Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. június 4., péntek 12:35

Kubo 20 esztendősen olyan fizikummal rendelkezik, mint egy 12 éves kisfiú, nem lesz belőle semmi.

Kár, mert a technikája és a mozgása jó.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. június 4., péntek 12:23

Öde lehetne Carlo új Jamese. Bal lábas, lassú, nincs igazán posztja, és jól lát a pályán. :mrgreen:
Mindenesetre Caba és ő is megbukott nálam az Arsenalban mutatott játékával, és a csapatuk helyezésével.
Nekem ne mondja senki, hogy ha helyettük a Case-Kroos-Modric-Valverde négyesből 2 ott van, akkor nem végzett volna kupaindulást jelentő helyen az Arsenal. ---> nem jobbak--> ide nem kellenek.
Brahim, ahogy írjátok cserének jöhet. Kubo sem emelkedett ki a spanyol kiscsapatokból.
Mayoral, Jovic mehetnek.
Egyszerű ez. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 4., péntek 12:20

Remy írta: Én Kubót kipróbálnám. A focitudása kifejezetten jó, a testével meg Pintus lehet tudna valamit kezdeni.
Brahimnak is ez a legnagyobb baja, amikor feltoltak a 16-os sarkara, kijottek az erossegei, a vedok se nagyon mertek hozza erni. Viszont ahogy kicsit hatrebb kerult, azonnal elnyomtak.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. június 4., péntek 12:19

Realista24 írta:
Sierra írta: A kölcsönben lévő játékosoknak adhat egy kis reményt Ancelotti, mindenki tiszta lappal nyithat (Öde, Ceballos, Mayoral, Jovic, Brahim, Kubo), plusz az itteni padosok is több lehetőséghez juthatnak (Rodrygo, Mariano).

Nagyon remélem, hogy nézte a Real meccseket tavasszal, és a Nacho-Militao pároshoz nem fog nyúlni.
A jó ég mentsen meg a Kubo, Jovic, Mayoral, Mariano, Ceballos pakktól. Mayorallal semmi bajom, de ha jövőre megveszi a Roma, az 20 millió.

Öde kaphat esélyt, mert a képességei továbbra is patika, kérdés, hogy fejben mi lesz vele. Ha hozza ugyanazt a pökhendi stílust, amit eddig, akkor egy marék szotyiért mehet. Továbbra sem szimpatizálok vele, de ha Carlo megtalálja a helyét és kihozza belőle azt, ami állítólag benne van, akkor örülni fogok.

Brahim edződött talán a legjobb helyen, de fix csere lenne csak. Ha ez jó neki, akár vissza is jöhet.
A pökhendi stílus miben nyilvánult meg?
Abban, hogy kérelmezte a kölcsönt miután 00 Isco és Asensio is előtte volt a sorban?

Inkább ez minthogy le se szarja a játékperceit és csak felvegye a fizetését.

Médiában én nem láttam semmi pökhendit vagy negatívat a csapat felé.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 4., péntek 12:11

Én Kubót kipróbálnám. A focitudása kifejezetten jó, a testével meg Pintus lehet tudna valamit kezdeni.

Rosszabbul nem járnánk, mint a rodry, Vini, Ase hármassal, de akár jobban igen.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 4., péntek 12:04

Sierra írta: A kölcsönben lévő játékosoknak adhat egy kis reményt Ancelotti, mindenki tiszta lappal nyithat (Öde, Ceballos, Mayoral, Jovic, Brahim, Kubo), plusz az itteni padosok is több lehetőséghez juthatnak (Rodrygo, Mariano).

Nagyon remélem, hogy nézte a Real meccseket tavasszal, és a Nacho-Militao pároshoz nem fog nyúlni.
A jó ég mentsen meg a Kubo, Jovic, Mayoral, Mariano, Ceballos pakktól. Mayorallal semmi bajom, de ha jövőre megveszi a Roma, az 20 millió.

Öde kaphat esélyt, mert a képességei továbbra is patika, kérdés, hogy fejben mi lesz vele. Ha hozza ugyanazt a pökhendi stílust, amit eddig, akkor egy marék szotyiért mehet. Továbbra sem szimpatizálok vele, de ha Carlo megtalálja a helyét és kihozza belőle azt, ami állítólag benne van, akkor örülni fogok.

Brahim edződött talán a legjobb helyen, de fix csere lenne csak. Ha ez jó neki, akár vissza is jöhet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. június 4., péntek 11:58

A kölcsönben lévő játékosoknak adhat egy kis reményt Ancelotti, mindenki tiszta lappal nyithat (Öde, Ceballos, Mayoral, Jovic, Brahim, Kubo), plusz az itteni padosok is több lehetőséghez juthatnak (Rodrygo, Mariano).

Nagyon remélem, hogy nézte a Real meccseket tavasszal, és a Nacho-Militao pároshoz nem fog nyúlni.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2021. június 4., péntek 11:47

p.csabi1 írta:
Nem lesz itt semmi látnivaló nyáron, Alaba jött meg visszajönnek a kölcsönök, aztán szenvedünk még egy évet.
Ha a kölcsönből visszatérőkkel tud együtt dolgozni majd Ancelotti és mindenki normális teljesítményt fog nyújtani nem hiszem hogy olyan nagy jövés menés kellene hogy legyen.

A kölcsönben lévő játékosok közül ki rakott le normális teljesítményt a szezonban? Senki. Én egyedül Ödegaardot tartanám meg, a többiekkel max többen lennénk, előrébb nem hiszem.

Bár hozzáteszem, Ödegaardal kapcsolatban is vannak kételyeim de ő mindenképpen érdemel egy esélyt.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 4., péntek 11:39

Nem lesz itt semmi látnivaló nyáron, Alaba jött meg visszajönnek a kölcsönök, aztán szenvedünk még egy évet.
Ha a kölcsönből visszatérőkkel tud együtt dolgozni majd Ancelotti és mindenki normális teljesítményt fog nyújtani nem hiszem hogy olyan nagy jövés menés kellene hogy legyen.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. június 4., péntek 11:34

Azért elgondolkodtató, hogy mit tenne az ember fia, ha Mendy-ért bejelentkezne valaki mondjuk 80 millióval úgy, hogy ott van nekünk Alaba, Miguel, Marcelo és olcsóért egy Regu is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 4., péntek 11:30

Valahogy nem latom magam elott, ahogy MBappe szerzodes hosszabbitas nelkul marad meg egy evet parizsban. Ertem, hogy nekik nem kell a penz, de azert nem hiszem, hogy mind1 lenne.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 4., péntek 11:25

ViktoR4 írta: Kozben írják ha Mbappe nem jönne a nyáron azért Haalandra rá próbálkozunk. :D
Most írják hogy Sancho valszeg MU, nem hinném valahogy hogy egy nyáron eladnák mindkettőt. Szerintem Haaland jövőre fog váltani.
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 4., péntek 11:20

ziro4vr írta:
raul 4 ever írta: Mondjuk felesleges is lenne másra költeni, jó játékos kell, nem ágyútöltelék (abból van a keretben elég), máshogy nincs értelme.
Még tavaly nyáron nagyon ment a Sancho vonal, jó számokat hozott, de idénre visszaesett (34 kanadai pont tavaly vs idén 20) egy kicsit, bár inkább csak a szezon eleje volt gyenge neki..

Szóval nagyágyú kell, ha az nem jön, akkor sincs veszve a helyzet, csak akkor szintlépés/szerencse/110% kell olyan emberektől, akiktől eddig elpattogott a labda, a saját árnyékától is megijedt vagy néha még a futás is nehezére esett.. Abban bízni meg halovány..
Szóval most akkor mégis kellene más? :lol:

Én rohadtul unom ezt a mostani brazil meg gyenge spanyol, feat hambis vonalat, épp elég szenvedés volt az utóbbi 2 év velük. Szerintem Mbappéban kár bízni hogy jön, én frissítenék.
Azt akartam kihozni, hogy nagyon beszűkültek a lehetőségek, hogy a tavaly még oly' komolyt lehozó Sancho is idénre visszaesett valamennyit (bár még csak 20, szóval.. nyilván belefér), de hogy értelmes alternatíva a jobbosra Bappe-n kívül nagyon nem úgy tűnik, hogy volna..

BeleszarokBale, langyosAse-Rodry, vakVini, aranyosLV, hambisHazard..
3 féle szélsőnk van, amelyik ügyetlen, amelyiknél valami fejben nem oké (mindnél más), meg Hazard, a teljes csőd..

Kell frissítés, de csak minőségi..
Kerlon írta: Válogatottban is ott játszik, meg amúgy ilyen fizuval ne varialjon.
Tuti kacsa, hogy eladnánk, Marcelo 33, Alaba 29 a hó végén, Mendy meg 26 lesz, nem adnánk el a jövőt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 4., péntek 11:06

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Ha Varane hosszabbitana, akkor Mendy vegulis eladhato lenne, mert Alaba lenne a balhatved.
nem is akar már ott játszani, meg amióta kigyúrta magát lassú is.
Válogatottban is ott játszik, meg amúgy ilyen fizuval ne varialjon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2021. június 4., péntek 11:04

Kozben írják ha Mbappe nem jönne a nyáron azért Haalandra rá próbálkozunk. :D

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 4., péntek 10:52

Anthony írta: Mendyt nagyon is kedveli Ancelotti, a Napolihoz is akarta vinni, beszélt vele személyesen is amikor Napoli edző volt.
Igen, ezt olvastam én is...én sem gondolom hogy Mendy helye ne lenne biztos.

Jovic mehet amerre lát...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. június 4., péntek 10:45

Kerlon írta: Ha Varane hosszabbitana, akkor Mendy vegulis eladhato lenne, mert Alaba lenne a balhatved.
nem is akar már ott játszani, meg amióta kigyúrta magát lassú is.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 4., péntek 10:34

Kerlon írta: Ha Varane hosszabbitana, akkor Mendy vegulis eladhato lenne, mert Alaba lenne a balhatved.
Nem tetszik, hogy minden jel szerint Marcelo tovabbra is a terveink resze.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 4., péntek 10:33

Ha Varane hosszabbitana, akkor Mendy vegulis eladhato lenne, mert Alaba lenne a balhatved.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 4., péntek 10:32

Pad'em írta:
Realista24 írta:

Jaj ezt a Félixet hanyagold. Minden reggel teleszarja a twittert.
Azt vágod, hogy a reggeli Mbappés híred is tőle van? :D :lol:

Nem lesz itt semmi látnivaló nyáron, Alaba jött meg visszajönnek a kölcsönök, aztán szenvedünk még egy évet.
De azt láttam máshol is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég