Utánpótlás

Kosárlabda szakosztály és az utánpótlás részlege.
Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 2., vasárnap 21:00

Valaki összefoglalná most hogy áll a castilla, mi a menetrend, hány meccsük van még, mit kellene teljesíteni a feljutáshoz? :)

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. április 24., szombat 21:06

Nem sikerül valami jól a Castilla rájátszásbeli szereplése :(
Így, hogy állandóan ki kell venni pár castillás arcot a keretből, és feltenni a nagyokhoz, gondolom hiányoznak a megszokott felállásból és taktikából. Mai napon több, alig használt srácot is be kellett vetnie az edzőnek. Meg is lett az eredménye (0-2).
Ahogy nézem még nincs veszve minden, de a nehezebbik ágon folytatja tovább a Castilla, vélhetően az alsóházi rájátszásba mennek tovább.

A csoportjukban az első, Badajoz csöppet durván tolja: 21 meccs / 40 lőtt, 9 kapott gól

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 26., péntek 11:43

Remy írta: Goal.com-on van egy NextGen összeállítás, amin ott van egy Takuhiro ‘Pipi’ Nakai nevezetű REAL MADRID játékos is. Na, ő kicsoda? :lol: 17 éves, de csak én nem hallottam róla? Nagy next gen lehet, ha ennyire nincs hype.
Görgess lejjebb picit.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. március 26., péntek 11:39

Goal.com-on van egy NextGen összeállítás, amin ott van egy Takuhiro ‘Pipi’ Nakai nevezetű REAL MADRID játékos is. Na, ő kicsoda? :lol: 17 éves, de csak én nem hallottam róla? Nagy next gen lehet, ha ennyire nincs hype.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 25., csütörtök 0:47

reeed_ati írta: Nem kell itt aggódni, a Lucas saga folytatódik.. :D
AZért az örömteli lenne, ha Vinyó fele annyira érezné a kaput, mint ez a 12éves kölök.. :kalapos:
Az a baj, hogy ez nem vicc sajnos.
Sztem még Luninnak is jobb lövőtechnikája van, mint Vininek :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. március 24., szerda 23:25

ő lesz az új Lucas? :mrgreen:
az jó hír, mert akkor ő játszani fog Zizunál :salute:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. március 24., szerda 21:59

Nem kell itt aggódni, a Lucas saga folytatódik.. :D
AZért az örömteli lenne, ha Vinyó fele annyira érezné a kaput, mint ez a 12éves kölök.. :kalapos:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. március 14., vasárnap 19:57

A kicsiknek sikerült oda-vissza verniük az Atletico "B" csapatát. Decemberben degenben 2-1, egy 95.perces Arribas büntetővel, most meg egy 90.perces öngóllal és egy 95.perces "sima" góllal nyertek 3-1-re. A kezdeti döcögős indulás után elég jó formába lendültek - csak 3 pontra vannak az első helytől. Báár most a harmadosztály rájátszása még bonyolultabb, mint eddig volt ! XD Top 3-ban kell lenni a jobb rájátszási helyekért. Onnantól meg, ami a csövön kifér!
Valamint a Castilla lőtte a legtöbb gólt is a csoportjában.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 25., csütörtök 9:48

RealMadridFanatic írta:Ha valakit érdekel, elküldeném 2 szezonra.
Én őszintén ezt a csereberét be is tiltanám. Milyen dolog ez, hogy összevásárolsz akárhány játékost, aztán küldözgeted kölcsönbe? Ha megveszel egy játékost tessék szépen használni, ha nem akkor azzal főzni, ami van.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 25., csütörtök 9:24

Babinho írta: De az ilyen kislány testűek nem fognak megélni a TOP szinten a jövőben. Egy Nacho kaliber felrúgja a lelátóra, egy Mendyt soha nem futna le, fejelni esélytelen neki. Utánpótlásban ez nem jön ki, de a felnőtteknél már más a felállás. Fizikálisan értelmezhetetlen a tag.
Cuki egyébként, de sajnos ezt a munkát nem fogja bírni, ami erre a szintre kellene.
Bocsi, de ez szerintem hülyeség. Mostantól akkor csak a fizikális felépítésű játékosok fognak megélni meg akik gyorsak, a Messi testalkatúak meg a lábukhoz tapadó labdások nem? Nem minden a sebesség meg a fizikális felépítés. Nem egy törpe testalkatú focista futkozik a világban.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. február 25., csütörtök 9:19

19 éves még csak, valószínű nem tett jót neki ez a fél év kuka emery alatt, viszont van még bőven ideje, hogy felépítse magát és szintet lépjen.
Mikor folyamatosan játékban volt és ellenünk tolta, kb. a fél csapat kisárgult róla(márhogy lapokkal na.. :mrgreen: )..
Én még nem engedném el a Kubo projektet, egy elbaltázott kölcsön miatt..

Egyébként a tegnapi támadóalakzatba, még egy mostani Kubó is bőven előrelépés lett volna.. :roll:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 25., csütörtök 9:16

Mallorcában nagyon jó volt, azt ne vegyük el tőle. Meg azért csak-csak 19 éves. Ugyanazt a mennyiségű lehetőséget amit megkapott Vini Juni, ha ő kapta volna, szerintem jóval jobban néznénk ki.

Nagyon nagy h*lye volt aki jó ötletnek tartotta a Villarreal-t egyből. (És itt többen még Sevilla-ba is kölcsönadták volna. Minél komolyabb csapathoz annál jobb elvvel.)
Ilyen csapatoknál, akik Eurépa és BL helyért küzdenek, nem fognak 18-9 éves kölcsön játékosoknak nagy szerepet adni, főleg ha van egy fix mag ami együtt van évek óta. Villarreal pont ilyen...
Utána meg kölcsönadjuk a liga egyik ha nem a leggyengébb formájában csapatához... Ez nekem kb Lunin esete megint, vagy épp Reinieré, akinél szintén nem tudom ki gondolta, hogy első csapatként Dortmund jó ötlet lesz.

Kb Carvajal óta nem adtunk értelmesen kölcsön senkit. Vagy akinek nagy nehezen találunk egy jó helyet, az meg utána már nem akar nálunk focizni, mert itt meg nem kap lehetőséget.

De azt adom, hogy el kell felejteni a spanyol csapatokat, sokat szívtunk már velük, meg azért az országon belül valszeg sok csapat azért nem szeret minket.

Menjenek olaszokhoz, hollandokhoz, németekhez inkább.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. február 25., csütörtök 9:06

Nagyon nagy focis amúgy Kubo, intelligens, jó kezdő sebességű, iszonyat technika.

De az ilyen kislány testűek nem fognak megélni a TOP szinten a jövőben. Egy Nacho kaliber felrúgja a lelátóra, egy Mendyt soha nem futna le, fejelni esélytelen neki. Utánpótlásban ez nem jön ki, de a felnőtteknél már más a felállás. Fizikálisan értelmezhetetlen a tag.
Cuki egyébként, de sajnos ezt a munkát nem fogja bírni, ami erre a szintre kellene.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. február 25., csütörtök 9:04

Ha valakit érdekel, elküldeném 2 szezonra. Úgy már a másik félnek is inkább érdekében áll felépíteni.

Amúgy továbbra sem látom benne, hogy nagy spíler lesz, de nagyon jó "12.-13. ember" lehetne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 25., csütörtök 8:52

Egyre inkabb ugy tunik nekem, hogy Kubo bicskaja beletorik ebbe az egeszbe. Mostanra 2 csapatnal sem sikerult maradandot alkotnia. Nem nezem a meccseit, de ellenunk sem volt semmi extra. Nyilvan szamit, hogy legtobbszor a vegen cserelik be bukott allasnql, de a teljesitmeny kanyarban sincs a hypehoz kepest eddig. Ha meg akarunk vele valamit akkor felejtsuk el a spanyol csapatokat es egy masik orszagba valami ertelmes edzohoz kell kuldeni. Persze ha van ilyen es kellene is nekik. Konnyen lehet, hogy belole sem lesz semmi

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 24., szerda 19:42

Simmons szerintem penge lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 24., szerda 19:26

Jaa, ez a David Luiz haju gyerek? Mostmar beugrik, hogy kirol van szo. Raiola az ugynoke :lol: Mondjuk nem panaszkodhat, elintezett neki egy evi 1 millios szerzodest.. 16 evesen..

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2021. február 24., szerda 14:59

Kösz pajtik. Pipit sajnálnám.

Teeenyleg :D Xavi Simmons.
Psg. Pedig ilyen névvel azért a camp nou ban lehetne baszatni neki
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 24., szerda 14:51

realbeckham írta: Takuhiro Nakai "Pipi"
Emlékeztek még rá? Annak idején rengeteg videót néztem, mikor kispöcsöcs volt. Rendkívül ügyes volt. Hasonloan mozgott, mint Messi. Emlékszem vártam, hogy mi lesz belőle. Ugy gondoltam, amint eléri a kort, ez a gyerek kiemelkedik majd es nagycsapat meg hasonlók.

Most nézem, hogy juvenilbe tolja, 17eves immáron. Bőven esedékes lenne látni.

Valaki követi őt? Megrekedt, ő is csak a szokásos ígéret volt anno?

Barcanal is volt valami hasonlo kölyök azt hiszem. Valami szőkés, valderrama fejű srác. Rakeresni most hirtelen lusta vagyok, de úgy emlékszem ő is más szinten játszott, mint a kortársai.
A Barcás srac Xavi Simmons, elvitte vmelyik nyáron a PSG azóta ott teng leng, néha már nagykeretben padra fel fér.

Nakairól annyit olvastam, hogy tehetséges, de nagyokhoz még nem került fel, pedig esélye most lenne, gondolom annyira nem extra eddig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utánpótlás

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. február 24., szerda 14:51

realbeckham írta: Takuhiro Nakai "Pipi"
Emlékeztek még rá? Annak idején rengeteg videót néztem, mikor kispöcsöcs volt. Rendkívül ügyes volt. Hasonloan mozgott, mint Messi. Emlékszem vártam, hogy mi lesz belőle. Ugy gondoltam, amint eléri a kort, ez a gyerek kiemelkedik majd es nagycsapat meg hasonlók.

Most nézem, hogy juvenilbe tolja, 17eves immáron. Bőven esedékes lenne látni.

Valaki követi őt? Megrekedt, ő is csak a szokásos ígéret volt anno?

Barcanal is volt valami hasonlo kölyök azt hiszem. Valami szőkés, valderrama fejű srác. Rakeresni most hirtelen lusta vagyok, de úgy emlékszem ő is más szinten játszott, mint a kortársai.
Keresd a szöszibongyit a PSGben :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég