Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 2., vasárnap 8:41

Annál nagyobb öngólt nem igazán lehetne rúgni. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 2., vasárnap 8:34

Csak attol tartok hogy szerdan ha ramos ugy gondolna kezdo lesz, es militaot veszi ki. Pedig jelenleg a brazil a legjobb formaban levo vedonk.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 2., vasárnap 8:29

Remy írta:
Hege írta:
Nekem sokkal jobban szúrja a szemem Hazard. Ennél sokkal több kene. Agilis? Igen. Jól huzogat? Igen. Mentünk vele valamire? Nem. Benzema se ment ma nagyot, persze lehet védeni hogy ő hozza mindig a formáját és eltesz egyet.
De hát mi? Az emberünk kb nem játszik semmit, így nyilván hulladék is. De ha csak annyit hozott volna az egész szezonban, amennyit ma, akkor már előrébb lettünk volna.
Mégis mivel lettünk volna előrébb? Továbbra is egy nagyon jó játékos, akinek túl magas ez a szint. Valami mindig közbe szól. Én tegnap úgy éreztem, mint ha valami ZZ allstar gálán lett volna. A játéka tetszetős volt, sarok, piszipaszi, minden, de a hatékonysága korai Viniciuszt idézte. 2 lövéske és a passza Asensionak, ami megmaradt. Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy bejött Isco és rúgtunk kettőt, ha őszinte, akkor azt, hogy Isco játéka nem maradt el a Hazardétól, sőt. Én nagyon kritikus vagyok és leszek vele. Amikor nem hoz MOM közeli teljesítményt, akkor csalódást kelt.

Egyébként a meccs tipikus Real gyilkos meccs volt. Az ellenfél végig zártan védekezett. Ebbe szokott beletörni a bicska. Blanco ismét remek meccset hozott ahoz képest, hogy a harmad osztályból csöppent ide. Kis rutin és még van oldva a kp igazolás. Militao: Danilo, mi?! B-) :D

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 2., vasárnap 8:07

Blanco gyerek hogy tolta? Mini összefoglalót néztem most vissza, az alapján nem volt tele a gatyesz, de hát viniről+asensioról is lehetne ilyet összeállítani :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 2., vasárnap 8:05

kecsu10 írta: Megvan a győzelem, pihentek is, akiknek kellett jól van az. :) Kire lehet számítani a bl-ben? Mendy visszatér már vajon? Hazard talán kezdhet is, előrébb lennénk vele az biztos. Carvajal?
Karimnak is pihennie kellett volna. Ólomlábakon mozgott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. május 2., vasárnap 7:55

Megvan a győzelem, pihentek is, akiknek kellett jól van az. :) Kire lehet számítani a bl-ben? Mendy visszatér már vajon? Hazard talán kezdhet is, előrébb lennénk vele az biztos. Carvajal?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 2., vasárnap 7:34

ZIDANE

“If Sergio Ramos feels good, he’ll play against Chelsea.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 2., vasárnap 0:27

Asensio önmagához képest jobb volt ma, de persze még ez is édeskevés. Rengeteg pontatlan labdája volt, össze-vissza passzolgatott, csomószor ellenfélhez. De volt 1-2 jó meglátása meg megindulása, ez tény. Csak ez nagyon nagyon kevés ide.

Akármelyik megy, Varane vagy Ramos, meg is van az utódja Militao személyében. Jövőre kezdőnek kéne lennie. Amit lehozott ezeken a kulcsfontosságú meccseken az kegyetlen. :ozil: Imádom Ramost, de nekem egyáltalán nem hiányzik már, eddig 2021-ben tökéletesen elboldogul nélküle a csapat.

Nacho amúgy eddig is ilyen gyors volt? :D Ma is olyan sprinteket nyomott le, hogy csak néztem.

Benzi ma kicsit gyengébb volt, bár így is volt pár szép megmozdulása, biztos hogy ő is fárad azért. Tényleg lehozhatta volna 2-0 után.

Hazard elképesztő milyen minőségű futballista, ha egész évben a rendelkezésre állt volna.. ahh belegondolni is szomorú. Talán itt az utolsó pár meccset még villant vmit, kurva jó lenne.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. május 2., vasárnap 0:20

Hege írta: :x
wZoLee7 írta:

Mit tegyen egy szélső? Verjen meg egy védőt 1v1-be, tudjon lőni a gyengébbik lábával is. Nincs itt semmi kettősmérce. Asensio kapja a legtöbb lehetőséget, ha megérdemli, ha nem. Számomra borzasztóan gyenge, spanyol középcsapat szint. 2 havonta összejön neki egy lövés, remek. Én már meguntam Őt nézni, meg azt, hogy ha játszik akkor megkapja a bizalmat, számára előnyösebb pozícióba toljuk be, egyszerűen mindent megkap, hogy javuljon a teljesítménye és akkor sem történik meg a csoda.
Megertenelek ha egy szar meccse után veszed elő, de ebből látszik hogy egy jó meccs után is divat szidni valakit.
Jó meccs??? 35 perc elfogadható teljesítményt nem neveznék jó meccsnek. A második felesben konkrétan passza nem volt, ami emberhez ment volna.

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. május 1., szombat 23:46

:x
wZoLee7 írta:
Hege írta:

Tuti unalmas vagyok már, de kicsit se izgat. Mi ez a kettős mérce?
Asensio iszonyat szar. Adott ma három olyan labdát amiből golnak kellett volna lenni, nem rajta múlt. Mit tegyen meg egy szélső? Ha minden meccsen lenne három ilyen labdája, a kezünket össze tennénk, mert C ebből legalább egyet, ha nem kettőt elrakott volna, aztán mindjárt más.
Mit tegyen egy szélső? Verjen meg egy védőt 1v1-be, tudjon lőni a gyengébbik lábával is. Nincs itt semmi kettősmérce. Asensio kapja a legtöbb lehetőséget, ha megérdemli, ha nem. Számomra borzasztóan gyenge, spanyol középcsapat szint. 2 havonta összejön neki egy lövés, remek. Én már meguntam Őt nézni, meg azt, hogy ha játszik akkor megkapja a bizalmat, számára előnyösebb pozícióba toljuk be, egyszerűen mindent megkap, hogy javuljon a teljesítménye és akkor sem történik meg a csoda.
Megertenelek ha egy szar meccse után veszed elő, de ebből látszik hogy egy jó meccs után is divat szidni valakit.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 1., szombat 23:14

úgy látszik vinijuni pool elleni meccse valóban az volt hogy "1 a 100ból."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 1., szombat 23:13

Hege írta:
wZoLee7 írta: Nyertünk, szerintem jól is játszottunk. Egyértelműen látszik, hogy Blanco, Miguel, Militao, Odri is (én sem hiszem el, hogy leírtam) bőven jók lettek volna egész szezonban rotálásra. Odrinál nyilván nem nehéz jobbat keríteni, Militao a jövőben alap lesz, de a kettő fiatal simán lehetne jövőre kerettag is. Nem kell ide Alaba, hiába univerzális, amit tud a posztjain arra vannak itt olyanok akik szintén lehozzák azt a teljesítményt.
Nagyon örülök, hogy Modric és Kroos egy percet sem játszott, a 3 pont mellett ez a legjobb hír.

Velszeg leírni sem kell, de nemem jól esik, Vini és Asensio iszonyat szar
Tuti unalmas vagyok már, de kicsit se izgat. Mi ez a kettős mérce?
Asensio iszonyat szar. Adott ma három olyan labdát amiből golnak kellett volna lenni, nem rajta múlt. Mit tegyen meg egy szélső? Ha minden meccsen lenne három ilyen labdája, a kezünket össze tennénk, mert C ebből legalább egyet, ha nem kettőt elrakott volna, aztán mindjárt más.
Mit tegyen egy szélső? Verjen meg egy védőt 1v1-be, tudjon lőni a gyengébbik lábával is. Nincs itt semmi kettősmérce. Asensio kapja a legtöbb lehetőséget, ha megérdemli, ha nem. Számomra borzasztóan gyenge, spanyol középcsapat szint. 2 havonta összejön neki egy lövés, remek. Én már meguntam Őt nézni, meg azt, hogy ha játszik akkor megkapja a bizalmat, számára előnyösebb pozícióba toljuk be, egyszerűen mindent megkap, hogy javuljon a teljesítménye és akkor sem történik meg a csoda.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 1., szombat 23:12

Kerlon írta: Blanco es Gutierez szerintem jovore kerettagsagot nyertek.
innentől csak Zizun és vezetőségen múlik, hogy ne igazoljanak senkit (pl feka franciákat :mrgreen: ) eléjük

mondjuk Gutierrez előtt ott van Marcelo, aki nem biztos hogy a nyáron távozik
Blanco esetében ha nem igazolunk senkit elé, és távozik Isco lehet kerettag

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. május 1., szombat 23:05

Remy írta:
Hege írta:
Nekem sokkal jobban szúrja a szemem Hazard. Ennél sokkal több kene. Agilis? Igen. Jól huzogat? Igen. Mentünk vele valamire? Nem. Benzema se ment ma nagyot, persze lehet védeni hogy ő hozza mindig a formáját és eltesz egyet.
De hát mi? Az emberünk kb nem játszik semmit, így nyilván hulladék is. De ha csak annyit hozott volna az egész szezonban, amennyit ma, akkor már előrébb lettünk volna.
Persze ez igaz. De amikor játszott zsinórban öt meccset se hozott túl sokat. Tetszenek nekem is a gyors mozgasai, meg azok a korompasszok, de ennél sokkal több kell meg úgy is, hogy sérült volt. Ezeket ma pl Isco is hozta.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. május 1., szombat 23:04

sonic írta: Benzit azert lehozhatta volna a vegere hogy pihenjen kicsot.
Ő pihent a válogatott szünetek alatt. A legutóbbi 2 hét is pont jól jött.

Merci, Dechamps.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 1., szombat 23:02

Hege írta:
Nekem sokkal jobban szúrja a szemem Hazard. Ennél sokkal több kene. Agilis? Igen. Jól huzogat? Igen. Mentünk vele valamire? Nem. Benzema se ment ma nagyot, persze lehet védeni hogy ő hozza mindig a formáját és eltesz egyet.
De hát mi? Az emberünk kb nem játszik semmit, így nyilván hulladék is. De ha csak annyit hozott volna az egész szezonban, amennyit ma, akkor már előrébb lettünk volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 1., szombat 23:01

Egyébként szerintem Asensio nem volt szar ma, amikor a 10-es poziciójában tűnt fel, akkor egész tetszetősen pengette. Lehet inkább ott kéne próbálgatni, mert szélsőként nem tud hozzátenni túl sokat az adottságaiból kifolyólag, viszont osztogatni azt tud. Kérdés, hogy elbírná-e a csapat, hogy védekezésben meg dupla nulla.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 1., szombat 23:01

Blanco es Gutierez szerintem jovore kerettagsagot nyertek.

Vinicius egy rossz vicc ujfent. Ujfent?

Rodrygo mintha mentalitast valtott volna egy ideje, elonyere. :agree:

Isco mutatott valamit a regibol. :agree:

Hazard is talan megerkezik...

Militao meg parades. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. május 1., szombat 23:01

Militao (oké, volt az a hazaadása), Blanco hibátlan meccset hoztak le. :agree: Miguel Gutierrez miután leváltotta Marcelót megváltotta teljesen a balszélt.
Hazard rendkívül biztatóan mozgott végre, rengeteget adhat még nekünk.
Vinicius és Marcelo botrány továbbra is.
Benzemát elhagyta ma teljesen a szerencse, csetlett-botlott,de így is összehozta Casemiro gólját. :agree:
Isco is teljesen rendben volt ma, elképesztő mélység után nagy csoda leírni ilyesmit róla. Volt egy lövése Asensio szabadrúgása után, konkrétan hátrafelé volt veszélyes, nem előre a kapu felé. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. május 1., szombat 22:59

ikelemen5 írta: Jött a hendi
Oh yes oh yes :salute: Hendi :sziv:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég