Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 17., hétfő 12:48

Pad'em írta: Isco amekkora túlélő kinézem belőle, hogy ha ZZ lép akkor marad "bizonyítani" az új edzőnek :lol:
Ha lelép, akkor Bale is maradni fog, ebben szinte biztos vagyok. Előre nem is kell már igazolás. :lol: :fpalm:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 17., hétfő 12:43

Iscot csak a Mourinhos-Romas hír miatt dobtam be, egyébként simán leülheti a seggén a szerződését, most is azt csinálta, a többi is ezt csinálja, mi bajuk lehet...semmi. Van az összes mint hal a vízben, jó helyen vannak, megfizetik, "sztárok," sok csapat nem verseng a kegyeikért.... Itt most lehetne sorolni a játékosokat, nem csak Isco.

De bízom Mourinhoban :smile: Varane piacképes, Mayoral és Brahim pedig mostanság volt hírekben, hogy jók lehetnek eladásra.

A többi, mind zsákbamacska...durva sorunk lehet a lelátón, ha csak nem lesz megint egy egy kölcsön.

Na de ha kölcsön, akad még pár emberünk máshol, velük is kezdeni kell valamit, mert egyik másiknak nem sok értelme van ott, ahova elküldtük.

Ha most fm vagy fifa lenne, mozgalmas nyarat lehetne produkálni, menne az adok veszek ezerrel. Csak itt más a leányzó fekvése, akárhogy is nézem...

szerk: Ramost jó lenne rábírni valamilyen szerződésre, mert nem hiszem hogy a Nacho Militao Alaba? hármas elég lenne, ha mindkettő másik távozna innen. Ilyen Vallejo meg Chust vagy ki akad még ....nem fest fényesen. Meg aztán ahogy mondtam, szerintem a pénzt sem ide kellene invesztálni.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 17., hétfő 12:35

Isco amekkora túlélő kinézem belőle, hogy ha ZZ lép akkor marad "bizonyítani" az új edzőnek :lol:

Ha marad ZZ sztem egy Sevilla, Betis szintű csapat rápróbálna, de még úgyis benne van a pakliban, hogy kiüli az egy évét és ingyen megy majd el. Normális pénzt csak Varaneból láthatnánk, az biztos. Mayoral opciót valszeg aktiválja majd a Roma, ahogy írtátok is. Ennyi, többi az tök random lesz, ha beesik bármi. Szerb csodánk is szépen leírta a piaci értékét 60 millióról a béka segge alá :(

Ja még Brahimot vinné a Milan - onnan folyhat 15-20 M, dehát ha Milan nem lesz BL-be akkor lehet az is úszik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2021. május 17., hétfő 12:26

Mickey írta:
Pad'em írta: AS:

- 10 játékos eladó ha lesz érdeklődő: Hazard, Bale, Isco, Asensio, Varane, Jović, Mariano, Ceballos, Marcelo & Mayoral.
Ez az amit az emberek fújnak már egy jó ideje, hellyel közzel...
Párszor írtam már, de újra: Varanet eladnám, ne menjen ingyen sehova. Odri ezek szerint maradhat tehermentesítésre, ez egy érdekes fordulat lenne, ezzel nem számoltam. Talán még Isco és Mayoral távozására látok esélyt. A többi szerintem a nyakunkon marad, vagy lesz egy- egy kölcsön...

Nem túl rózsás, sokadjára sem.
+1 :salute:

Az a baj, hogy hasonlóan látom én is a dolgokat.
- Ha minden igaz, akkor Mayoral már megy is 15-ért (Roma él az opciós jogával),
- Varane mehet, hogyha valóban nem hosszabbít, akkor legalább lássunk valami lóvét belőle,
- Iscot többször vitte volna a Juve, de nem hiszem, hogy a mostani idénye után még bárkinek is kellene,
- Mariano-t tavaly is vitték volna (talán Benfica) de nem akart távozni és van egy sanda gyanúm, hogy idén sem akar majd...
- Hazard & Bale nem hinném, hogy lemondanak a fizetésükről, ezért csak néhány csapat tudná megvásárolni őket, viszont ők ilyen teljesítményért nem hinném, hogy fizetnének (bár valahol olvastam, hogy Hazard a PSG célkeresztjében van - legyen így :mrgreen: ).

Ramos hosszabbításáról pedig annyit, hogy amit az utóbbi hetekben (hónapokban) művel,
az már régen nem arról szól, hogy "Fehér szív" és "ingyen is játszanék ezért a címerért", arról nem is beszélve, hogy öregszik és a sérülések is egyre jobban előjönnek... már csak ezekért sem ajánlanék neki 2 éves szerződést (max 1+1-est, de azt is elég kemény feltételek alapján).

A többit majd meglátjuk

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 17., hétfő 12:21

ziro4vr írta: Egy nyár alatt ZZ, Varane, Marcelo és Ramos off, na azért az kemény lenne. De legalább Béla visszatér. :lol:
Ramos inkább hosszabbítson, aztán tegye le itt a lantot...mindkét KH eladása lehet erős lenne, ezzel szemben jönne egy Alaba, talán, a pénzt pedig inkább máshova kellene beáldozni, ha van a kasszában. Marci és Miguel csere rendben van.

De benne van, hogy mindkettő távozik, nem tudom Ramos tárgyalása hogy áll, Varane szerződéséről sem láttam sok infot, bár nem is követek mindent.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 17., hétfő 12:14

Egy nyár alatt ZZ, Varane, Marcelo és Ramos off, na azért az kemény lenne. De legalább Béla visszatér. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 17., hétfő 12:12

Pad'em írta: AS:

- 10 játékos eladó ha lesz érdeklődő: Hazard, Bale, Isco, Asensio, Varane, Jović, Mariano, Ceballos, Marcelo & Mayoral.

- Asensióra számítunk jövőre is, de több klub is érdeklődik iránta. Ha Asensio nyitott a távozásra eladhatjuk - Juve az egyik opció.

- Ceballos nem akar újabb kölcsönt, ha újra távozik akkor végleg. A klub nem zárkózik el az eladásától, de úgy vélik fontos játékos lehet a jövőben.

Realitás ebből, kb Varane meg Mayoral eladása, Ceballost talán rá tudjuk sózni egy spanyol csapatra még. A többinél elég gyengék a lehetőségek szerintem.
Ez az amit az emberek fújnak már egy jó ideje, hellyel közzel...
Párszor írtam már, de újra: Varanet eladnám, ne menjen ingyen sehova. Odri ezek szerint maradhat tehermentesítésre, ez egy érdekes fordulat lenne, ezzel nem számoltam. Talán még Isco és Mayoral távozására látok esélyt. A többi szerintem a nyakunkon marad, vagy lesz egy- egy kölcsön...

Nem túl rózsás, sokadjára sem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 17., hétfő 11:58

AS:

- 10 játékos eladó ha lesz érdeklődő: Hazard, Bale, Isco, Asensio, Varane, Jović, Mariano, Ceballos, Marcelo & Mayoral.

- Asensióra számítunk jövőre is, de több klub is érdeklődik iránta. Ha Asensio nyitott a távozásra eladhatjuk - Juve az egyik opció.

- Ceballos nem akar újabb kölcsönt, ha újra távozik akkor végleg. A klub nem zárkózik el az eladásától, de úgy vélik fontos játékos lehet a jövőben.

Realitás ebből, kb Varane meg Mayoral eladása, Ceballost talán rá tudjuk sózni egy spanyol csapatra még. A többinél elég gyengék a lehetőségek szerintem.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 16., vasárnap 19:25

MIndenképp új projekt lesz nyártól, kérdés kivel. ZZ semmiképp nem jöhetne azzal, hogy belefáradt, ha utána átmegy mondjuk a Juvéhoz. Raúlt semmiképp nem nevezném ki, de pl Allegri mellé, másodedzőnek simán jó lenne, mint anno ZZ Ancelotti mellé.

Zinedine Zidane is seriously considering to leave Real Madrid at the end of the season.

- Around Real Madrid board and in the dressing room the feeling is that Zidane will leave.

- Nothing has been announced yet... and Florentino Perez is waiting for Zizou official decision at the end of the season.

- Massimiliano Allegri had a meeting with Real Madrid this week. He’s in ‘direct contact’ with the club since March.

- Real Madrid president Perez called Allegri three years ago. Allegri turned the offer down because he had an agreement with Juventus to stay. Now he’d accept Real Madrid job “immediatly”.

- Italian clubs also want Allegri but his priority is Real Madrid. He’s waiting and he’d be ready in case Florentino Perez will decide to appoint him.

- The decision has NOT been made yet. Florentino Perez has a shortlist with three names in case Zidane will leave the club, Raúl Gonzalez Blanco is among the option as Allegri. Raúl also received a proposal from Eintracht but he’s waiting for Real Madrid decision.

- At the end of La Liga, Florentino Perez will decide and announce the new Real Madrid project.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. május 15., szombat 18:11

KTamas091 írta: Egy stabill Ckm Fedevel kiegeszulve elotte egy Benzema,Bale - akkor azert sztem rugnanak ketten 40 golt legalabb a bajnokikon.
Bale-t el kell felejteni, Hazard-t is. Nekik itt nincs jövőjük. Mbappét kellene hozni, Viníciust és Hazard-t beáldozni érte.

Ha Varane és Ramos menni akar, akkor sajnos őket is engedni kell, mivel előbbiből pénzt lehet csinálni, utóbbi pedig kiegészítő szerepre lenne maximum jó szerintem már. Ha Alaba berántható, akkor hozni kell, és bármennyire is nem nézik itt semmibe, szerintem lenne helye.

A CKM maximum a következő szezonban lehet még jó, de azt is lehet látni, hogy nincs már meg az a dominanciája ennek a kp-nak. Idén spanyol honban jó volt, nemzetközi szinten viszont már nem biztos, hogy nagyon ütős lenne jövőre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 15., szombat 17:59

Kylian Mbappé is in very advanced talks with Real Madrid. There's almost a full agreement between the player and the club, although Real Madrid haven't started negotiating with PSG yet. @lequipedusoir

:shifty:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 15., szombat 16:46

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én lehet berántanám a salzburgos Patson Dakát, ha jó áron be lehet húzni és sikerül a selejtet eltakarítani.

Mané stílus a tag, simán lehetne belőle egy fasza playert csinálni, és még a kaput is érzi. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. május 15., szombat 10:58

KTamas091 írta: Egy stabill Ckm Fedevel kiegeszulve elotte egy Benzema,Bale - akkor azert sztem rugnanak ketten 40 golt legalabb a bajnokikon.
Bocsi,de szerintem ez maga lenne a katasztrófa.

Ckm együtt kizárt,bale kizárt.
Persze ha az EL a célkitűzés akkor a legjobb megoldás.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 15., szombat 10:39

KTamas091 írta: Egy stabill Ckm Fedevel kiegeszulve elotte egy Benzema,Bale - akkor azert sztem rugnanak ketten 40 golt legalabb a bajnokikon.
Nem gondoltam volna, hogy ember még akarja itt Bale-t látni.

CKM-et is el kell tartósan felejteni együtt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 15., szombat 10:26

Na Perez apo, ZZ szajat villamgyorsan be kell fogni egy Mbappe+Haaland duoval, meg akiket meg ker, mert ha Zz lelep, meg nagyobb szarban leszunk. Ezt mar csak Bale-lel tudjuk megfejelni, habar ha jobban belegondolok, tobbet tudna adni a walesi, mint a belga pocakos.
:goat:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 15., szombat 9:21

füst írta: Valahol örülnék is neki ha elmenne, hogy láthassuk mire megyünk igazán taktikus edzőkkel, hogy majd Pochettino és Öde elhozza nekünk a 14.et. :D

1-2 hülye miatt ne büntessük kollektívan az összes szurkolót :mrgreen: :mrgreen:

Maradjon csak, legyen megerősítve a keret, aztán fújja ki megint pár címmel sorozatban a kétkedők orrát :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 14., péntek 21:41

Real Madrid denies news about Zidane leaving the club at the end of the season. The club will do everything in their power to retain Zizou for next season. @abc_es
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. május 14., péntek 21:39

flori írta: Remelem nem igaz. De ezt a belefaradt dumat nagyon nehezen tudom elfogadni indokkent. Megis mibe? Azert nem ult a padon 10 evet, pont most lesz ot, az is megszakitassal. Azert annyit sem kapott mint anno Jose. Nagyon sajnalnam, ha elmenne. Szukseg van meg ra itt, Pereznek meg kell gyoznie.
Én elhiszem, hogy megfáradt, Real padján kis idő is elég hozzá. Vannak sérelmei is. Ezen részét viszont nem értem. Biztos rosszul esnek dolgok neki, de pont ő, aki már több mint 10 évet eltöltött a klub kötelekében, kellene tudnia, hogy itt mindenkit kikezdenek rosszabb napokon.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 14., péntek 21:17

A belefáradt kifejezés a diplomatikus verziója annak hogy tele van a zsákja az összes firkásszal és károgóval amiért megállás nélkül hányják az epét. Abba fáradt bele, nem az edzősködésbe. Lófasz idő alatt lett a klub második legsikeresebb edzője, még pár év alatt simán első lehetne, mégis minden őszi szezon az edzőkérdésről szól. Meg is értem, jóval jóval több megbecsülést érdemelne, és bárhol máshol meg is kapná, a Juvénál egyenesen ő lenne a kopaszjézus. Valahol örülnék is neki ha elmenne, hogy láthassuk mire megyünk igazán taktikus edzőkkel, hogy majd Pochettino és Öde elhozza nekünk a 14.et. :D

Csak abban bízok hogy lesz még ZZ III. éra, de ha lesz is, 5-10 év pihi biztos lesz közte.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 14., péntek 21:05

Ha belefáradt, akkor minek menne el egy másik csapatba? Főleg az egyre rosszabb Juventusba? Ott most épp azok a hírek, hogy CR és még mások is lépnek nyáron. Kit igazolnak le majd? Fabregast és még valami 40 éves csatárt ingyen?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég