Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 9., vasárnap 19:25

Vagy lehet ha a holland megvarja, hogy a csapat hivja ki akkor nem hagynqk ekkora taktikai elonyt a mercinek... Ott siman eldobtak 2 mp et csak a kiallasnal :lol:
Ha a palyan Hamilton szenved az elozessel es koptatja tovabb a gumijait akkor semmi taktikai elonyuk nem lett volna. Ennyit arrol, hogy Verstappen hibatlan hetveget zart, benezte. Tudom, tudom, lesz magyarazat

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 9., vasárnap 19:12

Mondjuk utólag talán ez volt a legjobb taktika a Red Bull számára, mert, ha reagálnak a mercire, akkor még a leggyorsabb körért járó 1 pontot is bukta volna valószínűleg.

Ebben ma ennyi volt, ha fejre állnak, akkor is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 9., vasárnap 19:07

Meg csak igazan nem is voltak versenyben egymas ellen, nem tudom Bottas mit kemenykedett. Ezt ma a red bull csak nezte. Merci jol csinalta, fura volt kicsit, hogy mindenki tudta mi jon, de nem is probaltak reagalni

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 9., vasárnap 18:16

Bottas idénre nagyon kuka lett.
Sztem ez az utolsó mercis éve... Tavaly nagy lett az arc picit az alázat meg csökkent.
ZIDANE

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 9., vasárnap 16:59

Ebben egyetertunk.
Ruhellem a palit hatalmas nulla.

De attol megtudom èrteni a mai huzasat valahol.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 9., vasárnap 16:58

lestat írta:
RaúlCF írta: Bottas is mit vergődött Hamilton ellen. Totál semmi a csávó és keménykedik a fényévekkel jobb csapattárs ellen aki a futamért megy. Full kisebbségi komplexus az ember. Versenybe közel nincs ezért ezzel bök oda. Ilyen makker embert hogy merci van alatta. Leclerc is nagy csendben hozott egy szép futamot.

Ja de ne szoljanak ra a 4. Futamon.
Azert az is kemèny. Èn nem csodálom hogy kicsit bepöccent.

Leclerc ma a nap pozitivuma.
Remelem par ev mulva mar Verstappen-Leclerc-Norris csatak lesznek az èlen.
Tegyen érte hogy ne szóljanak rá. Ma is sehol nem volt. Hami nem kicsit körbeautózta tempoban. Más taktikán volt és semmire nem volt veszélyes. Erre betart a csapatnak. Bravo.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 9., vasárnap 16:58

alexoxladjackoxi írta: Fhu kiégtem ezen a "versenyen"... Egyébként meg most tökéletes , hiba nélküli futamot hozott Verstappen, de ez is kevés volt. Látszik a csávón amúgy, hogy tudja, hogy ez a realitás.
Rendre bizonyítja, hogy jelenleg a legjobb/leggyorsabb pilóta a mezőnyben.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 9., vasárnap 16:54

RaúlCF írta: Bottas is mit vergődött Hamilton ellen. Totál semmi a csávó és keménykedik a fényévekkel jobb csapattárs ellen aki a futamért megy. Full kisebbségi komplexus az ember. Versenybe közel nincs ezért ezzel bök oda. Ilyen makker embert hogy merci van alatta. Leclerc is nagy csendben hozott egy szép futamot.

Ja de ne szoljanak ra a 4. Futamon.
Azert az is kemèny. Èn nem csodálom hogy kicsit bepöccent.

Leclerc ma a nap pozitivuma.
Remelem par ev mulva mar Verstappen-Leclerc-Norris csatak lesznek az èlen.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 9., vasárnap 16:49

Bottas is mit vergődött Hamilton ellen. Totál semmi a csávó és keménykedik a fényévekkel jobb csapattárs ellen aki a futamért megy. Full kisebbségi komplexus az ember. Versenybe közel nincs ezért ezzel bök oda. Ilyen makker embert hogy merci van alatta. Leclerc is nagy csendben hozott egy szép futamot.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 9., vasárnap 16:47

alexoxladjackoxi írta: Fhu kiégtem ezen a "versenyen"... Egyébként meg most tökéletes , hiba nélküli futamot hozott Verstappen, de ez is kevés volt. Látszik a csávón amúgy, hogy tudja, hogy ez a realitás.
Kuka ez az év is. Szép és jó, hogy erősebb lett a Red Bull, de tiszta körülmények között lényegében továbbra is esélytelenek. Pedig ez ki lett maxolva. Megcsinálta az előzést az elején, tolta neki, de hosszútávon nincs esély. Pláne csapattárs nélkül. Pláne úgy, hogy bohóc Bottasra már a 4. futamon rászólnak. :lol:

Szépen lassan a pontversenyben is ellép Hamilton, aztán ugyanaz lesz, mint a korábbi években. Talán annyiban változik idén a helyzet, hogy Bottast előzheti Max.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 9., vasárnap 16:45

alexoxladjackoxi írta: Fhu kiégtem ezen a "versenyen"... Egyébként meg most tökéletes , hiba nélküli futamot hozott Verstappen, de ez is kevés volt. Látszik a csávón amúgy, hogy tudja, hogy ez a realitás.

Fel lettem spanolva hogy hatha iden...

De erobol nem lehet a Mercit verni. Tul gyorsak.

Bár ma le a kalappal a strategia es Hamilton elott is.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 9., vasárnap 16:43

Fhu kiégtem ezen a "versenyen"... Egyébként meg most tökéletes , hiba nélküli futamot hozott Verstappen, de ez is kevés volt. Látszik a csávón amúgy, hogy tudja, hogy ez a realitás.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 9., vasárnap 14:35

Jövőre meglátjuk. Remélem egy erős Q2-es csapatot kap a segge alá a Haastól.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 9., vasárnap 14:32

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta: Markoék helyében rámennék Russellra. Nagy fricska lenne Wolfnak.
Wolf meg elvinné Max-et. :lol: És ugyanott tartunk. :lol: :mrgreen:

Azon gondolkodtam, hogy bár még kurvára az elején járunk és nem lehet megmondani, hogy mi lesz a kicsi Schumiból, de... Eddig szerintem a vártnál is jobban teljesít abban a Haasban, még ha tény, hogy nagy dolgokat nem lehet azzal a kocsival véghez vinni, valamint nem mindegy, hogy a mezőny végén tolod, a mezőny közepén, vagy az elején.

Mindazonáltal, HA így fog fejlődni a továbbiakban is, akkor kurvajó helyzetbe kerülhet. A neve megvan ahhoz, hogy akár egy top csapat is lecsapjon rá, amennyiben van mögötte egy értelmes teljesítmény. A mercinél lesz üresedés (ráadásul többször kijelentette már a csapat, hogy azt bánják a legjobban, hogy Schumival nem sikerült nyerniük) és a Ferrarinál is lehetnek kérdések, ha Sainz nem veszi fel a ritmust a következő 1-2-3 évben.

Így, ha szépen csinálja a dolgát Schumi, simán el tudom képzelni, hogy valamelyik nagy lecsap rá. Ha bajnok kaliber nem is (bár nyilván ki tudja még), de egy intelligens, kiegyensúlyozott második számú pilóta simán benne lehet. Az pedig sokaknak aranyat érhet, és ő sem jár rosszul (lásd Bottas, Barrichello, stb) :hmmm:

Komolyan mondom számomra Mick Schumi az egyik legjobb dolog Max mellett, ami az F1-ben történt az elmúlt jó néhány évben.
Eddig jó, amit csinál, de nehéz belőni. Kéne neki 1-2 szezon egy középcsapatnál, hogy reálisabb képet kapjunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 9., vasárnap 14:15

alexoxladjackoxi írta: Markoék helyében rámennék Russellra. Nagy fricska lenne Wolfnak.
Wolf meg elvinné Max-et. :lol: És ugyanott tartunk. :lol: :mrgreen:

Azon gondolkodtam, hogy bár még kurvára az elején járunk és nem lehet megmondani, hogy mi lesz a kicsi Schumiból, de... Eddig szerintem a vártnál is jobban teljesít abban a Haasban, még ha tény, hogy nagy dolgokat nem lehet azzal a kocsival véghez vinni, valamint nem mindegy, hogy a mezőny végén tolod, a mezőny közepén, vagy az elején.

Mindazonáltal, HA így fog fejlődni a továbbiakban is, akkor kurvajó helyzetbe kerülhet. A neve megvan ahhoz, hogy akár egy top csapat is lecsapjon rá, amennyiben van mögötte egy értelmes teljesítmény. A mercinél lesz üresedés (ráadásul többször kijelentette már a csapat, hogy azt bánják a legjobban, hogy Schumival nem sikerült nyerniük) és a Ferrarinál is lehetnek kérdések, ha Sainz nem veszi fel a ritmust a következő 1-2-3 évben.

Így, ha szépen csinálja a dolgát Schumi, simán el tudom képzelni, hogy valamelyik nagy lecsap rá. Ha bajnok kaliber nem is (bár nyilván ki tudja még), de egy intelligens, kiegyensúlyozott második számú pilóta simán benne lehet. Az pedig sokaknak aranyat érhet, és ő sem jár rosszul (lásd Bottas, Barrichello, stb) :hmmm:

Komolyan mondom számomra Mick Schumi az egyik legjobb dolog Max mellett, ami az F1-ben történt az elmúlt jó néhány évben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 9., vasárnap 13:52

Markoék helyében rámennék Russellra. Nagy fricska lenne Wolfnak.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 9., vasárnap 11:40

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta: Na, Schumi időmérőn is elkapta Latifit. Ez azért komoly teljesítmény azzal a szar Haasszal. :agree:


Perez meg... sokkal több kellene tőle. Egyelőre semmivel nem mutat többet, mint a köpködött Albon.
Tudom, hogy korai még, de nekem van egy elméletem, hogy Max mellé vihetnek akárkit, csúnyán fel lesz törölve az illetővel a padló. Ha Perez is bebukik, akkor azért az már több , mint árulkodó lesz. Mert nézd meg Gaslyt, tök jól megy a Taurival, Max ellen meg esélye sem volt. Tudom, hogy több összetevős ez, pl. nem feküdt neki az autó, nem bírta a nyomást, etc, de azért na. Más egy középcsapatban villogni, mint a mezőny egyik , ha nem a legjobb pilótája ellen egy élcsapatnál. Amúgy kíváncsi lennék, kit vinnének Perez helyére, mert egyéves szerződése van, és ha így folytatja, tuti nem lesz vele hosszabbítva. Ezért szoktam amúgy Bottasra mondani, hogy igen, Hamiltonhoz képest édeskevés, egy tipik másodhegedűs az ember, de azért amit várnak tőle, azt hozza. Ő speciel nem olyan gyenge, mint ahogy sokan beállítják.

Eddig bárkit vittek Verstappen mellé, nem az volt az elvárás, hogy elverje hanem, hogy körülbelül 3 tizeden belül tudjon maradni. Az erőviszonyokat elnézve Pereznek fixen kéne hoznia a 4. helyeket és néha harcolni Bottasal. Ahogy te is írtad, korai még leírni Perezt és lesz egy egész szezonja bizonyítani.

Ha nem sikerül Pereznek felnőnie a feladathoz és Gasly hasonló szezont hoz mint tavaly akkor érdemelne egy második esélyt. Viszont amit Horner mondott róla a DTS-ben aszerint 0 az esélye annak, hogy visszaültetik a redbullba és lehet igaza is van. A másik jelöltem Norris lenne, kíváncsi lennék, hogy mire menne egy jobb kocsival.

Bottas köpködését nem értem. Elég jó ahhoz, hogy néha elverje Hamiltont és általában hozza a 2-3. helyet de nem elég jó ahhoz, hogy folyamatosan versenyben legyen Hamiltonnal. Tökéletes másodikszámú pilóta. Az ilyen pilóták aranyat érnek. A mercinek se érdeke két hasonló képességű pilóta mert abból mindig csak a baj van.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. május 9., vasárnap 10:57

Remy írta: Na, Schumi időmérőn is elkapta Latifit. Ez azért komoly teljesítmény azzal a szar Haasszal. :agree:


Perez meg... sokkal több kellene tőle. Egyelőre semmivel nem mutat többet, mint a köpködött Albon.
Tudom, hogy korai még, de nekem van egy elméletem, hogy Max mellé vihetnek akárkit, csúnyán fel lesz törölve az illetővel a padló. Ha Perez is bebukik, akkor azért az már több , mint árulkodó lesz. Mert nézd meg Gaslyt, tök jól megy a Taurival, Max ellen meg esélye sem volt. Tudom, hogy több összetevős ez, pl. nem feküdt neki az autó, nem bírta a nyomást, etc, de azért na. Más egy középcsapatban villogni, mint a mezőny egyik , ha nem a legjobb pilótája ellen egy élcsapatnál. Amúgy kíváncsi lennék, kit vinnének Perez helyére, mert egyéves szerződése van, és ha így folytatja, tuti nem lesz vele hosszabbítva. Ezért szoktam amúgy Bottasra mondani, hogy igen, Hamiltonhoz képest édeskevés, egy tipik másodhegedűs az ember, de azért amit várnak tőle, azt hozza. Ő speciel nem olyan gyenge, mint ahogy sokan beállítják.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. május 8., szombat 18:53

Remy írta:


Perez meg... sokkal több kellene tőle. Egyelőre semmivel nem mutat többet, mint a köpködött Albon.
A válla vagy a feje fájt elvileg. Egyébként azt mondta, hogy 5 versenyre van szüksége és belerázódik (kevés volt idén a tesztlehetőség) . Szerintem 2-3 futam múlva akár Bottast is verheti.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 8., szombat 17:50

El Sie7e írta:
ronaldo99 írta: Tegnap Kubicát rossz volt nézni ahogy kínlodott hogy visszarakja a kormányt miután kucsúszott. Az a jobb kéz konkrétan semmire sem jó.
Ennek nem tudom mi értelme van még erőltetni. Ez a hajó azzal a balesettel csúnyán elment.
van erről vidi?
Érdekes módon nem találok. Csak a kicsúszást mutatják mindenhol. Gondolom nem véletlen...

Az élő adásban mutatták.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég