Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 1., kedd 23:19

Pad'em írta: Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
Tekintély a maxon :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 1., kedd 23:17

Pad'em írta: Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
A spartairol jo reg nem hallottam semmit, hogy kerul most ilyen szerepbe?

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. június 1., kedd 23:17

Kerlon írta: Amúgy nem tudjuk mi ment a háttérben, kikkel romlott meg Zidane kapcsolata, de az nekem egyértelmű, hogy a vezetőség sem méri fel jól a keretet. Az arra volt jó, amit kihozott végül belőle a kopasz, a kupa fájó, illetve a hajszálhíján elbukott bajnokság.
Értem én a Zidane imádatot, de azért várjunk az ilyen kijelentésekkel legalább egy évet. Lehet, hogy így lesz (én is efelé hajlok, hogy ettől a kerettől ez a max), de hátha Carlo mester valami olyat csinál itt, amitől hanyatt dobjuk magunkat.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. június 1., kedd 23:17

Pad'em írta: Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
Jó döntés.

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 23:16

dzsi91 írta: Egyrészt engem ezzel a húzással megvettek kilóra, mert Carlo mint megoldás szerintem felsem merült senkiben,bennem sem.

Másrészt azért vak én se vagyok, vészmegoldás, abból a legjobb mert egyszerre nyugodott meg az öltöző és a szurkolók is. A lehető legjobb átmeneti megoldás született, ami elsülhet nagyon balul vagy nagyon jól de Ancelotti edzői karrierje jelenleg ott tart,hogy ez az utolsó nagy dobása lehet és a szobrát nekhiszem,hogy ledönteni egy itteni bukóval.

Ugye minden ami nem Zidane-al kezdődik számomra tökéletes nem lehet,de megtaláltuk a Zidanehoz leginkább hasonlító kalibert, kérdés mennyi energia van még az öregben.

Meghát ha nem igazolunk semmi értelmeset az atyaúristen sem tud rajtunk segíteni szóval a játék továbbra is a túlélésről szól. Erre Carlot jó megoldásnak látom. Odakell rakni mellé raúlt. Többet lehet tanúlni a Real másodedzőjeként mint bármelyik bundesliga csapat élén szerintem.

Meghamár ennyire nincs pénz meg ennyire túlakarjuk élni a dolgot hozzuk vissza Cét is :D
Ha már reaktiválunk és a múltból élünk, akkor nem is értem amúgy miért nem hoztuk még vissza Ronaldót... neki legalább tényleg lenne értelme.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7225
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 1., kedd 23:16

Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. június 1., kedd 22:47

Egyrészt engem ezzel a húzással megvettek kilóra, mert Carlo mint megoldás szerintem felsem merült senkiben,bennem sem.

Másrészt azért vak én se vagyok, vészmegoldás, abból a legjobb mert egyszerre nyugodott meg az öltöző és a szurkolók is. A lehető legjobb átmeneti megoldás született, ami elsülhet nagyon balul vagy nagyon jól de Ancelotti edzői karrierje jelenleg ott tart,hogy ez az utolsó nagy dobása lehet és a szobrát nekhiszem,hogy ledönteni egy itteni bukóval.

Ugye minden ami nem Zidane-al kezdődik számomra tökéletes nem lehet,de megtaláltuk a Zidanehoz leginkább hasonlító kalibert, kérdés mennyi energia van még az öregben.

Meghát ha nem igazolunk semmi értelmeset az atyaúristen sem tud rajtunk segíteni szóval a játék továbbra is a túlélésről szól. Erre Carlot jó megoldásnak látom. Odakell rakni mellé raúlt. Többet lehet tanúlni a Real másodedzőjeként mint bármelyik bundesliga csapat élén szerintem.

Meghamár ennyire nincs pénz meg ennyire túlakarjuk élni a dolgot hozzuk vissza Cét is :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

b3tman
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: b3tman » 2021. június 1., kedd 22:30

Zz tol nem lesz rosszabb. Vele jatszottuk a legszebb focit, tokeletes taktikat alakitott ki a csapathoz, persze az a csapat mas volt. Zz alatt is addig ment a szeker es a szep jatek, amig a keret olyan volt, es alapjaban veve nagyreszt Carlo papa taktikajat nyomatta.

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2021. június 1., kedd 22:25

10 utolsó meccsen 7 gól az Everton mérlege...
A 20 csapatos Premier Leagueben csak 8 csapat szerzett kevesebb gólt mint az Everton... :coffee:

Amúgy bírom az öreget,és tudom a Real nem az Everton...de gólszerzésben mi sem vagyunk épp a toppon, remélem kitalál valamit Carlo..na meg persze Perez papa...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 1., kedd 22:10

Kicsit azért dolgozik az adrenalin néhányotokban azt érzem. :mrgreen: Carlo visszatér és rendbe teszi a taktikát, Isco új esély, a kölcsönbe adottak új esély, Pintus visszatér és csiribú csiribá egészséges Hazard...ahha. :D

Nem vagyok annyira boldog ettől elsőre, kicsit nekem az öregedő Milan esete sejlik fel, sematikus gyémánt-féleség, öregedő mag, lassú foci. Nem tudom mire lesz ez elég.

De alapvetően a kapus, védelem és a kp is úgy ahogy rendben, tényleg azon fog kb a legtöbb múlni hogy lesz e még egy, ne adj isten kettő ember, aki tud 15 gólt elrakni a szezonban Benzema mellett.
Nem illik.

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 22:00

Na majd Carlo es Pintus osszerakja Hazard-t a a kovetkezo szezonra es megoldodik minden problemank! :shifty:

Halkan jegyzem meg, hogy a Football Manager 2021-ben a Dinamo Kijev-el nyomom, 2024-ben, leigazoltam Hazard-t es jelenleg 33 evesen vezeti az ukran gollovolistat B-) :kalapos:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 1., kedd 21:53

Amúgy én is csalódott vagyok, de az nem Ancelotti miatt van. Kb. átérzem a vezetőség helyzetét, hogy nem volt egyértelműen jónak mondható opció.

Amúgy nem tudjuk mi ment a háttérben, kikkel romlott meg Zidane kapcsolata, de az nekem egyértelmű, hogy a vezetőség sem méri fel jól a keretet. Az arra volt jó, amit kihozott végül belőle a kopasz, a kupa fájó, illetve a hajszálhíján elbukott bajnokság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 1., kedd 21:33

A Don visszatert... ennek most amugy tokre kellene orulni, hogy jaj de jo, de en most nem erzem azt, mint az elso talalkozasnal. Az elsonel nagyon orultem, hogy ő lett az edzőnk, most felemas erzeseim vannak. Orulok a nosztalgiavonatnak, emlekszem a focira, amit toltunk, de akkor azert nezzuk mar meg hogy volt egy beton vedelmunk Ramos-sal, Marceloval, egy bitang kozeppalyank, Isco, Modric, Kroos, es egy szelsebes tamadosorunk, CR7, Bale, Di Maria, Karim. A baj az, hogy ezek 2013/14-ben voltunk es meg mindig itt van a jatekosok 90%-a :lol:

Na mindegy remelem jobban sul el, mint ahogy en gondolom, kifejezetten azert elleneztem, mert nem szeretnem, ha azt a szep emleket tonkretenne, ami el rola az en kis vilagomban.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. június 1., kedd 21:31

Whiteheart írta:
___Samy___ írta: Ha azt nezzuk, hogy Ancelotti elkuldese utan mennyire megzuhant a tarsasag, akkor most a leheto legjobb dontest hoztak. Igy valoszinu lesz egy atmenet ZZ utan, amit az olasz kepvisel.

Taktikailag lehet, hogy mar eljart felette az ido, de en emlekszem meg arra is, hogy szep focit toltunk az iranyitasa alatt.
Szép focihoz kellenek zsugások nem ideig vini lucas ase... Mbappé ha nem jön akkor nem tudom mire gyúrunk
Ha szar az alapanyag, akkor valtoztatni kell rajta, mert anelkul felesleges az uj edzo.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. június 1., kedd 21:27

Azért remélem, hogy Dzsémsz Rodriguezt nem csempészi be ide is újra...
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2021. június 1., kedd 21:23

En nem hiszek ebben a projektben...de cafoljon ram.

Eleve az olasz labdarugas nagyon melyen van, es ez nem csak gazdasagnak koszonheto, az edzok felkeszultsege is visszamaradott. Biztam benne, h Conte nem nalunk kot ki, hat Carlo emberileg jobb nala, de szakmailag egyforman elavultak.
En abban sem bizom, h Carlo uj csapatot fog epiteni, fiatalokbol biztos nem.
Nem vagyok egy pesszimista fajta, de ne csodalkozzunk ha majd a CKM lesz ujra az alap.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2021. június 1., kedd 21:22

___Samy___ írta: Ha azt nezzuk, hogy Ancelotti elkuldese utan mennyire megzuhant a tarsasag, akkor most a leheto legjobb dontest hoztak. Igy valoszinu lesz egy atmenet ZZ utan, amit az olasz kepvisel.

Taktikailag lehet, hogy mar eljart felette az ido, de en emlekszem meg arra is, hogy szep focit toltunk az iranyitasa alatt.
Szép focihoz kellenek zsugások nem ideig vini lucas ase... Mbappé ha nem jön akkor nem tudom mire gyúrunk
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 1., kedd 21:10

Faust írta: Kerem vissza a nyilatkozatgeneratort! :lol:
Már délután dolgozott rajta Gergő :mrgreen: mielőtt meg hivatalos lett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. június 1., kedd 21:03

Ha azt nezzuk, hogy Ancelotti elkuldese utan mennyire megzuhant a tarsasag, akkor most a leheto legjobb dontest hoztak. Igy valoszinu lesz egy atmenet ZZ utan, amit az olasz kepvisel.

Taktikailag lehet, hogy mar eljart felette az ido, de en emlekszem meg arra is, hogy szep focit toltunk az iranyitasa alatt.

Ha Pintust tenyleg oda rakjak melle, akkor a legjobb megoldas szuletett.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2021. június 1., kedd 20:53

Egy hirtelen ötlettől vezérelve újranéztem a Decima filmet, és ráhangolóstam a Donra, habár én egy új titánt szerettem volna. De remélem jól sül el :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég