Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. május 5., szerda 14:04

realistahuni írta: Dele Allik sírva kifutnak az öltözőből, aztán kiraknak valami idézetet instára.
:lol: :lol: :lol:
Amúgy +1

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 5., szerda 14:00

Az lesz a gond továbbra is, hogy a mai megbuzult foci, de mondhatnánk világnak is, nem Mourinho kompatibilis. :lol:
Régebb akikkel elérte a sikereket, pl. Zanetti, Materazzi, Lucio féle arcok tűzbe mentek érte, ma ilyen Dele Allik sírva kifutnak az öltözőből, aztán kiraknak valami idézetet instára.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 5., szerda 13:35

A bayern elleni nálam Ramos és kaka számláján van.clasico után gyorsan vertünk 2 gólt a bayernnek ennél több nem volt már bennünk akkor. A dortmund elleni volt a tragédia ott az 1-1ért mentünk idegenbe úgy hogy a liga már elúszott.

De minden jó ha a vége jó :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 5., szerda 13:23

Rendben, legyen úgy, hogy fájnak azok az évek. Nekem aztán olyan mindegy, attól még nem fogok egy kiégett edzőt isteníteni. A múltját elismerem, ahogyan azt is, hogy mostanság inkább bohózat, amit művel. Egyesek itt úgy tűnik, hogy a múltban élnek. Ennyi erővel Fabio Capelloról is beszélgethetnénk (csak egy random példa volt).

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 5., szerda 12:40

dzsi91 írta:
füst írta:
És mégis mennyivel csicsásabb az önéletrajza, mint huszonakárhány év agónia után Arzénnak. :D
José úgy berobbant a Portóval, és úgy menedzselt utána masszív 8 évet, hogy nyugodtan szotyizhat élete hátralevő részében, mert az edzők java sose lesz a nyomában.
Az a portos bl győzelem a mai napig felfoghatatlan. Mondhatnánk ,hogy ugyanolyan kb mintha most nyerne bl-t a porto. :D de az interrel is nagyot ment minket meg rendesen kirángatott a fekáliából.Az,hogy a 10ik nem vele jött össze csak magának köszönheti meg hogy egy barom.

Utána is visszament még nyert egy bajnoki címet a chelseavel, szóval nem igazán értem ezt a unitedozást. Pont hogy az elmúlt 10 évük egyetlen kiemelkedő szezonját mourinhoval élték meg. Solskjear egyelőre még mindig nullkupás.

Csak a saját faszságai miatt tart ott ahol kost tart de még ezért is összetennék azért sokan a kezüket.

Gvardiola meg majdnem 10 évvel kesobb kezdte amit a barszaval csinált az szép de utána szerintem semmi érdekeset. Most bevergődtek a döbtőbe x év meg x milliárd euró után.Nabumm... Mibdenesetre nagyon tetszik hogy szokás szerint kikiáltják győztesnek mintha a másik ág nem is létezne. Nekünk meg a chelseanek ez csak jó.
Ok hogy ráültünk az eredményre a Bayern ellen, de azért a világ legjobb pontrugói is szépen leolvadtak tizi rugásoknál.

Szépen visszarakott minket a térképre, de pont a stílusa miatt hibáztunk bele a kulcs meccsekbe. Jézusom az akkori real-barca meccsek nem is a fociról szóltak. :lol:

Ancelotti+Zidane higgadtsága nagyon jót tett ennek a csapatnak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 5., szerda 12:22

füst írta:
2015 óta sehol sincs az ember.
És mégis mennyivel csicsásabb az önéletrajza, mint huszonakárhány év agónia után Arzénnak. :D
José úgy berobbant a Portóval, és úgy menedzselt utána masszív 8 évet, hogy nyugodtan szotyizhat élete hátralevő részében, mert az edzők java sose lesz a nyomában.
Az a portos bl győzelem a mai napig felfoghatatlan. Mondhatnánk ,hogy ugyanolyan kb mintha most nyerne bl-t a porto. :D de az interrel is nagyot ment minket meg rendesen kirángatott a fekáliából.Az,hogy a 10ik nem vele jött össze csak magának köszönheti meg hogy egy barom.

Utána is visszament még nyert egy bajnoki címet a chelseavel, szóval nem igazán értem ezt a unitedozást. Pont hogy az elmúlt 10 évük egyetlen kiemelkedő szezonját mourinhoval élték meg. Solskjear egyelőre még mindig nullkupás.

Csak a saját faszságai miatt tart ott ahol kost tart de még ezért is összetennék azért sokan a kezüket.

Gvardiola meg majdnem 10 évvel kesobb kezdte amit a barszaval csinált az szép de utána szerintem semmi érdekeset. Most bevergődtek a döbtőbe x év meg x milliárd euró után.Nabumm... Mibdenesetre nagyon tetszik hogy szokás szerint kikiáltják győztesnek mintha a másik ág nem is létezne. Nekünk meg a chelseanek ez csak jó.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. május 5., szerda 12:15

füst írta:
2015 óta sehol sincs az ember.
És mégis mennyivel csicsásabb az önéletrajza, mint huszonakárhány év agónia után Arzénnak. :D
José úgy berobbant a Portóval, és úgy menedzselt utána masszív 8 évet, hogy nyugodtan szotyizhat élete hátralevő részében, mert az edzők java sose lesz a nyomában.
+1

Arsenalos kollégának szerintem továbbra is marhára fájnak azok a Mourinho pofonok. 21 vagy 23 találkozás alatt háromszor ágyúzták csak meg a portugált.

Abban meg biztos vagyok, hogy a Romával is elfogja őket verni a 2015 óta térképen se lévő José, ha összefutnak az EL-ben. (A BL-t nem írom, mert ott azért az ágyúsok egy 5 évig szerintem még nem lesznek (ha csak nem húzzák be persze az EL-t))

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 5., szerda 11:58

2015 óta sehol sincs az ember.
És mégis mennyivel csicsásabb az önéletrajza, mint huszonakárhány év agónia után Arzénnak. :D
José úgy berobbant a Portóval, és úgy menedzselt utána masszív 8 évet, hogy nyugodtan szotyizhat élete hátralevő részében, mert az edzők java sose lesz a nyomában.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 5., szerda 10:50

dzsi91 írta:
alexoxladjackoxi írta:Én igenis rohadtul élvezem, hogy visszanyal a fagyi neki. Folyamatosan oltogatta Wengert, aki az utolsó 2 évét leszámítva mindig 4-be vitte a csapatot 66 évesen is még hozott egy szintet, Mourinho felett meg 50 egypár éves kora óta full elment a foci, és lassan önmaga paródiája lesz az ember. Karma? :hmmm:
Így már mindent értek :lol: Na nem mintha Wengeren nem röhögött volna mindenki 10 évet minimum.
Hidd el, én sem kívántam már a hátam közepére sem, és hála a jó égnek, hogy nincs már itt. Csak én szimplán nem alkalmazok kettős mércét. :roll: Nem értem, ha belé bele lehetett rúgni, akkor Mourinhot miért kéne fürdetni, mikor 2015 óta sehol sincs az ember.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 5., szerda 10:42

alexoxladjackoxi írta:Én igenis rohadtul élvezem, hogy visszanyal a fagyi neki. Folyamatosan oltogatta Wengert, aki az utolsó 2 évét leszámítva mindig 4-be vitte a csapatot 66 évesen is még hozott egy szintet, Mourinho felett meg 50 egypár éves kora óta full elment a foci, és lassan önmaga paródiája lesz az ember. Karma? :hmmm:
Így már mindent értek :lol: Na nem mintha Wengeren nem röhögött volna mindenki 10 évet minimum.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 5., szerda 10:15

_Bushido_ írta:
alexoxladjackoxi írta: Az Mourinhonak miért bók, hogy egy kb. kezdő edző, Solskjear, nem csinált egyből csodát az utódjaként? Ha egy Pochettino vagy Allegri jön a helyére, lehet azóta már bajnokok is lehettek volna, mert a keret és a pénz szerintem adva van. Emlékszem a 2. helyükre is, De Gea védte be őket oda, de majd a MU-s kollega rámcáfol. Az a gáz, hogy az ember arra verte a mellét, hogy ő 3, azaz HÁROM trófeát nyert a Uniteddel. EL, ligakupa és angol szuperkupa, amit a saját drukkereik csicska triplának neveztek el, és ők szégyellték magukat, hogy erre habzik a szája. Pep meg rekordokat döntögetett és hozta a bajnoki címeket, plusz kupákat szintén nyert ő is. A BL-ben mindig elcsúszták idáig, ez igaz. Egyébként nyugodtan keress rá, kb. hasonlóan szórta Mourinho alatt a pénzt a United is, csak ő semmi érdemlegest nem tudott ebből kihozni. Egy 100 millás Pogbával ne az EL győzelem legyen már a cél szerintem... És akkor most csak a kézzel fogható dolgokról beszéltem, abba ne is menjünk bele, hogy játékban mekkora szakadék volt a két csapat között.
Mourinho már akkor kerek perec megmondta, hogy neki nem kell pogba. Nem véletlenül. rettentően hangulatember. Gondolom a MU vezetőség akarta helyrerakni a korábbi hibáját, hogy visszahozzák, de ugye azt mind tudjuk, hogy az érte kiadott pénz is embertelen volt (ár/érték arányban).
Egy lepukkadt MU-val, első évében három, HÁROM trófeát szerzett, nehogymár ezt meg kelljen magyarázni, hogy miért nem a bajnokságot, BL-t nyerte meg :lol: :lol: bőven erőn felüli teljesítmény volt ez akkoriban, ezt csak a vak nem látta, azok, meg akik csicskatriplának nevezték el, jó nagy idióták.
Mourinho a MU-nál kért belső védőt, nem kapott. Azt meg azért mindenki tudja, hogy Smalling, sérülékeny Rojo, meg ilyen félékkel nem lehet levédekezni minőségi támadókat (hosszútávon).
Bailly, Lindelöf nem az ő regnálása alatt érkezett? Ha jól rémlik, mindkettő ilyen 40 millió körüli összegekért. Igen ott volt még Pogba, Mkhitaryan, Lukaku etc. És nyert vele ligakupát, meg angol szuperkupát Ezt Arteta kóklerként hozta le tavaly, ócskább kerettel 0 km-es edzőként. Bár az FA még nívósabb is , mint a Ligakupa. Az EL megsüvegelendő, de azért el nem ájulnék tőle tekintve, hogy mennyi pénz lett befektetve. Szerintem nézz vissza akkoriban egy United és egy City meccset, aztán zongorázd el a különbséget, ha nem elég nívó Guardiola javára, hogy rekordokat döntögetve hozta a bajnoki címeket, akár egy BL-győztes Poolt is lenyomva. A Spurs is kb. stabil TOP4 volt, mielőtt odament, most 8. helyeken állnak. Vagy a West Hamnek annyival jobb kerete lenne? Az az igazság, hogy az embert már csak a neve, és a régen elért sikerei tartják fenn a felszínen. A Roma kb. azért szerződtethette, hogy kapjon a csapat 2 perc hírnevet és hogy jobban figyeljenek rájuk, mert hogy szakmailag nem sok minden szól mellette 2021-ben az hétszentség. Én igenis rohadtul élvezem, hogy visszanyal a fagyi neki. Folyamatosan oltogatta Wengert, aki az utolsó 2 évét leszámítva mindig 4-be vitte a csapatot 66 évesen is még hozott egy szintet, Mourinho felett meg 50 egypár éves kora óta full elment a foci, és lassan önmaga paródiája lesz az ember. Karma? :hmmm:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. május 5., szerda 9:51

Az a Chelseas kirugas, amikor osszezorrent Fabregasszal es a csapatorvosnovel teljesen megtorte. Akkor latvanyosan jobban oszult, az addig is pragmatikus focija meg inkabb az lett, zero kreativitast engedett a jatekosainak es teljesen atment a celfociba.
A Tottenhamnel voltak jo idoszakai, de amikor a huzoemberek kiestek a formajukbol, nem tudott megoldast talalni.

Talan az olasz legkor es egy kevesebb elvarassal rendelkezo csapat ujra visszaadja a motivaciojat.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 5., szerda 9:34

Anthony írta: Hagyjuk Mourinhot, toxikus légkört alakít ki mindenhol, leveszi az életről a játékosokat. Kinek kell ez?
Guardiola olyan amilyen, de úgy néz ki szeretnek vele dolgozni a játékosok, és sok pénzt költött el, de azért eléggé hozza az eredményeket is.
Most éppen elég nagy esélye van a BL-re (sajnos).

Minden edzonek vannak a karrierjeben olyan jatekosok akikkel nem jott ki jol.

Akarhanyszor sikeres volt mindig olyan csapata volt akik tuzbe mentek volna èrte. Ez nem vèletlen. Ilyet nem lehet elèrni toxikus edzösködèssel.

Èn drukkolok neki a Roma-nál is. Jól feküdt neki az olasz liga.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 5., szerda 8:46

alexoxladjackoxi írta: Az Mourinhonak miért bók, hogy egy kb. kezdő edző, Solskjear, nem csinált egyből csodát az utódjaként? Ha egy Pochettino vagy Allegri jön a helyére, lehet azóta már bajnokok is lehettek volna, mert a keret és a pénz szerintem adva van. Emlékszem a 2. helyükre is, De Gea védte be őket oda, de majd a MU-s kollega rámcáfol. Az a gáz, hogy az ember arra verte a mellét, hogy ő 3, azaz HÁROM trófeát nyert a Uniteddel. EL, ligakupa és angol szuperkupa, amit a saját drukkereik csicska triplának neveztek el, és ők szégyellték magukat, hogy erre habzik a szája. Pep meg rekordokat döntögetett és hozta a bajnoki címeket, plusz kupákat szintén nyert ő is. A BL-ben mindig elcsúszták idáig, ez igaz. Egyébként nyugodtan keress rá, kb. hasonlóan szórta Mourinho alatt a pénzt a United is, csak ő semmi érdemlegest nem tudott ebből kihozni. Egy 100 millás Pogbával ne az EL győzelem legyen már a cél szerintem... És akkor most csak a kézzel fogható dolgokról beszéltem, abba ne is menjünk bele, hogy játékban mekkora szakadék volt a két csapat között.
Mourinho már akkor kerek perec megmondta, hogy neki nem kell pogba. Nem véletlenül. rettentően hangulatember. Gondolom a MU vezetőség akarta helyrerakni a korábbi hibáját, hogy visszahozzák, de ugye azt mind tudjuk, hogy az érte kiadott pénz is embertelen volt (ár/érték arányban).
Egy lepukkadt MU-val, első évében három, HÁROM trófeát szerzett, nehogymár ezt meg kelljen magyarázni, hogy miért nem a bajnokságot, BL-t nyerte meg :lol: :lol: bőven erőn felüli teljesítmény volt ez akkoriban, ezt csak a vak nem látta, azok, meg akik csicskatriplának nevezték el, jó nagy idióták.
Mourinho a MU-nál kért belső védőt, nem kapott. Azt meg azért mindenki tudja, hogy Smalling, sérülékeny Rojo, meg ilyen félékkel nem lehet levédekezni minőségi támadókat (hosszútávon).

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 5., szerda 6:51

Hagyjuk Mourinhot, toxikus légkört alakít ki mindenhol, leveszi az életről a játékosokat. Kinek kell ez?
Guardiola olyan amilyen, de úgy néz ki szeretnek vele dolgozni a játékosok, és sok pénzt költött el, de azért eléggé hozza az eredményeket is.
Most éppen elég nagy esélye van a BL-re (sajnos).

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 4., kedd 23:54

dzsi91 írta: Az a united mióta elzarvarták mourinhot semmit nem lépett előre, mennek az el-ért és liga másodikok. Ezt hozták Mourinhoval is, a city meg nyert bajnokságokat gvardiola nélkül is.

Nyilván jelenleg pep van előrébb, de hát ezt a körutat Zidane is megcsinálhatná. Elmenne a juveba nyerni pár ligát,aztán bayern aztán a psgvel még pár ingyen kupa és már csak a nagy számok törvénye miatt is jönne egy bl döntő 10 év alatt.
Az Mourinhonak miért bók, hogy egy kb. kezdő edző, Solskjear, nem csinált egyből csodát az utódjaként? Ha egy Pochettino vagy Allegri jön a helyére, lehet azóta már bajnokok is lehettek volna, mert a keret és a pénz szerintem adva van. Emlékszem a 2. helyükre is, De Gea védte be őket oda, de majd a MU-s kollega rámcáfol. Az a gáz, hogy az ember arra verte a mellét, hogy ő 3, azaz HÁROM trófeát nyert a Uniteddel. EL, ligakupa és angol szuperkupa, amit a saját drukkereik csicska triplának neveztek el, és ők szégyellték magukat, hogy erre habzik a szája. Pep meg rekordokat döntögetett és hozta a bajnoki címeket, plusz kupákat szintén nyert ő is. A BL-ben mindig elcsúszták idáig, ez igaz. Egyébként nyugodtan keress rá, kb. hasonlóan szórta Mourinho alatt a pénzt a United is, csak ő semmi érdemlegest nem tudott ebből kihozni. Egy 100 millás Pogbával ne az EL győzelem legyen már a cél szerintem... És akkor most csak a kézzel fogható dolgokról beszéltem, abba ne is menjünk bele, hogy játékban mekkora szakadék volt a két csapat között.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 4., kedd 23:44

Az a united mióta elzarvarták mourinhot semmit nem lépett előre, mennek az el-ért és liga másodikok. Ezt hozták Mourinhoval is, a city meg nyert bajnokságokat gvardiola nélkül is.

Nyilván jelenleg pep van előrébb, de hát ezt a körutat Zidane is megcsinálhatná. Elmenne a juveba nyerni pár ligát,aztán bayern aztán a psgvel még pár ingyen kupa és már csak a nagy számok törvénye miatt is jönne egy bl döntő 10 év alatt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 4., kedd 23:39

'shutterisland írta:
az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba
anelkul hogy belemennek ebbe a pep vs mou dologba, mert egyreszt sokszor lefutott korok masreszt off is.

...de pep is a 14. szezonjat huzza topcsapat elen, es ahogy irja remy, hogy juve vagy psg, vagy esetleg spanyol szovetsegi kapitanyi pozicio is benne van a folytatasban.

biztos vagyok benne, hogy mou is szivesebben ulne ezeken a padokon, ha meg mindig hivnak, ahogy pep is nyilvan ezt valasztja valenciak vagy evertonok helyett.

szerintem jobban eljart az ido a portugal felett es megujulasra is kevesbe latom fogekonynak.

a sok tehetseges (foleg nemet) edzok meg jonnek felfele.
Pep felett szerintem egyáltalán nem járt el az idő, sőőt... Tavaly már kezdték leírni, aztán megint csúnyán odadurrantott idén az egész PL-nek, és végre nem szerencsétlenkedték el a BL-t sem, mert az ahogyan mondjuk a Spurs ellen kiestek 2 éve, bohózat volt, és szimpla lúzerség, de nem az edző sara. Egyszerre mentek asszem Mourinhoval Manchesterbe, aztán meg lehet nézni, hogy az egyik kb. annyi bajnoki címet nyert, ahányszor azóta a másikat kirúgták. Ég és föld a két edző már évek óta, és nem a portugál javára dől el a mérleg, hogy finoman fogalmazzak.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 4., kedd 23:35

'shutterisland írta:
az edzozsemi folyamag beleul a tutiba meg a feneketlen penztarcaba
anelkul hogy belemennek ebbe a pep vs mou dologba, mert egyreszt sokszor lefutott korok masreszt off is.

...de pep is a 14. szezonjat huzza topcsapat elen, es ahogy irja remy, hogy juve vagy psg, vagy esetleg spanyol szovetsegi kapitanyi pozicio is benne van a folytatasban.

biztos vagyok benne, hogy mou is szivesebben ulne ezeken a padokon, ha meg mindig hivnak, ahogy pep is nyilvan ezt valasztja valenciak vagy evertonok helyett.

szerintem jobban eljart az ido a portugal felett es megujulasra is kevesbe latom fogekonynak.

a sok tehetseges (foleg nemet) edzok meg jonnek felfele.
Mourinho azért majdnem egy évtizeddel előbb kezdte. Nyilván jobban eljárt felette az idő. De míg a portugál azért bevállalt elég merész váltásokat addig a kókler legnagyobb kihívása a barsza volt. És ha vannak tökei bevállalja a barszát a city után, lássuk mitkezd egy csődközeli barszával messi után.

Mourinhot sokan lenézik pedig akárhonnan nézem a tottenhamig maxolta a klubjait. Porto,chelsea,inter... minket is a béka segge alól húzott ki,aztán visszament a chelseabe gyorsan ynert megint egy pl-t, a uniteddel is hozott el-t asszem fa kupát is. A spursel meg soha senki nem fog semmit nyerni. Nyilván a saját baromságai miatt bukik egy idő után mindenhol de nem mondanám sikertelennek egyik állomását sem,amit meg az első 10 évében hozott az embertelen kategória.

Amúgy az ő nagy baja hogy nem áll meg, egyik melóból a másikba szünet nélkül. A második chelsea korszaka után kicsit pihennie kellett volna. Olaszország meg neki hazai pálya bár Romaval túl nagyot azért nem lehet alkotni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 4., kedd 22:23

sonic írta:
El Sie7e írta:

amíg CR válogatott, nem lesz szövkap.
Miert? Osszebalheztak?
Már a manutd-s korszakában is voltak pengevaltasai cr-nek mouval, aztán egy ideig Madridban elviseltek egymást, de túl nagy ego mindkettő. Nem lett szép vége, azóta is megy néha a sardobalas
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég