Asier Illarramendi - 24

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 27., vasárnap 11:12

Whoscoredot olvasgattam és nem veszített párbajt. Nagyjából olyan arányban kérte a labdát, mint Xavi a Barcában, ami jól mutatja, hogy mennyire alkalmas mozgatni egy csapatot. Arról nem is beszélve, hogy védekezésben agresszív és harcias, felmegy fejelni, mer ütközni és fel is rúgja az ellenfelet, ha kell. Amúgy hihetetlen eleganciával tesz-vesz ott középen. Alonso szerintem már nem nagyon fog labdába rúgni mellette.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 10:55

Remy írta:1-2 hónapja még a nyár legrosszabb igazolásai között szerepelt sokaknak a szemében, most meg... :D Mekkorát változott a világ. :D
jaja, és, ha megnézed mit játszott a real beállása után...jó a csávó nagyon.
Xabinak össze kell szedni magát, és hozni kell, azt amit tud, mert már most is átvehetik a helyét.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 27., vasárnap 10:49

1-2 hónapja még a nyár legrosszabb igazolásai között szerepelt sokaknak a szemében, most meg... :D Mekkorát változott a világ. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 27., vasárnap 10:47

nem kérdés, hogy stabil alapembernek kell lennie. a védőktől előre van 6 poszt. egy neki, egy modricnak meg egy cének. a többiek meg harcoljanak a maradék háromért.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 27., vasárnap 9:52

Elképesztő, mekkorát változott a Madrid pozitív irányban a becserélése után. Nagyon kell a robotolása, a higgadtsága és a pontossága a középpályátokra, ez, azt hiszem, egyértelmű. És szerintem szép lassan rá fog érezni arra is, hogyan tudja még jobban kontrollálni a játékot, hogyan tud mélységből irányítani akár lapos passzokkal, mint Busquets (bocs a példáért :D ), akár ívelésekkel, mint Xabi Alonso.

Hamar be fogja bizonyítani végérvényesen, hogy megérte az árát.

(Érdekesség: ahhoz képest, hogy csak bő félórát kapott, neki volt a realosok közül a második legtöbb megelőző szerelése (interception), szám szerint 5.)

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 26., szombat 21:26

Kerlon írta:Én is ezt mondtam, hogy kell a teherbírása és a higgadtsága a középpályára. number meg egyből letámadott... :) A másik meg, hogy nekem most jobban tetszik a Pepe-Varane kettős, mint Ramos bármelyikkel, mondjuk ez megint csak kellemes probléma, mivel bármelyik játszhat bármikor.
Osztom a véleményed. Tényleg nagyon jól játszottak ők 3-an együtt. Pepe brutálisan jó idén, Varane meg Illara nagyon intelligensek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 21:19

Én is ezt mondtam, hogy kell a teherbírása és a higgadtsága a középpályára. number meg egyből letámadott... :) A másik meg, hogy nekem most jobban tetszik a Pepe-Varane kettős, mint Ramos bármelyikkel, mondjuk ez megint csak kellemes probléma, mivel bármelyik játszhat bármikor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. október 26., szombat 21:12

szerintem ezen a meccsen jóval harciasabb is volt Illarra, mint az eddigieken, amin játszott. jó meccset hozott le, egy kis rutinnal remek játékos válhat belőle

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 26., szombat 20:56

h.csabi írta:Azért azt remélem többen is észrevettétek, hogy ahogy beállt, átvettük a meccs irányítását, Khedirástul mindenestül. Ja, és nem azért, mert a Barszának nem volt kedve passzolgatni. :kacsint:
meg is jegyeztem megy a meccs topikban.
Modric-Illarra-Isco hármast kell nyomatni, elől meg Cé-Karim/Morata-Jesé
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

h.csabi
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:58

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: h.csabi » 2013. október 26., szombat 20:54

Azért azt remélem többen is észrevettétek, hogy ahogy beállt, átvettük a meccs irányítását, Khedirástul mindenestül. Ja, és nem azért, mert a Barszának nem volt kedve passzolgatni. :kacsint:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. október 26., szombat 20:44

Szerintem inkább pozitív, mintsem hátráltató tényező a játéka. Annyi bizonyos, hogy szeret és tud is melózni, ami ilyen támadó szekció mellé elengedhetetlen. Természetesen ma is kiütköztek még a hibái, gyorsabb sajnos nem lesz, ezt le kell nyelni. Néha még tötyörög a labdával - teljesen Alonso ebből a szempontból is - viszont a biztosra játszik és nem kockáztat, néhol túl óvatos is! Kontráknál figyelhető meg leginkább, mikor gyorsan kéne tenni néha még túlkombinálja. (DMnek adott is egy kb 8 méter eltérésű keresztlabdát) Szóval közel sem tökéletes játékos, de egy kis rutinnal és magabiztossággal felvértezve bőven megfelelő Alonso klón lesz.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 20:38

Hihetetlen nagyot játszott Modriccal! Ott volt mindenhol, szerelt, kùszott, mászott, támadott, de ésszel! Modric-Illarra-Isco kp-t akarok!!!!

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 19., szombat 23:26

Rendben van, meglehet, hogy rosszul ítélem meg őt, az elkövetkezendőkben jobban odafigyelek rá. Igazából nem a pontos passzait kifogásoltam, mert azokat én is látom, hogy jó helyre továbbítja, de szerintem nagyon kevés az életveszélyes passza. Jó látni, hogy technikás és nem kell órákat várni, míg térül fordul, hanem egyből teszi veszi, de nem kis összegért igazoltuk és ezek után talán ez a minimum, hogy ezt tudja.
But he is a good boy...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 19., szombat 23:22

Géci írta:Most akkor vagy nekem romlott a szemem és vissza kell mennem a szemészetre, vagy mást néztünk :D... Persze...ilyen köröm labdája még kevés volt, de védekezésben és a kp mozgatásában kimondottan jó. Ami ennél is jobb, hogy jól fedezi a labdát.
Mást nézünk. Nekem öröm nézni a srácot mennyire magabiztos, jól fedezi a labdát, jól adja tovább, belsővel, külsővel, nem állítgat, hogy jó legyen, nem tekereg vele feleslegesen, technikás. Ügyes volt ma is :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 19., szombat 23:16

Most akkor vagy nekem romlott a szemem és vissza kell mennem a szemészetre, vagy mást néztünk :D... Persze...ilyen köröm labdája még kevés volt, de védekezésben és a kp mozgatásában kimondottan jó. Ami ennél is jobb, hogy jól fedezi a labdát.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. október 19., szombat 23:12

Hát nem tudom...biztos igazatok van, de én még továbbra is szkeptikus vagyok vele szemben. Gólt nem lő (tudom, hogy nem ez a feladata), gólpasszokat nem ad. Védekezést úgy ahogy megoldja, de az ő játéka akkor lenne igazán nyerő, ha labdatartásos taktikára törekednénk, mert nekem úgy tűnik, hogy elég jól tartja meg a labdát és (sajnos) gyakran ad alibi passzokat pár méterre. Szóval nem azt mondom, hogy gyenge a srác, de azért Xabi ennél jóval veszélyesebben játszott, amolyan semmilyen arca nincs eddig a játékának. Nem lóg ki negatívan, de nem is látom azt a nagy varázslást tőle. Egyelőre.
But he is a good boy...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 23:09

Igen,úgy tűnik nem véletlen vásárolták ki.....tényleg nagyot hord,mint egy távcsöves puska.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 19., szombat 23:08

Macika hatalmas fogás volt. :salute: Ma is hatalmasat dolgozott. Nálam sima alapkezdő.

Avatar
mustacsshe
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 10:14
Kedvenc játékosaid: Valverde, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: mustacsshe » 2013. október 3., csütörtök 8:37

Volt a tegnap neki is egy par eladott labdaja (mint ahogy mindenkinek a csapatbol) de osszesegeben nagyon jol jatszott, jol mozgatta a csapatot... Nem hiaba nem is beszlnek/beszelunk Xabi Alonsorol hogy hianyzik....
Csak igy tovabb Illa.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Asier Illarramendi - 24

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. október 3., csütörtök 8:34

Mi' savat kapott a srác az ideigazolása idején, talán leginkább az ára miatt (de ha egyszer nem akarta eladni a RS, akkor csak a kivásárlási ár maradt), de lassan inkább előbb, mint utóbb belopja magát a madridista szívekbe! :) egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy meg fogja szolgálni az árát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég