Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 23., vasárnap 11:00

Én imádom a kopaszt, elképesztő amit itt elért a 4 éve alatt. Sok mindenben fejlődött az évek alatt, talán taktikailag a legtöbbet, de sajnos van amiben úgy látszik nem fog.

Az egyik a sokszor érthetetlen kezdő11 felrakása, innen a fotelből megmondjuk ha valami szar, akkor azt ő miért nem látja testközelből?

A másik a cseréi. Ebben is javult azért, de még mindig vagy későn cserél, vagy szarul cserél, vagy keveset cserél. Pedig az 5 cserelehetőség rengeteg segít a csapatokon, ki kéne használni. Az már más kérdés, hogy nálunk egy rakás szar volt a pad idén.

A harmadik pedig a keret menedzselése. Játékosok totális mellőzése, esély meg nem adása, közben a "haverok" agyonnyomatása, formától függetlenül. Majd ebből kifolyólag a játékosok teljes kifacsarása, aminek következménye ennek a szezonnak a végén tökéletesen látható volt. Talán ez a legidegesítőbb ZZ-ben, ebben rengeteg kéne fejlődnie, de azt gondolom, hogy ő ilyen makacs, és ebben nem fog változni.

Mindezektől függetlenül egy zseni a francia, nem tudok jobb embert elképzelni a padra, pedig az őszi-téli mélypont után én is elküldtem volna a francba, annyira cikis időszak volt. De felálltak a padlóról és brutál tavaszt hoztak, lehetőségekhez képest szép eredménnyel zártunk. Viszont ennyi hír és pletyka után szinte tuti, hogy lép, nehéz elképzelni, hogy ezek után maradjon. Nagyon sajnálatos lesz, ha így alakul, remélhetőleg egyszer még visszatér - harmadszor is.

Érdekes nyár lesz ez valószínűleg, az arany korszak egy újabb fejezete zárul, ha Varane és Ramos is lép. Modric 36 lesz már, Kroos fél év múlva 32, Marcelo is fél lábbal kint a csapatból, Benzema idén már 34, szépen lassan kiöregszik mindenki :-(

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 23., vasárnap 10:07

Remélem ez a napokban tisztázódik és nem fogják tologatni ide oda.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 23., vasárnap 9:55

Zidane was planning to announce his decision to LEAVE the club today, but Real Madrid convinced him yesterday to wait until the next few days so they can discuss the future of the club together. @edupidal #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 22., szombat 22:34

Ebbe a topikba csak annyit írnék, hogy minden Zidane-on rugózó fórumozónak kívánom tiszta szívemből, hogy legyen igazuk! Komolyan! Nagyon szeretném!


Amit sajnos én gondolok, az az, hogy Zidane egy öregekből álló csapattal, meg egy rakata ilyen-olyan balfasszal hozta be a Realt a második helyre és a BL 4-be.


De meddig fog ez menni? Meddig fog Katim 5x annyit harcolni, hogy a körülötte lévő focizni nem tudó emberek 3x egy idényben betaláljanak?

Meddig fog az öreg Modric és Kroos minden meccsen játszani, miközben lépni nem bírnak, miközben a 160millás csoda elmaszatol 2-3 hónapos sérülések között 4-5 meccsen és alibizik. Meddig lehet ezt még kifacsarni?

Akinek ez jól esik csapkodja ZZ-t, de nem miatta nem tud basszus alap szinten focizni a brazil csoda.Nem miatta sétálgat pocak…és sorolhatnánk, de mindenki tudja.

Kövezzen meg, aki akar de én hálás vagyok Zidanenak, hogy/ahogy ezt a masszát menedzselte. Kívánom, hogy a Zidanozóknak legyen igazuk és pl egy Allegri alatt lehoz ViniJuni, vagy Rodrygo 30+gólt és focisták lesznek. Komolyan ezt kívánom, mert nekem a Real az első, csak nehéz ebbe hinni őszintén.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 22., szombat 22:24

Voltak hibák, nem is kevés ZZ-nél, a csapatnál, DE. A körülményekhez képest szerintem nem zártunk rossz szezont. Így, hogy a végén sikerült nyernünk és nem úgy zártuk az évet, hogy kikapunk a Villarrealtól, mikor ez az utolsó utáni esélyünk a bajnoki címre, engem megnyugtatott. Korábban kellett volna élesnek lenni, illetve nem rábaszni néhány esetben a bírók által, valamint jó lett volna, ha csak fele ennyi sérültünk van.

Egyetlen egy dolog számít innentől kezdve.

KYLIAN MBAPPÉ!

Ha sikerül most nyáron behúzni, én a CR utáni időszakot, a fail Hazarddal és az ingyenélő Balellel, felfogom mint áldozati bárány, a korábbi 4 BL címért. Úgyis eladtuk az összes lelkünket. :mrgreen: De oda kell csapni végre idén a piacon, mert ezt nem lehet tovább facsarni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

tcskhun
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. május 22., szombat 21:15

nem fog mondani most semmit ZZ,előbb beszél a klubbal...

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 21., péntek 16:46

nuno espirito tavozik a wolvestol, elvileg hivatalos.

ot meg nem boronaltak ossze veletek ? :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 21., péntek 13:33

Most elképzeltem Vasqezt, mint " Eternal Warrior "

Na, ebből valaki csináljon gyorsan egy avát :mrgreen: :lol:


Ellenben ez a sérüléshullám, ami itt megy, az már tényleg nem poén....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 21., péntek 13:25

If Zidane leaves, the criticism from journalists will not count for even 10% of his decision.

The fact that Ramos and Lucas Vazquez (his eternal warriors) have not renewed and the serious medical problem at the club [injuries] would be the main reasons.
@miguelitocope

10% - bírom ezeket a kalkulációkat. Szinte előttem van az Excel, ahogy kiszámolják. Múltkor is 55%, hogy marad :lol:

Amúgy Ramos meg Vazquez nem a klubon múlik, persze lehet, hogy nélkülük nem akarja folytatni, de nem hiszem, hogy ezen múlna a távozása. Na a medical problem az már jelentősebb érv, ott valami évek óta bűzlik, és nyoma sincs, hogy változtatni akarnánk rajta.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. május 21., péntek 12:51

flori írta: Zidane: "My players saved me, they've saved me in every game - they've given me everything. If they feel I should be the club's manager next season, that's good to know."

"My future? The important thing is tomorrow's game, now it's not the right time to talk about this."
de imádom mikor rébuszokban beszél :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 21., péntek 12:46

Zidane: "My players saved me, they've saved me in every game - they've given me everything. If they feel I should be the club's manager next season, that's good to know."

"My future? The important thing is tomorrow's game, now it's not the right time to talk about this."
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 18., kedd 19:26

Schulcz írta: Itt kb 30 olyan játékos van, aki saját nevelés, vagy még bőven 20 éves kora előtt került a klubbhoz. Javarészt még mindig a pályafutásuk kezdetén járnak, nyilván nem mindenki való ide, de azért sokan igen, sőt a keretet elnézve nagyon sokan. De ők akik nem kellenek, kellettek.Ja, és a fesoroltak hozzávetőleges értéke meghaladja a jelenleg keret értékét, úgyis, hogy mellőzve vannak itt, úgyis, hogy parkolópályára tettük őket, úgyis, hogy fiatalok még javarészt, nem kész játékosok.
Areola(15)/Casilla(1) - Hakimi(50)/Danilo(20), Hermoso(35)/Vallejo(5), D.Llorente(20)/Lienhart(14), Reguilón(25)/T.Hernandez(50) - M.Llorente(70)/Ceballos(30), Ödegaard(40)/Oscar(12), Kovacic(45)/Omar Mascarell (5.5)-Kubo(15)/De Frutos(8), Jovic(20)/Morata(50), Brahim(14)/ Mayoral(14), és hogy meglegyen itt 25ös keret: De tomás(10),Alberto Soro(2), Javi Sanchez(3).

Ez 575 millio, a Real kerete 745. Valahogy nem jon ki a matek :x

Persze ertem az alapveto problemadat, a fenti keretbol paran siman elfernenek legalabb a keretben. Viszont akkor egyenenkent kell megvizsgalni, hogy ki mikor es miert tavozott.

Nyilvan latom en is a keretben a lyukakat, meg azt is, hogy par ev mulva meg tobb jatekos fog kioregedni a kezdobol.

Viszont ebben a listaban foleg kozeppalyasokra meg szelso vedokre latok opciokat (lettek volna opciok), viszont ezeken a posztokon most sem allunk annyira szarul.

Nekunk meg mindig a BBC nem megfelelo potlasa a legnagyobb problemank. Viszont a katasztrofatol (szerencsere) meg mindig messze vagyunk.
Schulcz írta: Valverde(Igen! Össze lehet írni hányszor játszott, amikor a ckm rendelkezésre állt. Meg tudjátok számolni a kezeteken, ennyit elmondhatok)
Viszont akkor azt is ird ossze, hogy mennyit hagyott ki serules miatt. (51 meccsbol 19-et)
Elso 11 meccsbol 9x kezdett, majd 1 honapra kiesett, volt 1 honap, amikor tenyleg csak kiegeszito jatekos volt, nem is volt valami jo formaban akkoriban; majd januar vegen megint bo egy honapnyi serules, megint egy honap jatek, ujabb 5 meccs minusz covid miatt. Persze, hogy nem alap ember, ha csak minden masodik honapban allt rendelkezesre.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7406
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 18., kedd 17:59

Nekem az kedvencem amúgy ezeket a beszélgetéseket olvasva, hogy örülni kell mert Vini és barátai évek alatt kétszer egy egyeneset rúgtak a labdába..közben meg pár éve azon öltük itt egymást, hogy CR-t akarták páran elzavarni mikor a portugál nem kettesével szállította a gólokat. :kalapos:

Kicsit változott a helyzet és az igények is. :D :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 18., kedd 16:44

A nem várt csoda, hogy Vinicius berúgta. Kétszer. A labdát. A kapuba. Egy meccsen. Kétszer!! :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 18., kedd 13:54

Értelek, tehát egyszer az a baj hogy egy bilbao ellen nincs begyakorolt séma, Kroos indítja mélységből a leggyorsabb emberünket a pool ellen, az nem várt csoda. :mrgreen:
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 18., kedd 13:37

Schultz és Kerlon írása kb lefedi a valóságot, bár utóbbinál azért kicsit túlcsordult a taktikai mézesbödön. Az angolok elleni 4 BL meccsen ugyan azt próbálta végig. 3-szor becsült, 1-szer meg olyan történt, amire nincs az az edző, aki fél tud készülni, nincs az a keret, ami le tudja reagálni, nincs az az Isten, aki el tudja képzelni, hogy Vini Jr 2-t vág egy ilyen meccsen :lol:

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 18., kedd 13:15

Nem tudom srácok, szerintem igazságtalan Zidane nyakába varrni a csapat minden baját, mert az baromira nem lenne igazságos. Sok szép eredményt köszönhetünk neki és a csapatnak. Mondjuk ezt a Pintusos húzást szerintem semmi nem magyarázza, de az csak egy dolog. Épp ezért, ne csak a második eljövetelt nézzük, mert az tényleg nagyon rossz, hanem az egész érát.

Az biztos, hogy nagyon nagy rendszerszintű bajok vannak nálunk.Nézzük meg mi történt játékosmozgás terén a Real Madridnál 2015 óta... Ha most nem számítjuk a CR, Bale, James, Pepe, Navas féle történeteket (Bár egy Ronci és egy Pepe még mindig elférne nálunk, sőt lassan már egy Bale is előrelépés lenne. A használhatatlan kategória viszont itt van: Marci, Isco, Asensio, Nem beszélve a csodabrazilokrol meg Hazardról), akkor a következő a helyzet:

Areola/Casilla - Hakimi/Danilo, Hermoso/Vallejo, D.Llorente/Lienhart, Reguilón/T.Hernandez - M.Llorente/Ceballos, Ödegaard/Oscar, Kovacic/Omar Mascarell -Kubo/De Frutos, Jovic/Morata, Brahim/ Mayoral, és hogy meglegyen itt 25ös keret: De tomás,Alberto Soro, Javi Sanchez. Reniert hagyjuk...:)
Ők azok akikre nem tartott igényt a madrid ebben az érában. Ők pedig azok, akik ugyan a keret, vagy az ifi tagjai, de csakis sérülés esetén juthattak szóhoz, vagy van aki még akkor sem: Lunin, M. Gutierez, Militao, Chust, Odriozola, Blanco, Valverde(Igen! Össze lehet írni hányszor játszott, amikor a ckm rendelkezésre állt. Meg tudjátok számolni a kezeteken, ennyit elmondhatok), Arribas, Pak, Mariano. Hugo Durot meg hagyjuk...:)

Itt kb 30 olyan játékos van, aki saját nevelés, vagy még bőven 20 éves kora előtt került a klubbhoz. Javarészt még mindig a pályafutásuk kezdetén járnak, nyilván nem mindenki való ide, de azért sokan igen, sőt a keretet elnézve nagyon sokan. De ők akik nem kellenek, kellettek.Ja, és a fesoroltak hozzávetőleges értéke meghaladja a jelenleg keret értékét, úgyis, hogy mellőzve vannak itt, úgyis, hogy parkolópályára tettük őket, úgyis, hogy fiatalok még javarészt, nem kész játékosok.

Mi a helyzet igazolásfronton: Van egy Mendy, aki azért kezdő mert Marci lassan vállalhatatlan kategória. Azonban nyilvánvaló, hogy nem a Real balhátvéd hagyományainak továbbvivője. aztán van egy durva hiányosságokkal kűzdő Vini, aki meg azért kezdő, mert Hazard a focitörténelem legnagyobb igazolási floppja. Ja, és Rodrygo, aki ha nincs épp mellőzve, akkor jobbzélső, mikor nem is az valójában. Ennyi asszem, vagy kihagytam valami pozitívumot?

A számok, eladtunk 459,25 millióért, vásároltunk 673,65 millióért. vagyis nagyjából l úgy költöttünk 215 millióval többet, hogy tavaly pl nem is vettünk senkit.... közben meg akiket mellőzünk, jóval többet érnek, mint a keretünk, amit jócskán felhúz értékben Militaó és Valverde, akikről írtam már fent. Ja és Jé, ott is a pénz a "sztárcsatárra"...vagy kettőre

Egy szóval ez Katasztrófa. Nem keretmenedzselés, hanem katasztrófa. A jövőnk elherdálása, a csapat évtizedre történő visszavetése, haveri és belterjes.Nem tudom, ki ezért a hibás: Perez, Zidane, vagy a takarítónéni, de ezt tragikus, ennek véget kellene vetni.
És tudom, hárombéell, meg minden, de ezt semmi nem igazolja.

És egyáltalán: Mit játszunk? Mi a taktikánk? Mi volt Pintus Bűne?
Miért pofára kerül valaki a kezdőbe, vagy a csapatba? Egy Real Madridnál?
Van baj bőven, és tényleg az utolsó utáni pillanatban vagyunk.....
Érdemeit, ami van elismerve, de Zidane erre abszolút nem alkalmas, hiszen, aahhoz hogy ez így alakult, neki is bőven van köze.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 18., kedd 12:54

Realista24 írta:

Aupa-t használd és akkor hiteles indián leszel :mrgreen:
Azaz, tudtam hogy van nekik valami felkiáltásuk, de nem jutott az eszembe, meg a címerükön is valami medvejószág nyúl a fosószilváért a fára, de ki tartja ezeket számon. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 18., kedd 12:45

füst írta:
Pad'em írta:

Chiringuito szerint ha nem nyerünk bajnokságot akkor marad.
¡Atléti, Atléti, Atlético de Madrid! :D :D :D
Aupa-t használd és akkor hiteles indián leszel :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 18., kedd 12:39

Pad'em írta:

Chiringuito szerint ha nem nyerünk bajnokságot akkor marad.
¡Atléti, Atléti, Atlético de Madrid! :D :D :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég