozi, színház mégcsak étterem sem vonz különösebben, nyáron nyugisan akarok balcsizni meg valahova elutazni..mondjuk Kínába. :hmmm: :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. április 30., péntek 9:18

KAG írta:
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Nem biztos, hogy olyan eredményt fog hozni amire számítasz, valamint nem is biztos, hogy megbízható.
Sajna nekem is b*szt* a csőrömet, hogy melyik vakcina lenne jó stb. és utánaolvasgattam, videókat néztem és több helyen is kijött, hogy lehet, hogy a véredben az antitestek száma alacsony lesz, de a sejtes immunitás kialakult, vagy pont fordítva...
Szóval én most úgy vagyok vele, hogy megkaptam, a rákövetkező 10 napban próbáltam jobban odafigyelni magamra a dokim tanácsára (nem mentem tömegbe, asszony ment egyedül bevásárolni, home officeból dolgoztam stb.) és reménykedek benne, hogy nem lesz gáz...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 30., péntek 8:11

nmate írta:
KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.
Köszi, nem láttam.
Akkor marad a tipszmix?
Érzésre csak? :lol: :lol:


Nekem egyébként több orvos is azt tanácsolta, hogy célszerű a következő évi ismétlést egy másik típusúval beadatni.
Remélhetőleg, addigra már nem kell vadászni a pfizert és könnyedén hozzájut, aki azt akar majd kapni.

Anno a kínait akartam a legkevésbé megkapni a dokumentációs csomag hiánya miatt. Továbbá, elég sok ázsiai beszállítóval dolgozom és na... gyorsak, de a quality & dokumentációk minősége valóban kérdéses.
Ehhez képest pont azt sikerült! :mrgreen:

Hja, én is hanyagolnám, ráadásul, ha valami szart csináltatsz, akkor úgy éled majd a mindennapjaid, hogy nem vagy védett.

Megkaptad, védett vagy, többit szard le fejben.
Igen, próbálom én is így felfogni. :)
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 30., péntek 8:07

nmate írta:
KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.
Hja, én is hanyagolnám, ráadásul, ha valami szart csináltatsz, akkor úgy éled majd a mindennapjaid, hogy nem vagy védett.

Megkaptad, védett vagy, többit szard le fejben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 8:06

KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.

Hatékonyság rövid távon a kórházba kerüléstől megvéd, hosszútávút senki nem tud, mivel a vakcinával pár hónapja oltanak.

Egyébként ilyenbe futottam bele, AZ kicsit aggasztó: https://yourlocalepidemiologist.substac ... il-27-2021
De nem sok mérés alapján, szóval tessék helyén kezelni a dolgot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2021. április 30., péntek 8:08-kor.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 30., péntek 8:02

Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam & ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2021. április 30., péntek 8:06-kor.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 30., péntek 7:47

nmate írta: Ez kezd olyan lenni, mint az iPhone - Android :lol:
De nelkuletek ez nem jött volna létre. Mert várták vártak amíg nem fogyott sok kínai.

Büszke vagyok rátok. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég