Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 14., péntek 10:27

Első félidőt tudtam nézni, nekem bejött Marvin és Miguel játéka is.
Ha már eladtuk a lelkünket és valószínűleg a pénz miatt nem tudjuk tartani a lépést az angolokkal meg a bayernnel jó lenne a következő szezonban stabilan hozni egy olyan játékot mint tegnap. Lennének fiatalok akik ha korlátozottak is de legalább hajtanak. Isco, ázár, bale féléktől valahogy szabaduljunk már meg. Legyen támadófocink, ne az legyen mint ősszel, hogy 90 percig körbepasszoljuk a cadizt 40 méterre, 1 kapuralövéssel. Vegyük komolyabban a kupát, lehetőleg ne harmadosztályúak ellen zúgjunk ki. BL-ben negyeddöntő, max elődöntő. Bajnokságot legalább 2-3 évente húzzuk be, főleg ha a barca meg a matrac sem tud sokat költeni és én teljesen elvagyok évekig.
Love football, hate antifa.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 14., péntek 10:26

Ja, Odrit lehet kiveszem az alairasombol lassan. Bar meg mindig nem extra, de nincs nagyon kinalat arra a posztra, penzunk meg plane.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. május 14., péntek 10:25

Miguel a legjobb opcio Mendy utan arra a posztra az elmult evekbol. Eros, gyors, mindig felfele nez, latszik, hogy olvassa a jatekot es piszkosul technikas.
Marvin egy spanyol kiscsapat szint, ellenben Odriozola lathatoan sokat fejlodott. Sokkal magabiztosabban lep a palyara, mar nem erezni azt rajta, hogy barmikor osszehoz egy golt az ellenfelnek, az elorejatekban pedig nagyon sokat jelent az, hogy tud szelesseget adni a csapatnak es jol ad be. Nem lesz mar extraklasszis, de jelenleg mashol sincs nagy kinalat arra a posztra.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 14., péntek 10:19

Marvin valóban lóf.sz jóska, egyedül a sebessége ami használható, meg nyilván lelkes, ahogy egy Castillástól várja is az ember. Kb még ő is felüdülés a lötyögi spanyol senki cimbikhez képest amúgy.

Miguel már vidik alapján is adta, így hogy lehozza egy éles meccsen is, ráadásul ilyen gólpasszal, pacsi. Az a baj, hogy ZZ interjúja alapján ha Marcelo vállalni tudja baszkföldet akkor vissza lesz téve a kezdőbe. Úgy vélem ott végünk is lesz, de ne így legyen.

Vini megint úgy játszott mintha ő is a Castillából lett volna elővéve :lol:

Rodrygoban mindig látok valamit pislákolni, neki nagyon jót tenne egy év kölcsön valami normális csapatban, bár látva az utóbbi loan projectjeinket jobb itt neki.

Valverde meg amilyen tempóval nyomja, beszarás mindig ráeszmélni. Kár, hogy egész évben alig láttuk középen, meg egészségesen. Jövőre ő nagyon nagy plusz lesz, csak ne szélen pazaroljuk el.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 14., péntek 10:12

Nem tudom mikor lesz megegy olyan jatekosunk mint Modric, lehet soha, de jovore ha nem is igazolunk senkit Valverdenek akkor is be kell kerulni az alapcsapatba. Modric meg nagyszeru lesz vagy 20-30 meccsre meg utolso 30-40 percekre ha kell a kreativitas elore, de amilyen tempoval kozlekedik Valverde a kp-n az szukseges.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 14., péntek 9:15

Egy félidőt láttam, dehát nekem az is elég hogy a lényeget leszűrjem. :mrgreen:

A jobboldali polkorrekt srác nem volt nagy eresztés, gyors de úgy ér a labdához mint fekete laci a kőhöz, elpattant tőle minden. De 5. számú jhv-nek jó lesz. A baloldali gyerek visoznt ügyes, érdemes lehet megtartani.

A többi a szokásos, Valverdével teljesen más a kp dinamikája, nagyon kell oda. A ckm tökéletes fizikai állapotban egy spanyol bajnokin le tud dominálni bárkit, de mondjuk angolok vagy németek ellen már kell oda Valverde az egyik öreg helyett.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 14., péntek 8:49

Rendhagyó módon a 3 becserélttel kezdenék: Mehet Mindegyik Máshova... Nálam most telt be a Hazard-pohár, Isco használhatatlan, de TELJESEN, tök jó, hogy majdnem megcsinálták a 4-3-at, Ase meg azzal a lóf@szjóska löbböléssel/semmivel (ami "passz" egyébként össze is foglalja a játékát -> határozatlan, semmirevaló semmi) vissza is hozta a meccsbe üket. Trágya mindhárom, sok sikert nekik (úgysem lesz) valahol máshol..

Kicsik:
Park nagyon meg volt illetődve, izgult, ez látszott, nem is volt meglepő a félidei csere. Arra jó volt, hogy nem Bodrit kellett nézni (ami vicces, mert lehet elkezdett a srácnál alakulni valami, van még 2 meccse, hogy kiderüljön valóban), lehet jobbszélen lehet belőle valami, hátvédként olyan volt, mint LV az Inter ellen, csak mákunkra nem kaptunk gólt belőle. Nem bántás, mert 1 hibától eltekintve ügyesen lehozta, de nem érzem benne a csí-t..

Ellenben Gutierrezben érzem, nagyon.. Úgy érzem magam, mint amikor Mejia bemutatkozott (őt is kemény, f*sza gyereknek láttam anno), rendesen remélem, hogy kövi meccsen is játszani fog, mert határozott, odateszi magát, tetszik. Egy hülyesége volt, amikor ahelyett, hogy kirakta volna taccsra, ott elkezdett 2 ember között pörögni-forogni, de a kutya nem segített neki, szóval sok más lehetősége nem volt, igazából elnézem, azt Mendy-Marcelo is elvesztette volna..
Szóval bravo...
KAG-gal vagyok: jól mozog, mindig keresi kit lehet megjátszani, forog a labda körül, ügyes kölyök..

Nagyok:
Militao-Nacho hozták a szokásosat -> szép-szép
Modric: MOM, :sziv: , imádom.
Vini-Rodry: inkább nézem Vini esetlenségét és Rodry sótlanságát (bár a gólja.. khmmm... átjött a képernyőn, hogy ezt most ő BE FOGJA VERNI, lement nála a függöny), mint Hazard-Ase "produkcióját"..
Benz meg Benz.. üres kapura is illik :D :D

Szóval ja. 3-ból 1 megvan, a nyomás matracékon, ha nem nyernek, mi nyerünk, simple as that..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 14., péntek 7:29

R. Carlos írta: Én nem bírtam tegnap 10-ig ébren lenni. Érdekel viszont az, hogy ez a Miguel Gutierrez használható teljesítményt hozott-e le? Marcelot ugyanis ilyen élet-halál harcban, ami az utolsó két fordulóban fog menni, én nem dobnám be.
még nyers, de teljesen OK volt.
Technikás, jól kavar, agilils és a passzokban ügyes.

Marcelonál szerintem már jobb, jövőre mindenképp Mendyvel és vele mennék neki a szezonnak.
ZIDANE

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. május 14., péntek 6:42

Én nem bírtam tegnap 10-ig ébren lenni. Érdekel viszont az, hogy ez a Miguel Gutierrez használható teljesítményt hozott-e le? Marcelot ugyanis ilyen élet-halál harcban, ami az utolsó két fordulóban fog menni, én nem dobnám be.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 14., péntek 1:17

KAG írta:
Fenoo írta: Iturralde González elemezte az AS-nak a Granada belépőit, szerinte a mai meccsen 3 Granada játékost is kellett volna állítani. :roll:
Fede, Marvin belépő simán narancs volt. Pláne Marvin...
Melyik volt a 3.?

25. perc Darwin Machis, Marvin ellen
53. perc Eteki, Rodrygo ellen
72. perc Quina, Hazard ellen

Ezeket mondta. Ebből lett 2 sárga lap. :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 14., péntek 0:24

Fenoo írta: Iturralde González elemezte az AS-nak a Granada belépőit, szerinte a mai meccsen 3 Granada játékost is kellett volna állítani. :roll:
Fede, Marvin belépő simán narancs volt. Pláne Marvin...
Melyik volt a 3.?
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 14., péntek 0:08

Iturralde González elemezte az AS-nak a Granada belépőit, szerinte a mai meccsen 3 Granada játékost is kellett volna állítani. :roll:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 14., péntek 0:07

Ezzel az Isco-Hazard koprodukciós páros kűrrel rendesen megdobtuk a zsáktest görbeláb, sörhas pizza hut arányát a gyepen. De legalább fegyelmezetten mindketten odaadták az ellennek ajtó ablak ziccerre a labdát elegánsan.

Miguel :agree:

Modric :sziv:

Odri-Odri meg... még a végén a szánalom helyét átveszi a szimpátia :mrgreen: Lassan góllövő listán előzi Vinit, ez tökéletesen jellemzi is a gondjainkat.

Az a baj azt érzem matrac hozza már innen mindkét meccsét.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 14., péntek 0:00

flori írta: Sírás a keret, de azért látszik, ha a cserék rendszeresebben megkapják a lehetőséget, akkor viszonylag korrekt meccseket le tudnak hozni. Forgatni kellett volna a csapatot, több ember lett volna tűzben és szerintem több pontunk is lenne. Emiatt járna a fekete ZZ-nek.
elöl sírás a keret, tény
középen és hátul vannak használható játékosok, csak eddig a mester nem vette őket észre :roll:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 13., csütörtök 23:59

Pipita írta: Ez jó meccs volt, hiányzott már egy ilyen magabiztos győzelem. Vasárnap is kb ez az eredmény lett volna reális mondjuk. Remélem bukik még az atleti.
Szerintem is. Osasunaban erzem a meglepetest, de a Valladolid is szivesseget tehet meg a “testvercsapatnak” :D
Utobbi remelem versenyben maradnak az utolso forduloban, mert akkor elethalal harcot fognak vivni a matraccal, egyik a bajnoki cimert, a masik a bentmaradasert fog kuzdeni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2021. május 14., péntek 0:00-kor.
:goat:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 13., csütörtök 23:57

Isco és Hazard megpróbálták szorosabbá tenni a meccset, de Tibó és Militao a helyén volt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 13., csütörtök 23:55

Ez jó meccs volt, hiányzott már egy ilyen magabiztos győzelem. Vasárnap is kb ez az eredmény lett volna reális mondjuk. Remélem bukik még az atleti.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 13., csütörtök 23:50

Sírás a keret, de azért látszik, ha a cserék rendszeresebben megkapják a lehetőséget, akkor viszonylag korrekt meccseket le tudnak hozni. Forgatni kellett volna a csapatot, több ember lett volna tűzben és szerintem több pontunk is lenne. Emiatt járna a fekete ZZ-nek.

A két futsalos bohóc… áhh mind1 is, kár volt leírnom az előzőt, lófact nem érdemel a két dagi. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2021. május 10., hétfő 22:05

Realista24 írta: Amúgy legalább egész Európa sportsajtoja egyetért és hihetetlennek minősítik aminek szemtanui lehettünk.
Engem ez basz fel a legjobban. Mondja mindenki hogy “hat ilyet hogy lehet megcsinalni, köcsögök” aztan mem történik semmi.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 10., hétfő 20:41

Valaki be tudná egybe linkelni a tegnapi nap kétes eseteit?
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég