Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 21:07

accel írta:kövezzetek meg, de én nem hoznék cserecsatárt, morata elég lenne. toljon végig benzema úgy egy szezont, hogy betönkezdő és csak néhány meccs előtt van pihentetve. ha úgy is szar lesz, akkor eladhatjuk. de nem lesz az :mrgreen:
Egy ember sem képes végigtolni egy teljes szezont egyedül. Benzema sem. Teljesen kifacsarnánk tavaszra. Kell valaki mögé, aki eltiltás/sérülés(!) és pihentetés idejére beszáll.
Morata pihentetés esetén jó lehet, mert azt lehet időzíteni, de ha Benzema 1-2 hétre kidől, mert lesérül, akkor egy Barca, ManU stb ellen ne Morata legyen az 1 szem bevethető csatárunk. Ezért kell egy rutinosabb, top közeli, de már idősebb csatár, aki tudja, hogy mit vállal (kb 35%-át a meccseknek).

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. május 2., csütörtök 20:55

kövezzetek meg, de én nem hoznék cserecsatárt, morata elég lenne. toljon végig benzema úgy egy szezont, hogy betönkezdő és csak néhány meccs előtt van pihentetve. ha úgy is szar lesz, akkor eladhatjuk. de nem lesz az :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 20:44

Higuain írta:És amúgy azt mondtam, hogy kölcsenben is maradhatna nyilván nem akarok egy 16 évest a kezdőbe rakni.
De 18-9 évesen szerintem már nyugodtan bekerülhet a keretbe.
De Higuaín idén lép le, vagyis nekünk most kéne egy cserecsatár. Nem 2-3-4 év múlva.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 2., csütörtök 20:15

Na, csak leírom már az én átigazolási ötleteimet :D

Szóval, a középpályát kell a legjobban megerősíteni, mégpedig úgy, hogy Khedirát eltakarítani innen, Xabit meg néhányszor padra ültetni. A Dortmund ellen látszott, amikor már a padon ült, hogy mennyire vezérelte onnan is a csapatot és hogy mennyire együtt élt a játékkal. Ráadásul van annyira intelligens, hogy megértené, hogy 32 évesen nem ő lesz az első számú opció a legmelósabb posztra.
Szűrni el kell hozni Verrattit és Gündogant is.
Verratti szerintem már biztos, hogy jön, de ha kicsapunk 30-at Gündoganért, akkor szerintem a Dortmund se fog nemet mondani. Ezt a csapatot ezután a szezon után szét fogják hordani, nincs mese, és így esetleg esély nyílik arra, hogy Kloppot is el tudjuk hozni a kispadra, mert nem látom értelmét az ő helyében, hogy egy olyan csapatot vezessek, amit felépítettem és széthordták a rákba. (Persze csak akkor, ha végül mégse Don Carlo lenne a befutó.) Szóval: el kell adni A Herceget, Xabit kicsit anyósülésre tenni, míg a fent említett két játékost és Casemirot hozni kell, nincs mese.

Hátvédsor szerintem rendben van, felesleges lenne eladni Coentraot. Én nem kedveltem, de egy eszméletlenül melós játékos, már megkedveltem egy ideje, szóval felőlem maradhat. Carvalhonak sajnos lefolyt a homokóra, pedig imádom a csávót. Albiol is szimpatikus, de ez nem a Levante, ide nagyobb kvalitású játékos kell söprögetni. A tizenhetes is maradhat, csak ne ő legyen az elsőszámú. Itt annyit kell, hogy pénzzé tenni Albiolt, felhozni a Castillaból Nachot és visszahívni Carvajalt Németországból.

Támadószekcióból eladni Higuaínt, ha már tavaly is úgy volt, hogy megy, illetve Di Maríát is eladhatjuk, akármennyire szimpatikus srác és egy jó futballista. Özil mellé odatenni Lukát, hogy kicsit megszorítsa valaki a golyóit, CR érinthetetlen. Benzema mellé megvenni Lewandowskit (reméljük a Dortmund befejezte ott a riválisának erősítését, hogy Götzét eladták nekik), plusz felhozni Moratát tartaléknak, a másik szélre pedig el kell hozni Bale-t, nincs apelláta, mellé pedig beemelni Jesét vagy ha úgy alakul, akkor Özilt kitolni néha szélre. Itt eszméletlenül erősek lehetnénk, ha nem csak ennyire Cristianora lenne kihegyezve minden támadás és esetleg a csatáraink is tennék a dolgukat.

Egyszóval, akiknek jönni kell: Carvajal, Verratti ÉS Gündogan, Bale, esetleg Lewandowski, ha eladják. Meg egy edző, aki felőlem lehet bárki, csak vezéregyéniség legyen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 20:15

Higuain írta:
lehet hogy én vagyok túl szkeptikus de a francia elsőosztályban játszó csatárnak a castilla már csak megakasztaná a karrierjét.
Szerintem nem feltétlenül. Egy ilyen fiatal játékos nem hiszem, hogy kezdő a csapatában a francia ligában, és az se biztos, hogy olyan eget rengetően sok lehetőséget kap. Egy Castillában viszont akár kezdő játékos is lehet, ha tehetséges, és a játékperc sokat számít. + azért a légkör sem olyan elhanyagolható tényező, amit viszont szokni kell.

Persze lehet, hogy tévedek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 2., csütörtök 20:05

"16 éves"

Fiatal tehetség az oké, de ennyire? Castillaba max
lehet hogy én vagyok túl szkeptikus de a francia elsőosztályban játszó csatárnak a castilla már csak megakasztaná a karrierjét. Inkább hagyjuk ott egy évig kölcsönbe vagy kössünk rá egy opciót, de castillaból egyrészt nem sok használható játékos jött mostanában másrészt a spanyol másodosztály neki speciel kevés lenne a fejlődéshez szerintem.

És amúgy azt mondtam, hogy kölcsenben is maradhatna nyilván nem akarok egy 16 évest a kezdőbe rakni.
De 18-9 évesen szerintem már nyugodtan bekerülhet a keretbe.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 2., csütörtök 20:03

Lépett egyáltalán már 17nél fiatalabb játékos valaha nálunk pályára komoly meccsen?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 20:03

Higuain írta: Douglas Baggio ifjú brazil aki után állítólag mi is érdeklődünk. Ronaldinhohoz hasonlítják a stílusát. 2012ben 72 gólt lőtt 53 meccsen!
Sajnos neten nem sok mindent találtam róla csak egy két videót láttam. Valaki esetleg látta játszani?

Neal Maupay
Neal maupay pedig egy francia csatár. 16 éves és amit belőle láttam az a kiváló középcsatár mozgás. A 16oson belül szerintem nagyon ígéretesen mozog.
Ilyen játékosokat kéne elhozni a Castillába. Most, hogy a 2. ligában tolják, bőven fejlődhetnek, és beleszokhatnak a Spanyol fociba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. május 2., csütörtök 19:57

"16 éves"

Fiatal tehetség az oké, de ennyire? Castillaba max
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. május 2., csütörtök 19:39

A csatár probléma megoldására sztem jobb ötlet lenne egy fiatal tehetséget hozni. Nincs igazán jó ajánlat a piacon most (Bale sztem rossz ötlet, Neymar a barcába megy, Lucast nem engedik el, Hazard is elkelt már). Mondjuk elhoznánk Iscot aki játszhatna elöl és egy fiatal tehetséget cserének vagy egy évre kölcsön adni. Varaneval is kifogtuk az aranyhalat és most nincs szerintem megfelelő alternatíva főleg, hogy egy középcsatár sem lenne tökéletes, mert Di Maria tovább rontaná itt a levegőt.

Douglas Baggio
http://forum.soccermanager.com/showthread.php?t=151295

Douglas Baggio ifjú brazil aki után állítólag mi is érdeklődünk. Ronaldinhohoz hasonlítják a stílusát. 2012ben 72 gólt lőtt 53 meccsen!
Sajnos neten nem sok mindent találtam róla csak egy két videót láttam. Valaki esetleg látta játszani?

Neal Maupay
Neal maupay pedig egy francia csatár. 16 éves és amit belőle láttam az a kiváló középcsatár mozgás. A 16oson belül szerintem nagyon ígéretesen mozog.

http://www.youtube.com/watch?v=HH47fFEFjbo
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 2., csütörtök 18:55

Azert azt jo tudni, h nem csak itt a forumon latjak azt(Marca), h Modricot feljebb kell tolni es kell melle moge meg 2 ember.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 2., csütörtök 18:42

"Én is így tudtam végül kiderült, hogy nem vonul vissza..."
s ma olvastam hogy végül mégis visszavonul.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 2., csütörtök 18:29

Én meg nem elégednék meg a képpel. Jesé, Callejón és Morata a cseresor? Egy BL-re pályázó csapatnál? Na ne röhögtessetek. Sem Calljón, sem Morata nem tud kiemelkedni a spanyol ligában sem, Jesé meg még nem is játszott ott. Ez egy baromság. Ráadásul Kondogbiák meg Verratik... Egy napon lehet ők lesznek a legjobbak, de ez kurva rizikós csapat lenne. Arbeloa meg mint csere bhv? Na ne. Ez a keret inkább rémálom, mint álom.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 18:26

"casso heynkess végül visszavonul legalábbis mintha ezt olvastam volna."

Én is így tudtam végül kiderült, hogy nem vonul vissza...

Kakáért csak a reklámértéke miatt bízok ekkora ajánlatban. :/

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 2., csütörtök 18:18

casso heynkess végül visszavonul legalábbis mintha ezt olvastam volna.
eladásokra meg ez a nagyon max, kakáért már tavaly se kaptunk ekkora ajánlatot.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 2., csütörtök 18:14

Na leírom az én álomvilágomat. Avagy én nekem, hogy lenne tökéletes ez a nyár. Nagyon vigyáznunk kell, mert Mou eddig akárhonnan eljött a csapat mindig összeomlott. Ezt nem engedhetjük meg maguknak.

Először is az edzőkérdés. Ancelotti "jó" edző, de semmi több. Én ide Henyckest vagy Kloppot hoznám. Esetleg Laudrupot. Egy olyan ember kell aki tud motiválni és akiért meghalnának a játékosok. Ancelottiban nincs meg ez a fajta tulajdonság. Klopp és Heynckes között pedig mindenképpen Jürgent hoznám. Ő tényleg feltudja tüzelni a játékosokat és irányítása alatt feltudna építeni egy komplett CSAPATOT. Emellett a fiatalok is kapnának lehetőséget a bizonyításra.

Az igazolások közül elsősorban Ronaldónak a szerződését hosszabbítanám meg. Nincs annál fontosabb, hogy a csapat vezérének szerződését biztosítsuk. Amint ez megvan jöhet a selejtezés. Di Maria és Higuaín is fejenként 35 millió. Ezt a Juve vagy valamelyik gazdag csapat szépen leperkálja. Tegyük fel, hogy ez összejön. Perpill elég nagy esély rá. Ebből lenne 70 milka. Essien, Carvalho szintén elhagyják a csapatot a szezon végén. Khedirát remélem Mou elviszi magával. 20-25 milka már tökéletes lenne érte.(Tekintve, hogy soha a b*dös életbe nem ért ennyit) Kakát már 20 millióért is odaadnám bárkinek csak tűnjön innen. A védelemben nem kell takarítani csak Carvajalt kell visszahozni. Carvajal visszahozását Cserisev odaadásával fedezném, így nem kell fizetnünk semmit sem a Levernek. Korábban volt egy hír erről szerintem ez full jó üzlet lenne. Illetve Coentrao esetében egy 25 milliós ajánlatot elfogadni bárkitől. 25 millió alatt viszont nem engedném el. Jöjjön a legégetőbb probléma a kp. Xabi Alonso öregedő, futni nem bíró teher lett. Azonban ebben a szezonban még nem válnék meg tőle a kis csapatok ellen tökéletes lesz. Kell egy dupla tüdejű állat. Vidal elhozását lehetetlennek tartom, de mindenképpen meg kell próbálnunk. 45 milkát bedobnék érte. Ha nem, akkor köszönjük. Gündogan és Verratti esetében viszont kifizetnék fejenként 25 milliót. Kondogbiát elhoznám 8-9 millió körül. Pogbáért is jó lenne bejelentkezni szerintem őt 25-30 körül engednék.(Vagy nem...) A kp-t mindenképpen rendbe kell hoznunk idén. A hírek nyugtatóak és nagyon remélem, hogy legalább 3 ember érkezik erre a posztra. CR-t már korábban említettem az ő cseréjének Jesét hoznám fel. Tehetséges játékos. Középre sajnos Özil eladását lehetetlennek tartom ő befészkelte magát. Viszont jövőre Modricot feltolnám oda és küzdjenek csak meg a posztért. Aztán a NYÁR igazolása Gareth Bale 50-60 milliós árral hoznám. Brutális szélünk lenne. Ezzel aláznánk a jelenlegi legjobb szélpárost.(Robben-Ribéry szemben a CR-Bale széllel.) Cseréjének Callejón maradhat.
A csatár posztra pedig Lewandowski, Cavani, Agüero hármasból kellene megoldanunk. Amelyiket olcsóbban tudjuk hozni az jöjjön. Szerintem Lewát már 40 körül odaadnák. Nem szabad hagyni, hogy Benzema cseréje Morata legyen...

Eladások:

Kaká: 20 millió
Di Maria: 35 millió
Higuain: 35 millió
Khedira: 20 millió

Carvajal (Cserisev opció): 0 millió
Kondogbia: 8 millió
Verratti: 25 millió
Gündogan: 20 millió
Gareth Bale 50 millió
Lewandowski: 40 millió


Ez csak a képzelet szüleménye. Ez lenne az én ÁLOM nyaram. Kíváncsi leszek mi valósul meg ebből.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 18:10

flori írta:pedig mind2 kvára kéne.az meg a másik kérdés,hogy a marca sose találja el... :)
Ezzel a kijelentéssel szerintem óvatosan.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 2., csütörtök 17:37

mondjuk ott van egy "o" betű verratti és gündogan közt. :D

pedig mind2 kvára kéne.az meg a másik kérdés,hogy a marca sose találja el... :)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. május 2., csütörtök 17:34

flori írta:gündogan még verratti mellett érkezne? (a kép szerint)
Szerintem az egy VAGY-VAGY.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 2., csütörtök 17:31

flori írta:gündogan még verratti mellett érkezne? (a kép szerint)
Ezzel a csapattal meg is elégednék. B-) Mondjuk Albiol helyett Nacho.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég