Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 31., hétfő 14:05

Más lehetőségünk Conte-n kívül nincs. Láttam valaki említette Sarri-t de ugyanmár. A Chelsea-ben és a Juve-ban sem volt tekintélye, egy vicc az az ember... amúgy remélem nem húzzák sokáig a dolgot, mert kikészülök idegileg... :D

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 31., hétfő 13:55

Becks23 írta:
dzsi91 írta:


Nagyon sok edző alkalmas az építkezésre,ha kap rá időt…kár hogy itt fingani sincs ideje senkinek mert ha beleszaldsz egy zakóba nemcsak az újságírók meg a vezetőség esik neked hanem az öltöző is elkezd mocorogni.Zz az öltözőben halhatatlan volt.
Mai napig nem értem, hogy Mourinho hogyan élt meg nálunk 3 évet, pedig aztán volt vele is égés... valahogy nála is azt éreztem, mint ZZ-nál, hogy a neve miatt érinthetetlen, mert garancia a sikerre, csak hát ugye Mourinho-nak jobbak voltak az igazolásai. Neki szerintem igazán nagy törés lehetett, hogy velünk nem nyert BL-t, és utána ZZ meg Ancelotti hozta el a sikert, amit Mou elkezdett építeni. De ő is akármennyire nagy név volt és sztáredző, a régi motorosok nála még nagyobb nevek voltak itt és félő, hogy bármilyen nagy nevű edző is jön, ha kemény kézzel elkezdi kaszabolni a kiöregedő nagy neveket ugyanaz lesz a helyzet, mint Mourinho-val. Kérdés, hogy ki meri bevállalni ezt, mert ha szarul sül el a dolog, akkor úgy fognak hivatkozni rá, hogy a Real Madrid valaha volt legrosszabb edzője... :)
Nagyon nincs már olyan nagy név, aki érdemben fúrni tudná a következő edzőt. Ramos, Varane szénája kifelé áll. Marcelo, Isco nem tényezők már jó ideje. Kroos a szakmaiságot nézi. Karim és Lukita meg szerintem kezelhető, míg előbbi legjobb éveit tapossa, utóbbi tudja, hogy túl van már azokon.
Becks23 írta: Hálátlan feladat, de Raúlt pont ezért nem tenném oda most a csapat élére, mert érte kár lenne, ha egy ilyen legendát egy életre kikészítene a kedves madridi publikum, és benne látná mindenki a rosszat. Pochettino elég alkalmasnak néz ki arra, hogy Perez bábja legyen. Csak ezért támogatnám Conte-t mert érte úgymond nem kár, ha utána évekig benne látná mindenki a bűnbakot, feláldozható figura, plusz elég tökös, hogy szétszedje a keretet, ne nyaldossa Perez seggét, és elindítson valami rebuild folyamatot, mert ez az egyhelyben állás és széllel szemben hugyozás senkinek nem jó. Történjen valami ami elindít minket... mint anno Josénál..
Én is pont így gondolom.

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 31., hétfő 13:46

Hálátlan feladat, de Raúlt pont ezért nem tenném oda most a csapat élére, mert érte kár lenne, ha egy ilyen legendát egy életre kikészítene a kedves madridi publikum, és benne látná mindenki a rosszat. Pochettino elég alkalmasnak néz ki arra, hogy Perez bábja legyen. Csak ezért támogatnám Conte-t mert érte úgymond nem kár, ha utána évekig benne látná mindenki a bűnbakot, feláldozható figura, plusz elég tökös, hogy szétszedje a keretet, ne nyaldossa Perez seggét, és elindítson valami rebuild folyamatot, mert ez az egyhelyben állás és széllel szemben hugyozás senkinek nem jó. Történjen valami ami elindít minket... mint anno Josénál..

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. május 31., hétfő 13:33

dzsi91 írta:
Becks23 írta:

Pochettino sokkal inkább alkalmas építésre, mint ZZ és ezt láttuk a Spurs-nél is. Igaz, ha az építés közben nem esik le minimum egy bajnokság, akkor repül. Mindegy ki lesz, nyernie kell valamit, hogy maradhasson, és ez a legnagyobb "hibánk".

Nagyon sok edző alkalmas az építkezésre,ha kap rá időt…kár hogy itt fingani sincs ideje senkinek mert ha beleszaldsz egy zakóba nemcsak az újságírók meg a vezetőség esik neked hanem az öltöző is elkezd mocorogni.Zz az öltözőben halhatatlan volt.
Mai napig nem értem, hogy Mourinho hogyan élt meg nálunk 3 évet, pedig aztán volt vele is égés... valahogy nála is azt éreztem, mint ZZ-nál, hogy a neve miatt érinthetetlen, mert garancia a sikerre, csak hát ugye Mourinho-nak jobbak voltak az igazolásai. Neki szerintem igazán nagy törés lehetett, hogy velünk nem nyert BL-t, és utána ZZ meg Ancelotti hozta el a sikert, amit Mou elkezdett építeni. De ő is akármennyire nagy név volt és sztáredző, a régi motorosok nála még nagyobb nevek voltak itt és félő, hogy bármilyen nagy nevű edző is jön, ha kemény kézzel elkezdi kaszabolni a kiöregedő nagy neveket ugyanaz lesz a helyzet, mint Mourinho-val. Kérdés, hogy ki meri bevállalni ezt, mert ha szarul sül el a dolog, akkor úgy fognak hivatkozni rá, hogy a Real Madrid valaha volt legrosszabb edzője... :)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 31., hétfő 13:27

Gyerekek, Zidane szentimentális hozzáállása rohadt jó volt, emiatt nyertünk ennyit, de most kcsg módjára minden jöttment hulladékot ki kell toszni, aki már nem hozza a szintet, emellé még olyan legendáktól is el kellene búcsúzni, mint Marcelo pl.
És Zidane erre nem képes tudtuk a nyilatkozat nélkül is, hogy megy a cimbizés.

Már 2 éve a kemény rebuildnek kéne mennie, de a korona közbeszólt és elképesztő eredményesen vészeltük át ezt a szart a kerethez meg a sérülésekhez képest, de most már nincs mentség és tényleg neki kell ennek állni, amire ZZ alkalmatlan.
Most egy enyhébb Mourinho kéne megint, mert anno ő ágyazta meg nekünk ezt a korszakot.
Most akkora gond nincs mint anno, de most ide kell jönni, asztalra csapni és rendbe rakni a dolgokat és elkezdeni egy új korszakot.

Jönne egy Conte-Pintus duó bármikor aláírnám.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. május 31., hétfő 13:10

Marky írta: Ha nem nyitja ki a szajat, soha nem derult volna ki, hogy belulrol furtak ki. Ez elofordulhat az uj edzovel is, ezert jo, hogy most korrekt modon ezeket elmondta. Nem kopkodott, nem is gyanusitgatott, csak arnyaltan megjegyezte, hogy nem mindenki allt a projekt mogott. :)
Az uj edzot meg konnyebben ki tudna furni a board, de igy nehezebb dolguk lesz.
De ez milyen furas mar, hogyha kiesel a BL csoportkorbol, akkor ki vagy rugva? Nem kell hozza semmilyen szivarogtatas, ezt a legujabb AS cikk nelkul is minden Real szurkolo pontosan tudja. (szerk.: es nagy resze el is varja)
dzsi91 írta:
Becks23 írta:

Pochettino sokkal inkább alkalmas építésre, mint ZZ és ezt láttuk a Spurs-nél is. Igaz, ha az építés közben nem esik le minimum egy bajnokság, akkor repül. Mindegy ki lesz, nyernie kell valamit, hogy maradhasson, és ez a legnagyobb "hibánk".

Nagyon sok edző alkalmas az építkezésre,ha kap rá időt…kár hogy itt fingani sincs ideje senkinek mert ha beleszaldsz egy zakóba nemcsak az újságírók meg a vezetőség esik neked hanem az öltöző is elkezd mocorogni.Zz az öltözőben halhatatlan volt.
Es meg igyis ZZ-nek sokkal tobb minden elvolt, elvan es el is lett volna nezve, mint Contenak vagy barmilyen mas edzonek.
ateeemadrid írta:
kodo írta: En sem orulnek kifejezetten pochettinonak, bar elegge le van húzva mondjuk. Meg mindig inkabb mint egy ujonc edzo.

Tuchel is egy nimand volt itt a forumon amig le nem iskolázott minket, majd pepet.
Anno, amikor Carlot idehozták, akkor is a fórum 80%-a ellenezte, hogy hozza majd a szar olasz fociját, stbstb.

Ha a felsorolt nevek mind nímandok, akkor lényegében nincs a piacon normális edző gondolom...
Olyan ez, mintha posztonkent nezve max 2 jatekoson kivul mindenki egy tucat szar.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 31., hétfő 13:06

kodo írta: En sem orulnek kifejezetten pochettinonak, bar elegge le van húzva mondjuk. Meg mindig inkabb mint egy ujonc edzo.

Tuchel is egy nimand volt itt a forumon amig le nem iskolázott minket, majd pepet.
Anno, amikor Carlot idehozták, akkor is a fórum 80%-a ellenezte, hogy hozza majd a szar olasz fociját, stbstb.

Ha a felsorolt nevek mind nímandok, akkor lényegében nincs a piacon normális edző gondolom...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 31., hétfő 13:01

En sem orulnek kifejezetten pochettinonak, bar elegge le van húzva mondjuk. Meg mindig inkabb mint egy ujonc edzo.

Tuchel is egy nimand volt itt a forumon amig le nem iskolázott minket, majd pepet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 31., hétfő 12:59

2 hónapja cikkeztek már erről, szerintetek honnét tudtal erről, hanem egy belsőstöl? Telepátiával? Vagy Mrs Zidane fecsegte ki egy bezart madridi kavezoban, nem?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 31., hétfő 12:56

Szerintem egyértelmű, hogy ZZ régóta tudja hogy elmegy. Rég meghozta a döntését, Perez abban hitt, hogy meg tudja győzni arról, hogy meggondolja magát. Hát nem. Nem hiszem hogy május közepéig vívódott magában, hogy mi legyen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 31., hétfő 12:54

dzsi91 írta:
ateeemadrid írta:

Szerencsétlen Pochettino mivel érdemelte ki ennyire a haragodat, azt mondjuk nem értem. Attól, hogy őt basztatod még nem lesz ZZ az edzőnk. :lol:

Páraknál kicsit olyan, mintha ZZ a klub fölé nőtt volna, ugyanezt éreztem 1-2 Ramos fannál is, de azért ott már a többség kezdi világosan látni a dolgokat.

Én megértem valamilyen szinten, hogy megy, szentimentális ember, ennyi van a háttérben, de azért lehetett volna kicsit tökösebb, viselhette volna jobban a kritikát. De ha a lelki egészségének ez már sok, akkor érthető. Csak akkor lehet nem érdemes hosszú távon ezen a szinten edzősködnie.
Hogy megint egy ilyen nyeretlen “sztáredzőt” akarunk ide amikor olyan nevek égtek meg mint mourinho vagy ancelotti.
Ez nem jo erv, eleg sokszor elofordult mar, hogy valaki itt besul, masut meg szuperal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 31., hétfő 12:52

dzsi91 írta:
Becks23 írta:

Pochettino sokkal inkább alkalmas építésre, mint ZZ és ezt láttuk a Spurs-nél is. Igaz, ha az építés közben nem esik le minimum egy bajnokság, akkor repül. Mindegy ki lesz, nyernie kell valamit, hogy maradhasson, és ez a legnagyobb "hibánk".

Nagyon sok edző alkalmas az építkezésre,ha kap rá időt…kár hogy itt fingani sincs ideje senkinek mert ha beleszaldsz egy zakóba nemcsak az újságírók meg a vezetőség esik neked hanem az öltöző is elkezd mocorogni.Zz az öltözőben halhatatlan volt.

Mindegy hátha Raul is jó edző, az ilyen pokettino félék nem élnek meg 2 szezont nálunk,et is csak akkor ha behúznak egy nagy trófeát.

Allegri (ugye ő már offos),conte,pochettino. Micsoda lehetőségek. Akkor már inkább nyúljunk az ismeretlenhez, ezeknél pontosan tudjuk,hogy mit várhatunk.
Na például pont ez az egyik bajom. Ha Zizu már télen tudta, hogy ő menni akar, akkor ezt közölhette volna a vezetőséggel. De nem, majd az utolsó bajnoki után egy héttel, aztán meg mutogat a vezetőségre nagy sejtelmesen. Kimossa magát (legalábbis próbálja), de azért tesz róla, hogy ne csak Egy Nagelsmanról meg Tuchelről maradjunk le, hanem még Alllegriről is.

Hát ezért sincs olyan nagy választék , a drága Ikonod ludas ebben vastagon.... de majd megmagyarázod, hogy miért is nem az...:)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 31., hétfő 12:51

dzsi91 írta:
ateeemadrid írta:

Szerencsétlen Pochettino mivel érdemelte ki ennyire a haragodat, azt mondjuk nem értem. Attól, hogy őt basztatod még nem lesz ZZ az edzőnk. :lol:

Páraknál kicsit olyan, mintha ZZ a klub fölé nőtt volna, ugyanezt éreztem 1-2 Ramos fannál is, de azért ott már a többség kezdi világosan látni a dolgokat.

Én megértem valamilyen szinten, hogy megy, szentimentális ember, ennyi van a háttérben, de azért lehetett volna kicsit tökösebb, viselhette volna jobban a kritikát. De ha a lelki egészségének ez már sok, akkor érthető. Csak akkor lehet nem érdemes hosszú távon ezen a szinten edzősködnie.
Hogy megint egy ilyen nyeretlen “sztáredzőt” akarunk ide amikor olyan nevek égtek meg mint mourinho vagy ancelotti.
Egyrészt nem értem, erről miért Ő tehet, amúgyis egy szaros Spursben volt edző, másrészt így, hogy ZZ elment, kik a jobb opciók?

Persze, meg lehet kockáztatni ezt a Raúlos dolgot is, de azért sanszosabb, hogy úgy sül majd el, mint mondjuk 5ös szakdogás Pirlonál, vagy mondjuk Lampardnál.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:50

ateeemadrid írta:
dzsi91 írta: Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
Szerencsétlen Pochettino mivel érdemelte ki ennyire a haragodat, azt mondjuk nem értem. Attól, hogy őt basztatod még nem lesz ZZ az edzőnk. :lol:

Páraknál kicsit olyan, mintha ZZ a klub fölé nőtt volna, ugyanezt éreztem 1-2 Ramos fannál is, de azért ott már a többség kezdi világosan látni a dolgokat.

Én megértem valamilyen szinten, hogy megy, szentimentális ember, ennyi van a háttérben, de azért lehetett volna kicsit tökösebb, viselhette volna jobban a kritikát. De ha a lelki egészségének ez már sok, akkor érthető. Csak akkor lehet nem érdemes hosszú távon ezen a szinten edzősködnie.
Hogy megint egy ilyen nyeretlen “sztáredzőt” akarunk ide amikor olyan nevek égtek meg mint mourinho vagy ancelotti.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. május 31., hétfő 12:49

Dupla D írta: Zidane túl szentimentális és konok. Volt egy sérelem, amin nem tudta magát túltenni. Pedig a klub első embere kiállt mellette.

Sajnos ez nekem, mint Real szurkoló nem tetszik, mert megint ad egy lehetőséget arra az informálatlan népeknek, ahol bele lehet rúgni a klubba vagy Perezbe. Ami már szokás szerint el is kezdődött a különböző felületeken. Céltáblaként így odadobni a klubot nem korrekt.

Az jön le ebből a nem Real szurkolóknak, hogy Zidane-nal kibaszott a klub, holott ő mondott fel.
+1

Vagy mondott volna el mindent neveket emlitve vagy meg sem szolalt volna. Ez egy nagy semmi amit most ide nyogott.

Szeretem, imadom de ezzel most nagyon mellé lött nalam.
Nem engedtek csapatot epiteni? Hat azt kuldott el akit akart. Azt igazoltak akit akart, egyedul Hakimitol kellett megválni rajta kivul allo okok miatt.

Iden lett volna megint lehetosege vasarolni, covid mentesen alapozni a jatekosokkal akiket szeretett volna. Erre felmond mert nem mindenki tamogatja. Ilyen soha nem is lesz hogy mindenki tamogatni fogja. Perezre kellett volna csak figyelnie. Minden más csak háttèrzaj.
De nem...

Nagyon sajnálom mert nekem nincs nála megfelelobb ember erre a posztra ès szerintem igen is tudott volna epitkezni ha betöltünk mèg idèn nyáron pár posztot.

Sajnàlom mert ha ezzel a kerettel ilyen messzire mentunk akkor belegondolva egy jobb kerettel meg többet erhetett volna el a csapat vele.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 31., hétfő 12:48

Becks23 írta:
dzsi91 írta: Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
Pochettino sokkal inkább alkalmas építésre, mint ZZ és ezt láttuk a Spurs-nél is. Igaz, ha az építés közben nem esik le minimum egy bajnokság, akkor repül. Mindegy ki lesz, nyernie kell valamit, hogy maradhasson, és ez a legnagyobb "hibánk".

Nagyon sok edző alkalmas az építkezésre,ha kap rá időt…kár hogy itt fingani sincs ideje senkinek mert ha beleszaldsz egy zakóba nemcsak az újságírók meg a vezetőség esik neked hanem az öltöző is elkezd mocorogni.Zz az öltözőben halhatatlan volt.

Mindegy hátha Raul is jó edző, az ilyen pokettino félék nem élnek meg 2 szezont nálunk,et is csak akkor ha behúznak egy nagy trófeát.

Allegri (ugye ő már offos),conte,pochettino. Micsoda lehetőségek. Akkor már inkább nyúljunk az ismeretlenhez, ezeknél pontosan tudjuk,hogy mit várhatunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 31., hétfő 12:47

A mai fociban egy elitklub esetében 2-3 év átlagban egy edző szavatossága. Utána a kapcsolat gyakran megfárad.

És ennél fogva valóban elsősorban a vezetőségnek kell döntenie a játékosok igazolásáról az edző véleményét azért kikérve. Nem az a jó mantra manapság, hogy az edző menedzser és ő igazol. Közös döntésnek kell lennie, de a végén a vezetőségnek nagyobb szava kell, hogy legyen.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. május 31., hétfő 12:45

dzsi91 írta: Jó sok gólt rúgtunk, na de majd pokettino megmutatja,hogy kell gólt lövetni ezekkel a szerencsétlenekkel.
Szerencsétlen Pochettino mivel érdemelte ki ennyire a haragodat, azt mondjuk nem értem. Attól, hogy őt basztatod még nem lesz ZZ az edzőnk. :lol:

Páraknál kicsit olyan, mintha ZZ a klub fölé nőtt volna, ugyanezt éreztem 1-2 Ramos fannál is, de azért ott már a többség kezdi világosan látni a dolgokat.

Én megértem valamilyen szinten, hogy megy, szentimentális ember, ennyi van a háttérben, de azért lehetett volna kicsit tökösebb, viselhette volna jobban a kritikát. De ha a lelki egészségének ez már sok, akkor érthető. Csak akkor lehet nem érdemes hosszú távon ezen a szinten edzősködnie.

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2021. május 31., hétfő 12:44

Fenoo írta:
Dupla D írta:
A triplázás idején lévő keretre ő volt a legjobb edző. A jelenlegi helyzetben, ahol csapatot kell építeni szerintem nem.

Mondjuk ahhoz játékosok is kellenének akikre lehet építkezni.
Voltak. Akkor derült ki róluk, hogy voltak, mikor jöttek a sérülések (Militaó, Miguel, Blanco), vagy mikor elmentek máshová (Hakimi, Requillón, stb...) Szóval építkezni is lehetett volna, ha akar....de nem akart.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. május 31., hétfő 12:40

Dupla D írta:
dzsi91 írta: Zidane nem volt tökéletes edző de a legjobb volt a posztra.
A triplázás idején lévő keretre ő volt a legjobb edző. A jelenlegi helyzetben, ahol csapatot kell építeni szerintem nem.

Mondjuk ahhoz játékosok is kellenének akikre lehet építkezni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég