Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 15., szombat 23:16

RealAsensio írta: A) Klopp
En kedvelem a csavot, csak a folyamatos feltunesi viszketegseget es a hisztiket amiket lemuvel, nem birom. Felolem johet gatyaba razni a csapatot, hatha magaval hozza Mane-t.
Azt a manét aki élete legfosabb szezonját hozza? Jó hogy nem firminot hoznád benzema helyett.
B) Pochettino
A Tottenhames idoszaka nekem tetszett, azota viszont nem tul biztato. Kedveli a Real Madridot, ez rendben van, de nem tudom, mit tudna kifozni, nekem kicsit keves egy Real Madridhoz, mint karakter, de egy probat megerhet.
Most bukik épp párizsban, a kopasz pep úgy lemeccselte hogy ihajcsuhajvasmacska.
C) Raúl
Nem tudom, megeri e ujra egy legendat bedobni edzonek, de latok benne fantaziat, ra ugyanugy felneznek a jatekosok, kortol fuggetlenul. Feltem ot, de szinten megerhet egy probat. Papirja van?
Mit is bizonyított eddig? Meg kik körében tekintély? Szerinted vino hány raul best of videot látott?
D) Löw
Real Madrid fan, ezt mar bebizonyitotta sok sok gesztussal, a tamadojatekot preferalja, szerintem megallna a helyet, de klub szinten meg semmit nem mutatott. Ez lenne az egyik legmereszebb huzas.
Én is rm fan vagyok, akkor engem is jó edzőnek tartanál? Az orromat kevesebbet túrom nyilvánosan mondjuk.
E) Allegri
Nem szeretnem. Nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a csapattal o eredmenyeket erne el.
Köszönjük a jó opciót.
Es az en otletem, ha minden kotel szakad es nincs mas opcio: Wenger. B-) :kalapos:
Bekommenteltem barátian. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 15., szombat 23:07

A) Klopp
En kedvelem a csavot, csak a folyamatos feltunesi viszketegseget es a hisztiket amiket lemuvel, nem birom. Felolem johet gatyaba razni a csapatot, hatha magaval hozza Mane-t.

B) Pochettino
A Tottenhames idoszaka nekem tetszett, azota viszont nem tul biztato. Kedveli a Real Madridot, ez rendben van, de nem tudom, mit tudna kifozni, nekem kicsit keves egy Real Madridhoz, mint karakter, de egy probat megerhet.

C) Raúl
Nem tudom, megeri e ujra egy legendat bedobni edzonek, de latok benne fantaziat, ra ugyanugy felneznek a jatekosok, kortol fuggetlenul. Feltem ot, de szinten megerhet egy probat. Papirja van?

D) Löw
Real Madrid fan, ezt mar bebizonyitotta sok sok gesztussal, a tamadojatekot preferalja, szerintem megallna a helyet, de klub szinten meg semmit nem mutatott. Ez lenne az egyik legmereszebb huzas.

E) Allegri
Nem szeretnem. Nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a csapattal o eredmenyeket erne el.

Es az en otletem, ha minden kotel szakad es nincs mas opcio: Wenger. B-) :kalapos:
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 15., szombat 22:51

Szerintem nem feltétlen rossz ez. Láthatóan nem az új csapat építésében jó. Erre most más ember kell. Pár év múlva, ha megint összeáll egy jó generáció és BL-t kell nyerni, akkor megint jöhet vissza. Anélkül, hogy most bukásról beszélnénk. Győztesként távozhat most, nem rontja le a nimbuszát.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 15., szombat 22:46

Valoszinuleg egy mukkot nem beszel spanyolul. De ez csak az elso ok ami eszembe jut. Biztos van meg mas is amiert nem kerul szoba ae.
inkabb a kloppo megy madridba es stevie g a helyere forgatokonyv lenne realisabb, de az meg erre a nyarra tul korai.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 15., szombat 22:42

dennson írta:
Remy írta: Csak azt nem értem, HA lép ZZ.

- Juve jelenleg nagyon hulladék és kétlem, hogy akkora pénzügyi boostot kapna a csapat, pláne, ha nem jön össze a BL, hogy újra dominálni tudják a hazai porondot. Inter rosszabb nem lesz. Full hülyeség lenne most odamennie.

- Franciák? Imádnám, ha ZZ sikeres lenne a válogatottal, de az öreg Didiert 1 évvel a VB előtt kiraknák? Egy csúnya égés esetén még csak-csak látok rá esélyt, de amilyen gyenge a válogatott mezőny, nem akarom elhinni, hogy nem lesz minimum elődöntő.

Normál esetben azt mondom 2 évet maradnia kéne, aztán szabad az út a válogatotthoz, vagy akár az addigra visszarázódó Juvéhoz.
Pochettinot kirakják a PSGtől abban a percben, ahogy elvesztik a bajnokságot is. Jövőre meg összejön Párizsban egy ZZ-CR-Mbappé-Ramos tengely.
Mondjuk vicces, de ezt a forgatókönyvet még el tudnám képzelni. És annak a PSG-nek kb pont egy ZZ/Ramos/CR féle mentális boost hiányzik. Kérdés, hogy Marseille-i gyerekként mennyire adná neki a párizsi kaland. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dennson » 2021. május 15., szombat 22:40

Remy írta: Csak azt nem értem, HA lép ZZ.

- Juve jelenleg nagyon hulladék és kétlem, hogy akkora pénzügyi boostot kapna a csapat, pláne, ha nem jön össze a BL, hogy újra dominálni tudják a hazai porondot. Inter rosszabb nem lesz. Full hülyeség lenne most odamennie.

- Franciák? Imádnám, ha ZZ sikeres lenne a válogatottal, de az öreg Didiert 1 évvel a VB előtt kiraknák? Egy csúnya égés esetén még csak-csak látok rá esélyt, de amilyen gyenge a válogatott mezőny, nem akarom elhinni, hogy nem lesz minimum elődöntő.

Normál esetben azt mondom 2 évet maradnia kéne, aztán szabad az út a válogatotthoz, vagy akár az addigra visszarázódó Juvéhoz.
Pochettinot kirakják a PSGtől abban a percben, ahogy elvesztik a bajnokságot is. Jövőre meg összejön Párizsban egy ZZ-CR-Mbappé-Ramos tengely.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 15., szombat 22:38

Csak azt nem értem, HA lép ZZ.

- Juve jelenleg nagyon hulladék és kétlem, hogy akkora pénzügyi boostot kapna a csapat, pláne, ha nem jön össze a BL, hogy újra dominálni tudják a hazai porondot. Inter rosszabb nem lesz. Full hülyeség lenne most odamennie. BL-ben meg, ha be is jutnak, nulla esélyük van kb.

- Franciák? Imádnám, ha ZZ sikeres lenne a válogatottal, de az öreg Didiert 1 évvel a VB előtt kiraknák? Egy csúnya égés esetén még csak-csak látok rá esélyt, de amilyen gyenge a válogatott mezőny, nem akarom elhinni, hogy nem lesz minimum elődöntő.

Normál esetben azt mondom 2 szezont maradnia kéne, aztán szabad az út a válogatotthoz, vagy akár az addigra visszarázódó Juvéhoz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 15., szombat 22:37

sonic írta:
ToniKroos írta: Most olvastam, hogy Gerrard milyen szép eredményt ért el a Rangerssel. Veretlenül, csak 13 gólt kapva, 25 pont előnnyel lettek bajnokok. Én lehet megkérdezném lenne-e kedve megpróbálni nálunk is valami hasonlót. Játékosként egy nagy név volt, nem full kezdőként jönne ide, mint pl Raul. Régen is bírtam, adnám ha jönne, kár, hogy még csak szoba se hozták velünk.
Valoszinuleg egy mukkot nem beszel spanyolul. De ez csak az elso ok ami eszembe jut. Biztos van meg mas is amiert nem kerul szoba ae.
Ez Balenél sem volt akadály :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 15., szombat 22:36

sonic írta: Valoszinuleg egy mukkot nem beszel spanyolul. De ez csak az elso ok ami eszembe jut. Biztos van meg mas is amiert nem kerul szoba ae.
Tartok tőle elcsúsznánk vele egy banánhéjon a bajnoki hajrában.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. május 15., szombat 22:35

ToniKroos írta: Most olvastam, hogy Gerrard milyen szép eredményt ért el a Rangerssel. Veretlenül, csak 13 gólt kapva, 25 pont előnnyel lettek bajnokok. Én lehet megkérdezném lenne-e kedve megpróbálni nálunk is valami hasonlót. Játékosként egy nagy név volt, nem full kezdőként jönne ide, mint pl Raul. Régen is bírtam, adnám ha jönne, kár, hogy még csak szoba se hozták velünk.
Valoszinuleg egy mukkot nem beszel spanyolul. De ez csak az elso ok ami eszembe jut. Biztos van meg mas is amiert nem kerul szoba ae.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 15., szombat 22:31

Remy írta:
Jim írta: Zizu is kezdőként jött, nem tudtuk milyen edző..,
Miért sipárogtok ennyire? :hmmm: :lol:
Mert nincs értelmes spanyol generáció, és lehet Raúl elkezdené nyomatni a tucatokat. :mrgreen:

De ne már baszki... ZZ. megvannak a faszságai, de nincs olyan edző jelenleg a piacon, akit el lehetne hozni.

Allegri. Lőw. Hát inkább előbbi.
SZtem vele már megegyezett a juve. Löw isten ments basszameg a buzeráns orrtúró.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 15., szombat 22:28

ziro4vr írta:
Kerlon írta:

Én se maradnék, amikor ilyen vinisziuszokkal akarjak megoldani a problemakat.
Akkor neked guardiola a horoszkópod.
azért a lóbrének is van egy vége.

Foglkozott ezzel a 45 millios csodaval 2 evig. 2 ev alatt barmelyik mezei ember megmondja rola kiseriken, Galacticoson és Mickeyn kivul, hogy egy kalapszart nem er es nem tud futballozni, sot nem is lesz belole az.

Tobb ezer eurot kereso megfigyeloinknek nem tunik fel. Megvettek a felgroundolt senkit braziliabol jo penzert....
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 15., szombat 22:27

Jim írta: Zizu is kezdőként jött, nem tudtuk milyen edző..,
Miért sipárogtok ennyire? :hmmm: :lol:
Mert nincs értelmes spanyol generáció, és lehet Raúl elkezdené nyomatni a tucatokat. :mrgreen:

De ne már baszki... ZZ. megvannak a faszságai, de nincs olyan edző jelenleg a piacon, akit el lehetne hozni.

Allegri. Lőw. Hát inkább előbbi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 15., szombat 22:27

Jim írta: Zizu is kezdőként jött, nem tudtuk milyen edző..,
Miért sipárogtok ennyire? :hmmm: :lol:
Mert ZZ tanult Carlo mellett. És játékosként is all time legjobbak egyike. Olyan intelligenciával és tudással a fociról, ami alig van meg valakiben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 15., szombat 22:24

Zizu is kezdőként jött, nem tudtuk milyen edző..,
Miért sipárogtok ennyire? :hmmm: :lol:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. május 15., szombat 22:20

Most olvastam, hogy Gerrard milyen szép eredményt ért el a Rangerssel. Veretlenül, csak 13 gólt kapva, 25 pont előnnyel lettek bajnokok. Én lehet megkérdezném lenne-e kedve megpróbálni nálunk is valami hasonlót. Játékosként egy nagy név volt, nem full kezdőként jönne ide, mint pl Raul. Régen is bírtam, adnám ha jönne, kár, hogy még csak szoba se hozták velünk.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 15., szombat 22:20

Nekem ez így csalódás... :(
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. május 15., szombat 22:17

Mondjuk tőlem bárki jöhetne, csak pont Allegri nem. Fikás Löw meg 15-20 éve nem volt klubcsapatnál, szóval az is érdekes választás lenne.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 15., szombat 22:15

Abszolút megértem, ha elmegy. Titkon remélem hogy a franciákat veszi át az EB után és összehozza nekik a 3. VB-t, természetesen Benzemával együtt. :D
Ha másik klubhoz megy, akkor iszonyúan irigykedni fogok arra a klubra.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. május 15., szombat 22:12

Megfutamodás lenne ha lépne. Amikor múltkor felállt akkor egy BL győztes csapattal tette és azért mert nem kapta meg azokat a feltételeket amikkel dolgozni akart - csak ez miatt menne és akkor télleg nagyon rossz a helyzet mert akkor nem jönnek sztárok jövőre se...

(Amúgy Lejárt a szerződése? Vagy ilyenkor nem kell fizetni utána?)
🇭🇺✝️🇭🇺


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég