Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 21:08

Carvajal: Szerintem pocsék volt. 0/5
ez érdekes, szerintem a második félidőben az ő játéka is hatványozottan feljavult
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 26., szombat 21:06

szerintem is igenis elő kell venni most már Carlot..
bőven jó lenne az a játékrendszer amit Mou játszatott, csak pár embert kicserélni.
Carvajal-Arbeola helyén, Khedira helyén Illarra, Özil helyén Isco, Modric alapkezdő, és mondjuk Bale majd idővel Di Maria posztján
így játékosabb lenne a csapat, többet tarthatná a labdát, de az előre játék eredményessége is megmaradna
Carlo..
ez így nem fog menni.
taktikailag ez volt a legkönnyebb meccs, és simán elszarta.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 21:04

Mondhat bárki bármit, ezt a meccset a Barcelona megköszönheti Mallenconak. Felháborító, hogy így lehet vezetni egy El Clasicot. A két tizenegyes még hagyján, de igazából semmi olyan szabálytalanságot nem fújt, ami egy picit is közel lett volna a kapuhoz. Nálam leírta magát ez a bíró, a katalánok meg csak nevessenek, gondolom az ilyen szintű győzelemhez már hozzá vannak szokva egyébként is. Ami a csapatot illeti…
Carlo nagyon elcseszte. Hihetetlen, hogy képes volt pont a Barcelona ellen egy teljesen új felállásba felküldeni a csapatot. Gyorsan felejtsük el az első félidőt, mert különben nagyon cifrákat tudnák mondani az edzőre. No comment, de tényleg. A második félidő már jó volt, akkor már igazából azok álltak be, akiknek alapból játszani kellett volna. A játékosok:

Lopez: Nagyszerű kapus, de kőkeményen benne van a mai vereségbe. A második gól egy az egyben az övé volt. Lehet, hogy Alexes remek megoldást választott, de Lopeznek nem kellett volna kint állnia, nem is értem mit gondolt… 1/5
Varane: Lehet én láttam akkor rosszul, de Varane szerintem nem játszott rosszul. Az első gól Carvajal gólja, a másodiknál pedig beérte az embert és fedezni próbálta a labdát, semmi nem lett volna belőle, ha Lopez nem áll kinn a kapujából. Egyébként egy csomó éles szituációban bemutatott mentése, becsúszása volt. 3/5
Ramos: Nem volt különösebb gond, amíg fenn volt, mondjuk nagyon hamar besárgult, és szerintem Carlo emiatt is cserélte le. Máskor erre jobban odafigyelhetne. 3/5
Carvajal: Szerintem pocsék volt. 0/5
Marcelo: Szintén ludas. Mondtam, hogy ami támadásokban megy egy kis csapat ellen, az nem fog összejönni egy nagyobb csapat ellen, ráadásul itt már védekezni is kellett volna, amit megint nem látott el jól. 0/5
Pepe: Nem mondanám, hogy túl sokat szűrt a kpn, de igazából játszania sem kellett volna. Túl sok volt a védő a pályán, neki a padon kellett volna ülnie, nekünk pedig támadóbban felállnunk. 2/5
Khedira: Róla már sok negatívat írtam, írtatok. Valamilyen szinten jogos, de azért annyit hozzátennék, hogy Khedira ma nagyot küzdött. Tudom, ez nem egy olyan dolog ami feltétlenül kiemelendő, de nagyon odatette magát, szóval látni lehetett rajta, hogy akart. Ha jobb képességgel van megáldva, akkor a 2(?) helyzetét be is lőhette volna és most hős lenne. Sajnos nincs jobb képességekkel megáldva. 2/5
Modric: Első félidő rosszabb, a második félidő jobb volt neki. Nem rajta múlott. 3/5
Bale: Oké, tudom, hogy most mindenki szidja Balet és jogos is, mert nem játszott jól. De én már meccs előtt leírtam (meg még rajtam kívül jó páran), hogy egy formán kívüli, beilleszkedni még nem tudó játékost őrültség egy Barcelona ellen beállítani a kezdőbe. Óriási hiba volt. Ő nagyon le van maradva ettől a csapattól még és sok időbe fog telni, amíg behozza ezt a hátrányt. Nem ilyen meccseken kell vele kísérletezgetni. Ennek ellenére úgy láttam, hogy hajtott, és volt pár jobb passza, és észrevétele és kapura is lőtt. A minőség még nagyon gyenge, de bízzunk benne, hogy lesz jobb is. Egyébként meg most már én is látom, hogy mik azok a hiányosságai amiket korábban is sejteni lehetett nála, és amik nem biztos, hogy ide a spanyol bajnokságban elegendőek lesznek. De ne legyünk pesszimisták. A mai meccs abszolút nem volt meggyőző az ő részéről, de szerintem az edző követett el óriási hibát. 1/5
DM: Óriási nulla az emberünk. 0/5
Ronaldo: Nem ez volt élete El Clasicoja, de nagyon fogták. Egy Messit azért még így is lepipált, ráadásul egy gyönyörű gólpasszt is adott és egy tizenegyest is kiharcolt… ja nem! 3,5/5

Illarra: Jókor állt be és hasznára vált a csapatnak, mert jobban megtartottuk onnantól kezdve a labdákat. 3/5
Benzema: Akárki akármit mond, imádom ezt az embert. Kezdetni kellett volna, mert tudtam, hogy kifejezetten élvezni fogja az idegen légkört, mivel nem fütyülik ki. Vagy legalábbis nem úgy, mint odahaza Madridban. Szerintem nem is volt rossz labdája, de abszolút nem alibi passzokat tolt, hanem nagyon sok mindenkit helyzetbe hozott. Jesé gólja előtti sarkazása hatalmas volt. Kár azért a kapufáért. 4/5
Jesé: Nagyon szkeptikus voltam vele, és amikor bejött, akkor is kiabáltam, hogy MIÉRT??? De az istenér csak beverte……!!!! Lesz belőle valaki… 3,5/5
But he is a good boy...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 21:00

csabi87 írta:Nem értem minek szidjátok Ancelottit,mert ez a Ramosos dolog ugyan úgy ülhetett is volna akkor meg ő lenne a király.
nem, nem ülhetett. Hülye ötlet volt. Mint ahogy az is h egy Real Madridban 1 szem kreatív játékos kezd, de az ő szerepét is inkább az agysebész Ramos vette át. Carlo már az elején elbaszta. És még szünetben se volt képes váltani. Ez a meccs rajta ment el, mint ahogy az egész eddigi gyengélkedésünk az ő sara.

Nem kell szépíteni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 26., szombat 20:59

Sajnáljuk,

Szerverünk egy kicsit döcög, kell neki egy kis pihenés. A probléma megoldásán ezekben a pillanatokban is dolgozunk, csak néhány percet kérünk. Addig is kérjük kedves olvasóink türelmét, pár perc múlva visszatér a madridom.hu.

ez a szöveg fogadott meccs után....nekem az jutott róla eszembe, hogy Sajnáljuk, a csapatunk játéka néha még egy kicsit döcög...Carlo a jó ég áldjon meg mit tettél? tipszmikszűtééé vagy mi? Ilyen kezdőt egy barca ellen...Lopez ma nem volt meggyőző, Carvajal jó volt, az hogy Neymar párszor elhúzta mellette sokkal inkább a brazil mai remek formáját mutassa. Varane még formán kívül is jó, voltak hibái de kinek nem?! Az első félidő úgy volt szar ahogy volt, az 1:0 csoda számba megy...Rá kellene jönni már, hogy a védelem bár olyan amilyen, Carvajalnak kezdenie kell. Kp a legdühítőbb...mit kell Khedirának elkövetnie, hogy kikerüljön a kezdőből? :D ahogy már írták...illara-modric alap, a 3. személy pedig formától és ellenféltől függ...CR alap...Bale-t még jegelni kell, bár ma DM sem volt valami jó...viszont ott van JESÉ!!! a csávó maga a két lábon járó potenciál, fiatal, ezért Moratához hasonlóan nem szarozik, ha esély van megrúgja a bogyót. A 2. félidőben kit érdekel a kapott gól, szép focit láttam
Ami csoda, látom a fejlődést...6 pont a hátrány, de ha Ancelotti összeszedi magát, meglássa kinek hol kell játszania és Khedira kikerül a csapatból, tavasszal zsebre tesszük a barcát, addig meg kizárt hogy ne veszítsenek pontot. Én bizakodó vagyok

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2013. október 26., szombat 20:57

peti_madrid írta:
69erssam írta:amúgy..felszedett pár kilót?
Én is úgy láttam, hogy megemberesedett kicsit, de ez nem feltétlen lehet káros, legalább nehezebb lesz elnyomni.
az igazat megvallva szerintem a hátsójára ment az a pár kiló :mrgreen:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 26., szombat 20:52

Nem kell szidni senkit sem. :angry:
Szerintem most találta meg a csapatát Ancelotti.Azért Illaraval nem gyenge játékot tolt a csapat. :ozil: :lol:
Még a sport 1-en is azt mondták,hogy ezt a Madrid rontotta el az első félidővel. :salute:
Jó lesz ez gyerekek,jó lesz ez... :salute:
Benzemat sajnálom nagyon.
Baletől meg nem kell még csodát várni.
Én nekem nagyon tetszett a csapat a második félidőben.Játékban ott vagyunk már most,ezt ma lehetett látni és ez a lényeg...
Nem értem minek szidjátok Ancelottit,mert ez a Ramosos dolog ugyan úgy ülhetett is volna akkor meg ő lenne a király.
Azért azt is figyelembe kell venni,hogy Varane nincs játékban,Bale sincs játékban,nincs Xabi Alonsonk sem...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. október 26., szombat 20:48

69erssam írta:amúgy..felszedett pár kilót?
Én is úgy láttam, hogy megemberesedett kicsit, de ez nem feltétlen lehet káros, legalább nehezebb lesz elnyomni.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2013. október 26., szombat 20:43

Először is..az ég áldja meg ezeket a fergeteges és színvonalatlan vezetéseket.. ennyire azért nem szolgáltunk rá hogy ne hozzunk el egy pontot se barcelonából.(és ez a Juve meccsre nézve is szánalmas volt még akkor is ha mi így jöttünk ki jobban)ma két vitathatalan 11es volt...ráadásul a szerencse se volt velünk..

másodszor:
Nem hittem volna hogy egy vesztes meccs után mondom azt hogy hinni fogok Ancelottinak mikor azt nyilatkozza hogy fejlődünk. Egy barca ellen játszottunk jól( a második félidőt illetően) és nem egy malaga ellen.
A kezdőt igaz Carlo elszúrta..én Ramosban nem bízok ha újításról van szó...persze ez nem azt jelenti hogy az ő hibája volt..de csak szabálytalankodott..semmi mást..2.félidő 5.perce fele volt az amikor kaphatott volna egy sárgalapot,de sztem ha nincs az első akkor most meg kapta volna. Bale-el kapcsolatban pedig félek hogy a szerkezetünkbe,felállásunkba nem lesz jó..de ilyenkor mindig azt mondom hogy cáfoljon rá mert bírtam az ürgét a Spursben. Khedira még mindig érthetetlenül sokat van az ellenfél kapuja előtt...és eredménytelenül.
Az elmúlt nem is tudom hány évben nem láttam ilyen jó cseréket...Tudta Carlo hogy hol kell változtatni a dolgon és seggcsók Illara-nak hogy beállt és vele együtt megváltozott az egész játékunk.Jesé-t pedig nagyon csípem és sajnos nem tudjuk hogy miért csak 10-15perceket kap..amúgy..felszedett pár kilót? :ozil: Carvajal tűnt ki nekem a mezőnyünkből.Jól játszott és remélem nem változik az hogy a kezdőben marad illetve ez a remek formája. A szerencse nem volt velünk,bízzunk a barca botlásában hogy legkésőbb a kövi el classico-ig megfordítsuk a tabellán levő eredményt. Izgatottan várom a kövi meccset!

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 26., szombat 20:29

Bale-el nem lett volna semmi baj.
De..
ebben a felállásban nem működhetett.
Kellett volna egy Benzema kezdőnek, és Ramos helyett Illara, Modric feljebb.
nyertünk volna.
(mert így kvázi a tavalyi formátumot másolta volna le Carlo, max 1-2 helyen más játékossal, de a minőségbeli különbség nem lett volna olyan óriási ezeken a pontokon, így hát, simán behúztuk volna a meccset...)

még Khedirát si elbírta volna a csapat.
a felállás volt sz.r, a taktika.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 26., szombat 20:26

Kerlon írta:Remélem Ancelotti lassan észreveszi, hogy mi a jó és mi nem. Illarra-Modric alapvető a 3. ember meg mindig ellenfél függő...
Lószart nem fog ez észrevenni, ugyanúgy fogja tolni Khedirát, ahogy eddig is, miért is változtatna? Ha eddig nem vette észre, hogy mekkora egy szerencsétlen nyomorák az az ember, akkor soha nem is fogja. Ugyanúgy mellőzni fogja Casemirot, és ma hiába szállt be jól Jesé és rúgott gólt, az istenért nem őt fogja nyomatni, hanem a nyámnyila Moratát. Ja és még ott van Bale, akit meg kénytelen játszatni.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2013. október 26., szombat 20:26

adamzz írta:
___Samy___ írta:egyáltalán nem vagyok dühös a csapatra
ez az, énsem. Az első félidő után kellemes meglepetés volt a második, egyértelmű,h Carlo beszari taktikája volt az első félidőnk kudarca. A szerencsével is hadilábon állunk, a biró az meg csak a szokásos volt. Ezután a meccs után nem szabad birózni, mert megvolt a lehetőségünk az egyenlitésre. A játék az több mint biztató volt a második félidőben, ezt akarom látni. Lényegretörő foci volt, a végén elszabta Varane akin látszik a meccshiány, és Diego is. Benzema lövésén már láttam ahogy nekifutott,h jó lesz de ennyire.. Sajna nem ment be. A szezonban ez az első(!) meccs, a nyári felkészülésen kivűl, ahol tetszett a játék, és ez a Nou campban volt, igy kell tovább haladni. Várom a juve elleni meccset.
Hát azért pár dolgot lehet a bíró számlájára írni. Tudom tőlük is el vett egy tizit (Cesc-Pepe eset). De azért valljuk be, Adrianot (szerintem) már az első félidőben ki kellett volna állítani, a hentelése durva nyújtott láb volt, amikor Cristianora ráment, és volt 1 eset, amikor kézzel "passzolt" Valdeshez a tizenhatoson belül a félidő végén CR beadása után. Mascherano pedig simán felöklelte CR-t a második félidőben a tizenhatoson belül. Na ezeket figyelembe véve teljesen más lett volna a meccs összképe. De nem panaszkodok rá nagyon, mert szépen játszottunk, csak sajnálom az elhullajtott ponto(ka)t.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 20:24

Remélem Ancelotti lassan észreveszi, hogy mi a jó és mi nem. Illarra-Modric alapvető a 3. ember meg mindig ellenfél függő... Szomorú, hogy Khedirára jött ki 3 ziccer... Amúgy kaptunk egy megpattanó lövésből gólt és egy szép egyéni megoldást, ami egy nagyon rossz labdavesztés és López rossz helyzet felismeréséből jött össze. Egy pontra rászolgáltunk volna és az első félidő meg a 0 ponton kívül nincs miért keseregni, mert ilyen jól szerintem még nem játszottunk senki ellen se idén, mint a második félidőben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 26., szombat 20:23

nehéz hova tenni ezt a meccset, mert nem tudom a Barca volt xar, vagy mi voltunk aránylag jók a 2. félidőben...

Megérezték a vérszagot az első félidőben és hajtottak mint az állat, szerintem többet akartak annál az 1-0-nál. Utolsó 25-30 percben fáradtnak éreztem a barcát, átvettük az irányítást, de a végén megremegtek a lábak és még szerencsénk sem volt.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 26., szombat 20:22

Hát ezt Ancelotti elszámolta,túl variálta.De a második félidőben tetszett amit csináltunk.Majd otthon nyerünk, nem kell túlaggódni ezt az egészet 3 esélyes volt a meccs most ez jött.A meg nem adott büntetőkön se húztam fel magam, ez van majd legközelebb nekünk fújnak.A trófeák tavasszal dőlnek el addig kell összeérni. Bale viszont tényleg óriási talány számomra, lehet ,hogy beválik bízok benne de nem látom,hogy érezné a játékunkat.Engem nem nagyon izgat ha nem válik be, nem én bukom a 100 millát, a sok kárörvendő meg hidegen hagy.Amitől én félek ,ha tényleg nem vállna be akkor is erőltetve lenne Perez álltal.

Keep Calm and Hala Madrid! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsihad91 2013. október 26., szombat 20:24-kor.

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nincs » 2013. október 26., szombat 20:21

Nem volt jobb a Barca, szokásos malac góljuk meg volt, és a bíró is hozzá. + 1 félidő előny. Így nem csoda, hogy nyertek.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. október 26., szombat 20:19

engem már csak az idegesít, h egyszer már nem tudjuk kitömni őket. semmivel nem jobbak bazdmeg, SEMMIVEL!

carlo papa :vivo:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. október 26., szombat 20:19

___Samy___ írta:egyáltalán nem vagyok dühös a csapatra
ez az, énsem. Az első félidő után kellemes meglepetés volt a második, egyértelmű,h Carlo beszari taktikája volt az első félidőnk kudarca. A szerencsével is hadilábon állunk, a biró az meg csak a szokásos volt. Ezután a meccs után nem szabad birózni, mert megvolt a lehetőségünk az egyenlitésre. A játék az több mint biztató volt a második félidőben, ezt akarom látni. Lényegretörő foci volt, a végén elszabta Varane akin látszik a meccshiány, és Diego is. Benzema lövésén már láttam ahogy nekifutott,h jó lesz de ennyire.. Sajna nem ment be. A szezonban ez az első(!) meccs, a nyári felkészülésen kivűl, ahol tetszett a játék, és ez a Nou campban volt, igy kell tovább haladni. Várom a juve elleni meccset.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. október 26., szombat 20:18

Azért a sors nagy játékos...most elvette, amit kaptunk. Nem gondolom, hogy jobbak lettünk volna, kis mákkal (mondjuk egy teljesen korrekt sporival) nyerhettünk volna, vagy egy iksz... nehéz hova tenni ezt a meccset, mert nem tudom a Barca volt xar, vagy mi voltunk aránylag jók a 2. félidőben... :hmmm:
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 20:17

petiamadridista írta:ezt Carlo jól elb.szta
semmit nem kellett volna kitalálni
semmi újat nem kellett volna hozzáadni.
semmit.

így elk.rni valamit..
ezt nem hiszem el
és ez a Barca ugyanaz ami tavaly..
DE! Annyit eltoszott, de már meccsek óta, hogy Khedirát játszatja és nem Iscot... Kevés volt a kreativitás a csapatban a kp-n... Illarra,Modric,Isco kp kellet volna elől meg DM,Benzema,CR és sima win...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég