Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 6., vasárnap 21:25

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Na ez alapján, ha kizárja az ingyen távozást, akkor a nyáron behúzzuk.. :D
Ha meg hosszabbít, ahelyett hogy Benzinhóval butítson, akkor rohad el, keresünk mást. :)

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2021. június 6., vasárnap 21:23

Realista24 írta: Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Már már ijesztő a csávó :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 21:19

Nasser Al-Khelaifi: "I'll be clear: Kylian Mbappé is going to stay in Paris, we are never going to sell him and he will never leave for free." [@lequipe]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 6., vasárnap 12:46

impossible írta:
Realista24 írta:

Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.
ZZ alatt a francia kapcsot emlegették sokan, Ancelotti nem tudom kit választana, ha Ramos+Varene is egyszerre lépnek.
Azt hiszem, ha mindketten elmennek, akármennyire is nem volt rossz az Eder-Nacho duó, velük mint első számú kh páros + Alaba és Chust nekifutni a szezonnak kemény volna.

Először azt gondoltam, h Alaba lehetne a kh/balbekk/Fede csere, mindig ahol épp pihenni kell. De így, hogy van Gutierrez, ha nincs Mendy (sérülés, eltiltás), inkább ő kapja a perceket, mint más..
Szóval hiába van Alaba, ha mondjuk Ramos+Varene egyszerre off, nyugodtabb lennék, ha jönne egy jó védő.


Távozókról nincs valami?
Persze nem kezdhette Carlo az első sajt.-tájt úgy, hogy páros lábbal rúgok majd ki 5-6 embert, de furcsa, hogy inkább maradásokról vannak hírek, érdeklődőkről meg nagyon nem.. (bár tudva, hogy kiktől szabadulnánk, megértem, hogy nincs nagy tolongás)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:29

impossible írta:
Realista24 írta:

Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.
Gondolom a vezetőség felkészült arra ha lépne mind a két játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 12:27

Realista24 írta:
impossible írta: Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.
Hosszú hetek óta írják.
Most Ancelottival kapcsolatban láttam szóbahozva, van bármi alapja vagy értelme egyáltalán? Vagy csak a szokásos dobjunk be egy nevet legyen miről beszélni jelenség? Jó lenne Ramos szrsagai is lezárulnának, ha megy ha nem mert ez a bizonytalanság sose vezet jó dolgokra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 6., vasárnap 12:05

impossible írta: Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.
Hosszú hetek óta írják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 10:43

Azt olvasom rámozdultunk Koundera, amit több szempontból sem igazán értek, max. ha Ramos és Varane is megy.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 5., szombat 19:35

Realista24 írta:
ANDS írta:

Isco már többször megmutatta, hogy milyen jó játékos tud lenni, sajnos nem hozza mindig azt a magas szintet, amire képes.
Ugyanez igaz Bale- re is.
ma visszanéztem a 2018- as Celta elleni meccs első 3 gólját...

Hazard is kiváló játékos, amikor egészséges ÉS formában van, és akar is játszani.

Kérdés, hogy ez a 3 ember mennyire akar még bizonyítani a Realban.
Nálam még magasabb polcon vannak, mint Vini, Rodry, Jovic, Odegaard, Ceballos.

Ancelottinál most kérdés, kinek fog bizalmat szavazni, ki mennyi játékpercet kap.

A CKM jelenleg a világ legjobb középpályás sora, de nem bírnak 38 meccset lejátszani, most akkor ki hozza jelenleg a Kroos- Modric szintet?
Szvsz senki. Csak abban tudok bizakodni, hogy Ancelotti rutinja és nyugalma kihozza a legjobbat valamelyik fiatalból (Fede, Isco) is.
Isco mint fiatal?
:lol:
plusz nem hozza MINDIG azt a magas szintet! Mikor hozta utoljára ezt a szintet? Nem, hogy mindig, sose hozza az utóbbi években, az 50+ meccsből 5ször ha jól játszott szezononként.

Rühellem Balet, de kb már inkább viselném el őt a pályán mint a magas szintű hobót. Sajnos rengeteg alibi selejt van a keretünkben, nem tudom mikor áll itt össze megint valami normális 15-20 fős squad, de jó pár év kelleni fog így posztcovid az sajnos tuti.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. június 5., szombat 19:20

ANDS írta:
Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
Isco már többször megmutatta, hogy milyen jó játékos tud lenni, sajnos nem hozza mindig azt a magas szintet, amire képes.
Ugyanez igaz Bale- re is.
ma visszanéztem a 2018- as Celta elleni meccs első 3 gólját...

Hazard is kiváló játékos, amikor egészséges ÉS formában van, és akar is játszani.

Kérdés, hogy ez a 3 ember mennyire akar még bizonyítani a Realban.
Nálam még magasabb polcon vannak, mint Vini, Rodry, Jovic, Odegaard, Ceballos.

Ancelottinál most kérdés, kinek fog bizalmat szavazni, ki mennyi játékpercet kap.

A CKM jelenleg a világ legjobb középpályás sora, de nem bírnak 38 meccset lejátszani, most akkor ki hozza jelenleg a Kroos- Modric szintet?
Szvsz senki. Csak abban tudok bizakodni, hogy Ancelotti rutinja és nyugalma kihozza a legjobbat valamelyik fiatalból (Fede, Isco) is.
Isco mint fiatal?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 5., szombat 19:02

ANDS írta: A CKM jelenleg a világ legjobb középpályás sora, de nem bírnak 38 meccset lejátszani, most akkor ki hozza jelenleg a Kroos- Modric szintet?
Szvsz senki. Csak abban tudok bizakodni, hogy Ancelotti rutinja és nyugalma kihozza a legjobbat valamelyik fiatalból (Fede, Isco) is.
Valverde jó lesz, csak ugyanúgy sérülést sérülésre halmozott. Alapnak kell lennie jövőre. Iscot hagyjuk már, lófasz az ember.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 5., szombat 18:02

az öregtől nem várom, hogy bárkinek is ajtót mutat majd. megnézi őket edzésen, közli velük h pad, de kétlem, hogy nagy takarításba kezdene. Ő is tudja, hogy bevásárolni nem tud, inkább bízunk majd abban, hogy Pintus és a stáb egyéb változásai majd meghozzák a forma javulást

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 5., szombat 17:31

Kész tényként vesztek egy diplomatikus nyilatkozatot az öregtől. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 5., szombat 17:08

Ja, Marceloval már csak Carlo számol :D, ami nagy hiba..
Am. annyi más fék van a keretben, menjen 6 kolonc 10ért fejenként, mint Mendy hatvanért..
Jöjjön Bappe, Mendy marad, Európa meg letérdel.


Again
:coffee:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. június 5., szombat 15:41

Nyilván, alapból nem adná el az ember Mendyt, mert top szint védekezésben.
De ha úgy tesszük fel a kérdést, hogy vagy Mendy, vagy Bappa?, akkor ez nem is kérdés.
Főleg, hogy jött Alaba, van oda egy fiatal tehetség is, Reguli is hozható, én Marcival nem számolok már.. :)
Pepnek amúgy lehet jól jönne egy bhv 100milláért, védelemre még úgysem költött sokat.. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 5., szombat 15:34

Jim írta: Támogatom, Miguel miatt :kalapos:

Én úgy érzem, ő kezdő szintű balhátvéd is lehetne a jövőben :hmmm:
Elég lenne mellé Alaba és Nacho tartaléknak
3 meccs után azért még kicsit korai, de egyik legígéretesebb saját nevelés régóta.. De azért Mendyt nem adnám..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 5., szombat 15:27

wZoLee7 írta: Odegaard és Kubo is vígan ellene
:ozil: azt azért talán mégse. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 5., szombat 15:25

Galacticos írta:
Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
A sociedadba volt egy tok jo felszezonja, meg volt rola par tok jo highlight a holland turaiban.. Mindent elmond rola h az arsenalosok (angol kozepcsapat szint jelenleg) orulnek h nem marad ott. Egy kozepcsapatba lofasz joska, de itt biztos o segitene minket a celjaink eleresebe.
Kubo ugyanez, pedig ot nagyon megneztem vna itt, de ha a kolcsonjatekai alatt 0, akkor itt meginkabb az lenne.
Nem tudom, akiket én ismerek Arsenalosokat pont azon a véleményen vannak hogy Odegaard egy jó játékos lehet, és jó lett volna ha ott marad, Ceballos meg inkább húzzon el minél előbb. Maradjunk annyiban, hogy az ilyen brazil semmi meg az Asensio féle nulla mellett Odegaard és Kubo is vígan ellene. Azt kell elsúzni akiért többet adnak, 2 meg maradjon cserének és kész. Ezeknek a kölcsönöknek nem sok értelmük van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. június 5., szombat 15:09

Leno16 írta: Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.
A sociedadba volt egy tok jo felszezonja, meg volt rola par tok jo highlight a holland turaiban.. Mindent elmond rola h az arsenalosok (angol kozepcsapat szint jelenleg) orulnek h nem marad ott. Egy kozepcsapatba lofasz joska, de itt biztos o segitene minket a celjaink eleresebe.
Kubo ugyanez, pedig ot nagyon megneztem vna itt, de ha a kolcsonjatekai alatt 0, akkor itt meginkabb az lenne.

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. június 5., szombat 15:06

Azért engem meg ez Odegaard fiu annyira nem fogott meg, hogy mivel lenne jobb mint Isco vagy Ceballos.
Annyira parádés teljesítményt meg nem mutatott sehol, nem villogott mekkora tehetség (sajnos még mindig ez a jelző rá)
Szerintem nem lesz soha meghatározó játékos, olyan szinten mint Isco volt sose lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég