Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. május 4., kedd 10:47

Kerlon írta: Ezt pont értjük!
Igazad van,, de egyrészt ezt ő is pontosan tudja, szóval szerintem csak eteted a trollt, másrészt meg nem mind1, h mit jelentenek ezek a szakszavak? Lényeg, h ha igazak a hírek, akkor ez elképesztő amatörizmus (ezen a szinten meg pláne). Szegény srácnak lehet, h csak az jut, h 50 évesen mondogatja majd mindenkinek, h "Ha nincs az a sérülésem...!" - mint Al Bundy. Szüksége lesz rá, h k* erős legyen fejben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 4., kedd 10:42

Nika91127 írta:
I am GC írta:
Elvileg az első után folyamatosab begyulladt, azért kellett a második, aztán második után elfertőződtek a varratok, stb stb., de ebben te vagy a profi :lol:
Azta... Az első operatőri hiba, nem volt körültekintő synovectomia. Meg utána kúraszerű NSAID th.
Ezt pont értjük!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. május 4., kedd 8:56

I am GC írta:
Nika91127 írta:

Én azt nem értem, hogy akkor félrediagnosztizálták vagy rosszul operàlták meg? Esetleg a rehabnál csúszott el valami? Rásérült?...
Elvileg az első után folyamatosab begyulladt, azért kellett a második, aztán második után elfertőződtek a varratok, stb stb., de ebben te vagy a profi :lol:
Azta... Az első operatőri hiba, nem volt körültekintő synovectomia. Meg utána kúraszerű NSAID th.

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: I am GC » 2021. május 4., kedd 8:19

Nika91127 írta:
I am GC írta: Fatit műtötték megint, ha nem javul kilátásba helyeztek egy 4. beavatkozást is...
Ezzel szerintem reszeltek is a gyereknek, hacsak elő nem veszik megint a gumibogyó szörpöt :hmmm:
Én azt nem értem, hogy akkor félrediagnosztizálták vagy rosszul operàlták meg? Esetleg a rehabnál csúszott el valami? Rásérült?...
Elvileg az első után folyamatosab begyulladt, azért kellett a második, aztán második után elfertőződtek a varratok, stb stb., de ebben te vagy a profi :lol:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. május 4., kedd 8:12

I am GC írta: Fatit műtötték megint, ha nem javul kilátásba helyeztek egy 4. beavatkozást is...
Ezzel szerintem reszeltek is a gyereknek, hacsak elő nem veszik megint a gumibogyó szörpöt :hmmm:
Én azt nem értem, hogy akkor félrediagnosztizálták vagy rosszul operàlták meg? Esetleg a rehabnál csúszott el valami? Rásérült?...

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: I am GC » 2021. május 4., kedd 7:48

Fatit műtötték megint, ha nem javul kilátásba helyeztek egy 4. beavatkozást is...
Ezzel szerintem reszeltek is a gyereknek, hacsak elő nem veszik megint a gumibogyó szörpöt :hmmm:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8506
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 2., vasárnap 18:00

Papíron necces meccsek:
a ti betis elleni meccsetek es a mi granada ellenink sem tunt kifejezetten a legnehezebbnek, megis sikerult belebotlani, nekunk kulonosen.
ki tudja, mi lesz itt meg.

a mai meccset illetoen en is azon az allasponton vagyok, ha ma nem nyerunk, elszallunk.
mar jelenleg sincs a sajat kezunkben a sorsunk, de meg nem uszott el a hajo.
viszont azt varni, hogy majd ti 2x belehibaztok es meg a matracosok is, plusz meg a sevilla is ott van...tul sok :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 2., vasárnap 17:10

dzsi91 írta:
Steve írta: Érdekes lesz, hogy tud-e a Valnecia úgy viselkedni, mint egy korábbi nagycsapat és bele tudnak-e adni mindent a Barca ellen, vagy pedig a tabellán jól megérdemelt helyüknek megfelelően produkálnak este.

Azt gondolom szomorú, hogy egy valóban jó csapatot idáig romboltak az elmúlt években.Kár érte.

De ha már valamikor fel akarnak támadni, azt kezdhetnék mondjuk ma. :D :agree:
Ezt nem igazán értem. Ha a barsza ma bukik,kiszállnak és nem lesz már annyira fontos megverni matracékat. Jelenleg nekünk az a jó ha versenyben maradnak és tesznek nekünk egy szivességet jövöhéten.

Szerintem a legjobb az lenne, ha a Barca bukna ma/döntetlen és megvetnék az Atleticot, muszájból. Ez lenne a legjobb forgatókönyv.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 2., vasárnap 16:52

MyStiQ írta:
dzsi91 írta:

Ezt nem igazán értem. Ha a barsza ma bukik,kiszállnak és nem lesz már annyira fontos megverni matracékat. Jelenleg nekünk az a jó ha versenyben maradnak és tesznek nekünk egy szivességet jövöhéten.
Szerintem nem szállnának ki akkor sem, ha ma buknának. Lenne 5 pont hátrányuk az Atleticohoz képest, ha jövő héten csapják őket, akkor egymás elleniben máris előttük vannak, aztán elég egy Atma x. Illetve abban is simán bízhatnak, hogy minket megfingat a Sevilla és valamelyik kicsi ellen pontokat bukunk. Plusz ha nem figyelnek, 4. helyen is végezhetnek, az meg blama lenne. Szerintem nem fognak leadni semmit, akármi lesz a mai meccs vége, bár véleményem szerint simán behúzzák a mait. :mrgreen:
Papíron necces meccsek: Barca- Valencia, Atletico, matrac - Barca, Soci, nekünk meg - Sevillia, Bilbao, Villarreal

Itt még bármi lehet a végén...

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2021. május 2., vasárnap 16:47

dzsi91 írta:
Steve írta: Érdekes lesz, hogy tud-e a Valnecia úgy viselkedni, mint egy korábbi nagycsapat és bele tudnak-e adni mindent a Barca ellen, vagy pedig a tabellán jól megérdemelt helyüknek megfelelően produkálnak este.

Azt gondolom szomorú, hogy egy valóban jó csapatot idáig romboltak az elmúlt években.Kár érte.

De ha már valamikor fel akarnak támadni, azt kezdhetnék mondjuk ma. :D :agree:
Ezt nem igazán értem. Ha a barsza ma bukik,kiszállnak és nem lesz már annyira fontos megverni matracékat. Jelenleg nekünk az a jó ha versenyben maradnak és tesznek nekünk egy szivességet jövöhéten.
Szerintem nem szállnának ki akkor sem, ha ma buknának. Lenne 5 pont hátrányuk az Atleticohoz képest, ha jövő héten csapják őket, akkor egymás elleniben máris előttük vannak, aztán elég egy Atma x. Illetve abban is simán bízhatnak, hogy minket megfingat a Sevilla és valamelyik kicsi ellen pontokat bukunk. Plusz ha nem figyelnek, 4. helyen is végezhetnek, az meg blama lenne. Szerintem nem fognak leadni semmit, akármi lesz a mai meccs vége, bár véleményem szerint simán behúzzák a mait. :mrgreen:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 2., vasárnap 16:47

dzsi91 írta:
Steve írta: Érdekes lesz, hogy tud-e a Valnecia úgy viselkedni, mint egy korábbi nagycsapat és bele tudnak-e adni mindent a Barca ellen, vagy pedig a tabellán jól megérdemelt helyüknek megfelelően produkálnak este.

Azt gondolom szomorú, hogy egy valóban jó csapatot idáig romboltak az elmúlt években.Kár érte.

De ha már valamikor fel akarnak támadni, azt kezdhetnék mondjuk ma. :D :agree:
Ezt nem igazán értem. Ha a barsza ma bukik,kiszállnak és nem lesz már annyira fontos megverni matracékat. Jelenleg nekünk az a jó ha versenyben maradnak és tesznek nekünk egy szivességet jövöhéten.
Hát nekünk is van pár necces meccsünk még hátra a matracnak is meg ott a Soci ha jól rémlik szóval ha ma mondjuk X a Barca meccs még mindig lesz valamennyi esélyük hogy bajnokok legyenek ha az Atleticot megverik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 2., vasárnap 16:32

Steve írta: Érdekes lesz, hogy tud-e a Valnecia úgy viselkedni, mint egy korábbi nagycsapat és bele tudnak-e adni mindent a Barca ellen, vagy pedig a tabellán jól megérdemelt helyüknek megfelelően produkálnak este.

Azt gondolom szomorú, hogy egy valóban jó csapatot idáig romboltak az elmúlt években.Kár érte.

De ha már valamikor fel akarnak támadni, azt kezdhetnék mondjuk ma. :D :agree:
Ezt nem igazán értem. Ha a barsza ma bukik,kiszállnak és nem lesz már annyira fontos megverni matracékat. Jelenleg nekünk az a jó ha versenyben maradnak és tesznek nekünk egy szivességet jövöhéten.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 2., vasárnap 15:01

Messi, 10 éves szerződés? Fizetéscsökkentés? Ez az a Messi akinek kb évente kellett nővelni a fizuját? Hamarabb hiszem el, hogy a hátsó ajtón fog elsunnyogni a PSG-be vagy a Citybe

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 2., vasárnap 13:25

Érdekes lesz, hogy tud-e a Valnecia úgy viselkedni, mint egy korábbi nagycsapat és bele tudnak-e adni mindent a Barca ellen, vagy pedig a tabellán jól megérdemelt helyüknek megfelelően produkálnak este.

Azt gondolom szomorú, hogy egy valóban jó csapatot idáig romboltak az elmúlt években.Kár érte.

De ha már valamikor fel akarnak támadni, azt kezdhetnék mondjuk ma. :D :agree:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. május 1., szombat 20:24

Hát tuti volt ez de ha nem akkor itt van, nagyon Gold :D

https://youtu.be/PfruW2pWkCs
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. április 25., vasárnap 20:54

sebydani írta:
Sierra írta: Amúgy 06/07 csak két csapatról szólt
Sevilla ott is lőtávolban volt emlékeim szerint.
5 pontra maradtak le úgy, hogy bukták az uccsó meccsüket. Szóval ja.

Azért, HA bebuknánk a ligát, röhögnék, ha a Sevilla lecsapna a bajnoki címre. :lol:

De majd megverjük őket, így elszállnak, Barca nyeri az Atletico ellenit, mi meg elszállunk a Granada ellen. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. április 25., vasárnap 20:51

Sierra írta: Amúgy 06/07 csak két csapatról szólt
Sevilla ott is lőtávolban volt emlékeim szerint.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 25., vasárnap 19:55

Pad'em írta:
illgner írta: Közben a Sevilla is megérkezett, és még velük is lesz egy visszavágó.
Meglepődtem rajtuk, oldalvízen nagyon beúsztak. Atleti szopizna este akkor ritkán látott hajrá lehetne. Utoljára talán a 06/07-es Capellós idényben.
Hogy én mennyire rühellem ezt a Sevillát... de tényleg szépen sunyin feljöttek, szinte fel se tűnt senkinek, csak hogy pár ponton belül vannak már.

Amúgy 06/07 csak két csapatról szólt, akkor már inkább a 2013/2014-es szezon volt kb ugyanilyen, a nagy 3-as versenyfutása.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 25., vasárnap 19:52

illgner írta: Közben a Sevilla is megérkezett, és még velük is lesz egy visszavágó.
Meglepődtem rajtuk, oldalvízen nagyon beúsztak. Atleti szopizna este akkor ritkán látott hajrá lehetne. Utoljára talán a 06/07-es Capellós idényben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. április 25., vasárnap 19:51

Tridents comparison (in all official competitions this season).

• Benzema (27) + Asensio (6) + Vinicius (6) = 39 goals.

• Messi (33) + Griezmann (18) + Dembélé (10) = 61 goals.
Az a kurva nagy probléma, hogy tegnap is, meg a Getafe ellen is konkrétan a helyzetek meg az értékelhető kapurálövések is konvergáltak a büdös nagy 0-hoz! Tegnap konkrétan Vini lábában maradt a győzelem a 2 "pengés és parádés" megoldásával, a múlt heti förmedvényt meg hagyjuk is....
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég