Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 4., péntek 18:14

Zsombor írta: Papiron, szezon előtt sokkal jobban nézett ki ez a keret, abszolút upgradenek tűntek a változtatások.
Kell majd egy komolyabb takaritás, és nem lesz ezzel gond jövőre, feltéve ha a sérülések elkerülik Lebront és AD-t. Azért az, hogy 6 hét volt a döntő és a szezonkezdés között, az egészen elmebeteg. Remélem egyikük sem megy az olimpiára és kipihenik magukat.

Valamiért bizakodom, hogy a Bucks kompetens lehet a Nets ellen. Jó hülye voltam, oké, hogy 3 ilyen kaliberű játékos állt össze, de nem gondoltam volna szezon előtt, hogy ennyire olajozottan fog menni minden.
Én is bizakodom a Bucksban, de ahhoz most olyan Giannis kell aki passzolni is elit szinten fog, plusz nagyon komoly Jrue - Middleton teljesítmény és itt látom a problémát igazából, Phillybe azért több potenciált látok arra, hogy megfogják őket, ha Simmons hozza magát védekezésben és Embiid elszáll.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 17:52

Papiron, szezon előtt sokkal jobban nézett ki ez a keret, abszolút upgradenek tűntek a változtatások.
Kell majd egy komolyabb takaritás, és nem lesz ezzel gond jövőre, feltéve ha a sérülések elkerülik Lebront és AD-t. Azért az, hogy 6 hét volt a döntő és a szezonkezdés között, az egészen elmebeteg. Remélem egyikük sem megy az olimpiára és kipihenik magukat.

Valamiért bizakodom, hogy a Bucks kompetens lehet a Nets ellen. Jó hülye voltam, oké, hogy 3 ilyen kaliberű játékos állt össze, de nem gondoltam volna szezon előtt, hogy ennyire olajozottan fog menni minden.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 4., péntek 17:02

Tjacks írta:
Zsombor írta: Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.
+ Lebron se tűnt 100%nak. CP3 sem. Így utólag azt mondom ha mindenki 100as akkor 7 meccs Lakers.

Booker már title-ról beszél, sztem pofára esés lesz a Denver ellen. Most azt érzem.
Hupsz, a Bookeres részt benéztem, bocsesz :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 4., péntek 16:34

Zsombor írta: Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.
+ Lebron se tűnt 100%nak. CP3 sem. Így utólag azt mondom ha mindenki 100as akkor 7 meccs Lakers.

Booker már title-ról beszél, sztem pofára esés lesz a Denver ellen. Most azt érzem.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 4., péntek 14:44

Teljesen mindegy igazából, sajnos a Nets overpowered idén és nem csak az volt a baj, hogy AD meg James bicegtek, hanem a keret fele nem üti meg az NBA szintet.

De ha véletlen mégsem nyernek Duranték, nagyobb blama lesz, mint a 2004-es Lakers.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. június 4., péntek 14:28

Szezon elején,szezon felénél még bőven esélyesek voltak nyilván.
Az elmúlt 2-3 hónap tett be nekik,a komoly sérülések és hogy ilyen későn tért vissza a két nagy,hát kb GSW elleni play in meccsen tudtak reunionolni,rettentő későn.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 14:15

Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. június 4., péntek 13:45

Eleve ahogy belement az idei po-ba a lakers már sejthető volt,hogy nem lesz deep menetelés.
Nem az ő szezonjuk volt ez, ha egészséges marad AD se lettek volna esélyesek szerintem.
James megöregedett,Davis üveg,a kinti dobók és a benti magasok meg egymást múlták alul.

Pihenje ki magát a két nagy,finomhangolják a keretet,aztán jövőre meglehet próbálni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 13:09

Mondjuk a PO előtti fejtegetesnel senki sem számolt azzal, hogy Davis lesérül. :lol:

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 4., péntek 10:20

impossible írta: 76ers - Nets
Jazz - Nuggets várom.

Jazz - Nets final.

Nyugat:
Szerintem a Lakers: nem gyengült sokat tavaly óta, de a többiek annyit erősítettek, hogy elmentek mellettük, én 1 kört jósolok nekik.
Suns: még kevés, nincs megfelelő rotációs lehetőség se playoff tapasztalat.
Clippers: esélyes lehet még, de amíg PG ott van egyszerűen el van átkozva a srác playoffba.
Jazz: szerintem nem kell túl magyarázni őket, ha ez a chemistry megmarad a playoffra akkor gg nyugaton, Nets ellen (mint mindenki) kevesek perimeteren, de nyugatot dominálhatják.
Nuggets: fekete ló, ahogy tavaly is azok voltak és szerintem ugyanott fognak elvérezni.


Kelet:
Bucks/Giannis: számomra érhetetlen a franchise, miért nem raknak mellé legalább még 1 sztárt és sima bajnok esélyesek lennének. Így szokás szerint elfognak vérezni.
76ers: Szerintem a Nets után a második legerősebb keret az övék és idén meglesz nekik az a bizonyos plusz, Embiid agyabeteg módban tolja.
Nets: no comment, ha nincs sérülés nálam már most oda lehet nekik adni a Larry o'brien-t.
Alakul ez, annyiban érdekes, hogy a Bucks vártnál egy fokkal erősebb azért és Murray sérülése alapvetően befolyásolja majd a dolgokat, de továbbra is tartom ezt a négyest.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. június 4., péntek 9:19

nmate írta:
Nets ellen hogyan nem lehet szurkolni? :D
ellenük nem szurkolok de nekik se.
Durant akármilyen farok, nekem kedvencem, végig megvan a cipősorozata:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 4., péntek 7:47

csababarca írta: Innen tèt nélküli a po, senki ellen nem szurkolok. Bár azért jó lenne ha Doncic még kiejtené a clipperst is:D
Nets ellen hogyan nem lehet szurkolni? :D

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. június 4., péntek 7:24

Jajj de jó hogy Jamesék kizúgtak, max respect a Sunsnak hogy nem tojtak be a meccsen, és végigvitték.

Innen tèt nélküli a po, senki ellen nem szurkolok. Bár azért jó lenne ha Doncic még kiejtené a clipperst is:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 4., péntek 6:46

Booker szarba nyúlt :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 3., csütörtök 16:20

Doncic egészen elmebeteg, remélem ki is ütik a Clipperst.

Lakersnek meg ma lefő, remélem nem játszatják Davist, mert végén úgy fog járni, mint Durant.
Schröder meg mehet isten hirével.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 3., csütörtök 12:14

nmate írta:
Tjacks írta: Sajnos igazad lett, nekem ez így megint egy nagy csalódás, simán 7 meccset vártam. :(
7 meccsben reménykedtem én is, atlantai meccsek előtt max 6, de könnyen kijött, hogy sokoldalúbb a Hawks.
Szerintem még mindig jobb, mint ami a Bucks, Phili vagy neadjisten Nets ellen lehetett volna.

Összességében meg sokkal több kijött ebből a Knicksből, mint ami bennük van - kérdés kit lehet behúzni most nyáron. Lowry rövid szerződéssel jó lenne.

Amúgy Doncic... Mavs 37 kosarából 31-hez hozzájárult. Clippers még mindig úgy néz ki, mintha tegnap látták volna egymást először.
Nagyon úgy néz ki hogy keleten előrehozott finals lesz, bucks-nets párharc győztese nagy eséllyel bajnok lesz ha nincs komolyabb sérülés a sztároknál.


Knicks remélem megtartja Rose-t, de bekell mellé vkit rántani fixen.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 3., csütörtök 10:59

Tjacks írta: Sajnos igazad lett, nekem ez így megint egy nagy csalódás, simán 7 meccset vártam. :(
7 meccsben reménykedtem én is, atlantai meccsek előtt max 6, de könnyen kijött, hogy sokoldalúbb a Hawks.
Szerintem még mindig jobb, mint ami a Bucks, Phili vagy neadjisten Nets ellen lehetett volna.

Összességében meg sokkal több kijött ebből a Knicksből, mint ami bennük van - kérdés kit lehet behúzni most nyáron. Lowry rövid szerződéssel jó lenne.

Amúgy Doncic... Mavs 37 kosarából 31-hez hozzájárult. Clippers még mindig úgy néz ki, mintha tegnap látták volna egymást először.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 3., csütörtök 10:33

nmate írta: Nyugatról így egyedül egy Clippers van, akiknek van reális esélyük a Nets ellen, de nagyon nekik sem. Davis ha off, akkor Lakersnek tényleg meszeltek.

Celtics: Tatum fantasztikus tud lenni, kicsit nála is azt érzem viszont, mint Booker kapcsán, ha sikerül jobban összerakni a csapatot, akkor hátrébb kell lépnie kicsit azért.

Bucks - Nets tipp: 6-7 meccsen Nets lesz.
Hawks - Philinél minden azon múlik, Embiid mikor és milyen formában tér vissza, de ha Embiid egészséges végig, akkor 5 meccs a tippem max. Hawks meg berántja ma, Knicks nem tud mást, max ha szarba nyúlnak akkor nyernek ma.

Denver - Portland az 7 meccs, nem is kérdés, végén valami drámai buzzer dönt majd :D

Sajnos igazad lett, nekem ez így megint egy nagy csalódás, simán 7 meccset vártam. :(

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 2., szerda 17:03

Celtics make it official: Danny Ainge retires, Brad Stevens is President of Basketball Operations

Wow. Kíváncsi vagyok kit rántanak be edzőnek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 2., szerda 13:27

Nyugatról így egyedül egy Clippers van, akiknek van reális esélyük a Nets ellen, de nagyon nekik sem. Davis ha off, akkor Lakersnek tényleg meszeltek.

Celtics: Tatum fantasztikus tud lenni, kicsit nála is azt érzem viszont, mint Booker kapcsán, ha sikerül jobban összerakni a csapatot, akkor hátrébb kell lépnie kicsit azért.

Bucks - Nets tipp: 6-7 meccsen Nets lesz.
Hawks - Philinél minden azon múlik, Embiid mikor és milyen formában tér vissza, de ha Embiid egészséges végig, akkor 5 meccs a tippem max. Hawks meg berántja ma, Knicks nem tud mást, max ha szarba nyúlnak akkor nyernek ma.

Denver - Portland az 7 meccs, nem is kérdés, végén valami drámai buzzer dönt majd :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég