OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 7., péntek 10:05

Mester77 írta:
Realista24 írta:

Mindkettő bennem, nulla mellékhatás, ellenben a felsőbbrendű érzés, hogy oltott vagyok már igen erős. :lol:
Köszi főni, akkor nyugodt vagyok :agree:

szerintem az nem az oltás miatt van, az megvolt már ezelőtt is nem? :kalapos: :mrgreen:
Volt-volt, de most még erősebb :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. május 7., péntek 9:53

Nekem második Szputnyiknál legyengülés és mellkasi fájdalom volt, elvileg mindkettõ normális reakció.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 7., péntek 9:21

Realista24 írta:
Mester77 írta: #teamvodka

Vasárnap kapom.

Akik túl vannak már Putyin csókján, mik a vélemények?
Mindkettő bennem, nulla mellékhatás, ellenben a felsőbbrendű érzés, hogy oltott vagyok már igen erős. :lol:
Köszi főni, akkor nyugodt vagyok :agree:

szerintem az nem az oltás miatt van, az megvolt már ezelőtt is nem? :kalapos: :mrgreen:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 7., péntek 9:20

Babinho írta:
Mester77 írta: #teamvodka

Vasárnap kapom.

Akik túl vannak már Putyin csókján, mik a vélemények?
Túl vagyok mindkettőn. Nekem az első után volt mellékhatás 1 napig, a második után semmi. De kb. mindenkinél (akinél volt mellékhatás), a második volt az erősebb. Na mind1 azóta Мне намного лучше. Мне нравится Путин и даже в отпуск я лучше поеду в Москву, чем на закатный запад. демократия? я не верю в это
köszi a választ, akkor bizakodó vagyok

Moszkva valóban szép hely, érdemes kipróbálni :kalapos:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 7., péntek 9:12

Mester77 írta: #teamvodka

Vasárnap kapom.

Akik túl vannak már Putyin csókján, mik a vélemények?
Túl vagyok mindkettőn. Nekem az első után volt mellékhatás 1 napig, a második után semmi. De kb. mindenkinél (akinél volt mellékhatás), a második volt az erősebb. Na mind1 azóta Мне намного лучше. Мне нравится Путин и даже в отпуск я лучше поеду в Москву, чем на закатный запад. демократия? я не верю в это

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 7., péntek 0:36

egy oras beszelgetes jakab peterrel, van benne egy-ket erdekes dolog, ha valakit erdekel.

link

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 6., csütörtök 21:20

viktor1205 írta: A helyedben bemennék egy kormányablakba, időpontot se kell már hozzá foglalni előre.

Meg hogy a saját példámat mondjam, nekem rossz tapasztalatom van a hivatalosan ajánlott emaillel és űrlappal. Több mint 2 hét alatt se jött semmi reakció rájuk.
Minket kormányablakból is elhajtottak ezzel, mondjuk mienk egy fokkal speciálisabb eset.

Emailekre, telefonokra nem válaszolnak.
Űrlapot kiküldtük, de arról se lesz szerintem semmi infó úgysem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

viktor1205
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. március 9., kedd 22:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: viktor1205 » 2021. május 6., csütörtök 21:04

kodo írta: Van e valaki aki nem kapott meg kartyat de kellett volna neki, es tett lepeseket az ugy erdekeben? Hol lehet cselekedni, ahol sikerrel lehet jarni? Se email, se telefon semmire nem valaszolnak.

Mar a masodik oltason is tul van baratnom, egy napon volt az occsevel meg faterjaval. Ok ketten kaptak kb egy het alatt, asszony nem. Egy lakcimre vannak bejelentve.
A helyedben bemennék egy kormányablakba, időpontot se kell már hozzá foglalni előre.

Meg hogy a saját példámat mondjam, nekem rossz tapasztalatom van a hivatalosan ajánlott emaillel és űrlappal. Több mint 2 hét alatt se jött semmi reakció rájuk.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 6., csütörtök 20:25

kodo írta: Van e valaki aki nem kapott meg kartyat de kellett volna neki, es tett lepeseket az ugy erdekeben? Hol lehet cselekedni, ahol sikerrel lehet jarni? Se email, se telefon semmire nem valaszolnak.

Mar a masodik oltason is tul van baratnom, egy napon volt az occsevel meg faterjaval. Ok ketten kaptak kb egy het alatt, asszony nem. Egy lakcimre vannak bejelentve.
https://index.hu/gazdasag/2021/05/01/va ... ezett-meg/
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 6., csütörtök 20:23

Halfkey írta:
Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Lényegében aki elkummantotta a bejelentését (és ezzel a kötelező karantént) a háziorvosnál az nem kap, aki bejelentette az kap.
Ahogy írtam, meg más is utánam...csináltat vizsgálatot aztán lesz kártya, ha olyan az eredmény ezzel a fenével kapcsolatban. ( megvan a módja menete leírása stb )
Nem a háziorvoshoz meg a kummantáshoz kötik ezt, hanem hogy mi jön ki, aztán ha úgy alakulnak a dolgok, jöhet az igazolvány.

De ha Te a külföldiekre vonatkozó részre gondolsz, akkor nem szóltam. Külhonnal kapcsolatos dologhoz nem konyítok ebben az ügyben. :agree: ( sztm arra reagáltál, de már nem törlöm )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2021. május 6., csütörtök 20:26-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: OFF

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 6., csütörtök 20:18

Van e valaki aki nem kapott meg kartyat de kellett volna neki, es tett lepeseket az ugy erdekeben? Hol lehet cselekedni, ahol sikerrel lehet jarni? Se email, se telefon semmire nem valaszolnak.

Mar a masodik oltason is tul van baratnom, egy napon volt az occsevel meg faterjaval. Ok ketten kaptak kb egy het alatt, asszony nem. Egy lakcimre vannak bejelentve.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 6., csütörtök 19:58

Amúgy ez a hivatalos karenténes dolog is érdekessé vált mostanában. Tavaly rengeteg piros papíros házat, lakást lehetett látni, most meg egyet se látok kitéve.

- Egyik lány ismerősömnek is pozitív lett a tesztje, kb egy hónapja, de semmi. Ő mondjuk megteheti ,hogy kiüli otthon, igaz az anyjával él, úgyhogy érdekes dolog.
- Mamám mesélte, hogy van egy gazdálkodó család Vas megyében, akikhez mentek volna krumpliért, de hál Isten még egy közös ismerős időben szólt neki, hogy nehogy menjenek, mind3an vírusosak lettek, mára az egyik komolyabb lett, de nem szólnak senkinek, orvosnak sem, mert akkor nem tudnának gazdálkodni. Továbbra is mennek oda hozzájuk áruért, ők is mennek boltokba, városba, stb... mármint a másik két tag, a harmadik tegnap/ma ágynak esett.
- Soproni idős bácsi is karantét kapott, de ő se kapott melléje matricát.

Vagy ez most már nem kötelező?
Az emberekre van bízva a dolog, hogy "maradjon otthon"?

viktor1205
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. március 9., kedd 22:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: viktor1205 » 2021. május 6., csütörtök 19:27

Halfkey írta:
Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Lényegében aki elkummantotta a bejelentését (és ezzel a kötelező karantént) a háziorvosnál az nem kap, aki bejelentette az kap.
Ez nem teljesen igaz. Például én koronás voltam másfél hónapja, kijött a mentő és csinált gyorstesztet, ami pozitív lett. Háziorvost is felhívtam, betegszabadságra is kiírt például, szóval ő is tudott róla. Viszont a védettségi kártya csak nem jött meg.
Hosszú szívás után kiderült (email, telefon, űrlap leadás, kormányablaknál személyes beszélgetés, háziorvos hívása), hogy ott lett elcseszve, hogy a háziorvos nem kapta meg a hivatalos papírt a mentősöktől (btw én se kaptam hivatalos karantén értesítőt), így nem tud oszir rendszerben adminisztrálni rendesen, ezáltal eeszt-ben se jelenik meg. Viszont a pozitív tesztem látszódik ott, de az nem elég a kártyához.
És ezzel nem én vagyok az egyetlen, ismerősi körömben tudok 2 embert is, akik ugyanígy szívták meg.
Lényegében 2 opcióm maradt, vagy fizetek tesztre, ami kimutatja, hogy koronás voltam és utána a kártyáért vagy beoltatom magam.
Ez utóbbi történt meg ma :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 6., csütörtök 19:24

Ma ismerős küldött egy fasza cikket a Szputnyikról, akit érdekel. Én holnap kapom a második shotot.

cikk

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 19:20

Mester77 írta: #teamvodka

Vasárnap kapom.

Akik túl vannak már Putyin csókján, mik a vélemények?
Mindkettő benne, nulla mellékhatás, ellenben a felsőbbrendű érzés, hogy oltott vagyok már igen erős. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2021. május 6., csütörtök 18:47

#teamvodka

Vasárnap kapom.

Akik túl vannak már Putyin csókján, mik a vélemények?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. május 6., csütörtök 17:58

Igen, én Pesten kaptam meg nagyon hamar, neki Győr mellé postázzák.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. május 6., csütörtök 17:54

nmate írta:
Süti írta: Én 27.-én kaptam hétfőn már itt volt a kártya. Nővérem is aznap kapta, ugyanakkor ugyanott, neki még semmi, bár neki más az értesítési cím.
Oh.

Kíváncsi vagyok, mi alapján mehet a sorrend.
Csak úszni szeretnék végre eljutni :D
sztem nagyban függ h hova küldik
valszeg pestre hamarabb megérkezik mert ott van a posta fő elosztó központja is, így az közelebbinek számít
én múltkor 2 nap alatt kaptam meg a személyim
meg persze attól is függ h épp mennyi igazolványt kell kiállítani, kipostázni, a múlt hét második fele sztem betett a rendszernek, most jöhetnek egyenesbe :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. május 6., csütörtök 17:11

Steve írta: Ha valakinek vannak anti-testjei, akkor kaphat ilyen védettségi igazolványt, vagy az csak az oltottaknak van.

Külföldön élő kettős állampolgárok pl. kaphatnak vagy hogy működik, mi kellett hozzá?

Nyilván kiguglizhatom, de a tapasztalatok és a valóság néha más mint a 200 oldalon leírt paragrafus szó.fosás. :roll:
Lényegében aki elkummantotta a bejelentését (és ezzel a kötelező karantént) a háziorvosnál az nem kap, aki bejelentette az kap.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 6., csütörtök 16:51

Süti írta: Én 27.-én kaptam hétfőn már itt volt a kártya. Nővérem is aznap kapta, ugyanakkor ugyanott, neki még semmi, bár neki más az értesítési cím.
Oh.

Kíváncsi vagyok, mi alapján mehet a sorrend.
Csak úszni szeretnék végre eljutni :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég