Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 10:48

Nekem egy BL elődöntőben nem vállalható és elfogadható teljesítmény kell.

Ha lenne elég agya, több előnyt kovacsol magának. De nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 6., csütörtök 10:45

Volt potenciál abban a Vini-Chilwell párharcban, csak ha meg is verte a brazil, Rüdiger tanárian besegített (végig kurva jó volt), illetve nem segített senki, Benzemára vigyáztak 2-3an, Hazard meg gondolom már az esti nasira gondolt, sehol nem volt.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 6., csütörtök 10:42

Csabi írta: a chelsea-nek ez pont jól jött ki, a legjobbkor szedték össze magukat az újak, ezt megkoronázva tuchel tökéletes időpontban érkezett, hogy egy összeszedett, motivált és összeállt csapatot küldjön ki ellenünk. azért ha megnézzük őket, egyáltalán nem psg vagy sziti szindróma ez, mármint ami az átigazolásokat illeti. pl. az utolsó pár évben szépen építkeznek, nem összevissza megvesznek mindent és mindenkit:
-55
+5
-10
-25
-65
-115
+112
-190

ezek az összegek vásárlások és eladások után. az utolsó évben többet vásároltak, de ez főleg ugye azért volt, mert az azt megelőző évben el voltak tiltva az igazolásoktól.
Jajj, ezt se felejtsük el tényleg, ellenfél is volt a pályán. Jó emberek vannak a Chelsea-nél , illenek Tuchel taktikájába.. ennyi, egy jó házasság, meg okos igazolások/okosabb igazolások azoknál, mint akik szintén tele vannak egy halom pénzzel.. Jól bánik vele a "sportdiri" kishölgy.. Ő is nagyon jó.. Olvassatok utána..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. május 6., csütörtök 10:40

Most nem azért, de Vini teljesen vállalható volt tegnap. Egész jól ültek a cselei pedig Chilwell a Chelsea egyik legjobb védõje.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 10:38

Pad'em írta:
Realista24 írta: Vini egy kutyauto szar.
A többi hidegen hagy vele kapcsolatban. Akárhogy magyarazzatok.
:lol: Röviden, tömören.

De mi a pélóért teszi be jobb szélre, ahol aztán meg pláne kutyaütő. Persze nem ezen múlt, mert ilyen körülmények mellett kb sanszunk nem volt. Aztán még ilyen húzásokkal lábon is lőttük magunkat pedig eleve rokkantak sánták vagyunk.

Egy normál szezonban, sérülések, rotáció mellett hozhattuk volna, így esélytelen volt. Nyert a frissebb, erősebb, pihentebb, nagyobb keretű csapat.
Mindegy hova teszed.
Ha meg Ase jatszott volna, az lett volna itt mindneki baja, mert hogy Punisher jobb lett volna.
Egyéb blablabla, ja meg igen. Zidane szar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. május 6., csütörtök 10:36

a chelsea-nek ez pont jól jött ki, a legjobbkor szedték össze magukat az újak, ezt megkoronázva tuchel tökéletes időpontban érkezett, hogy egy összeszedett, motivált és összeállt csapatot küldjön ki ellenünk. azért ha megnézzük őket, egyáltalán nem psg vagy sziti szindróma ez, mármint ami az átigazolásokat illeti. pl. az utolsó pár évben szépen építkeznek, nem összevissza megvesznek mindent és mindenkit:
-55
+5
-10
-25
-65
-115
+112
-190

ezek az összegek vásárlások és eladások után. az utolsó évben többet vásároltak, de ez főleg ugye azért volt, mert az azt megelőző évben el voltak tiltva az igazolásoktól.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 6., csütörtök 10:35

Realista24 írta: Vini egy kutyauto szar.
A többi hidegen hagy vele kapcsolatban. Akárhogy magyarazzatok.
:lol: Röviden, tömören.

De mi a pélóért teszi be jobb szélre, ahol aztán meg pláne kutyaütő. Persze nem ezen múlt, mert ilyen körülmények mellett kb sanszunk nem volt. Aztán még ilyen húzásokkal lábon is lőttük magunkat pedig eleve rokkantak sánták vagyunk.

Egy normál szezonban, sérülések, rotáció mellett hozhattuk volna, így esélytelen volt. Nyert a frissebb, erősebb, pihentebb, nagyobb keretű csapat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 10:25

Vini egy kutyauto szar.
A többi hidegen hagy vele kapcsolatban. Akárhogy magyarazzatok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. május 6., csütörtök 10:15

kiserik írta: Mint mondtam, nem védeni akarom a brazilt, csak igazságtalannak tartom a legfőbb felelősnek kikiálltani, mikor volt nála szarabb is bőven. Én soha nem azt szidom, aki kevésbé jól tud játszani, hanem azt, aki sokkal jobban tudna, csak valami miatt mégsem jön össze. Vini ennyit tud egyelőre, egy gyors, használható kiegészítő ember. Idén tölti a 21-et. Árában nem tudod jobbra cserélni. Sokkal inkább felbasz a 160 milliós vicc, az, hogy ZZ miatt a CKM és Karim lépni is alig tudnak, ezért nagyon nagyon maguk alatt teljesítenek, hogy inkább beteszi a posztidegen Vinit jobbvédőbe, mikor ott van Odri a padon, hogy csak pár dolgot említsek. Mégsem fröcsögök ZZ-re, mert közben hálás is vagyok neki, hogy idáig is eljuttatta a csapatot. Pont úgy, ahogy hálás vagyok Vininek, hogy túlrúgott minket a Poolon. Ennyi. Lehet tovább fröcsögni én kiszálltam.
+1.
Sajnálom ezt a Vini kölyköt, nagyon nagyon akar, de csak nyögés a vége sokszor :( Az ZZ hibája, hogy ő játszik RWB-t, de tisztességgel visszazárt, és próbálkozott elől is, nem ő volt a legnagyobb bajunk tegnap.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: matador » 2021. május 6., csütörtök 10:12

Így is több ez a szezon, mint az elvárható. Az okok nagyrészt ismertek, megoldás számomra nem látszik. Pereznek volt egy ötlete, majdnem karóba húzták érte.

Ezzel együtt is: mi történt a második félidőben? Az elsőben ha nem is le-, de simán kifociztuk őket, már-már jött a BL-feeling. Nem szeppentünk meg a bekapott góltól, tudtuk, hogy benne van-volt, és ha végigvisszük, amit akarunk, akkor továbbra is meglehet. Sok minden nem változott látszólag a szünetben, mégis: a következő negyed órában pályán sem voltunk, aztán még fél órát szenvedtünk azzal, hogy a labdát legalább a középpályára felvigyük.

Nem értem, mi az oka a kontrasztnak. Ha a fáradtság, az súlyos tervezési hiba a stábtól, mert az elsőben az történt, amit mi akartunk - mégha a Chelseanek ez nem is volt annyira ellenére. Szóval ebben nem hiszek, főleg, hogy egyből a negyed óra pihi után estünk vissza.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. május 6., csütörtök 10:12

Tegnapi meccs? Törlesztjük a BL triplát nah.

Tudom-tudom, eladtuk a lelkünket jó pár évre a BL tripla miatt, de nem gondoltam volna, hogy ez a Bale-Hazard-Vinidzsu hármasban fog majd testet ölteni. És meg a Jovic, Isco, Asensio pakkot meg sem említettem.

Öregfiúk és amolyan űrgolyhós balf***ok csapatát mutattuk tegnap. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 6., csütörtök 10:08

Realista24 írta: Livescore meccselemzes. Jól van. :kalapos:

Kb így scoutoltak amikor leigazoltuk.
Úgy csinálsz, mint aki sohe nem hoz statisztikákat.

Mint mondtam, nem védeni akarom a brazilt, csak igazságtalannak tartom a legfőbb felelősnek kikiálltani, mikor volt nála szarabb is bőven. Én soha nem azt szidom, aki kevésbé jól tud játszani, hanem azt, aki sokkal jobban tudna, csak valami miatt mégsem jön össze. Vini ennyit tud egyelőre, egy gyors, használható kiegészítő ember. Idén tölti a 21-et. Árában nem tudod jobbra cserélni. Sokkal inkább felbasz a 160 milliós vicc, az, hogy ZZ miatt a CKM és Karim lépni is alig tudnak, ezért nagyon nagyon maguk alatt teljesítenek, hogy inkább beteszi a posztidegen Vinit jobbvédőbe, mikor ott van Odri a padon, hogy csak pár dolgot említsek. Mégsem fröcsögök ZZ-re, mert közben hálás is vagyok neki, hogy idáig is eljuttatta a csapatot. Pont úgy, ahogy hálás vagyok Vininek, hogy túlrúgott minket a Poolon. Ennyi. Lehet tovább fröcsögni én kiszálltam.

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 6., csütörtök 10:00

TheBull6 írta: Kb így néztünk ki tegnap a meccs "érdemi" részében. Vini néha jobbon is persze. :fpalm:

Aztán többet nem is mondanék a meccsről :D
Ez azért a valóságban így nézett ki:

https://kepkuldes.com/image/9Dm6Cj

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 9:57

Livescore meccselemzes. Jól van. :kalapos:

Kb így scoutoltak amikor leigazoltuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 6., csütörtök 9:54

TheBull6 írta: Kb így néztünk ki tegnap a meccs "érdemi" részében. Vini néha jobbon is persze. :fpalm:

Aztán többet nem is mondanék a meccsről :D

Hát igen, bár szerintem ez a grafika is rossz, szerintem kb egy szakadék volt a védelem és a többi rész között, a középpálya+csatárok meg egymás sarkát taposták.
De ettől függetlenül nem haragszom, grande ZZ idáig elvezette ezt a vakokkal és gyengénlátókkal telerakott bandát.. Gyakorlatilag van 10 embere aki ér valamit, de 2-3-4 arc folyamat sérült azokból is, ágyútölteléknek sem valókkal kell kiállni, ahhoz képest csoda, hogy itt voltunk.

Ez már Madridban eldőlt, ott gyakorlatilag úgy álltunk fel, hogy ok, ez a 11 emberünk egészséges/ér valamit, szarul működött az is, aztán bíztunk, hogy londonban vakarunk egyet.. de nem jött be.
Nem volt jó a tegnapi kezdő sem, a két leglabdaügyetlenebb emberre volt kitalálva, hogy azok majd meghúzzák. Lehet jobb lett volna 4-3-3, de már mindegy, csoda, hogy eljutottunk idáig, szar kiesni, de nem voltunk jók, ott vagyunk Európa legjobb 4 csapata között, de perpill ennyi volt bennünk.

Aztán a ZZ csoda megy tovább, ha valaki a novemberi foshalom közben azt mondja, hogy május elején BL elődöntő + versenyben vagyunk a bajnoki címért, aláírom..
4 meccs van a ligában, legalább azok maradjanak egészségesek, akik tegnap voltak, és ezt a 3 védős rettenetet felejtsük el...

@Kiserik: Vinyó mindent csinált, csak nem tisztességes helytállást :D :D
Ne viccelj, semmi értékelhető momentuma nem volt.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 6., csütörtök 9:49

Realista24 írta:
kiserik írta:
Áruld már el, hogy mivel volt jobb például Mendy, mint Vini? Ugyan az a poszt volt tegnap. Gyakorlatilag tudásán felül hozta a Pool elleni első meccset, ennek köszönhetjük a legjobb 4et, de megy a szar a nyakába folyamatosan.
...

Amúgy, ha már párhuzam. Mendy nem támadott rosszabbul tegnap, mint Vini. Viszont Vini mellé védekezni sem tud.
Mendy: Tackles: 0; Interceptions: 0; Clearences: 1
Vini: Tackles: 3 (legtöbb nálunk); Interceptions: 0; Clearences: 0

Emellett a legtöbb sikeres csel is Vini neve mellett van, tehát nem igaz, hogy nem akart volna semmit csinálni.

Nem védeni akarom, csak kicsit felbasz, hogy megint ő van beállítva főszarnak, mikor tisztesen helyt állt egy olyan poszton, amit életében nem játszott és még az oldalhoz sincs semmi köze. Lehozta kb ugyan azt bal támadó létére a jobb oldalon, mint a nagy hátvédzseni istenfia Mendyke a saját oldalán. Továbbra sem ő a legnagyobb baja a csapatnak, bárhogy is próbáljátok ezt kihozni mindig.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 6., csütörtök 9:39

Imadom. A gyerek csak balra tud "cselezni", ugyetlen, nem tud loni, beadni, de meg vedjuk, mert a masik is szar. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 9:21

kiserik írta:
Realista24 írta:

Ha Hazard focizott volna, lehetett volna szabadrúgás több.

Vagy ha Vini is megprobal valamit.
Áruld már el, hogy mivel volt jobb például Mendy, mint Vini? Ugyan az a poszt volt tegnap. Gyakorlatilag tudásán felül hozta a Pool elleni első meccset, ennek köszönhetjük a legjobb 4et, de megy a szar a nyakába folyamatosan.
Húha, 31 meccs alatt rúgott három gólt. Aztakurva. :salute: Jóhogy nem már Vini érdeme, hogy itt vagyunk :lol: :lol:

Amúgy, ha már párhuzam. Mendy nem támadott rosszabbul tegnap, mint Vini. Viszont Vini mellé védekezni sem tud.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 9:20

Én úgy voltam amúgy ezzel a tegnapi felállással, hogy Zidane így próbált meccsbe kerülni Tuchellel szemben.
A német profi módon készül minden meccsére, tanulmányoz, elemez. A számai magukért beszélnek. Zidane kipróbált valamit, nem jött össze, máshogy sem lett volna jó.

Hazard és Vini -2 ember volt. Ilyen játékosokkal és mentalitással nem lehet BL-t nyerni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 6., csütörtök 9:18

Realista24 írta:
Anthony írta: Ez sajnos ott elbukott, amikor Ramost kezdőbe nevezte ZZ. Nagyon jól megvoltunk nélküle, erre a szezon legfontosabb meccsére beteszi, mikor vagy 2 hónapja játszott utoljára. Nonszensz.

Jobb híján Odriozola meg kellett volna kapja az esélyt, és játsszunk rendes felállásban.

Lehetett tudni, hogy hátul nagyon sűrűn lesznek, az 5 védős rendszert nehéz feltörni, rá kellett volna menni a pontrúgások, szögletek kiharcolására.

Vini a jobb szélen, te atya ég :(

Na mindegy, lehetett volna szorosabbá tenni, de sajnos mi itt már elfogytunk, kimaxoltuk a Bl-t.

Külön boldogsággal tölt el, hogy azért a Poolt helyreraktuk így is.
Ha Hazard focizott volna, lehetett volna szabadrúgás több.

Vagy ha Vini is megprobal valamit.
Áruld már el, hogy mivel volt jobb például Mendy, mint Vini? Ugyan az a poszt volt tegnap. Gyakorlatilag tudásán felül hozta a Pool elleni első meccset, ennek köszönhetjük a legjobb 4et, de megy a szar a nyakába folyamatosan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég