OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

mila
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: OFF

HozzászólásSzerző: mila » 2021. április 30., péntek 10:51

elvileg óriási sor áll pl a péterfy előtt és az email-es visszaigazolás/foglalás alapján bevisznek a katonák.
gondolom sokan hátha alapon elmentek a lepattanókra is, ha már úgyis szar az oldal.

így péntekre bedobták a pfizert is a népnek, h gyorsan meglegyen a 4millió beoltott a holnapi meccsekhez :lol:
92:48

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. április 30., péntek 10:40

Valakinek sikerült Pfizerre regisztrálni?

Teljesen lehalt az oldal, pedig hetek óta erre várunk, Feleségem csak azzal oltható... :vivo: Vitya meg azt mondta, hogy csak ma lehet regisztrálni, aztán hetekig nem lesz pfizer...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 30., péntek 10:01

Én jövök. :mrgreen: hátha most fordítva sül el egy kínai kirándulás. Jinxre jinx. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 30., péntek 9:52

ziro4vr írta: Alapvetően a lényeg hogy minél több ember be legyen oltva, a sáskahadban, maszk nélkül járkáló fiatalok is, aztán meg ésszel és nem lesz gond.

Mozi, színház mégcsak étterem sem vonz különösebben, nyáron nyugisan akarok balcsizni meg valahova elutazni..mondjuk Kínába. :hmmm: :lol: :lol:
Én nézegettem Wuhanban szállást, csatlakoztok? :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 30., péntek 9:24

Alapvetően a lényeg hogy minél több ember be legyen oltva, a sáskahadban, maszk nélkül járkáló fiatalok is, aztán meg ésszel és nem lesz gond.

Mozi, színház mégcsak étterem sem vonz különösebben, nyáron nyugisan akarok balcsizni meg valahova elutazni..mondjuk Kínába. :hmmm: :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. április 30., péntek 9:18

KAG írta:
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Nem biztos, hogy olyan eredményt fog hozni amire számítasz, valamint nem is biztos, hogy megbízható.
Sajna nekem is b*szt* a csőrömet, hogy melyik vakcina lenne jó stb. és utánaolvasgattam, videókat néztem és több helyen is kijött, hogy lehet, hogy a véredben az antitestek száma alacsony lesz, de a sejtes immunitás kialakult, vagy pont fordítva...
Szóval én most úgy vagyok vele, hogy megkaptam, a rákövetkező 10 napban próbáltam jobban odafigyelni magamra a dokim tanácsára (nem mentem tömegbe, asszony ment egyedül bevásárolni, home officeból dolgoztam stb.) és reménykedek benne, hogy nem lesz gáz...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 30., péntek 8:11

nmate írta:
KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.
Köszi, nem láttam.
Akkor marad a tipszmix?
Érzésre csak? :lol: :lol:


Nekem egyébként több orvos is azt tanácsolta, hogy célszerű a következő évi ismétlést egy másik típusúval beadatni.
Remélhetőleg, addigra már nem kell vadászni a pfizert és könnyedén hozzájut, aki azt akar majd kapni.

Anno a kínait akartam a legkevésbé megkapni a dokumentációs csomag hiánya miatt. Továbbá, elég sok ázsiai beszállítóval dolgozom és na... gyorsak, de a quality & dokumentációk minősége valóban kérdéses.
Ehhez képest pont azt sikerült! :mrgreen:

Hja, én is hanyagolnám, ráadásul, ha valami szart csináltatsz, akkor úgy éled majd a mindennapjaid, hogy nem vagy védett.

Megkaptad, védett vagy, többit szard le fejben.
Igen, próbálom én is így felfogni. :)
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 30., péntek 8:07

nmate írta:
KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.
Hja, én is hanyagolnám, ráadásul, ha valami szart csináltatsz, akkor úgy éled majd a mindennapjaid, hogy nem vagy védett.

Megkaptad, védett vagy, többit szard le fejben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 8:06

KAG írta: Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam, illetve ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
Épp lejjebb írtam és linkeltem is, hogy teljesen felesleges antitest mérésre menni, kidobott pénz. Ha csak nem valami nagyon pontos és jó tesztre mész, ami nem csak tüskefehérjére mutat ki antitesteket, hanem pl. nukleokapszidokra is.

Hatékonyság rövid távon a kórházba kerüléstől megvéd, hosszútávút senki nem tud, mivel a vakcinával pár hónapja oltanak.

Egyébként ilyenbe futottam bele, AZ kicsit aggasztó: https://yourlocalepidemiologist.substac ... il-27-2021
De nem sok mérés alapján, szóval tessék helyén kezelni a dolgot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2021. április 30., péntek 8:08-kor.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: OFF

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. április 30., péntek 8:02

Nekem pont a finishbe fogyott el a türelemem, nem vártam tovább. :lol:

Ami pozitívum, hogy így legalább a háziorvos adta be, kb 5 percre rá, ahogy odaértem.
Illetve, 5 másik emberrel és nem 200-al találkoztam & ültem egy légtérbe 50-el.

Mellékhatásoktól nem félek a kínainál, hatékonyságtól annál inkább.
Ezt egy antitest méréssel kezelni is fogjuk (undorító, h fizetni kell érte, de ez van)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2021. április 30., péntek 8:06-kor.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 30., péntek 7:47

nmate írta: Ez kezd olyan lenni, mint az iPhone - Android :lol:
De nelkuletek ez nem jött volna létre. Mert várták vártak amíg nem fogyott sok kínai.

Büszke vagyok rátok. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 7:43

Ez kezd olyan lenni, mint az iPhone - Android :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 30., péntek 7:10

nmate írta: Ott a Pfizeres időpontotok az oltópontokra. :mrgreen:
Baszki, megelőztél. :lol:

Akkor hamarosan fórumtali? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. április 30., péntek 7:04

Ott a Pfizeres időpontotok az oltópontokra. :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 29., csütörtök 17:27

istimester írta:
_Bushido_ írta: Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?
Sehova. Az üvegesek a matricát is át tudják tenni.
Hát ezek nem tették át. Betörött amúgy. azt a kis részt, amin a matrica volt, beletették egy zacskóba és odaadták. Szóval akkor az ő kötelességük volt, hogy áttegyék? Akkor irány vissza hozzájuk...

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. április 29., csütörtök 16:51

reeed_ati írta:
El Sie7e írta:

Pfizerrol kezdtek el a héten terjeszteni pl hogy az szív problémákat okozhat. Meg h 2-3 év múlva rengeteg daganatos ember lesz akit azzal oltottak. Érdemes ezeket csak zajnak tekinteni.
Az jo, mert szerdan megyek pfizert lovetni..
Remelem csak zaj.. :mrgreen:
Itt mindenki arra hajt, amerikai kollégáim meg nyíglődnek hogy milyen szar és fájdalmas. :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 29., csütörtök 16:35

_Bushido_ írta: Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?
Sehova. Az üvegesek a matricát is át tudják tenni.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 29., csütörtök 16:34

Valakinek van tapasztalata ezügyben az elmúlt időből?
Ha szemben állsz a kocsival, a szélvédőn bal alul van matrica a rendszámmal. Szélvédőcsere esetén hova kell menni újra matricáért? Kell a csere számlája?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: OFF

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. április 29., csütörtök 14:06

El Sie7e írta:
KAG írta:

Én kínait kaptam, nem akartam tovább várni.
Ott is várok hasonló híreket.... :roll:
Pfizerrol kezdtek el a héten terjeszteni pl hogy az szív problémákat okozhat. Meg h 2-3 év múlva rengeteg daganatos ember lesz akit azzal oltottak. Érdemes ezeket csak zajnak tekinteni.
Az jo, mert szerdan megyek pfizert lovetni..
Remelem csak zaj.. :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 29., csütörtök 13:06

füst írta: Én viszont csecsre futottam, mert az első oltás óta szarul vagyok, a láz ugyan elmúlt 3-4 nap után, viszont a köhögés és torokfájás masszívan megmaradt, és ilyen formában nem fogják nekem beadni a jövő héten esedékes második adag vodkalét.
Még 1-2 napig vívódok hogy felhívjam-e a háziorvost, de ha nem javul a szitu akkor kénytelen leszek.
Játszadozok a gondolattal, hogyha csak enyhe tünetek maradnak, akkor elkummantom és elmegyek az oltásra, de elég felelőtlen lenne, szóval erősen bízok a javulásban, ellenkező esetben fel kell hivom a dokit hogy most akkor mi legyen.
Hihetetlen hogy az elsők között szoptam be a kovidot, és még az oltás is így megcsinált.
Kezdem azt hinni hogy nem vagyok halhatatlan. :D
En vasarnap kapnam a masodik dozist, de az elmult napokban en is elkezdtem enyhen kohogni. Remelem csak kicsit megfaztam a hetvegen.
Ha meg van idod szerintem szolj a dokinak es csinaltass egy tesztet, talan idoben megjon a negativ eredmeny es te is megnyugszol.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég