Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. május 6., csütörtök 9:14

Kb így néztünk ki tegnap a meccs "érdemi" részében. Vini néha jobbon is persze. :fpalm:

Aztán többet nem is mondanék a meccsről :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 6., csütörtök 9:13

Mas kerdes, hogy ebben a keretben volt e tobb. Szerintem abszolut nem, sot, ez is tobb, mint ami iden bennunk volt. Egy pihent het utan is rossz volt nezni a kp-t. Benzeman kivul meg nem hogy kozepes, konkretqn ertekelhetetlen tamadoink vannak.

Remélhetőleg ezt a vezetőség is látja.
Elő lehet adni a boad meetingeken az elért eredményeket faszán, mintha semmi hiba nem lenne csak épp picit több szerencse kellett volna (vagy esetleg 1 db extra támadó).

Aztán az egész csak Z.Z féle black magick. Mondom ezt úgy, hogy az elődöntőt kummára eltaktikázta a mester.
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 6., csütörtök 9:06

Szerintem abszolut nem volt hiba Ramost a kezdobe nevezni. A hiba ott volt, h egy sosem hasznakt felallasban mentunk ki ahol sok esetben az egyetlen belso vedo Ramos volt. A gyors valtas helyett igy akartuk vegig lehozni a meccset. A cserek sem igazan ultek, kar tagadni, edzoi reszrol ez ellett taktikazva.
Mas kerdes, hogy ebben a keretben volt e tobb. Szerintem abszolut nem, sot, ez is tobb, mint ami iden bennunk volt. Egy pihent het utan is rossz volt nezni a kp-t. Benzeman kivul meg nem hogy kozepes, konkretqn ertekelhetetlen tamadoink vannak.
Van mire epitkezni, meg egy kifacsart kerettel is top4, a bl a mienk, csak most engedjuk kicsit orulni az angolokat is :lol:
Termeszetesen a chelsea megerdemelten jutott tovabb, es remelem valahogy sikerul megnyerniuk

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 9:05

Anthony írta:
Realista24 írta:Vagy ha Vini is megprobal valamit.
Jézusom, Vinit engedjük már el valahova nyáron, kiéget az a gyerek...
Vinivel vernem meg Hazardot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 6., csütörtök 9:04

Realista24 írta:Vagy ha Vini is megprobal valamit.
Jézusom, Vinit engedjük már el valahova nyáron, kiéget az a gyerek...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 8:52

Legjobb negyben ki lehet esni.
Chelsea 13 év alatt jutott három döntőbe. City soha.
Mi 5/4.

Korszak vege. :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 8:47

Anthony írta: Ez sajnos ott elbukott, amikor Ramost kezdőbe nevezte ZZ. Nagyon jól megvoltunk nélküle, erre a szezon legfontosabb meccsére beteszi, mikor vagy 2 hónapja játszott utoljára. Nonszensz.

Jobb híján Odriozola meg kellett volna kapja az esélyt, és játsszunk rendes felállásban.

Lehetett tudni, hogy hátul nagyon sűrűn lesznek, az 5 védős rendszert nehéz feltörni, rá kellett volna menni a pontrúgások, szögletek kiharcolására.

Vini a jobb szélen, te atya ég :(

Na mindegy, lehetett volna szorosabbá tenni, de sajnos mi itt már elfogytunk, kimaxoltuk a Bl-t.

Külön boldogsággal tölt el, hogy azért a Poolt helyreraktuk így is.
Ha Hazard focizott volna, lehetett volna szabadrúgás több.

Vagy ha Vini is megprobal valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. május 6., csütörtök 8:35

Sajnos nem lattam a meccset, de en nem szegyenkezek, nem vagyok ideges. 60 serulttel, raklapnyi hianyzoval, coviddal...mar az is csoda, hogy idaig eljutottunk.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 6., csütörtök 8:25

Ez sajnos ott elbukott, amikor Ramost kezdőbe nevezte ZZ. Nagyon jól megvoltunk nélküle, erre a szezon legfontosabb meccsére beteszi, mikor vagy 2 hónapja játszott utoljára. Nonszensz.

Jobb híján Odriozola meg kellett volna kapja az esélyt, és játsszunk rendes felállásban.

Lehetett tudni, hogy hátul nagyon sűrűn lesznek, az 5 védős rendszert nehéz feltörni, rá kellett volna menni a pontrúgások, szögletek kiharcolására.

Vini a jobb szélen, te atya ég :(

Na mindegy, lehetett volna szorosabbá tenni, de sajnos mi itt már elfogytunk, kimaxoltuk a Bl-t.

Külön boldogsággal tölt el, hogy azért a Poolt helyreraktuk így is.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 6., csütörtök 8:15

Ennyi volt ebben a keretben, amíg Casemiro a második legeredeményesebb emberünk, és vagy lő gólt a rongyosra pörgetett Benzema, vagy nem, addig ez van. Szerintem nem rossz teljesítmény elődöntőzni ezzel a kerettel, de látszott hogy ezt így nem lehet.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 8:06

Toti írta: arra amúgy van magyarázat, h mi miért az utcáról vonultunk be a kezdőrugáshoz meg a 2. félidőre is?
Biztos konténer öltözőt kaptunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. május 6., csütörtök 7:51

arra amúgy van magyarázat, h mi miért az utcáról vonultunk be a kezdőrugáshoz meg a 2. félidőre is?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 6., csütörtök 7:23

Én mérges vagyok ZZre. 3 félidő előnyt adtunk, két emberrel akartunk támadni 5 védővel meg egy vkpvel. Rendre nyogvenyelos szenvedos szart latunk ilyenkor ew meg a vedelem sem stabil.

Első meccsen talán bántóbb is volt, hazain, beszarva, de tegnap is csak ég a ház jelleggel nyúlt bele. Legkomolyobb eltaktikazasa volt ez a kopasznak.

Hazard minősíthetetlen.

Ramos meg ezzel a mentalitással tényleg jobb, ha lelép.

Ja és ez a Mount gyerek elég parádés. Kis fika nemeteknel sokkal jobb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 5:38

Büszke vagyok a csapatra, egy rossz szót nem írok rájuk.

Hazardot nem tekintem a Real játékosának, szarjon sünt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. május 6., csütörtök 3:23

Fenoo írta:
ZZ-nél egy olyan szintű rotáció aminél mindenki folyamatosan felváltva kapja a perceket az nem hiszem, hogy meg fog valósulni. Ha valamilyen csoda folytán mégis rotálna a mester, ott van a másik dolog, hogy sok játékos folyamatosan kezdő akar lenni, főleg az általad említett két ember. Ödegaard biztos nem fog minden második meccsen padozni, vagy fix kezdőként számolnak vele vagy lelép. Ceballos se hiszem, hogy sokáig elviselné, ő is inkább már nyáron lépne minthogy padozzon főleg ha ZZ marad az edző.
Hát elnézve a CKM et elvileg kaphatnának nyugodtan annyi játékpercet amivel be kellene hogy érjek és a többi már csak rajtuk múlna. A kérdés itt egyedül ZZ, hogy mennyire tud változni, mennyire mer végre hozzányúlni a kerethez. Bár nem hiszem h az elmúlt két ev tanulsagat nem vonja le az öreg.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. május 6., csütörtök 1:32

Megerdemelte a Chelsea, a jatek minden elemeben jobbak voltak, a mi nyuggerfocinkat teljesen megoltek. Letamadtak, lefogtak a szeleket, kozepen nem hagytak egy centi helyet sem a vegelgyengules kozeleben levo kp-sainknak, mindenkit leutkoztek abban a pillanatban, hogy at probalta venni a labdat. Modric, Kroos, Casemiro, Mendy, Nacho es Ramos is szanalmasan lassu volt, nem csak fizikailag, de fejben is.
Ilyen szintu fizikalis hatranyt nem lehet semmivel sem potolni, nem hibaztak, igy meg lovesekig se sikerult eljutni.
A tanulsagot viszont remelem Zizou es Perez is levonja: nem lehet ennyi meccset lenyomni 13 jatekossal.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 5., szerda 23:51

dzsi91 írta:
flori írta:

Ja, de azért nagyon más ez a "más szint", mint amikor a Real-Barca uralta a focát. Megérdemelte a Chelsea, de ha ránézek a keretükre, nem mozog a bohóc. Jó kis munkás csapat, akiket kiválóan megszervezett Tuchel, de a mostani kezdő nagy része még lábjegyzet sem lesz a nagykönyvben.
Míg a barca és a Real de a 13as bayern is kirobbantak a mezőnyből addig ezeknek megkellett várni amíg mindenki kiöregszik csődbe megy vagy szarrá nyeri magát,sőt még a világ vége is kellett hozzá.

Azért jó hogy a párizs még ígyse jut szóhoz,remélem a city sem.Chelsea meg olyan amilyen de ők legalább az uttörő olajcsapat voltak :D nem koppintások.
Egy az egyben így vagyok vele én is. :D

Nem sajnálnék a Chelseatől idén semmit.

A City a ripaccsal már annál jobban idegesítene.Maga a csapat szervezete, az edzője sem szimpatikus. Meg ahogy menedzselik a dolgot. Pofán röhögnek mindenkit és cseszik el védőkre a félmilliárd eurókat agyatlanul.. én meg akkor röhögök, ha ígysem megy nekik.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 5., szerda 23:48

KAG írta: Mivel nincs cash, én mindenképp visszahoznám 1-1 évre Ödegaard-ot és Ceballost is.
Blancoval kiegészülve, jól lehetne rotálni a kezdőt.

Ja igen, kezdő. Kroos és Modric fizikai korlátait már láthatóan nem bírja el a csapat egyszerre.
Én elkezdeném őket vagy-vagy játszani. Mivel a leginkább fizikális és gyors kp-s Valverde a csapatban, emiatt őt tenném be az egyik géniusz helyett.

Jövőre nálam egy Kroos/Modric/Ceballos - Casemiro/Blanco - Valverde/Ödegaard/Ceballos

Kp lenne

ZZ-nél egy olyan szintű rotáció aminél mindenki folyamatosan felváltva kapja a perceket az nem hiszem, hogy meg fog valósulni. Ha valamilyen csoda folytán mégis rotálna a mester, ott van a másik dolog, hogy sok játékos folyamatosan kezdő akar lenni, főleg az általad említett két ember. Ödegaard biztos nem fog minden második meccsen padozni, vagy fix kezdőként számolnak vele vagy lelép. Ceballos se hiszem, hogy sokáig elviselné, ő is inkább már nyáron lépne minthogy padozzon főleg ha ZZ marad az edző.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 5., szerda 23:48

Hakimi baromi jó lenne. Anno akkor az eladását sem értettem, így utólag már picit világosabb.
Amit nem értek továbbra sem, hha ennyire kellett a pénz, akkor
A; Miért ennyire olcsón adtuk? (piac egyik legfelkapottabb védője volt akkor)
B; miért 500 részletre?


Na mind1, visszatérve a mondadómra. Baromira nem látom, hogy a jelenlegi helyzetben miként fogunk kiadni Hakimiért 50-60 millió eurót.
ZIDANE

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. május 5., szerda 23:44

Abszolút megérdemelt a Chelsea továbbjutása, megkérdőjelezhetetlenül jobbak voltak. Ahogy 2 éve az Ajax fiataljai, most a londoni ifjak és Kanté futották szét a brigádot, de kegyetlen tempó különbséggel, plusz úgy nyomták el az embereinket, ahogy nem szégyellték. Ha esetleg valaki átcselezte magát egy emberen, 2-t kapott mellé; esély sem volt betörni a 16-oson belülre, persze ehhez a felállás, a lassú, körülményes labdajáratásunk és a rengeteg pontatlan átadás, na meg az agyvérzést okozó balfasz beadásaink is hozzátettek.

Egy bajnoki arany azért gyönyörű lezárása lenne ennek a kemény idénynek és egy jelképes lezárása is lehetne végleg az aranygenerációnknak! Elengedhetetlen a frissítés és az új impulzusok, na meg a valós tehetség, Real Madrid szintű erősítés; elég volt a csetlő-botló bohócokból és léhűtőkből, sikerre éhes elitfocistákra van ismét szükségünk! Hala Madrid!
Mivel nincs cash, én mindenképp visszahoznám 1-1 évre Ödegaard-ot
A norvégot és elvileg Achraf-ot is kéri vissza a kopasz.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég