OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 6., csütörtök 17:54

nmate írta:
Süti írta: Én 27.-én kaptam hétfőn már itt volt a kártya. Nővérem is aznap kapta, ugyanakkor ugyanott, neki még semmi, bár neki más az értesítési cím.
Oh.

Kíváncsi vagyok, mi alapján mehet a sorrend.
Csak úszni szeretnék végre eljutni :D
sztem nagyban függ h hova küldik
valszeg pestre hamarabb megérkezik mert ott van a posta fő elosztó központja is, így az közelebbinek számít
én múltkor 2 nap alatt kaptam meg a személyim
meg persze attól is függ h épp mennyi igazolványt kell kiállítani, kipostázni, a múlt hét második fele sztem betett a rendszernek, most jöhetnek egyenesbe :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. május 6., csütörtök 17:11

Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Lényegében aki elkummantotta a bejelentését (és ezzel a kötelező karantént) a háziorvosnál az nem kap, aki bejelentette az kap.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 6., csütörtök 16:51

Süti írta: Én 27.-én kaptam hétfőn már itt volt a kártya. Nővérem is aznap kapta, ugyanakkor ugyanott, neki még semmi, bár neki más az értesítési cím.
Oh.

Kíváncsi vagyok, mi alapján mehet a sorrend.
Csak úszni szeretnék végre eljutni :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 6., csütörtök 16:06

na, építész van itt? :mrgreen:
kellene help.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 6., csütörtök 14:41

wZoLee7 írta: Na egy olyant valaszoljatok meg nekem h nyaron a balatonnal a szallasok foglalasahoz ugye kell oltasi igazolvany vagy valami. En ezzel innen szlovakiabol ha foglalok, minden velem egyutt erkezotol ott is elkerik vagy mar a foglalaskor elkellene kuldeni? Vagy ez meg nyarra valtozhat parszor?
Nálunk csak becheckoláskor kell felmutatni az igazolványt, magánál a foglalásnál még nincs erre szükség.

viktor1205
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. március 9., kedd 22:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: viktor1205 » 2021. május 6., csütörtök 14:38

Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Kaphat. Kell egy antitest vizsgálatot csináltatni (asszem ez a neve), ami kb 15k. Plusz ennek eredményében lehet kártyát csináltatni, ami további 3k.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 6., csütörtök 14:19

Én 27.-én kaptam hétfőn már itt volt a kártya. Nővérem is aznap kapta, ugyanakkor ugyanott, neki még semmi, bár neki más az értesítési cím.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 6., csütörtök 14:17

sebydani írta:
Utánam kaptad 1 nappal nem, vagy rosszul emlékszem? Én 26. hétfőn voltam. Lehet holnap érkezik. :hmmm:
Ja, hogy 8 munkanap. Igen, en kedden.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 6., csütörtök 14:10

Na egy olyant valaszoljatok meg nekem h nyaron a balatonnal a szallasok foglalasahoz ugye kell oltasi igazolvany vagy valami. En ezzel innen szlovakiabol ha foglalok, minden velem egyutt erkezotol ott is elkerik vagy mar a foglalaskor elkellene kuldeni? Vagy ez meg nyarra valtozhat parszor?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 6., csütörtök 13:47

Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Nem, aki átesett ezen a fenén, és van róla papírja, az kap ilyen kártyát vagy mit.( csináltat ilyen vizsgálatot )
Nem csak oltáshoz kötött.

Többit nem vágom, de olvastam már arról is.csak hülyeséget nem írok inkább ebben.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 6., csütörtök 13:40

Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. május 6., csütörtök 13:36

nmate írta:
sebydani írta: Védettségi kártya zsebben, 8 munkanapon belül meg is jött első oltás után. Ki jön inni? Szigorúan csak bentre ülünk! :kalapos:
Nekem még sehol, 9 napja kaptam :(
Utánam kaptad 1 nappal nem, vagy rosszul emlékszem? Én 26. hétfőn voltam. Lehet holnap érkezik. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 6., csütörtök 13:32

sebydani írta: Védettségi kártya zsebben, 8 munkanapon belül meg is jött első oltás után. Ki jön inni? Szigorúan csak bentre ülünk! :kalapos:
Nekem még sehol, 9 napja kaptam :(

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 6., csütörtök 13:31

ateeemadrid írta:

Nyilván az ilyen eseteket leszámítva értettem, illetve amúgyis van pár dolog, amire megoldást kellene keresni, vagy amivel nem értek egyet: pl az igazolványt 8 nappal az 1. oltás után biztos nem adtam volna ki, illetve ugye vannak olyan személyek, akik egészségügyi okokból nem beolthatók stb.

Úgy fogalmazok inkább, hogy az alapkoncepció szerintem jó, és örülök, hogy ezt augusztusig meghosszabbítják, hátha ezzel is növelik az oltási hajlandóságot.
persze, ez így van.
én most csak fel vagyok cseszve, mert tegnap bementünk a kormányablakba, de elhajtottak, mondván még nem kaptak utasítást ilyen esetre, mint a mienk... :roll:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 6., csütörtök 13:31

sebydani írta: Védettségi kártya zsebben, 8 munkanapon belül meg is jött első oltás után. Ki jön inni? Szigorúan csak bentre ülünk! :kalapos:
En ma kaptam meg a Bill Gates fele első adagnyi nano chip-et, remelem 8 napon belül jön a kártya mert jövő vasárnap már egy wellnessben aztatnam a golyokat :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. május 6., csütörtök 13:29

Védettségi kártya zsebben, 8 munkanapon belül meg is jött első oltás után. Ki jön inni? Szigorúan csak bentre ülünk! :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 6., csütörtök 11:23

csababarca írta:
ateeemadrid írta: Na, akiknek nincs védettségi igazolványuk, azoknak augusztusig marad minden ugyanígy. Adom. :D
Adnám én is ha flottul menne ennek a plasztikkártyának a kipostázása, és nem kellene rá heteket, hónapokat várni.
Mert hiába oltottak be kétszer, ha nem kaptad meg ezt a vackot, cseszheted.
Nyilván az ilyen eseteket leszámítva értettem, illetve amúgyis van pár dolog, amire megoldást kellene keresni, vagy amivel nem értek egyet: pl az igazolványt 8 nappal az 1. oltás után biztos nem adtam volna ki, illetve ugye vannak olyan személyek, akik egészségügyi okokból nem beolthatók stb.

Úgy fogalmazok inkább, hogy az alapkoncepció szerintem jó, és örülök, hogy ezt augusztusig meghosszabbítják, hátha ezzel is növelik az oltási hajlandóságot.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 6., csütörtök 11:18

ateeemadrid írta: Na, akiknek nincs védettségi igazolványuk, azoknak augusztusig marad minden ugyanígy. Adom. :D
Adnám én is ha flottul menne ennek a plasztikkártyának a kipostázása, és nem kellene rá heteket, hónapokat várni.
Mert hiába oltottak be kétszer, ha nem kaptad meg ezt a vackot, cseszheted.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 6., csütörtök 11:12

Na, akiknek nincs védettségi igazolványuk, azoknak augusztusig marad minden ugyanígy. Adom. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 5., szerda 19:24

lestat írta: De most azt megint kivárni hogy legyen plusz nekem is jusson belöle nagyon tippmix.
Szóval marad a Kínai.
sztem is. :agree: én is úgy voltam vele, hogy Pfizert akartam, de az orvosom is mondta h nem tudni mikor lesz, viszont mindenképp akartam már oltást, ezért végül én Szputnyikot kaptam.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég