Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 15:33

h3x0r írta:dzsihad91: szerinted melyik a jobb megoldas? Egesz evben padoztatjak, utaljak neki az evi 5-6 millios fizeteset es nyaron eladjak. Vagy megprobaljak valahogy formaba hozni, ha sikerul akkor anyagilag es sportszakmailag is jol jarunk, ha meg nem, akkor nyaron ugyis el lehet adni.
(Ez olyan mintha holnap vizsgad lenne, de meg semmit nem tanultal ra. Ket dolgot tehetsz: hagyod az egeszet a francba es inkabb nezel egy filmet vagy megprobalod a lehetetlen es egesz ejszaka tanulsz, hatha szerencsed lesz es atmessz , stb. En mar mindkettot probaltam es nem az elso a helyes dontes..)
Őszintén megmondva az én álmaimban ez a Real Madrid klasszikus csatár nélkül játszik amit most láthattunk a classico-n, de egy formán kívüli bale-el és egy Ramossan mint vkp :lol: ...Az a helyzet,hogy a madrid csatárától, legyen bármi mindig a gólokat várják, amíg CR van addig ő a mi "kinevezettlen" csatárunk, egyszerűen magába szívja a gólokat, minden akció ő rá van kihegyezve és amíg így termel ez jó is van, most jött egy Bale aki valószínüleg, ha formába lendül,ha nem is ennyire de termelni fog, így az aktuális csatár sztem értelem szerűen kevesebbet fog termelni, amit a primitív szurkoló meg média mindig negatívan fog nézni.Így egy falcao érkezésével szerintem bár lehet tévedek , annyi változás lenne, hogy ő bevágná azokat a ziccereket amit benzema nem de magához képest az kevés lenne, mert 2 oldalról szívnák el előle a gólokat(persze ha Bale is formában van).Nehéz helyzet ez, Neymar is Messi tehermentesítése miatt érkezett, ami szerintem eléggé félmegoldás,mert góljai száma eddig 3 azaz 3.Ráadásul nem volt még olyan meccs ahol Messi is meg Neymar is nagy meccset játszott volna, mindig külön, ami felveti a két dudás egy csárda problémát.Bale CR párossal is ugyanez a veszél áll fent.Nekünk a szerencsénk az ,hogy Bale-nek gyakorlatilag CR a példaképe így sztem tuti alájátszana amíg nem veheti át a stafétabotot.Neymar viszont sztem csak okosan építi magát,puncsol Messi-nek, de ha majd 1-2 év mulva már sportszakmailag is olyan lesz mint ahogy a média most beállítja, nem hiszem ,hogy továbbra is Messi pincsie szerepet játszaná.(nekem egyébként is meggyőződésem ,hogy Messi a Bayernben fog kikötni előbb utóbb :mrgreen: )

Válaszolva a kérdésedre.Igen jó megoldás amit te mondasz abban az esetben, ha láttuk volna Benzemát folyamatos jó teljesítményt nyújtani, egy tavasznyit láttunk tőle amikor tényleg nagyon ment neki.Én azért nem nagyon adnék már neki esélyt mert túl sokszor eljátszotta a bizalmamat, és amikor jól is teljesített, akkor is hagyott azért maga után kívánni valót.És nem utolsó sorban, nagyon reménykedem abban ,hogy Ancelotti lát valamit jesében, mert annak a srácnak kellenek a percek és jelenleg csak benzema posztjára pályázhat.Van önbizalma a srácnak, nem hiszem ,hogy megszeppenne egy nagy csapat ellen ,mármint komoly európai top csapat ellen is ugyanígy beverné mint a barcának... :mrgreen: Szóval nálam Benzema eljátszotta a bizalmamat helyette inkább esélyt adnék Jesének, nem feltétlen 9es poszton, akár false9 ként vagy bárhogy csak játszon,nem is értem miért Morata van erőltetve.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 29., kedd 15:00

dzsihad91: szerinted melyik a jobb megoldas? Egesz evben padoztatjak, utaljak neki az evi 5-6 millios fizeteset es nyaron eladjak. Vagy megprobaljak valahogy formaba hozni, ha sikerul akkor anyagilag es sportszakmailag is jol jarunk, ha meg nem, akkor nyaron ugyis el lehet adni.
(Ez olyan mintha holnap vizsgad lenne, de meg semmit nem tanultal ra. Ket dolgot tehetsz: hagyod az egeszet a francba es inkabb nezel egy filmet vagy megprobalod a lehetetlen es egesz ejszaka tanulsz, hatha szerencsed lesz es atmessz , stb. En mar mindkettot probaltam es nem az elso a helyes dontes..)

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 14:55

h3x0r írta:
dzsihad91 írta:Gondoltam, hogy azért vannak ellen példák.Így hogy felemlíted mindegyikre emlékszek, de azért én nagyobb dolgokra gondoltam, bl csoport kör, megy egy végül kieséssel végződött barca meccs ( vagy nem ott volt az esernyő? :hmmm: ) a sevillat azt adom.De végülis igen voltak jó meccsei de elenyészően kevés akkor is,főleg a real 9esáhez képest...kár érte téll nagy tehetségnek indult.De itt sztem véget ért a madridi karriere amikor a bernabeu kifütyülte, ő innen nem fog már felállni.
Ronaldot is kifutyolte mar a Bernabeu. Par fontos gollal meg lehet oket vesztegetni.
Egyebkent a Dortmund elleni visszavagon is Benzema rugta az elso golt.

CR-t vagy a igazit?( :mrgreen: csak viccelek)
Mindenestre mind2őt más volumenű labdarúgónak tartom benznél, igen a dortmund meg a barca ellen is visszahozott minket a meccsbe csak hogy kiestünk így mégse szép emlék. Mind1 nem szidni akartam én is sajnálom benzemát amiatt,hogy nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, mert ha 4 éve azt kapjuk amit tud nem lennének csatár gondjaink már egy jó ideje, de túl sok a ha meg a de az ő esetében.Legfőképpen mentális problémái vannak neki is meg özilnek is, de ez nem zárja ki ,hogy egy másik csapatban vezéregyéniségek legyenek.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 29., kedd 14:47

Azért ezt nem érzitek már kicsit nevetségesnek? Fel kell építenie magát??? 4 éve itt van hova építi magát, én lennék a világon a legboldogabb ha menne a palinak, mert nekem nagyon tetszett a játéka de eljátszotta a bizalmamat már jó ideje.Ha lennének tökei kimenne hazai pályán bebaszna egy mesterhármast aztán lecseréltetné magát, hagy fütyüljön aki akar.De sajnos ő nem ilyen,
Leszarom, hogy nevetséges vagy nem, nem erről volt szó. Ahogy te is írtad, ő nem ilyen, láthatóan zavarják a hazai füttyök, mivel a nép alapból ezen nem fog változtatni, így abból kell főzni, ami van. Azaz játszatni a fiatalokat, Benzemát meg idegenben nyomni, hátha összehoz annyi gólt, hogy utána hazai pályán is lehessen nyomni(bár 3 forduló után két gól, két gólpasszal, majd BL-ben két gólé után is lazán kifütyülték...).
Januárban meg lehet piacra menni, ha az a döntés, és úgy áll a helyzet.
Egyebkent a Dortmund elleni visszavagon is Benzema rugta az elso golt.
Másodiknak meg adta a gólpasszt, de nem jutottunk tovább azon a meccsen, szóval kvázi nem voltunk kihúzva a szarból.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 29., kedd 14:43

dzsihad91 írta:Gondoltam, hogy azért vannak ellen példák.Így hogy felemlíted mindegyikre emlékszek, de azért én nagyobb dolgokra gondoltam, bl csoport kör, megy egy végül kieséssel végződött barca meccs ( vagy nem ott volt az esernyő? :hmmm: ) a sevillat azt adom.De végülis igen voltak jó meccsei de elenyészően kevés akkor is,főleg a real 9esáhez képest...kár érte téll nagy tehetségnek indult.De itt sztem véget ért a madridi karriere amikor a bernabeu kifütyülte, ő innen nem fog már felállni.
Ronaldot is kifutyolte mar a Bernabeu. Par fontos gollal meg lehet oket vesztegetni.
Egyebkent a Dortmund elleni visszavagon is Benzema rugta az elso golt.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 14:32

mocsok írta:
dzsihad91 írta:Olyan hogy a csapatnak nem megy és özil v Benzema húz minket ki a szarból,olyanra nem nagyon emlékszem.
benzema vs sevilla a kupában.
benzema vs barca (puyol esernyő)
benzema vs city (mikor a bekapott gól után egyből egyenlített)

és ezeket a gólokat egyedül hozta össze. nem meglövették vele.
és ja, a kapufa is ilyen lett volna.

özilnél meg a sok gólpasszt tudom felhozni.
nagyon sok gólt lövetett nehéz helyzetben ronaldoval.
Gondoltam, hogy azért vannak ellen példák.Így hogy felemlíted mindegyikre emlékszek, de azért én nagyobb dolgokra gondoltam, bl csoport kör, megy egy végül kieséssel végződött barca meccs ( vagy nem ott volt az esernyő? :hmmm: ) a sevillat azt adom.De végülis igen voltak jó meccsei de elenyészően kevés akkor is,főleg a real 9esáhez képest...kár érte téll nagy tehetségnek indult.De itt sztem véget ért a madridi karriere amikor a bernabeu kifütyülte, ő innen nem fog már felállni.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 29., kedd 14:19

dzsihad91 írta:Olyan hogy a csapatnak nem megy és özil v Benzema húz minket ki a szarból,olyanra nem nagyon emlékszem.
benzema vs sevilla a kupában.
benzema vs barca (puyol esernyő)
benzema vs city (mikor a bekapott gól után egyből egyenlített)

és ezeket a gólokat egyedül hozta össze. nem meglövették vele.
és ja, a kapufa is ilyen lett volna.

özilnél meg a sok gólpasszt tudom felhozni.
nagyon sok gólt lövetett nehéz helyzetben ronaldoval.

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. október 29., kedd 14:14

CS0ki írta:
na mindegy, ettől függetlenül remélem a következő meccsen is a padon kezd majd. jót fog neki tenni.
hazai pálya? Be sem cserélném... Igeneben kell felépítenie magát annyira, hogy lehessen hazai pályán játszatni...
Azért ezt nem érzitek már kicsit nevetségesnek? Fel kell építenie magát??? 4 éve itt van hova építi magát, én lennék a világon a legboldogabb ha menne a palinak, mert nekem nagyon tetszett a játéka de eljátszotta a bizalmamat már jó ideje.Ha lennének tökei kimenne hazai pályán bebaszna egy mesterhármast aztán lecseréltetné magát, hagy fütyüljön aki akar.De sajnos ő nem ilyen, ráadásul szerencséje sincs,ha a barca elleni lövése beakad szerintem mindenki megbocsájtott volna neki (egy ideig biztos).Én 90%ig biztos vagyok benne hohy nyáron(dúrvább esetben télen) tovább áll(ítják) mert a srác bár képességekben Real szint, a teljesítménye nokedli ha visszanézzük az itteni karrierjét.Én özillel egy kalap alá veszem, mindkettőnek csak akkor ment jól,ha a csapatnak is, vagy még akkorse.Olyan hogy a csapatnak nem megy és özil v Benzema húz minket ki a szarból,olyanra nem nagyon emlékszem.A mostani 30méteres lökete pont olyan lehetett volna de hát csórónak még szerencséje sincs.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 29., kedd 14:03

Vissza néztem ebédszünet alatt a második félidőt és rossz nézni azt a tetves kapufát... Az, ha beakad lecsitult volna a publikum... :roll:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 29., kedd 13:56

Realista24 írta:Kezdő lesz, Carlo megerősítette.
Otthon jatszunk? Akkor gyenge lesz..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 29., kedd 13:23

Kezdő lesz, Carlo megerősítette.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 28., hétfő 15:27

Egyetértek csokival, el kell kerülni egy újabb füttykoncert lehetőségét....

Jesé vagy Morata.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 28., hétfő 13:46

na mindegy, ettől függetlenül remélem a következő meccsen is a padon kezd majd. jót fog neki tenni.
hazai pálya? Be sem cserélném... Igeneben kell felépítenie magát annyira, hogy lehessen hazai pályán játszatni...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 27., vasárnap 2:40

édes istenem mekkora gól lehetett volna...

na mindegy, ettől függetlenül remélem a következő meccsen is a padon kezd majd. jót fog neki tenni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 22:26

zidane idejében nem ilyen volt a foci, itt már alig van helyed levegőt is venni, pont ezért nagyon fontosak a robbanékony, gyors játékosok, főleg a középpályán

és nem értek egyet azzal, hogy nem kell gyorsaság a középen, elég ha felhozom khedira példáját szerintem, és akkor ezzel el is mondtam mindent erről

egyénként benzema sem csatár már a keret finomhangolását követően, sokkal mélyebben helyezkedik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 26., szombat 22:21

___Samy___ írta:ha szerinted nincs meg a sebessége meg a robbanékonysága, akkor nem értem miért lenne értelme isco helyén játszatni
oda még inkább kellenének ezek a tulajdonságok, bár szerintem csak a robbanékonysága nem elég jó
mert nincs meg neki.... nemegyszer láttuk, hogy kap egy hosszú indítást, és 2-3 méter előnyt a védő simán visszahoz.. Isco helyén nem fontos a gyorsaság, elég a technika és látás a pályán, szerintem... Nem hasonlítgatni akarom senkihez, de nézd meg Zidane-t, aki egyhelyben megvert bárkit a testcseleivel. Én nem azt mondom, hogy Benzema bűnlassú, de nem is az a robbanékony, gyors csatár. Középpályán viszont már megfelelő lenne a sebessége

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 26., szombat 22:19

___Samy___ írta:jelenleg a keretből senki nem tudja megjátszani a fals 9-est, még isco sem
azért írtam, hogy nálunk alkalmatlan az a rendszer
igaz. egy mario götzét megnéztem volna valahogy..
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 22:18

jelenleg a keretből senki nem tudja megjátszani a fals 9-est, még isco sem
azért írtam, hogy nálunk alkalmatlan az a rendszer
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. október 26., szombat 22:13

___Samy___ írta:egyébként remélem mindenkiben megvilágosodott a mai meccs után, hogy a fals-nine meg az ehhez hasonló felállások nem működőképesek nálunk
csatár mindenképp kell a pályára
ezzel nem értek egyet viszont, ha azt írtad volna, hogy se Ronaldo, se Bale, se DM nem tudja megjátszani jól a false-nine-t akkor egyetértettem volna. Amúgy én se szeretném, szóval Benzema, Suárez vagy Lewa... Most Benzema kezében a sorsa.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 26., szombat 22:10

ha szerinted nincs meg a sebessége meg a robbanékonysága, akkor nem értem miért lenne értelme isco helyén játszatni
oda még inkább kellenének ezek a tulajdonságok, bár szerintem csak a robbanékonysága nem elég jó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég