Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 22:10

ha szerinted nincs meg a sebessége meg a robbanékonysága, akkor nem értem miért lenne értelme isco helyén játszatni
oda még inkább kellenének ezek a tulajdonságok, bár szerintem csak a robbanékonysága nem elég jó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 22:05

___Samy___ írta:egyébként remélem mindenkiben megvilágosodott a mai meccs után, hogy a fals-nine meg az ehhez hasonló felállások nem működőképesek nálunk
csatár mindenképp kell a pályára
Kell, de nem Benzema személyében. Mindenképp kell egy csatárt vennünk. A franciának sem a sebbessége, sem a robbanékonysága nincs meg ahhoz, hogy ott játsszon. Sokkal szívesebben nézném Isco helyén, ma is úgy tette a labdát kicsit hátrébb, mintha világéletében ez lett volna a dolga.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 22:03

egyébként remélem mindenkiben megvilágosodott a mai meccs után, hogy a fals-nine meg az ehhez hasonló felállások nem működőképesek nálunk
csatár mindenképp kell a pályára
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 22:02

Talán nem kéne a Bernabeunak nagyítóval rajta tartani a szemét és egyből elkezdeni fújolni, ha valamelyik megoldása nem jön be. Annyira éreztem, hogy idegenben jó lesz a srác.
But he is a good boy...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 21:56

Egyre jobban utálom ezt az embert. Mi a fasz kell ahhoz, hogy normálisan tudjon játszani, úgy mint ma?????? És miért nem csinálunk belőle irányítót? Miért kell csatárnak játszania, ha egyszer nem megy ott neki, simán eltudná irányítani a csapatot a képességeivel. Jah, és ez egy dícséret volt. Szép volt.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. október 26., szombat 21:11

Jól játszott, így kéne mindig. Ha a lövése bemegy legalább 1 ponttal távozunk.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 21:08

Úristen az a lövés, hát elmebajt kaptam. Megérdemelte volna, de nagy kár, ó de kár. Nagyon jó tempóban játszott.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 26., szombat 21:07

Akárki akármit mond, imádom ezt az embert. Kezdetni kellett volna, mert tudtam, hogy kifejezetten élvezni fogja az idegen légkört, mivel nem fütyülik ki. Vagy legalábbis nem úgy, mint odahaza Madridban. Szerintem nem is volt rossz labdája, de abszolút nem alibi passzokat tolt, hanem nagyon sok mindenkit helyzetbe hozott. Jesé gólja előtti sarkazása hatalmas volt. Kár azért a kapufáért. :salute:
But he is a good boy...

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 26., szombat 20:39

Szegény embert még az ág is húzza.Tetszett ahogy beszállt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 20:38

hogy ennyire ne legyen szerencséje valakinek, a legszükségesebb pillanatban....én még ilyet nem éltem
de sztem ma nagyon jó volt, szinte hiba nélkül hozta le a bő fél órát
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. október 26., szombat 19:58

Benya. :vivo:
Aj bár bement volna az a gól..az arcán látszott hogy fél karját adta volna, csak gól legyen. cmon..hajts.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. október 25., péntek 10:47

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... a-fail.gif

easy

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. október 24., csütörtök 15:40

Victor írta:benzemát nem csatárnak kéne játszatni
van benne valami, viszont az a poszt meg teljesen telített. egyébként szerintem össze lehetne őket kötni rooneyval, mindketten csatárok papíron, viszont vannak időszakok, amikor totálisan másnak tűnnek. ugye rooney is sokszor tolta középpályásként. mondjuk le is építette az alkesz ezzel...

a problémája többrétű. egyrészt be is van fosva, másrészt pedig nem a csatár a támadások csúcsa, nem az ő feladata a befejezés. minden ronaldora tolódik ki. elég megnézni, hogy pl. a tnapi első góljánál honnan indult és hogyan és benzema merre volt addig. taktikailag sem az a feladata, hogy a kaput támadja és mindenáron helyzetbe kerüljön. hasonló baja volt ibranak is a barcaban, aztán a psg-ben, ahol ő a gólfelelős meg lehet nézni miket művel.
persze ki az a töketlen, aki ronaldot visszább vonná... nagyon bajos az egész történet, butaság annyit mondani rá, hogy szimpla lúzer vagy balfsz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. október 24., csütörtök 14:54

az a kihagyott helyzet egy lelkiállapotból fakadt
Megnézném hogy Suarezt vagy Falcaot mikor idegesítené,hogy a sok olivabetyár füttyögetne nekik...magasról lesz@rnák...egy profinak nem szabad ilyesmivel törődni...egyre inkább kezd a fiu Anelkara emlékeztetni,mikor itt játszott,bár én még mindig bízom benne....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. október 24., csütörtök 13:31

primrose írta:
ő egy igazi vesztes
hát persze.
Igen, végül is igazad van, a "vesztes" szó relatív. Annyi pénze van, hogy elkölteni se tudja, fullos faszpörgettyűje, az egészsége is rendben van, nincs háború, mi kell még? A Real Madrid dimenziójához viszont az ő mentalitása kevés sajnos. Meg lehet nézni Higut, Moratát akik képességekben elmaradnak tőle, de mégis hajtanak, küzdenek, gólt lőnek és úgy általában szerethető figurák. Benzema tényleg klasszis színvonalon focizott Lyonban és itt is vannak meccsei, momentumai amik után az állam keresem, de...mindenkinek jobb lesz, ha tovább áll, dettó ugyanaz a helyzet, mint Özillel.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. október 24., csütörtök 13:22

én továbbra is azt pofázom,hogy benzemát nem csatárnak kéne játszatni, mert mezőnyben fantasztikus, rengeteg mozog, remek meglátásai vannak, jól passzol, kombinatív stb. :roll:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 24., csütörtök 13:22

ő egy igazi vesztes
hát persze.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 24., csütörtök 13:19

megnézném árnyékékként, igaz, lehetőleg egy másik csapatban.
:lol: :lol: :lol:
Tényleg jót röhögtem. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. október 24., csütörtök 13:19

Szerintem meg nem volt olyan rossz tegnap, tette-vette, azt se mondanám, hogy nem hajtott. Kihagyta a kihagyhatatlant, de ez nem újdonság, ő egy igazi vesztes. A többi dolgát jól tette, megnézném árnyékékként, igaz, lehetőleg egy másik csapatban.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 24., csütörtök 13:12

Realista24 írta:
.igen, nagyon
Ki írta, hogy nagyon jól játszott?
ez jó kérdés
sajnos ez egy spirál, amiből vagy kikerül Benzema, vagy kikerül csak Madridból.
szerintem ebből a helyzetből ő fog kikerülni, nem hiszem, hogy lesz itt még belőle valaki
egyébként a bale-s dolog nem terelés próbált lenni, csupán szemléltetni akartam, hogy azért nem minden az ő sara
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég